Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių - 5

Reiks isbandyti smile.gif ax.gif
o kiek laiko vyteles laikot dazuose? nesusiploja jos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(cocci @ 2010 10 20, 18:21)
Reiks isbandyti smile.gif  ax.gif
o kiek laiko vyteles laikot dazuose? nesusiploja jos? g.gif

Paimu buntelį kiek telpa į saują( apie 20-30 vytelių), tik įkišu į dažus, pamurkdau, kad visas apsemtų ir iškart ištraukiu. Forma išlieka kokia ir buvo. Tik pastaba: vytelės galas turi būti suteptas su lipalu, nes pieštukiniai klijai atsiklijuoja.
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2010 10 20, 16:25)
Paimu buntelį kiek telpa į saują( apie 20-30 vytelių), tik įkišu į dažus, pamurkdau, kad visas apsemtų ir iškart ištraukiu. Forma išlieka kokia ir buvo. Tik pastaba: vytelės galas turi būti suteptas su lipalu, nes pieštukiniai klijai atsiklijuoja.


Kaip negerai, reiks dazymui kitu pasidaryti. nes visas dariausi su klijais piestukiniais doh.gif
Atsakyti
Sveikutės!
Palepinau savo katinėlį ir nupyniau jam naują namelį. Pyniau be jokios formos, taip sakant "iš akies". Dugnas kartoninis. Gavosi nelabai koks, bet šėimininkui patinka jame. Aukštis 50cm, plotis 50cm, ilgis 45cm
Čia iš priekio user posted image
iš šono user posted image iš viršaus user posted image
ir su šeimininku user posted image
Atsakyti
Terra, superiniai darbai wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif Net seilė ilgiausia nutįso.... blush2.gif

Jūs su pmočiute super aukštai kartelę užkėlėt. Jau gal ir kokį amatų būrelį gal ruošiatės atidaryt....
Atsakyti
Nu, čia tai geras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2010 10 26, 10:18)
Terra, superiniai darbai  wub.gif  wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Net seilė ilgiausia nutįso....  blush2.gif

Jūs su pmočiute super aukštai kartelę užkėlėt. Jau gal ir kokį amatų būrelį gal ruošiatės atidaryt....

Ačiū, kad patiko. O idėja apie būrelį visai nebloga. Labai norėčiau.
Atsakyti
sveikutes smile.gif

Bandziau irgi pasidaryti keleta gaminuku pasidaryti ir va kas gavosi smile.gif

Cia pirmasis mano gaminukas - Pintine
user posted image

Cia antras smile.gif
1. Pradinis variantas
user posted image
2. pabaigtas gaminukas
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irute1984: 28 spalio 2010 - 10:58
QUOTE(irute1984 @ 2010 10 28, 11:24)
sveikutes smile.gif
Bandziau irgi pasidaryti keleta gaminuku pasidaryti ir va kas gavosi smile.gif

Šaunuolė!
Tikrai sunku pasakyti, kad tai pirmi darbeliai! Apie krepšelį kalbant, tai tikrai galiu pasakyti, kad vienas iš pirmųjų, bet ne pirmas. Kad žinotumėt, kokie mano buvo pirmieji! Bet aš juos saugau ir jie man brangūs, nors atrodo klaikiai. O Jums tikrai pavyko iš pirmo karto. Gal norit, atsiųsiu MK nuorodą, kaip gražiai užbaigti gaminį?
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2010 10 28, 15:40)
Šaunuolė!
Tikrai sunku pasakyti, kad tai pirmi darbeliai! Apie krepšelį kalbant, tai tikrai galiu pasakyti, kad vienas iš pirmųjų, bet ne pirmas. Kad žinotumėt, kokie mano buvo pirmieji! Bet aš juos saugau ir jie man brangūs, nors atrodo klaikiai. O Jums tikrai pavyko iš pirmo karto. Gal norit, atsiųsiu MK nuorodą, kaip gražiai užbaigti gaminį?



Krepselis cia buvo antrasis mano gaminukas blush2.gif

Atsiuskite nuoroda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irute1984 @ 2010 10 28, 17:55)
Krepselis cia buvo antrasis mano gaminukas  blush2.gif

Atsiuskite nuoroda 4u.gif

Prašom! Čia labai aiškiai, žingsnis po žingsnio parodyti, kaip gražiai užbaigti pynimą kasele. Bet galima užbaigti ir iki kaselės formavimo. http://www.lozahobby.ru/art/36/
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 04 06, 21:11)
Nežinau ar kada rodžiausi, bet pasirodysiu dabar  biggrin.gif

user posted image
user posted image

O šita skalbinių dėžė, dar nelakuota, tik beicuota:
user posted image

Sveikos, gal padesit. Noriu ismokti sita pynima, deja nesigauna. Gal kuri galite nupiesti shema?
Atsakyti