Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių - 5

Laba vakara,merginos,jungiuosi prie Jūsų būrio biggrin.gif priimsit? blush2.gif dabar pinu antrą darbelį dar tik,bet turiu keletą klausimų..

kaip padaryt gražų užbaigimą,jei vytelė per ilga,ta prasme apipynus aplink dežę lieka ilgas galas ir neišeina įkišt vienos į kitą,tada reikia kirpti,bet tada nelabai įsikiša,hm...Kaip jūs darot?

Pas jus darbuose nesimato jokių sujungimų,viskas taip gražiai 4u.gif
Aš tai tada klijuoju vieną ant kitos nukirpus ilgesnę vytelę,bet nelabai man gražu,matosi tokie jungimai.. Tikiuosi pagelbėsit 4u.gif

Atsakyti
labas,sveika atvykusi biggrin.gif
Apie vyteliu sujungima,tai su laiku tau viskas gausis,bet ant virsaus geriau neklijuok,tikrai nekaip turetu atrodyt blink.gif Jei ta gala,nuo kurio pradedi, pavadint pradzia vyteles,o ta gala, kur klijuoji pabaigusi sukt vytele,pavadintumem vyteles galu, tai:galas truputi plonesnis uz pradzia,bet jei vistiek netelpa,tai tada vyteles pradzia pasuk trupuciuka ir paplates siek tiek ertme.I ta ertme kisi patepta sausais klijais kitos vyteles gala.
jei isisskaitysi,gal suprasi, ka norejau cia pasakyt.Lauksiu pasirodant lotuliukas.gif



Aciu visoms uz pagyras smile.gif As pmociutes stiliaus gerbeja thumbup.gif Siekiu tokio pat lygutelio pynimo,bet kiekvienasyk gaunasi ne taip kaip noriu,o taip, kaip gaunasi doh.gif mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
bubunka kaip blizga ie spalva labai liuks 4u.gif
Atsakyti
Muse+,labai ačiū už atsakymą,bet aš truputi ne to norėjau paklaust ax.gif na,gal neaiškiai parašiau,bet va nuciotkinau su telefonu kaip man gaunasi,kad neišeina gražus sujungimas

user posted image

cia va tas parutuliuotas galiukas "pradžia",o kita vytele kur tęsiasi ir nesimato galo "pabaiga" turėtų but,tik va,kad ji man gavosi per ilga,tai kaip dabar daryt?nebent va kirpt kaip aš pažymėjau,jei matosi,taip kampu,bet nelabai gražiai tada susijungia..
Kaip jus darot ar jus issimatuojat vyteles,kad jum normaliai sueitu tie galai ir nebutu per ilga vytele? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(muse+ @ 2010 02 28, 12:13)
sunglasses2.gif
Įdedu savo naujienas(įvertinkit blush2.gif ):

labai tvirtai atrodo dežė, o ir krepšelis puikus!
Papildyta:
QUOTE(pmociute @ 2010 02 28, 14:43)
Vazonas orchdėjai 

Nu niekaip neatsistebiu Jūsų darbštumu. O ir užbaigimas idealus, kad man taip gautųsi. g.gif
Atsakyti
Pabandžiau ir aš papuošti laiptinę vazonėliais gėlėms. Pripyniau jau virš 20. Du laiptinės aukštai jau pasipuošę. Visi vazonėliai pinti be dugno, kad būtų galima pakelti ir į lėkštutę įpilti vandens.
user posted image
o čia nupyniau tokią nemažą vazą. Ji 60cm aukščio, labai tvirtai laikosi.Atraminės vytelės dvigubos.
user posted image
user posted image
Atsakyti
[quote=Terra2,2010 03 01, 10:54]
Pabandžiau ir aš papuošti laiptinę vazonėliais gėlėms. Pripyniau jau virš 20. Du laiptinės aukštai jau pasipuošę. Visi vazonėliai pinti be dugno, kad būtų galima pakelti ir į lėkštutę įpilti vandens.

o čia nupyniau tokią nemažą vazą. Ji 60cm aukščio, labai tvirtai laikosi.Atraminės vytelės dvigubos.

Vaza puiki-dar nematytas modelis 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif turbut labai sauniai laiptine atrodo thumbup.gif tiek vazoneliu....
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2010 03 01, 10:54)
Pabandžiau ir aš papuošti laiptinę vazonėliais gėlėms. Pripyniau jau virš 20.


blink.gif kokia tu saunuole, spartuole. Nuostabus vazonai thumbup.gif Labai idomiai ziurisi ta ruzava spalvyte. Ja prie kazko derinai ar siaip sugalvojai ir tiek bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(1juraciukas @ 2010 03 01, 11:29)
blink.gif  kokia tu saunuole, spartuole. Nuostabus vazonai  thumbup.gif  Labai idomiai ziurisi ta ruzava spalvyte. Ja prie kazko derinai ar siaip sugalvojai ir tiek  bigsmile.gif

Ta spalva man gavosi tik nuotraukoje. Šiaip spalva yra raudono vyno . Bet kadangi į 1ltr dažų buvo per mažai vieno buteliuko pigmento, tai pyliau truputį dar beico. Gavosi daugiau panaši į alyvinę spalvą. O natūroje tikrai nėra tokia ružava. Matyt, kad menkas iš manęs fotografas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terra2: 01 kovo 2010 - 12:00
[quote=Pūkuotukas_,2010 03 01, 01:11]
Muse+,labai ačiū už atsakymą,bet aš truputi ne to norėjau paklaust ax.gif na,gal neaiškiai parašiau,bet va nuciotkinau su telefonu kaip man gaunasi,kad neišeina gražus sujungi
cia va tas parutuliuotas galiukas "pradžia",o kita vytele kur tęsiasi ir nesimato galo "pabaiga" turėtų but,tik va,kad ji man gavosi per ilga,tai kaip dabar daryt?nebent va kirpt kaip aš pažymėjau,jei matosi,taip kampu,




Na,nesupratau nieko g.gif doh.gif lotuliukas.gif .Sakau,idesiu nuoroda i Linutukes pamokas, (gal nematei) ten labai aiskiai parodo kaip paprastai uzbaigt bigsmile.gif O paskui papasakosim, kaip kitaip(graziau) uzbaigt biggrin.gif
http://issiblaskemin...amu-darbai.html
Papildyta:
[quote=Terra2,2010 03 01, 10:54]
o čia nupyniau tokią nemažą vazą. Ji 60cm aukščio, labai tvirtai laikosi.Atraminės vytelės dvigubos.




kaip grazuuuu bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muse+: 01 kovo 2010 - 13:57
Terra2 grazu, bet kaip katinas stebi vazona thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AGkatulis @ 2010 03 01, 15:11)
Terra2 grazu, bet kaip katinas stebi vazona  thumbup.gif

O Jūs pastabi! buvo užšokęs ant viršaus, tai nuvirto kartu su vaza. lotuliukas.gif
Atsakyti