Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Didieji greipfrutai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos
@Smilte@
Musu seima labai megsta tuos didelius geltonus greifruktus. Norejau suzinoti jusu nuomone apie juos. Jie skanus , bet keliantys itarima, kadangi i diena po viena suvalgom o tai jau nemazai. Kaip zinoma paprasti greifruktai gerai kai laikaisi dietu, jie degina kalorijas. Kazin ar tie dideli irgi turi tu paciu savybiu ? g.gif
Ar jus megstate juos ? smile.gif
regna
[quote=@Smilte@,2010 02 03, 15:20]
Musu seima labai megsta tuos didelius geltonus greifruktus. Norejau suzinoti jusu nuomone apie juos.
@Smilte@ 4u.gif
aš,buvau nusipirkusi geltonųjų didelių greifruktų,bet mam jie nepatiko.
Aš,mėgstu greifrktus,bet man geriau patinka,raudonieji mažieji.
Domėjausi jais,skaičiau apie juos,ir nutariau naudoti mažesnius.
@Smilte@
[quote=regna,2010 02 03, 18:06]
[quote=@Smilte@,2010 02 03, 15:20]
Musu seima labai megsta tuos didelius geltonus greifruktus. Norejau suzinoti jusu nuomone apie juos.
@Smilte@ 4u.gif
aš,buvau nusipirkusi geltonųjų didelių greifruktų,bet mam jie nepatiko.
Aš,mėgstu greifrktus,bet man geriau patinka,raudonieji mažieji.
Domėjausi jais,skaičiau apie juos,ir nutariau naudoti mažesnius.
*

[/quote]
Mums patiko kad jie maziau kartus biggrin.gif O ka skeitei apie juos , jai nepaslaptis biggrin.gif bigsmile.gif
regna
QUOTE(@Smilte@ @ 2010 02 03, 17:40)
Mums patiko kad jie maziau kartus  biggrin.gif  O ka skeitei apie juos , jai nepaslaptis  biggrin.gif  bigsmile.gif
*

@Smilte@-man raudonieji yra skanesni,o,skaičiau,kad raudonieji yra efektingesni,žmogaus sveikatai.
aš,esu naudojusi{"Citroseptą"-čia yra šių sėklų ekstraktas}
Aš,poto pradėjau naudoti raudonuosius,bet ,tai mano nuomonė,kurią ašsusidariau panaudojus
@Smilte@
QUOTE(regna @ 2010 02 03, 18:49)
@Smilte@-man raudonieji yra skanesni,o,skaičiau,kad raudonieji yra efektingesni,žmogaus sveikatai.
aš,esu naudojusi{"Citroseptą"-čia yra šių sėklų ekstraktas}
Aš,poto pradėjau naudoti raudonuosius,bet ,tai mano nuomonė,kurią ašsusidariau panaudojus
*

O cia tas Citroseptas yra maisto papildas ? Ar kaip ? rolleyes.gif
Borzika
QUOTE(@Smilte@ @ 2010 02 03, 14:20)
Musu seima labai megsta tuos didelius geltonus greifruktus.

Ne greifruktai, o greipfrutai mirksiukas.gif
Kazin ar tie dideli irgi turi tu paciu savybiu?

Kažkur esu skaičiusi, kad tokių pačių neturi. Naudingesni yra mažesni (žinau, kad kartesni biggrin.gif).
QUOTE(@Smilte@ @ 2010 02 03, 16:58)
O cia tas Citroseptas yra maisto papildas?

Taip:
- Kas yra Citrosept?
- "Citrosept" (tema šiame forume).
@Smilte@
QUOTE(Borzika @ 2010 02 03, 20:22)

Kažkur esu skaičiusi, kad tokių pačių neturi. Naudingesni yra mažesni (žinau, kad kartesni biggrin.gif).

