Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės

QUOTE(Lutė @ 2010 02 21, 22:25)
* į až parašykit el pašto adresą persiųsiu  mirksiukas.gif
**aš daryčiau gal ir nugaroj, bet megsiu su valu, be siūlės, man gražiau  blush2.gif
eisiu ryt į platųjį internetą ieškot raštų  g.gif turiu salotinius siuliukus, bandysiu iš jų, nors norėčiau melynos, jaučiu eisiu pirkt mėlynų ( kaip būna mėlyno vandenyno)


Parašiau į až 4u.gif Be siūlės būtų gražiau, bet su valu aš nelabai schmoll.gif norėčiau ant 4 virbalų, bet kur tokius ilgus gauti g.gif nu dar pagalvosiu, gal ir su valu susidraugausiu rolleyes.gif Tiesa, rusų portaluose neblogų paaiškinimų apie reglaną radau, darosi vis aiškiau biggrin.gif
Atsakyti
mačiau gyvenime (beje neperseniausiai) pirko viena moteriškė gal kokių 50 cm virbalų tų kojinėms megzti, bet ten kaklui ar kažkam, netikėjau kad tokių yra, pasidomėt siūlų parduotuvėse reiktų, gal tada lengviau būtų, bet su valu ir gerai, lengviau tik pačio ilgio ne 80cm, o kokių 40 cm tūrėt tada visai čiki
Atsakyti
gal tokios skaičiuoklės pageidavote http://perlhosting.n.../001691022.html
Atsakyti
tema apie reglana tikrai superine thumbup.gif , aciu uzvedejai drinks_cheers.gif , vargau puse nakties kol perskaiciau pirmaja, reglana nuo apacios seniai mezgiau "is galvos", daba daug kas aiskiau
cia vienas is reglaniniu darbeliu

user posted image

o cia mano pirmasis karstas bandymas no virsaus "signaline" liemene mazajai ropliukei

user posted image

tikrai labai smagus mezgimas 4u.gif
Atsakyti
user posted image

radau apie jį thumbup.gif pas rusaites visa tema
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2010 02 22, 22:05)
radau apie jį  thumbup.gif pas rusaites visa tema



kur tu buvai pacioj pradzioj cry.gif puse darbo jau padariau, ir nezinau, kaipp atrodys kai uzbaigsiu, bet tikrai neardysiu, tikesiuos kad mano fantazija mane nenuvils ir darbas bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2010 02 22, 23:05)
user posted image

radau apie jį  thumbup.gif pas rusaites visa tema

tau balioniukas uz tai, kad atradai 4u.gif gerai, kad dar nepradejau megzt
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2010 02 22, 23:05)
user posted image

radau apie jį  thumbup.gif pas rusaites visa tema



Tu tiesiog SUPER thumbup.gif

Ačiukas už skaičiuoklę 4u.gif

O aš galvojau kad nuo viršaus megzti ax.gif bet tikriausiai galima ir taip ir kitaip g.gif Rusaitės neblogai pasidarbavo, bet man asmeniškai nepatiko nė vienos rankovės, kažkaip ant originalo atrodo laisvesnės, ilgesnės, gražiau krenta g.gif Kažin kaip man gausis, gal man net iki rusaičių dar toli lotuliukas.gif Degu kaip noriu pradėti doh.gif tik siūlų neužteksiu, reikia dasipirkti.
O ta skaičiuoklė tinka tiek nuo viršaus tiek nuo apačios mezgant?
Atsakyti
Sveikos mezgėjelės 4u.gif Bandysiu ir aš sūnaitėliui megztuką reglanu nunarplioti. Planuoju megzti nuo viršaus. tai kilo klausimas, o tokiu atveju apačioje suėmus akis gi nebelabai tamposi apačia ir rankovių galai. Ar tai netrukdo?
Atsakyti
skaiciau skaiciau, kaupiausi ir susikaupiau...
bet turbut negerai padariau... g.gif
zodziu pradejau nuo apacios susagstoma megztuka megzti ant vieno virbalo ir nugara ir prieki... Turiu dideli gabala grazaus mezginio bangelemis... Jau pazastis... bet tik dabar susimasciau ka as cia padariau blush2.gif labai tikiuosi protingosios tarybos pagalbos blush2.gif Kas toliau?
Atsakyti
QUOTE(Susena @ 2010 02 23, 15:31)
Planuoju megzti nuo viršaus. tai kilo klausimas, o tokiu atveju apačioje suėmus akis gi nebelabai tamposi apačia ir rankovių galai. Ar tai netrukdo?

Gal aš klausimo nesupratau unsure.gif , bet sakyčiau viskas gerai su tais krašteliais. g.gif Jei nepavyksta pataikyti reikiamo įtempimo, galima mezginį užbaigti adata, o ne tiesiog paprastai nuleisti akis (ir šiaip tai kur kas gražesnis variantas, nors bandant pirmą kartą vargelio šiek tiek yra).
Atsakyti
QUOTE(rogue @ 2010 02 22, 22:55)
kur tu buvai pacioj pradzioj  cry.gif  puse darbo jau padariau, ir nezinau, kaipp atrodys kai uzbaigsiu, bet tikrai neardysiu, tikesiuos kad mano fantazija mane nenuvils ir darbas bus  thumbup.gif

4u.gif persiprašau, nebuvau užmačius to megstuko-liemenės

QUOTE(aiwita @ 2010 02 24, 10:28)
skaiciau skaiciau, kaupiausi ir susikaupiau...
bet turbut negerai padariau...  g.gif
zodziu pradejau nuo apacios susagstoma megztuka megzti ant vieno virbalo ir nugara ir prieki... Turiu dideli gabala grazaus mezginio bangelemis... Jau pazastis... bet tik dabar susimasciau ka as cia padariau  blush2.gif  labai tikiuosi protingosios tarybos pagalbos  blush2.gif Kas toliau?

Na kaip supratau dabar reik siaurint, o rankoves primegsit? O gal dabar nusimegskit rankoves iki pažastų ir ura viską kartu ir susiūt nereiks, ir greičiau viskas bus... g.gif a nors kiek į temą?
Atsakyti