Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės

Amanita, noriu paklausti dėl kaklo mezgimo: ar nugaroje dėjote užtrauktuką? labai jau dailiai priglunda kaklo srityje. O gal kažkaip ypatingai nuiminėjat akis. Esu panašiai mezgus kaklą, tai taip prigludęs nesigavo, o jei mažinau nuimamas akis, tai galva nelindo g.gif Todėl ir knieti paklausti kaip taip tobulai gaunasi
Atsakyti
[quote=Amanita,2010 11 02, 22:21]

[COLOR=blue]O kiek užėmė laiko -- čia jau kaip skaičiuosi smile.gif
Gryno darbo, įtariu, būtų apie 1,5 sav. "normalių darbo dienų", jei ne greičiau. Čia jei ardyt nereiktų smile.gif
Kadangi tikrai ne visą darbo dieną mezgu, ardyt reikėjo nemažai (o išardžius dar ir siūlus susitvarkyt, kad nesimatytų, jog iš ardytų megzta) -- laike labai "išsitempė" tas darbas. Va visą vasarą irgi jo į rankas nebuvau paėmus -- na, neina man iš vilnos ko nors gamint, kai lauke temperatūros beprotiškos, o namie -- dar baisesnės smile.gif

Tai gana greitai per pora savaiciu bendrai smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal turit schemute ar paaiskinima kaip megzti reglano rankoves tik is vienos puses? Ta prasme, kad rankoves po to prisiuciau, bet vistiek graziai susisiuvus atrodytu? 4u.gif neikertu kaip megzti iskart be siuliu, tai sakau pirmam kartui bandysiu paprasciau...
Atsakyti
QUOTE(Lamelaa @ 2010 11 03, 21:38)
Sveikos. Gal turit schemute ar paaiskinima kaip megzti reglano rankoves tik is vienos puses? Ta prasme, kad rankoves po to prisiuciau, bet vistiek graziai susisiuvus atrodytu? 4u.gif neikertu kaip megzti iskart be siuliu, tai sakau pirmam kartui bandysiu paprasciau...

turbūt bet kuri pasakytų jums,kad megzti besiūlį reglaną yra daug daug paprasčiau... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2010 11 03, 22:44)
turbūt bet kuri pasakytų jums,kad megzti besiūlį reglaną yra daug daug paprasčiau... unsure.gif

Taip tikrai besiūlis reglanas gana paprastai ir smagiai mezgasi. Pirmą kartą mezgu reglanu megztuką ir jau planuoju sekantį reglaninį darbelį - dukrai tuniką. Mezgu nuo viršaus ir net nemaniau, kad taip paprastai gausis. Žodžiu tikrai dar ne vieną reglaną megsiu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cipa007 @ 2010 11 03, 22:54)
Taip tikrai besiūlis reglanas gana paprastai ir smagiai mezgasi. Pirmą kartą mezgu reglanu megztuką ir jau planuoju sekantį reglaninį darbelį - dukrai tuniką. Mezgu nuo viršaus ir net nemaniau, kad taip paprastai gausis. Žodžiu tikrai dar ne vieną reglaną megsiu.  thumbup.gif

Aš irgi pagavau "cinką" kaip sakoma tokiam būdui mezgimo biggrin.gif Negaliu nustot mezgus, o siūti mezginių išvis nei moku,nei mėgstu.. doh.gif
Atsakyti
Aš irgi pirmą kartą galvą sukau kaip čia viskas bus. Bet mezgant pasirodė, kad viskas daug paprasčiau smile.gif ir dabar niekaip kitaip net nesinori megzti smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Atsiprašau, jei pasikartosiu, bet gal yra koks vadovėlis, nes nieko nenutuokiu apie reglaną, o megzti rankoves ir jas įstatyti man sudėtingiausias darbas.....
Atsakyti
QUOTE(aelitka @ 2010 11 03, 08:30)
Amanita, noriu paklausti dėl kaklo mezgimo: ar nugaroje dėjote užtrauktuką? labai jau dailiai priglunda kaklo srityje. O gal kažkaip ypatingai nuiminėjat akis. Esu panašiai mezgus kaklą, tai taip prigludęs nesigavo, o jei mažinau nuimamas akis, tai galva nelindo g.gif Todėl ir knieti paklausti kaip taip tobulai gaunasi


Ne, užtrauktukų nėra smile.gif Tiek priekis, tiek nugara visai identiški. Ten tiesiog kelių skirtingų numerių virbalais megzta, kad tolygiai pasiaurėtų. Didžiausia problema buvo akių nuleidimas -- irgi kažkuriuo metu galva lįst nelabai norėjo. Man, kaip tampriai mezgančiai, labai jau ilgai truko jas laisviau nuleist (ir kad per laisvai nebūtų, nes tada banguotis pradeda lotuliukas.gif )
Vienu žodžiu, jokios mistikos -- tik daug kantrybės, ardymo, permezgimo, matavimosi, ir atitaikai anksčiau ar vėliau mirksiukas.gif
Atsakyti
Amanita, ačiū už paaiškinimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2010 11 04, 18:38)
Sveikos. Atsiprašau, jei pasikartosiu, bet gal yra koks vadovėlis, nes nieko nenutuokiu apie reglaną, o megzti rankoves ir jas įstatyti man sudėtingiausias darbas.....

Jei nori būtinai vadovėlio ir jei tikrai gerai skaitai rusiškai, tai galima atsisiųsti iš čia. Kad būtų kas lietuvių kalba, neteko girdėti - šiaip pavieniai skyreliai įvairiose knygose.
Atsakyti
Labai noriu išmokti megzti reglanu. Labai labai prašau, gal kuri galite atsiųsti skaičiuoklę, nes senoje temoje esančios man neatidaro.
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti