Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių - 5

Nu gi labai šauniai atrodo krepšiukai iš dažytų vytelių thumbup.gif . O sakykit prašau, dažant vytelės pamerkiamos į kokį tai indą su dažais ar kiekvieną atskirai su teptuku reik teipti? Ar nudažytos neištyžta? Kaip paskui jos džiovinamos....kažkur kabinti reikia?
Atsakyti
QUOTE(jju @ 2010 04 12, 09:02)
Nu gi labai šauniai atrodo krepšiukai iš dažytų vytelių thumbup.gif . O sakykit prašau,  dažant vytelės pamerkiamos į kokį tai indą su dažais ar kiekvieną atskirai su teptuku reik teipti?  Ar nudažytos neištyžta? Kaip paskui jos džiovinamos....kažkur kabinti reikia?

Pirmieji bandymai buvo "vargo vakarienė": pasiklojau "Klijonkę"(sorry už nelietuvišką žodį) ir su teptuku tepliojau. Dabar aš jau gudresnė - nusipirkau tokį lovelį iš sodininkų parduotuvės apie 1m. ilgio. Supilu vandens apie 1,5 ltr + 1pok. paprastų medvilninių dažų. Išmaišau, pamerkiu vyteles ir ant didelio šiukšlių maišo palieku išdžiūti. Tiesa, dirbu su pirštinėmis. Vienas praktiškas pastebėjimas - dažant vyteles, kurios viršuje suklijuotos su klijų pieštuku, beveik visos atsiklijuoja( teko vėl išdžiūvusias perklijuoti). Pradejau vyteles klijuoti su PVA klijais - rezultatas puikus.
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2010 04 12, 09:25)
Pirmieji bandymai buvo "vargo vakarienė": pasiklojau "Klijonkę"(sorry už nelietuvišką žodį) ir su teptuku tepliojau.  Dabar aš jau gudresnė - nusipirkau tokį lovelį iš sodininkų parduotuvės apie 1m. ilgio. Supilu vandens apie 1,5 ltr + 1pok. paprastų medvilninių dažų. Išmaišau, pamerkiu vyteles ir ant didelio šiukšlių maišo palieku išdžiūti. Tiesa, dirbu su pirštinėmis. Vienas praktiškas pastebėjimas - dažant vyteles, kurios viršuje suklijuotos su klijų pieštuku, beveik visos atsiklijuoja( teko vėl išdžiūvusias perklijuoti). Pradejau vyteles klijuoti su PVA klijais - rezultatas puikus.


Labai ačiū už patarimus. Aš kai pažiūrėjau į nuotraukas, jau norėjau šaukt, kad čia ne laikraštis, o tikros vytelės lotuliukas.gif
Atsakyti
Ačiū labai už paaiškinima. Reiks ir man bandyti šį metodą taikyti biggrin.gif ....užsiknisu aš kol tris kartus nutepu darbelius. O žiūrėk vis dar koks tarpukas vistiek baltas šviečia
Atsakyti
QUOTE(jju @ 2010 04 12, 14:34)
Ačiū labai už paaiškinima. Reiks ir man bandyti šį metodą taikyti biggrin.gif ....užsiknisu aš kol tris kartus nutepu darbelius. O žiūrėk vis dar koks tarpukas vistiek baltas šviečia

tai tame ir reikalas, kad iš anksto nusidažius vyteles, darbas einasi kaip iš pypkės. Tik iš pradžių atrodo baisu. O ir finansiškai, labai naudinga. Tereikia tik lako.
Atsakyti
ir kaip jum sove i galva tokia mintis dazyti su kalio permanganatu? niekada nebuciau sugalvojus smile.gif thumbup.gif nejaugi nesimato laikrascio raidziu? ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sAuLyTeA;): 13 balandžio 2010 - 08:41
Visas pynėjėles kviečiu kavos!
user posted image
Atsakyti
[quote=Terra2,2010 04 13, 10:41]
Visas pynėjėles kviečiu kavos!

drinks_cheers.gif Aš jau prie durų. Liuks thumbup.gif
Atsakyti
mmmmm........ kiek nauju groziu ir ideju pas jus wub.gif o as aptingau ir nebedarysiu komodos,krepsius atidaviau draugei,sake ji pasidarys blush2.gif ax.gif o as gal trupuciuka veliau ir gal kitokia pasidarysiu bigsmile.gif
Atsakyti
zadinam tema ax.gif

prasom pasivaisinti...

user posted image

Pmociute iskart "uzkabliavo" su puodeliu, tai kita diena nusipyniau blush2.gif

user posted image

cia visa "auksine" kolekcija smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimiene: 19 balandžio 2010 - 14:58
[quote=laimiene,2010 04 19, 15:58]
zadinam tema ax.gif

prasom pasivaisinti...

Pmociute iskart "uzkabliavo" su puodeliu, tai kita diena nusipyniau blush2.gif

cia visa "auksine" kolekcija smile.gif

Nu, klausyk - kokia prabangaaa bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos,pasirodau savo pirmuosius darbelius,aisku iki cia matytu darbeliu tai laaabai toli,bet kaip kitaip ismoksiu jei nebandysiu ax.gif http://public.fotki....-is-popieriaus/
Atsakyti