Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Reglano rankovės
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai > Mezgimas, nėrimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
*coliukeee*
Pirmas "reglanas" 4u.gif Gal vykes smile.gif
user posted image
RUDOJI
QUOTE(*coliukeee* @ 2010 10 17, 14:39)
Pirmas "reglanas"  4u.gif Gal vykes  smile.gif
user posted image
*

Niu šiaip gražiai, tik gal kiek laisvokai ax.gif Ir kakliukas truputuką gal per laisvas, bet kaip pirmam kartui, manau super mirksiukas.gif Aš va bijau, kad išvis nepabaigsiu, ką pradėjau blush2.gif nes turiu tokią ligą rolleyes.gif blush2.gif
spaceRenata
QUOTE(*coliukeee* @ 2010 10 17, 16:39)
Pirmas "reglanas"  4u.gif Gal vykes  smile.gif

labai netgi vykęs thumbup.gif toks švelnutis minkštutis atrodo bigsmile.gif
Ragana
labai gražūs rūbeliai reglanu megzti..
bandysiu ir aš kažką suregzti ax.gif
tik kaži kaip seksis, nes čia mano pirmas rimtesnis mezginys bus blush2.gif
werde
Coliukeee, labai mielas megztukas thumbup.gif

As pagaliau pabaigiau savo reglaniuka mazai mergytei (visa problema, kad nezinau kokiai doh.gif , cia taip gaunasi kai prisiziuri nuostabiu mergaitisku modeliu, o namuose du berniukai laksto doh.gif ) Megzta nuo virsaus, be siuliu, na tik rankoves siutos, nes neturejau kojininiu virbalu.
user posted image

Tiesa truputi prisidirbau su situ megztuku, isskalbiau ir man labai nedziuvo, na dregna ir salta namuose, pabijojau,kad prades rugti ir imeciau i dziovykle, po tokio dziovinimo siulai labai suminsktejo ir toks visas pasidare tysalas doh.gif
Ragana
QUOTE(werde @ 2010 10 19, 12:37)
As pagaliau pabaigiau savo reglaniuka mazai mergytei (visa problema, kad nezinau kokiai  doh.gif , cia taip gaunasi kai prisiziuri nuostabiu mergaitisku modeliu, o namuose du berniukai laksto  doh.gif ) Megzta nuo virsaus, be siuliu, na tik rankoves siutos, nes neturejau kojininiu virbalu.
*

labai gražus megztukas.. toks pavasariškas wub.gif

kaip mezgėte reglano takelį? blush2.gif
giluze
Labai gražūs megztiniai 4u.gif .
Man tik labai neaišku, kaip mezgama nuo viršaus? ax.gif
Neseniai sėdėjau kirpykloj ir belaukdama savo eilės, klausiausi, kaip viena klientė kirpėjai pasakojo, kaip ji mezga reglanu megztinius. Ji sakė, kad labai nemėgsta siūt dalių, todėl mezga priekį ir nugarą bei rankoves iki pažastų atskirai, o paskui sujungia ir mezga ratu. Tuo pačiu mažina akis, kur reikia. Irgi įdomu, reiks kada pabandyt.
mazge1979
QUOTE(giluze @ 2010 10 19, 13:41)
Labai gražūs megztiniai  4u.gif  .
  Man tik labai neaišku, kaip mezgama nuo viršaus?  ax.gif
  Neseniai sėdėjau kirpykloj ir belaukdama savo eilės, klausiausi, kaip viena klientė kirpėjai pasakojo, kaip ji mezga reglanu megztinius. Ji sakė, kad labai nemėgsta siūt dalių, todėl mezga priekį ir nugarą bei rankoves iki pažastų atskirai, o paskui sujungia ir mezga ratu. Tuo pačiu mažina akis, kur reikia. Irgi įdomu, reiks kada pabandyt.
*

aš ir taip mezgu, nes nuo viršaus dar bijau ax.gif man l. patinka taip
viva 37
QUOTE(werde @ 2010 10 19, 09:37)
Coliukeee, labai mielas megztukas  thumbup.gif

As pagaliau pabaigiau savo reglaniuka mazai mergytei (visa problema, kad nezinau kokiai  doh.gif , cia taip gaunasi kai prisiziuri nuostabiu mergaitisku modeliu, o namuose du berniukai laksto  doh.gif ) Megzta nuo virsaus, be siuliu, na tik rankoves siutos, nes neturejau kojininiu virbalu.
user posted image

