Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės

kaip ir viska pradejau daryti nuo virsaus, gan viskas neblogai, mezgu virbalais su valu, bet kaskas ne taip kur tures buti susiutas sonas, gal as negerai pradejau megzti g.gif
Atsakyti
Sveikos, mezgejos, jusu deka savo pirmaji megztuka reglano rankovem iveikiau be vargo ir jokio ardymo!!! Pavyko tobulai wub.gif
Bet dabar sugalvojau savo vaikinukui numegzti priekyje susegama megztuka su gilia 'V' iskirpte - sagos prasidetu virs bambos. Ar imanoma toki dalyka padaryti reglano budu?
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2010 11 15, 13:23)
kaip ir viska pradejau daryti nuo virsaus, gan viskas neblogai, mezgu virbalais su valu, bet kaskas ne taip kur tures buti susiutas sonas, gal as negerai pradejau megzti  g.gif


Na ir kam to siusiuto sono? biggrin.gif Nebent sumanyme buvo susagstomas megztukas, tada reikia megzti ne apvaliai, bet sukiot mezgini, o jei ne tada mezgasi taip ratu iki pazastu, tada rankoves surenkamos ant kokio siulo, o priekis ir nugara mezgami toliau ratu be jokiu siuliu.

QUOTE(chiaushkute @ 2010 11 15, 14:40)
Sveikos, mezgejos, jusu deka savo pirmaji megztuka reglano rankovem iveikiau be vargo ir jokio ardymo!!! Pavyko tobulai wub.gif
Bet dabar sugalvojau savo vaikinukui numegzti priekyje susegama megztuka su gilia 'V' iskirpte - sagos prasidetu virs bambos. Ar imanoma toki dalyka padaryti reglano budu?


O nuotraukytes nebus? bigsmile.gif
Tikrai galima, kazkur buvo linkas, kaip nuo virsaus mezgant padaryt v iskirpte, o visa kita tiesiog ne ratu megzt, bet grizinet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2010 11 15, 13:29)
As savo metinukei visada dedu 64 arba 70 akiu  mirksiukas.gif



g.gif aš savo vienuolikmetei panašiai tiek dedu g.gif
Papildyta:
QUOTE(Palme22 @ 2010 11 15, 15:23)
kaip ir viska pradejau daryti nuo virsaus, gan viskas neblogai, mezgu virbalais su valu, bet kaskas ne taip kur tures buti susiutas sonas, gal as negerai pradejau megzti  g.gif

Aha, tikrai, kam gi tau ta siūlė? Jei mezgi ratu jokių siūlių nereikės daryti lotuliukas.gif bet jei nori kokio užsegimo tokiu atveju megzti reikia kaip dviem virbalais: mezgi iki tos vietos kur turi būti užsegimas, apsuki mezginį ir mezgi atgal biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(chiaushkute @ 2010 11 15, 16:40)
Sveikos, mezgejos, jusu deka savo pirmaji megztuka reglano rankovem iveikiau be vargo ir jokio ardymo!!! Pavyko tobulai wub.gif
Bet dabar sugalvojau savo vaikinukui numegzti priekyje susegama megztuka su gilia 'V' iskirpte - sagos prasidetu virs bambos. Ar imanoma toki dalyka padaryti reglano budu?

kai mezgiau V formos iškirptę, tai pasiskaičiavus kiek dėti akių, priekiui uždėjau tik po 1 akį. Paskui kas kažkiek eilių uždedi po vieną akelę. Kas kiek tiksliai eilių, tai reikia pačiai pasiskaičiuoti, nes storais siūlais megzdama aš dėjau kas 6 eilę, tai gana nedidelė iškirptė gavosi ( bet aš dariau bolero, tai man daugiau ir nereikėjo tongue.gif ) o jei nori gilios iškirptės, tai gali ir kas 10 eilę pridėti ir net dar daugiau
Atsakyti
Laba diena, mezgejos ir patarejos 4u.gif

Aciu, aciu, aciu 4u.gif Su Jusu pagalba pavyko pirmas reglaninis megstukas mano mazajam princui thumbup.gif Prie kaklo apdailos dar reiks padirbet, nes arba galva netelpa, arba atvepes, bet visa kita thumbup.gif Dar ne karta megsiu siuo budu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2010 11 16, 10:04)
Laba diena, mezgejos ir patarejos  4u.gif

Aciu, aciu, aciu  4u.gif  Su Jusu pagalba pavyko pirmas reglaninis megstukas mano mazajam princui  thumbup.gif  Prie kaklo apdailos dar reiks padirbet, nes arba galva netelpa, arba atvepes, bet visa kita  thumbup.gif  Dar ne karta megsiu siuo budu  thumbup.gif


daryk kakla su sagute mirksiukas.gif bis patogiau. 4u.gif
Atsakyti
Reglanas nuo viršaus

mano paskutinis darbelis smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2010 11 16, 11:28)
daryk kakla su sagute  mirksiukas.gif  bis patogiau.  4u.gif


Aciu 4u.gif taip ir zadu daryt.

Aderaa, labai grazu wub.gif
Atsakyti
reglanas g.gif nuo virsaus ... o gal tiksliau siaip nuokaklinis g.gif
Suknelė krikštynoms wub.gif



user posted image



Atsakyti
Aderaa thumbup.gif labai gražu thumbup.gif

Lusasita 4u.gif super !!!!
man labai gražu kai be reglano takelio reglanas būna tongue.gif
Kokiu būdu dauginai akis? taip kaip reglanui kas antra eilė? ar kažkaip kitaip?
Vis kurpiu mintyse kaip gudriau padaryti blush2.gif labai norisi ir tokiu būdu numegzti kokį megztuką
Atsakyti
Lusasita, tikrai nuostabi suknele wub.gif

Ir mane taip pat sudomino, kaip taip padaryt g.gif
Atsakyti
kai nuo kaklo regalninam su takeliais, tai kas antra eilute iseina uzdet 8 akys.
tai ir cia tuo paciu principu . Yra 24 tarpukai, tai jei dedu akutes kas treciam tarpelyje, tai eiluteje uzdedu 8 akis . viena kart dedu pirmam, paskuj antram, paskuj treciam tarpelyje . ir toliau vel nuo pradziu mirksiukas.gif
Atsakyti