Įkraunama...
Įkraunama...

Burbuliniai šalikai ir skaros 2

1 tema

Pabaigiau pirmąją temą, tad jaučiau pareigą atidaryti naują smile.gif

Pabaigiau pirmą savo bandomąjį šalikėlį, patiko, dabar vynioju antrą, trikampį. Ir artimiausiu metu lėksiu ieškot burbuliukų biggrin.gif
Atsakyti
Sėkmės, nors man tai siaubingai nuobodus darbas. smile.gif
Atsakyti
na, gal ir man greit atsibos, bet kol kas tik užsidegime smile.gif)
Atsakyti
Man atsibodo po ketvirtos. Tiesa pradėjau tapyt. Gal tas turėjo reikšmės
Atsakyti
Labas mergaitės, perskaičiau visą temą ir užsimaniau pasidaryti savo burbulinukę. Spintoj radau seną, nusibodusį šalikėlį ir nutariau su juo pažaisti. Štai pirmas blynas
user posted image
Atsakyti
Šaunuolė, gražiai gavos
Atsakyti
Ačiū.
Iš pradžių raišiojau gumytėm, kai pritrūkau rišau siūlu. tai tie siūliniai tokie išgriuvę truputuką gavosi. Pasiko labai wub.gif
Atsakyti
Jei manai dar daryt tas burbulinukes, tai nusipirk didelį maišą gumų. Galima gauti kur kanceliarinių prekių parduotuvės, ne skyriai, o būtent parduotuvės.
Atsakyti
dar vienas šalikėlis.surišau 170 burbuliukų
user posted image
rezultatas
user posted image
Atsakyti
Kai tu suriši į vieną šaliką virš 600 vienetų ir padarysi ne vieną tokį, atsibos (gal) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2010 02 09, 16:24)
Kai tu suriši į vieną šaliką virš 600 vienetų ir padarysi ne vieną tokį, atsibos (gal) mirksiukas.gif

Surišt tai suriščiau, bet kaip išrišt reiktų doh.gif
Atsakyti
sveikos burbuliautojos 4u.gif

užsigeidžiau ir aš pabandyti, artimiausiomis dienomis ketinu nusipirkti reiklalingų priemonių ir kibti įdarbą blush2.gif

šnd sąžiningai perskaičiau visą seną temą, daug ką įsikaliau galvą, bet va kad rankioju internete dar papildomos info, tai įmesiu keletą nuoruodėlių ir čia tuo pačiu, jei nesupyksite, kad apkraunu temą

įdomus šalikėlis - yra truputis burbulių, tai tinka iš dalies šiai temai biggrin.gif
user posted image
APRAŠYMAS


delfi video -Shibori technika

skaičiau senoje temoje, jog apsiūlėjat kraštus, jei perkate audinį, o čia tiesiog nudegina( delfio video) - neapsiūna g.gif
ar taip kas darote ?
Atsakyti