Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių - 5

dar vienas klausimas iskilo o kai nudazot vyteles sviesiai tai nesimato laikrascio raidziu??? g.gif
Atsakyti
[Quote = sAuLyTeA;), 2010 05 04, 11:25]
dovana Apartamentai Klausimas iskilo apie nudazot vyteles sviesiai KA Tai nesimato laikrascio raidziu? : Hm
[Teisė] [grįžimo į pradinę padėtį] 37090696 [/ grįžimo į pradinę padėtį] [/ right]
[/ Quote]
šviesiais dažais aš dažau tik baltas vyteles. Nors dabar nudažiau geltona spalva ir visas kitas. matosi raidės, bet nupynus gaunasi kaip kažkoks ornamentas. Man tai atrodo dar įdomiau ir natūraliau.
Atsakyti
Sveikutes.
Lankiau lankiau jusu temele, sukau, pyniau ir.... bagesi mano dekretines atostogos, nebeliko laiko malonumams verysad.gif
Bet.... pritaikiau momenta ir bent jau nubeicavau, nulakavau. Dar noretusi medziaginiu ikloteliu ax.gif o pakolkas pasirodau taip blush2.gif
Nudaziusi tamsiai pamaciau savo klaida, truputeli suretinau pynima, arba kita karta nudazysiu tamsiai ir dezute, nes baltuma sviecia per kiaurymes doh.gif Vienintele sirdies paguoda-apvali dezute, niekas niekur nesviecia thumbup.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(1juraciukas @ 2010 05 04, 15:56)
Sveikutes.
Lankiau lankiau jusu temele, sukau, pyniau ir.... bagesi mano dekretines atostogos, nebeliko laiko malonumams  verysad.gif 
Bet.... pritaikiau momenta ir bent jau nubeicavau, nulakavau. Dar noretusi medziaginiu ikloteliu  ax.gif o pakolkas pasirodau taip  blush2.gif
Nudaziusi tamsiai pamaciau savo klaida, truputeli suretinau pynima, arba kita karta nudazysiu tamsiai ir dezute, nes baltuma sviecia per kiaurymes  doh.gif  Vienintele sirdies paguoda-apvali dezute, niekas niekur nesviecia  thumbup.gif

Valio!!! Kaip puiku, kad atradot laiko parodyti savo darbelius! Teisingai pastebejot, kad prieš pinant ant formos(šiuo atveju ant dėžutės), pirmiausia reikia nusidažyti formą ir gausis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2010 04 28, 13:13)
Na, na tik nesikuklinkit! Tiek superinių darbelių pripynėt, tiek daug mus išmokėt. Kodėl neberodot savo darbelių?
nesikuklinu lotuliukas.gif sakau tai ka matau lotuliukas.gif , as pati aptingau ir netobuleju, nors turiu keleta nupynus, nes ruosiau pamokelia zurnalui ax.gif ,bet jie niekuom nesiskiria nuo mano ankstesniuju krepseliu, kuria diena nufotografuosiu ir pasirodysiu, aisku vyteles tai suku rolleyes.gif jau nemazai esu prisisukus, ir butinai ruosiuosi isbandyti tavo pynimo budus su tomis spalvotomis vytelemis, labai man patiko tie rasteliai ax.gif


QUOTE(sAuLyTeA;) @ 2010 05 04, 10:25)
dar vienas klausimas iskilo o kai nudazot vyteles sviesiai tai nesimato laikrascio raidziu??? g.gif
nu nezinau, kodel daug kam norisi paslepti raides, mane tai zavi, tai kad tos raides matosi, net gi grazu, bet aisku cia kiekvienam savo mirksiukas.gif