Tiesa truputi prisidirbau su situ megztuku, isskalbiau ir man labai nedziuvo, na dregna ir salta namuose, pabijojau,kad prades rugti ir imeciau i dziovykle, po tokio dziovinimo siulai labai suminsktejo ir toks visas pasidare tysalas  doh.gif
*

wub.gif wub.gif wub.gif super grazus megztukas.uz kruopstuma 4u.gif 4u.gif 4u.gif
žemuogienė
o jūs man pasakykit, kaip reikia megzti, kad nebūtų tų skylučių?
werde
QUOTE(Vismantė @ 2010 10 19, 11:05)
labai gražus megztukas.. toks pavasariškas  wub.gif
kaip mezgėte reglano takelį?  blush2.gif
*

Aciu blush2.gif
Reglanas megztas nuo virsaus, takeliui dvi geros akys ir pridejinejau kas antra eile.

QUOTE(giluze @ 2010 10 19, 11:41)
Labai gražūs megztiniai  4u.gif  .
  Man tik labai neaišku, kaip mezgama nuo viršaus?  ax.gif
*

Na cia reglanas nuo apacios, tik mezgant nuo virsaus kaip tik maziau reikia siuti, galima isvis be jokio siuvimo. Be to nuo apacios mezgant sudetingesnis skaiciavimas.As isimylejus mezgima nuo virsaus, neiko negali buti paprasciau thumbup.gif

QUOTE(viva 31 @ 2010 10 19, 12:15)
wub.gif  wub.gif  wub.gif super grazus megztukas.uz kruopstuma 4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

Aciu 4u.gif
QUOTE(žemuogienė @ 2010 10 19, 12:46)
o jūs man pasakykit, kaip reikia megzti, kad nebūtų tų skylučių?
*

Darant uzmetima persukti aki arba ismezgant sukryziuoti. smile.gif
giluze
QUOTE(werde @ 2010 10 19, 14:54)
Aciu  blush2.gif
Reglanas megztas nuo virsaus, takeliui dvi geros akys ir pridejinejau kas antra eile.
Na cia reglanas nuo apacios, tik mezgant nuo virsaus kaip tik maziau reikia siuti, galima isvis be jokio siuvimo. Be to nuo apacios mezgant sudetingesnis skaiciavimas.As isimylejus mezgima nuo virsaus, neiko negali buti paprasciau  thumbup.gif

Bet kaip tai daroma? Bent jau pasakyk, iš kur išmokai? Gal kur parašyta yra? Ar parodyta? ax.gif
werde
Tikiuosi Aiwita nesupyks, bet cia gerai isaiskinta smile.gif Tik as mezgu proporcija 2:1, na kad ir sitam megztukui dejau 22 akys nugarai+2takeliui+11 rankovei+2takeliui +22 priekiui(mano atveju kiek kitaip nes iskart uzsegima dariau)+ 2takeliui+ 11rankovei. Prie takelio akiu is abieju pusiu kas antra eile pridedu po aki ir taip mezgi reikiamo ilgio reglana, tada rankoviu akis surenki ant kokio ziogo at ant kito siulo ir mezgi apvaliai prieki ir nugara, o paskui grizti pabaigti rankoves. Siaip jau jei perskaitytum visa tema butu aiskiau 4u.gif

