Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių - 5

Sveikos smile.gif

ale ir groziai cia pas jus smile.gif labai sudomino mane tokie dalykeliai noreciau pabandyti, gal kuri paaiskintumete man kaip sukti tas popierines tuleles, ar reikia suklijuoti tarpusavyje kaip pini kiekviena eile? wink.gif Jei cia nenoresite tersti temytes tai gal kuri man i Az parasytu. Dideis aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irute1984: 10 rugsėjo 2010 - 15:24
QUOTE(irute1984 @ 2010 09 10, 16:24)
Sveikos smile.gif

ale ir groziai cia pas jus smile.gif labai sudomino mane tokie dalykeliai noreciau pabandyti, gal kuri paaiskintumete man kaip sukti tas popierines tuleles, ar reikia suklijuoti tarpusavyje kaip pini kiekviena eile? wink.gif Jei cia nenoresite tersti temytes tai gal kuri man i Az parasytu. Dideis aciu


na, atleiskit jau man 4u.gif bet jei jau matėt grožius, tai kodėl nematėt kaip tuos grožius kūrti g.gif mergaitės čia draugiškos tikrai pasidalinusios kas, kaip ir su kuo mirksiukas.gif
Atsakyti
Jeigu kam reikia, tai galiu užfundyti nemokamai dideliais kiekiais laikraščių. Išsivežti iš Vilniaus centro. Dirbu dienraščio redakcijoj, kas mėnesį mašiną makulatūros priduodam.
Atsakyti
QUOTE(uodegas @ 2010 09 12, 13:21)
Jeigu kam reikia, tai galiu užfundyti nemokamai dideliais kiekiais laikraščių. Išsivežti iš Vilniaus centro. Dirbu dienraščio redakcijoj, kas mėnesį mašiną makulatūros priduodam.

o koks butent laikrastis smile.gif nes man paciai nepatinka naudoti respublika blush2.gif o siaip manau kad noreciau uzsukti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LINUTUKĖ: 12 rugsėjo 2010 - 18:30
ne "Respublika" smile.gifVilniaus diena ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uodegas: 12 rugsėjo 2010 - 18:35
QUOTE(uodegas @ 2010 09 12, 14:21)
Jeigu kam reikia, tai galiu užfundyti nemokamai dideliais kiekiais laikraščių. Išsivežti iš Vilniaus centro. Dirbu dienraščio redakcijoj, kas mėnesį mašiną makulatūros priduodam.

Ech! Ir kodėl Jūs ne iš Klaipėdos? Pavydžiu vilniškėms!
Atsakyti
Sveikutės!
na kodėl nerodot savo darbelių? Aš nesikuklinsiu ir parodysiu, ko pripyniau. Pakritikuokit!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Terra2 kokie grazus darbeliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

na as ir pradejau bandyti sukti tas tuteles tai man dar nevisos tokios plonos ir grazios gaunasi, tai manau mano pirmas gaminys nebus jau toks ir grazus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(uodegas @ 2010 09 12, 14:21)
Jeigu kam reikia, tai galiu užfundyti nemokamai dideliais kiekiais laikraščių. Išsivežti iš Vilniaus centro. Dirbu dienraščio redakcijoj, kas mėnesį mašiną makulatūros priduodam.

gal kas Kaune galite toki zygdarbi padaryti blush2.gif nes kol is savu prikaupiu - tai noras praeina pintine gaminti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2010 09 20, 14:43)
gal kas Kaune galite toki  zygdarbi padaryti  blush2.gif nes kol is savu prikaupiu - tai noras praeina pintine gaminti  verysad.gif


Duosiu mirksiukas.gif manau dar neišmečiau, turiu didelę krūvą, tik primink prieš susitikimą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 09 20, 15:03)
Duosiu  mirksiukas.gif  manau dar neišmečiau, turiu didelę krūvą, tik primink prieš susitikimą  mirksiukas.gif

friends.gif vaziuojant namo galeciau kuri vakara uzsukti... kad tau su dviraciu nereiktu tempti hihihi.gif
Atsakyti