QUOTE(1juraciukas @ 2010 05 04, 14:56)
Sveikutes.
Lankiau lankiau jusu temele, sukau, pyniau ir.... bagesi mano dekretines atostogos, nebeliko laiko malonumams  verysad.gif 
Bet.... pritaikiau momenta ir bent jau nubeicavau, nulakavau. Dar noretusi medziaginiu ikloteliu  ax.gif o pakolkas pasirodau taip  blush2.gif
Nudaziusi tamsiai pamaciau savo klaida, truputeli suretinau pynima, arba kita karta nudazysiu tamsiai ir dezute, nes baltuma sviecia per kiaurymes  doh.gif  Vienintele sirdies paguoda-apvali dezute, niekas niekur nesviecia  thumbup.gif
super thumbup.gif
jau rase, bet pasikartosiu, kad man taip nenutiktu ta laka sumaisau su pigmentu ir gerai atskiedziu vandeniu, tada kai skystu tokiu makaliuzu dazoma, tie visi plysiai pribega ir reikia maziau pastangu ideti kad uzdazyti, o jei ant dezes pinate tai butinai reikia pirma deze nudazyti, ir tada taip pat skystai nupinta daigta dazyti, nes kaip ir rasiau skystas lengviau pasiekia visus plysiukus smile.gif
Atsakyti
Išbandžiau ovalo formą. Tiesa, labai nemėgstu kartoninių dugnų, bet vistiek dariau:
user posted image; user posted image; user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terra2: 05 gegužės 2010 - 14:15
Merginos, kodel pasislėpėt pogrindyje? O aš pyniau per išeigines. Štai kas gavosi:
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
[quote=Terra2,2010 05 10, 12:24]
Merginos, kodel pasislėpėt pogrindyje? O aš pyniau per išeigines. Štai kas gavosi:



wau kiek grožybių thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif .Na greitai ir aš pasirodysiu savo ilgai "gimdytą"komodą doh.gif .Praeitą savaitę baigiau pinti,na o šiandien pirmą kartą apdažiau.Jei pavyks tai ryt nudažysiu antrą kartą ir atiduosiu jūsų teismui.Na,o tada bandysiu ir aš pinti iš spalvotų vytelių ax.gif Tik .kad užmanymų labai daug,o laiko nebeliko-pradėjau dirbti,tai laiko turiu labai mažai-o tiek visko norisi...
Atsakyti
[quote=ausree,2010 05 10, 13:02]
[quote=Terra2,2010 05 10, 12:24]
Merginos, kodel pasislėpėt pogrindyje? O aš pyniau per išeigines. Štai kas gavosi:
wau kiek grožybių thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif .Na greitai ir aš pasirodysiu savo ilgai "gimdytą"komodą doh.gif .Praeitą savaitę baigiau pinti,na o šiandien pirmą kartą apdažiau.Jei pavyks tai ryt nudažysiu antrą kartą ir atiduosiu jūsų teismui.Na,o tada bandysiu ir aš pinti iš spalvotų vytelių ax.gif Tik .kad užmanymų labai daug,o laiko nebeliko-pradėjau dirbti,tai laiko turiu labai mažai-o tiek visko norisi...
[/quote]
oi, kaip laukiu paziureti tos komodos! Juk toks ilgas ir daug laiko reikalaujantis darbas! Prisimenu, pmociute rode savo komoda - tai likau suzaveta. Bet, pasakysiu pinti yra malonumas, bet tas dazymas - tai mane veda is proto.
Atsakyti
[quote=Terra2,2010 05 10, 12:24]
Merginos, kodel pasislėpėt pogrindyje? O aš pyniau per išeigines. Štai kas gavosi:

Neturiu ką pasakyti... Vienas žodis - puikumėlis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=pmociute,2010 05 10, 14:14]
[quote=Terra2,2010 05 10, 12:24]
Merginos, kodel pasislėpėt pogrindyje? O aš pyniau per išeigines. Štai kas gavosi:

Neturiu ką pasakyti... Vienas žodis - puikumėlis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
[/quote]
Ačiū Jums už gerą žodį! Ar Jūs jau nieko nepinate, ar nenorit rodyti?
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2010 05 10, 17:52)
Ačiū Jums už gerą žodį! Ar Jūs jau nieko nepinate, ar nenorit rodyti?


[COLOR=green]Aš tai nieko nepinu, nes ir vėl neturiu kada, o dar ir daržai... Pynimo darbe - atostogos tongue.gif [/COLOR]
Atsakyti