QUOTE(aiwita @ 2010 10 14, 05:55)
Vienai mergaitei aiškinau kaip mezgu, sakė pakankamai aiškiai parašiau, tai tiesiog nukopinu ir įdedu, gal dar kam pravers:
pirmiausia paskaičiuoju, kiek iš viso reikės kaklui. Užsidedu 20 akių ir pamezgu kažkiek. Tada skaičiuoju. Tarkim mano 20 akių mezginys yra 10,5 pločio, o man kaklui reikia 37 cm. Tai skaičiuoju taip 20x37:10,5. Gaunu 70,47, tai apvalinu iki 70 akių.
Tada dalinu is 5 (70:5=14) po tiek akių reikes rankovem.
Tada is visu akių atimu rankoves (70-14-14=42) tiek lieka priekiui ir nugarai kartu. Dalinu perpus (42:2=21)
viskas 14+21+14+21 (rankove+nugara+rankove+priekis)
jei darom su uzsegimu per prieki, tada priekiui reikia lyginio skaiciaus akiu, vadinasi pridedam dar 1 ir priekyje gaunas 22
11+14+21+14+11 (puse priekio+rankove+nugara+rankove+puse priekio)
Svarbiausia tiksliai paskaičiuoti kiek reikia akių pirmai eilei. Nes megztuką dukrai megzdama turbūt pavyzdėlį mezgiau tvirčiau, o patį megztuką laisviau. Kai jau nuėmiau rankoves ir pradėjau megzti toliau, pamatavau - pamačiau, kad jai per platu ) buvo gaila ardyti, tai jai numezgiau kitą, keliomis akimis mažiau dėjau, o platųjį pasilikau sau ))
o kai jau pasiskaičiuoji kiek reikia akių kur dėti, tada nusprendžiu kokio pločio bus reglano juostelė ir pasirašau ant popieriaus formulę, kad megzdama nesusimaišyčiau. Na, tarkim, kad reikia 70 akių ir juostelę darau iš dviejų akių, tai viena akis imasi iš vienos dalies, o kita akis iš rankovės. Tai mano formulė atrodo taip: 10x2x12x2x19x2x12x2x10(kur x, ten užsideda akys) . Aš taip susirašau, kad žinočiau pirmoje eilėje kuriose vietose uždėti po akį. Jau numezgiau ne vieną megztuką, bet vistiek susimaišyčiau, jei nepasirašyčiau. 
Stengiausi paaiškinti kuo smulkiau, tikiuosi suprasi. 
Jei kas bus neaišku, klausk
*

giluze
QUOTE(werde @ 2010 10 19, 15:13)
Siaip jau jei perskaitytum visa tema butu aiskiau  4u.gif

Tu visiškai teisi, pasirodžiau kaip žioplė. Šito aprašymo atidžiai neperskaičiau, o klausinėju. Nepagalvojau, kad būtent apie mezgimą nuo kaklo rašoma. Ačiū už kantrybę. 4u.gif
RUDOJI
QUOTE(werde @ 2010 10 19, 11:37)
*

bigsmile.gif labai dailus megstukas wub.gif
audronele
Merginos SOS, nu niekaip as to reglano neikertu, nors atrodo ir suprantu kaip turetu buti. Paaiskinkit kas nors populiariai kaip kaklo iskirpte daryti mezgant nuo virsaus, jei pvz nori trikampio kakliuko arba isvis didesnes iskirptes. Aciu kas paaiskins
werde
Paziurek cia: reglanas
aiwita

user posted image

*

taip paprastai, bet taip superovai gražiai thumbup.gif
aš sužavėta bigsmile.gif tikrai labai dailiai thumbup.gif
sandrasa

Labai mielas megztukas smile.gif
aiwita
QUOTE(werde @ 2010 10 19, 15:13)
Tikiuosi Aiwita nesupyks, bet cia gerai isaiskinta smile.gif
*

Net neįsivaizduoji kaip aš džiaugiuosi, kad mano rašliava kažkam padėjo smile.gif Kaip ir minėjau, aš gal dvi dienas skaičiau temą, viską kopinau, paskui tvarkiau tą medžiagą, kad suvokčiau ką reikia daryti ir pradėčiau daryti tongue.gif todėl ir stengiausi paaiškinti viską smulkiai ir aiškiai. Jei kuriai reikia, galiu atsiųsti net tą surinktą medžiagą biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(werde @ 2010 10 19, 22:18)
*

neįsįvaizduoju iš kokios knygos čia yra, bet tikrai labai aiškiai viskas parodyta ir aprašyta kaip daryti vienokią ar kitokią kaklo iškirptę thumbup.gif
Ciuple
Ir aš padėkosiu visoms, kas aiškina apie reglaną dar tik svajojančioms 4u.gif 4u.gif

Perskaičiau viską, bet dar bijau pradėti...
O mezginukai su reglanu man atrodo tobulai gražūs wub.gif
aiwita
kaupkis kaupkis ir pradėk smile.gif
pažadu, kad tai pakeis tavo požiūrį į mezgimą. Tikrai nebuvau didelė mezgėja. Bet kai pradėjau megzti reglanu, tai megztukas po megztuko plaukia smile.gif ir vis norisi dar, nes man kažkaip greit nusimezga ir jokio vargo su rankovių galvutėm, susiuvimais ir pan.... tai kaifas... bigsmile.gif
audronele
QUOTE(werde @ 2010 10 19, 22:18)
*

