Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių - 5

Štai:


user posted image blush2.gif

Tas, kur su vytelėmis pirmas blynas, o tas kur be antras blynas blush2.gif blush2.gif .Ši nuotrauka, nekokia, labai skubėjau, mat baterijos baigė išsikraut, jei rekia rytoj galėsiu perfotkinti.Pinta iš reklaminių žurnaliukų.Mano pastebėjimas:jei kas pinsite patarčiau pinti iš norfos, cento, camelijos lankstininukų, nes maxsima- tikras skystalas, ir iš jos lankstinukų sunkiai sukasi vytelės schmoll.gif mirksiukas.gif
Ar tiktų lakuoti toks lakasuser posted image?Turiu likusio nuo durų lakavimo, tai noriu pasiklausti blush2.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Spalvota_: 11 liepos 2010 - 17:53
QUOTE(_Spalvota_ @ 2010 07 11, 15:21)
Gal galėtum, Terra2 duoti,,kiaurajį'' raštą?

Sveika, atėjus į mūsų būrį. Tikiuosi ilgam užteks kantrybės ir noro.
Ten jokio rašto nėra. Pinu virvele su dviem vytelėm. Kai jau noriu daryti, tavo vadinamą "kiauraraštį", tai ant statmenų vytelių prisisegu segtukus drabužiams džiovinti. Ant vienos vytelės - 1 segtukas, ant antrus - du segtukai, ant trečios - trys ir taip iki norimo aukščio, paskui žemyn, vėl mažinant segtukų skaičių. tada pinu toliau ir taip gaunasi iškilimas su kiaura anga. Ar suprantamai paaiškinau?
QUOTE
Tas, kur su vytelėmis pirmas blynas, o tas kur be antras blynas 

Šaunuolė! Tavo blynai skanūs! Kas liečia laką, tai sunaudok , žinoma, ką turi, juk nemesi lauk. O ateičiai, patarčiau naudoti laką vandens pagrindu(akrilinis lakas). Bet is praktikos galiu pasakyti, kad darbelių iš reklaminių bukletų net lakuoti nereikia - jie ir taip standūs ir blizgūs. Tiesiog lakas neduoda tokio efekto, kaip laikraštiniams darbeliams.
Atsakyti
Taip, labai aiškiai.Ačiū 4u.gif .Apie lankstinukus nežinojau, dar kartą ačiū 4u.gif .Tiesa, jaučiu, kad užsikrėčiau greičiau ne pynimo liga, o vytelių sukimu hihihi.gif.Sėdžiu prie kompiuterio- suku, žiūriu televizorių - suku,sėdžiu lovoj, laikas miegot-suku...Kai pirmam darbeloiui prisisukau per daug vytelių, iš jų išėjo antrras darbelis, ir dar liko, bet aš vistiek suku, nes manau kad neužteks kitam darbui lotuliukas.gif.O aiškiai matyti jog vytelių liko apie 200 lotuliukas.gif Labai mane ramina tas sukimas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Spalvota_: 12 liepos 2010 - 08:03
QUOTE(_Spalvota_ @ 2010 07 12, 09:01)
Taip, labai aiškiai.Ačiū 4u.gif .Apie lankstinukus nežinojau, dar kartą ačiū 4u.gif .Tiesa, jaučiu, kad užsikrėčiau greičiau ne pynimo liga, o vytelių sukimu hihihi.gif.Sėdžiu prie kompiuterio- suku, žiūriu televizorių - suku,sėdžiu lovoj, laikas miegot-suku...Kai pirmam darbeloiui prisisukau per daug vytelių, iš jų išėjo antrras darbelis, ir dar liko, bet aš vistiek suku, nes manau kad neužteks kitam darbui lotuliukas.gif.O aiškiai matyti jog vytelių liko apie 200 lotuliukas.gif Labai mane ramina tas sukimas...

Šaunuolė! Aš irgi vyteles suku pastoviai. Per dieną prisuku apie 300-400 neskubėdama. Paskau dažau iš karto po tūkstantį. Jau turiu dažytų apie 4000. naudojuosi geru oru ir kaupiu atsargas blogesniems orams.
Atsakyti
Oho.Aš atsikeliu apie pusę devynių,sėdu prie kompiuterio, pasėdėjusi einu vyteliu sukt maždaug iki 12 val. (kol mama atsikelia ir pusryčius paruošia hihihi.gif)likusią dienos dalį ir vėl praleidžiu ką nors veikdama, o į pavakarę karpau juosteles ir suku vyteles.
Atsakyti
Dabar sėdžiu ir pinu padėkliuką.Muse+ tikiuosi nesupyksi, kadangi pasivogiau idėja tavo padėklo iš pirmo psl.,nes draugės gimtadienis ant nosies o ji - pintų daiktų fanatikė.Viską turi, išskyrus padėkliukus, tai daugiau nesugalvoju ką padaryti.
Atsakyti
Ruošiusi dažyti vieną iš dėžių.Klausimėlis:jei noriu dažyti mišiniu t.y. akriliniais dažais arba beicu sumaišytu su laku, ar man reikia skiesti ar ne?
Atsakyti
QUOTE(_Spalvota_ @ 2010 07 12, 19:39)
Ruošiusi dažyti vieną iš dėžių.Klausimėlis:jei noriu dažyti mišiniu t.y. akriliniais dažais arba beicu sumaišytu su laku, ar man reikia skiesti ar ne?

Čia jau fantazijos dalykas ką su kuo maišyti. Paprasčiausiai galima pirmiausia galima nudažyti su beicu, o paskui nulakuoti porą kartų. Galima dažyti su akriliniais dažais, o paskui nutepti laku. Skiesti vandeniu akrilinius dažus reikia, nes per daug tirštoki. Nudažius dažais, galima į laką įpilti beico ir taip lakuoti. Jeigu lakas akrilinis, jį taip pat reikia skiesti vandeniu.
Atsakyti
Aišku.Bandysiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Spalvota_: 13 liepos 2010 - 08:03
Ruošiausi ruošiausi beicuot, o pasirodo beicas baigėsi (turėjau nuo seniau), o mūsų miestelyje beico nėra...Bet nupyniau trečią blyną, bus ir daugiau, padėkliuką, norėjau pagal musės paaiškinimą daryti, bet po to pasirodo, jog per daug vargo lotuliukas.gif.

Geroji pusė
user posted image
Geroji pusė iš arčiau
user posted image
Blogoji pusė
user posted image

Užbaigimas iš arčiau


user posted image

Ką veikiate Terra2, kad darbelių nerodote, gal ką tokio super didelio pinate?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Spalvota_: 13 liepos 2010 - 19:21
QUOTE(_Spalvota_ @ 2010 07 13, 20:21)
Ką veikiate Terra2, kad darbelių nerodote, gal ką tokio super didelio pinate?

Pinu kiekvieną dieną. Tik jau nusibodo fotkinti, nes pradėjo "streikuoti" fotoaparatas. Čia keletas darbelių:
user posted image user posted image [[URL=http://radikal.ru/F/s44.radikal.ru/i103/1007/b4/cbd276684bf2.jpg.html]user posted image IMG]user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image [URL=http://radikal.ru/F/s44.radikal.ru/i103/1007/b4/cbd276684bf2.jpg.html][IMG]
Atsakyti
Kiek visko daug!Ir kaip Jūs spėjate viską padaryti?
Atsakyti