Taip:
- Kas yra Citrosept?
- "Citrosept" (tema šiame forume).
*

Reikes pabandyti ta citrosept. mirksiukas.gif
Papildyta:
[quote=Borzika,2010 02 03, 20:22]

blush2.gif
regna
[quote=@Smilte@,2010 02 03, 19:51]
Reikes pabandyti ta citrosept. mirksiukas.gif
Papildyta:
[quote=Borzika,2010 02 03, 20:22]

blush2.gif
*

[/quote]
Citrosept-skirtas kasdieniniamnaudojimui,siekiant praturtinti mityb1 greifruto bioflavonoidais.
@Smilte@
QUOTE(regna @ 2010 02 04, 01:42)
Citrosept-skirtas kasdieniniamnaudojimui,siekiant praturtinti mityb1 greifruto bioflavonoidais.
*

Reikes pagerti jo, nes as greipfruktus kilogramais valgau nes svori metu lotuliukas.gif O jai dar tie didieji neveikia lotuliukas.gif
Sophi
Tie didieji man visai ne greipfrutiško skonio rolleyes.gif
kristalcik25
oi kaip man patinka tie didieji patinka! 4u.gif niam niam thumbup.gif
@Smilte@
QUOTE(kristalcik25 @ 2010 02 05, 00:18)
oi kaip man patinka tie didieji patinka! 4u.gif niam niam  thumbup.gif
*

Bet kazkokie itartini lotuliukas.gif , dideli jau labai . Bet skanus clap_1.gif
frankie
Saldūs, bet tokie lyg mutavę biggrin.gif
@Smilte@
QUOTE(frankie @ 2010 02 07, 14:57)
Saldūs, bet tokie lyg mutavę biggrin.gif
*

kazkokie kaip radiacijos gave hihihi.gif
Piktukė
Dievinu didžiuosius Pamelo greipfrutus bigsmile.gif Ypač skanu vakare prie filmo nusilupus suvalgyti wub.gif Dar labai labai tinka vaisiu salotose rolleyes.gif
@Smilte@
QUOTE(alina_nr_1 @ 2010 02 08, 11:41)
Dievinu didžiuosius Pamelo greipfrutus bigsmile.gif  Ypač skanu vakare prie filmo nusilupus suvalgyti wub.gif  Dar labai labai tinka vaisiu salotose rolleyes.gif
*

thumbup.gif
Aristokratė
man irgi nerealus thumbup.gif , geresni uz tuos mazesnius, man jie per kartus, nebent issispausti sultis, o Pamelo visada prie teliko arba pro langa ziuredama suvalgau lotuliukas.gif ir labai lengvai nusilupa thumbup.gif .
@Smilte@
QUOTE(Aristokratė @ 2010 02 08, 12:28)
man irgi nerealus  thumbup.gif , geresni uz tuos mazesnius, man jie per kartus, nebent issispausti sultis, o Pamelo visada prie teliko arba pro langa ziuredama suvalgau  lotuliukas.gif ir labai lengvai nusilupa  thumbup.gif .
*

net nezinojau kad jie pamelo vadinasi bigsmile.gif
sniego_skonis
superiukai thumbup.gif
Borzika
QUOTE(Aristokratė @ 2010 02 08, 10:28)
geresni uz tuos mazesnius

Tikrai ne geresni schmoll.gif O kad skanesni kažkam, tai - visai kitas dalykas (dėl skonio nesiginčyjama) mirksiukas.gif
PŪKITAS
Dievinu tuos didziuosius wub.gif Aisku mazieji raudoni irgi mano megstamiausi thumbup.gif
Vakarė
Labai megstame Pamelo wub.gif
@Smilte@
Vakar nusipirkau, tai dar tokio saldaus nebuvau valgiusi. swoon.gif Dabar labai prinoke visur yra, pradzioj tai tokius zalius veza.
Vakarė
Mums kazkaip niekada nepasitaike zali... drinks_cheers.gif karta toki saldu nusipirkome, taip sultys bego wub.gif
QUOTE(@Smilte@ @ 2010 02 13, 12:58)
Vakar nusipirkau, tai dar tokio saldaus nebuvau valgiusi.  swoon.gif Dabar labai prinoke visur yra, pradzioj tai tokius zalius veza.
*