Aciu 4u.gif werde lyg ir aisku, bet ar gausis g.gif nezinau lotuliukas.gif bandysiu doh.gif
RUDOJI
QUOTE(aiwita @ 2010 10 20, 07:35)
Net neįsivaizduoji kaip aš džiaugiuosi, kad mano rašliava kažkam padėjo smile.gif Kaip ir minėjau, aš gal dvi dienas skaičiau temą, viską kopinau, paskui tvarkiau tą medžiagą, kad suvokčiau ką reikia daryti ir pradėčiau daryti  tongue.gif  todėl ir stengiausi paaiškinti viską smulkiai ir aiškiai. Jei kuriai reikia, galiu atsiųsti net tą surinktą medžiagą  biggrin.gif
Papildyta:
neįsįvaizduoju iš kokios knygos čia yra, bet tikrai labai aiškiai viskas parodyta ir aprašyta kaip daryti vienokią ar kitokią kaklo iškirptę  thumbup.gif
*

Va va, aš irgi lygiai taip pat viską skaitau ir renku, kaupiu, tikrai labai didelis ačiū visoms čia rašiusioms ir aiškinusioms 4u.gif aciuks.gif
_Smalsutė_
QUOTE(aiwita @ 2010 10 20, 08:35)
neįsįvaizduoju iš kokios knygos čia yra, bet tikrai labai aiškiai viskas parodyta ir aprašyta kaip daryti vienokią ar kitokią kaklo iškirptę  thumbup.gif
*

Jei neklystu, tai iš knygos Puiku megzti 4u.gif
pūkelis ir taskas
perskaiciau visa temute ir vis dar atrodo nerealiai sudetinga, na bet ka, nepabandzius neismoksiu bigsmile.gif leksim su mazuoju virbalu su valu ieskoti ir kibsim i darbus thumbup.gif aciu mergaites uz info, nuostabus jusu darbeliai 4u.gif
RUDOJI
QUOTE(RUDOJI @ 2010 10 17, 11:35)
Niu va nuskanavau 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image

Pirmiausiai kyla juokingas klausimas ax.gif su kokiais karnyzais šį grožį reikia megsti doh.gif 12 Nr. virbalai, kaži ar kur tokių rasiu.
Tada kyla klausimas dėl siūlų, jų čia tik pavadinimas, o kiekio nėra  g.gif
Vėliau pasigedau gobtuvo schemos blush2.gif
Na, aišku reikės pasieškoti kaip megzti tą gerąją akį iš žemiau esančios eilės tongue.gif
Megzsti stulpeliu 1/1 vadinasi viena geroji viena išvirkščioji ir taip visą mezginį?
Žodžiu, nuo vietos "Kaip apdailinti" man visisškai niekas nebeaišku unsure.gif Ir dar man čia neaišku schemose, ką žymi + ir x ženklai.
Ir būtent kokia čia kraštinė akis, nes jų irgi n variantų yra

*

virbalus radau biggrin.gif Visa kita išsiaiškinsiu eigoje. Tik gal kuri įsivaizduojate, kiek čia reikėtų siūlų, nes nenurodyta verysad.gif Išsiaiškinau, kad siūlas labai storas 100g - 41 mt. Prašau patarkite, patyrusios mezgėjėlės 4u.gif
RUDOJI
QUOTE(RUDOJI @ 2010 10 21, 20:12)
virbalus radau biggrin.gif Visa kita išsiaiškinsiu eigoje. Tik gal kuri įsivaizduojate, kiek čia reikėtų siūlų, nes nenurodyta verysad.gif Išsiaiškinau, kad siūlas labai storas 100g - 41 mt. Prašau patarkite, patyrusios mezgėjėlės 4u.gif
*

Jau išsiaiškinau 4u.gif
lyga2
QUOTE(RUDOJI @ 2010 10 21, 22:12)
*

saunus megstukas
D.E.L.A
Labos 4u.gif

QUOTE(aiwita @ 2010 10 20, 18:51)
kaupkis kaupkis ir pradėk smile.gif
pažadu, kad tai pakeis tavo požiūrį į mezgimą. Tikrai nebuvau didelė mezgėja. Bet kai pradėjau megzti reglanu, tai megztukas po megztuko plaukia smile.gif ir vis norisi dar, nes man kažkaip greit nusimezga ir jokio vargo su rankovių galvutėm, susiuvimais ir pan.... tai kaifas... bigsmile.gif
*

