Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės

QUOTE(lafan @ 2010 11 21, 22:40)
Del kaklo, tai jei as noriu golfo tipo kaklo, tai iskart turiu apgalvoti ir jau taip ir megsti ar ne? Nes skaiciau, kaip kitos lyg ir kitos spalvos siulu nukelia akis, o paskui grizta prie kaklo...  unsure.gif nu zodziu nesupratau... uz tai ir klausiu, bet matyt, busiu ka ne taip perskaicius.

Yra toks būdas (čia tas "žemyn" reiškia priešingą viso mezginio mezgimui kryptį):
user posted image
Aš jį tiesa dar tik ketinu išbandyti blush2.gif - esu įpusėjusi reglaniuką, kurį pradėjau keliomis eilėmis kitos spalvos siūlu ir jas ketinu nuardyti. Nelabai man aišku, kaip tas siūlas "ištraukiamas" (nuotraukoje kažkaip pernelyg paprastai atrodo g.gif ). Gal jau kai imsiuosi šio etapo, pataps suprantamiau, bet kol kas manau, jog blogiausiu atveju tą nereikalingą siūlą taip po vieną akį galima išvarstyti ir lieka ta pirmoji mezginio spalvos siūlų eilė. mastau.gif Bet gal kas ką protingesnio parašysit. blush2.gif (Man irgi praverstų ax.gif ).
Atsakyti
Atnesu savo pirmaji reglaniuka. Aciu uz tokia tema - jos deka vel pradejau megzti. Ir man tai patinka 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ivonnna @ 2010 11 24, 14:52)
Atnesu savo pirmaji reglaniuka. Aciu uz tokia tema - jos deka vel pradejau megzti. Ir man tai patinka  4u.gif
user posted image

man nerodo schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
Dabar gal rodys blush2.gif
user posted image
Atsakyti
rooooodo, grazu thumbup.gif
Atsakyti
kokie grazus darbeliai jūsų

Ir as savo pirma bandyma pasirodisiu, labai neteisik, dar tik mokausi blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2010 11 25, 09:24)
kokie grazus darbeliai jūsų

Ir as savo pirma bandyma pasirodisiu, labai neteisik, dar tik mokausi  blush2.gif


Nu šaunuolė thumbup.gif
Labai gražu
Papildyta:
QUOTE(Ivonnna @ 2010 11 24, 18:11)
Dabar gal rodys  blush2.gif


Labai labai thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 11 25, 11:04)
Nu šaunuolė  thumbup.gif
Labai gražu
Papildyta:

Labai labai  thumbup.gif



aciū, tik platokai truputi gavosi, bet jau nauja pradejau, tikiuosi geriau iseis 4u.gif
Atsakyti
labas mezgejeles saunuoles mirksiukas.gif ilgai skaiciau sia tema ir manau reiktu pabandyti reglano rankoves... gal is 10 karto kas ir pavyks lotuliukas.gif
noriu paklausti, jei mezgama nuo virsaus ir su 2 virbalais, tai ties kuria vieta butu sujungimas - siule jei noriu per galva maunamo megztinuko o ne uzsegamo? ir ar yra kazkokiu ypatumu kuriuos reiktu zinoti mezgant virbalais su valu, nes kaip suprantu su jais butu paprasciau? nebutu siules?

Is anksto labai dekinga jai kuri pagelbesit
Atsakyti
QUOTE(foox @ 2010 11 25, 14:19)
labas mezgejeles saunuoles  mirksiukas.gif  ilgai skaiciau sia tema ir manau reiktu pabandyti reglano rankoves... gal is 10 karto kas ir pavyks  lotuliukas.gif
noriu paklausti, jei mezgama nuo virsaus ir su 2 virbalais, tai ties kuria vieta butu sujungimas - siule jei noriu per galva maunamo megztinuko o ne uzsegamo? ir ar yra kazkokiu ypatumu kuriuos reiktu zinoti mezgant virbalais su valu, nes kaip suprantu su jais butu paprasciau? nebutu siules?

Is anksto labai dekinga jai kuri pagelbesit


Mezgant su valu megztum ratu ir nereikėtų jokių sujungimų ir jokių siūlių. Aš mezgu su ilgu valu(1,5m), kad galėčiau nuolat matuotis. Jei trumpesnis valas, tai nesugebu apsivilkti pasimatuoti ir dažniausiai nugrybauju (dar būna 1m ilgio, bet toks ilgis yra su virbalais, tai valas tik apie 80cm. Matuojantis akys nulaksto nuo virbalų)
Mezgant dviem virbalais galima daryti siūlę ties reglano linija, kur priekis jungiasi su rankove (nesvarbu kurioje pusėje)
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 11 26, 08:36)
Mezgant su valu megztum ratu ir nereikėtų jokių sujungimų ir jokių siūlių. Aš mezgu su ilgu valu(1,5m), kad galėčiau nuolat matuotis. Jei trumpesnis valas, tai nesugebu apsivilkti pasimatuoti ir dažniausiai nugrybauju (dar būna 1m ilgio, bet toks ilgis yra su virbalais, tai valas tik apie 80cm. Matuojantis akys nulaksto nuo virbalų)
Mezgant dviem virbalais galima daryti siūlę ties reglano linija, kur priekis jungiasi su rankove (nesvarbu kurioje pusėje)


Hi hi, uk tokio ilgo valo be sansu rasti biggrin.gif as turiu dvejus virbalus su valu, na vieni numeriu mazesni, kai sugalvoju matuotis tada puse sumezgu ant vienu, kita puse ant kitu biggrin.gif O siaip tai tik su valu megzt, kazkodel daug kas ju bijo, bet juk mezgimas su jais lygiai toks pats, kaip ir su dviem, tik kad ratu mezgasi. Reglanas su valu megztas graziau atrodys nei siutas per rankove ir daug paprasciau biggrin.gif
Atsakyti
aciu labai uz patarima, o dar toks klausimukas smile.gif noriu mezgant reglana deti rasteli... na paveiksliuka is kito siulo nzn kaip paaiskinti... cia aisku jeigu sdar pavyks isviso tas reglanas. tai va, kaip reiktu dadeti akis kad nesusikraipytu rastas?
Papildyta:
http://s1180.photobu...ringosrasta.jpg


nzn ar isikels foto sukneles bet va tokio tipo kaip numegzti rasteli graziai reglanu? book.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo foox: 27 lapkričio 2010 - 00:25