@Smilte@
QUOTE(Vakarė @ 2010 02 13, 12:12)
Mums kazkaip niekada nepasitaike zali...  drinks_cheers.gif karta toki saldu nusipirkome, taip sultys bego  wub.gif
*

Tai gerai pataikot thumbup.gif
Borzika
QUOTE(Vakarė @ 2010 02 13, 12:12)
karta toki saldu nusipirkome, taip sultys bego

Neįtikėtina! blink.gif Dar niekad nėra tekę valgyti Pamelo, iš kurio sultys bėgtų unsure.gif
@Smilte@
QUOTE(Borzika @ 2010 02 17, 16:22)
Neįtikėtina! blink.gif Dar niekad nėra tekę valgyti Pamelo, iš kurio sultys bėgtų unsure.gif
*

tikrai blink.gif . Man yra ir labai saldus buvo thumbup.gif
Borzika
QUOTE(@Smilte@ @ 2010 02 17, 16:51)
Man yra ir labai saldus buvo  thumbup.gif

Kalbu ne apie saldumą, o apie sultingumą ax.gif Saldžių nemažai valgius, bet štai tokių, kad sultys bėgtų, niekad g.gif
@Smilte@
QUOTE(Borzika @ 2010 02 17, 17:46)
Kalbu ne apie saldumą, o apie sultingumą ax.gif Saldžių nemažai valgius, bet štai tokių, kad sultys bėgtų, niekad g.gif
*

as ta ir turejau omeny, bet parasiau neaiskiai lotuliukas.gif
Nendrė...
mes su MB labai megstam,vakarais koki filma ziuredami daznai niamniojam thumbup.gif
man labai skanu, o tu mazu raudonuju nemegstu cool.gif
*

drinks_cheers.gif
nu kad sultys begtu, ir is vis,kad sultingas labai butu,tai nepasitaike dar tikrai schmoll.gif
Beža
Man labai skanu thumbup.gif pastebėjau,kad jų būna su įvairios spalvos juostelėm g.gif kartą teko pirkt su juoda juostele-buvo rūgštus,o jei parašyta "Hobey" būna saldesnis kiek biggrin.gif ar čia man vienai tik taip atrodo?
@Smilte@
QUOTE(Mamyte'09 @ 2010 02 19, 22:12)
Man labai skanu thumbup.gif pastebėjau,kad jų būna su įvairios spalvos juostelėm g.gif kartą teko pirkt su juoda juostele-buvo rūgštus,o jei parašyta "Hobey" būna saldesnis kiek biggrin.gif ar čia man vienai tik taip atrodo?
*

Gali buti, reiks atkreipti demesi blink.gif . Vakar vel pirkom, tai labai sultingi paskutiniu metu thumbup.gif Lauliu kol arbuzu metas prasides, tai kiekviena diena po arbuza suritinam lotuliukas.gif
Renata123
*

As taip pat esu pirkusi laaabai sultinga pomelo thumbup.gif (Norfoje)

Kam idomu galite apie didziuosius greipfrutus pasiskatyti CIA
regna
Pmelo-{iš apelsinų ir grepfrutų išvesta veislė} 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(regna @ 2010 02 25, 01:06)
Pmelo-{iš apelsinų ir grepfrutų išvesta veislė} 4u.gif
*

Pomelo-suklydau blush2.gif
Tūla
Mes irgi labai mėgstam Pomelus, sultingi kartais pasitaiko tik, o saldūs tai labai dažnai, perku paprastai IKI parduovėje.
@Smilte@
mes maximoj perkam
Bebrauskinas
Man tai tie dideli nelabai, kažkokie beskoniai. Nors tokių kokių mėgstu, tai jau seniai nemačiau. Tikras greifrutas turi būti kartus ir rūgštokas, beveik be saldumo, kad tik su cukrum valgyt norėtųsi. Bet jau seniai kiek nusiperku - skoniu į vandeningus apelsinus panašesni. O ir apelsinai kažkokie neaiškūs, vandeningi tokie. Gal ne veltui sako, kad trečiarūšius produktus tie supermarketai įvežinėja.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.