Pritariu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Aš pradžioje irgi skaičiau ir galvą kraipiau kad per sudėtinga, o vat eilinį kartą neišėjus gerai išimt rankovių dukros megztinukui, išardžiau ir pradėjau nuo viršaus reglaną, - dvi dienos ir megztukas jau į pabaigą thumbup.gif thumbup.gif Nu žinokit liuks dalykas tas reglanas - kažkoks stebuklas, norisi dar ir dar ir dar, aš kokius tris darbus numačiusi į priekį lotuliukas.gif

Ačiū visoms čia padedančioms aiškintis su kuo "valgomas " reglanas 4u.gif
mamaSandra
sveikutės mezgėjėlės 4u.gif
skaitai šią temutę ir vistiek neįkandu to reglano mezgimo doh.gif
gal atsirastų kokia klaipedetė kuri galetų realiai pamokyt kaip jis mezgamas?
skolinga neliksiu 4u.gif
aiwita
QUOTE(mamaSandra @ 2010 10 22, 23:40)
sveikutės mezgėjėlės  4u.gif
skaitai šią temutę ir vistiek neįkandu to reglano mezgimo  doh.gif
skolinga neliksiu  4u.gif
*

jei gyvenime bent ką nors esi mezgusi, tikrai nebūtina rodyti smile.gif gali rašyti man į až, gali čia klausti kas neaišku. Viską nuosekliai išaiškinsim ir tikrai pavyks bigsmile.gif tik pasiryžk ax.gif
liamuna
[

man irgi atrode neimanoma, bet pabandzius viskas gavosi. Tad drasiau 4u.gif
ingauk
man niekaip nesigauna istrizai nuleist rankoves nu pieva kazkokia ir viskas, tai itiap ir stovi padeta suknyte cool.gif
mazge1979
QUOTE(ingauk @ 2010 10 24, 14:26)
man niekaip nesigauna istrizai nuleist rankoves nu pieva kazkokia ir viskas, tai itiap ir stovi padeta suknyte  cool.gif
*

nufotkink savo mezginio dalį kur nuleidinėji įstrižai, gal ką blogai darai.
Spurgita
Pabaigiau liemenę sūnui reglanu nuo viršaus. Liuks gavosi smile.gif
gekoniuke
*

As misko kvartale gyvenu, ir siuo metu bandau suknute nusimegst, nu nera ir man paprasta su tuo reglanu (gal per daug priekabi esu?), bet esme to mezgimo budo aiski mirksiukas.gif galiu pabandyt parodyt kas ten kur ir kaip bigsmile.gif
aiwita
QUOTE(ingauk @ 2010 10 24, 14:26)
man niekaip nesigauna istrizai nuleist rankoves nu pieva kazkokia ir viskas, tai itiap ir stovi padeta suknyte  cool.gif
*

aš visada mezgu nuo viršaus ir pridedu akis kas antroje eilėje, tai manau mezgant nuo apačios reikia sumezginėt kas antroj eilėj. Prieš kelias dienas mezgiau mergytei sarafaniuką, tai nuleidinėjau akis. Man labai gražiai įstrižai gavosi tongue.gif bet aš rankovių nedariau, tik palikau taip įstrižai nuleidus bigsmile.gif
Ragana
labas vakaras..

mezgu dukrytei megztuką reglano rankovėmis. Baigiau megzti nugarą ir priekį. Reikia pradėti rankoves, bet nežinau kaip "pridurti" siūliuką doh.gif Rankovės akys suvertos ant žiogelio.
gal galite paaiškinti kaip tą siūlą pritaisyti, kad galėčiau megzti toliau? kaip jūs darote?

iš anksto dėkoju už pagalbą 4u.gif
Ragana
QUOTE(Vismantė @ 2010 10 26, 23:21)
labas vakaras..

mezgu dukrytei megztuką reglano rankovėmis. Baigiau megzti nugarą ir priekį.  Reikia pradėti rankoves, bet nežinau kaip "pridurti" siūliuką  doh.gif Rankovės akys suvertos ant žiogelio.
gal galite paaiškinti kaip tą siūlą pritaisyti, kad galėčiau megzti toliau? kaip jūs darote?

iš anksto dėkoju už pagalbą  4u.gif
*

aiwita paaiškino smile.gif
dėkui jai 4u.gif
Palme22
taip noreciau ismokti blush2.gif

Dabar pvz mezgu dukrytei megztuka, tiksliau bandau uzsidejau 50 akiu, tai kada ir kaip jan nuimineti blush2.gif

LABAI NORIU ISMOKTI PAGALIAU MEGZTI ax.gif
aiwita
QUOTE(Palme22 @ 2010 10 27, 09:45)
taip noreciau ismokti  blush2.gif

Dabar pvz mezgu dukrytei megztuka, tiksliau bandau uzsidejau 50 akiu, tai kada ir kaip jan nuimineti  blush2.gif
  LABAI NORIU ISMOKTI PAGALIAU MEGZTI  ax.gif
*

o tu kaip ketinai daryti? nuo apačios ar nuo viršaus? Jei nuo apačios, tai nuiminėti reikia pradėti, kai numezgi iki pažasties. suimi kas antroj eilėj po dvi akytes nuo krašto
Palme22
QUOTE(aiwita @ 2010 10 27, 10:50)
o tu kaip ketinai daryti? nuo apačios ar nuo viršaus? Jei nuo apačios, tai nuiminėti reikia pradėti, kai numezgi iki pažasties. suimi kas antroj eilėj po dvi akytes nuo krašto
*

tai bandysiu nuo apacios su jusu pagalba, tai nuo pazasties sumezginesiu po 2 akis kas antra eile ir kiek reikes nuimti, kiek turi likti?
aiwita
QUOTE(Palme22 @ 2010 10 27, 09:56)
tai bandysiu nuo apacios su jusu pagalba, tai nuo pazasties sumezginesiu po 2 akis kas antra eile ir kiek reikes nuimti, kiek turi likti?
*

ko gero nelabai galėsiu pagelbėt, nes vis neprisiruošiu megzt reglano nuo apačios blush2.gif . Nuo viršaus tai tikrai pagelbėčiau.
Bet manau atsiras merginų, kurios galės paaiškinti
delfinyte
QUOTE(Palme22 @ 2010 10 27, 08:56)
*

geriausia butu pasiimt koki megztuka kur jau yra rengleno linija ir prie jo prisidejus matysit ar jau gana ar dar reik nuimt. o jei neturit megztuko, tai tiesiog iki kaklo.
Palme22
QUOTE(delfinyte @ 2010 10 27, 12:45)
geriausia butu pasiimt koki megztuka kur jau yra rengleno linija ir prie jo prisidejus matysit ar jau gana ar dar reik nuimt. o jei neturit megztuko, tai tiesiog iki kaklo.
*

gerai bandau, o nugaryte ir taip pat? O tada jau klausiu kaip rankoves daryti blush2.gif AČIŪ 4u.gif
aiwita
ir nugara taip pat ir rankovės. Numezgus iki pažasties iš kraštų suimama po dvi akis kas antroj eilėj. O prisidėjus prie kūno matysis kada gana.
Palme22
QUOTE(aiwita @ 2010 10 27, 13:11)
ir nugara taip pat ir rankovės. Numezgus iki pažasties iš kraštų suimama po dvi akis kas antroj eilėj. O prisidėjus prie kūno matysis kada gana.
*

o rankovem kiek akiu uzdeti? Reikia pagal kita megztika megzti ir tiek g.gif Na vandysiu doh.gif
werde
Na siaip jau nuo apacios mzgant geriausia prieki, nugara ir rankove snumegzti iki pazastu, o tada viska surinkti ant apvaliu virbalu ir pirmyn. As kazkaip neisivaizduoju, kaip atskirai megzt, taip iseitu paskui viska siuti g.gif Nuo apacios bet kuriuo atveju yra sudetingesnis skaiciavimas, gali but finale taip,kad reglano linijos jau uztenka, o kaklas gaunasi per didelis biggrin.gif
delfinyte
QUOTE(werde @ 2010 10 27, 15:47)
Na siaip jau nuo apacios mzgant geriausia prieki, nugara ir rankove snumegzti iki pazastu, o tada viska surinkti ant apvaliu virbalu ir pirmyn. As kazkaip neisivaizduoju, kaip atskirai megzt, taip iseitu paskui viska siuti  g.gif  Nuo apacios bet kuriuo atveju yra sudetingesnis skaiciavimas, gali but finale taip,kad reglano linijos jau uztenka, o kaklas gaunasi per didelis  biggrin.gif
*

bet mezgant nuo virsaus gali gautis atvirkstinis variantas, kad per siauras megztukas;)
as visa laika nuo apacios ir dalimis ir tik tada susiunu, viena pabandziau nuo virsaus, tai ir guli nepabaigtas, nes kazkaip ne taip akis uzdejau, bandziau uzkabint, kad nesigautu skyliu, ir susitrauke man reglano linija, ir verzia pazastyje, tai liksiu as prie seno mezgimo nuo apacios:)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.