Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

Sveiki užsukę į 18 - tą vis dar žiemine breketų temelę. user posted image

user posted image

Taip pat primenu, jog turime savo foto albumą, kuriame dedame savo ir savo dantukų nuotraukytes. Slaptažodžio, bet kam nedalinam, bet kai tapsite mūsų komandos nariu, duomenis jums suteiksime ir lauksime jūsų nuotraukyčių.

Kam įdomu, pateikiu praitos temos linka, ten rasite ir kitu temu sarasa wink.gif

18 tema

Kai kurių Musu gydytoju kontaktai:

Kaunas:
Rasa Damušienė, 8-686-65072, Kauno ortodontijos centras, Savanorių pr. 60
Dalia Smailienė, 8-37-330533 , Šv. Apolonijos stomatologijos centras, Minties rato g. 11b
Dalia Latkauskienė, 8-615-71197, Kauno ortodontijos centras, Savanorių pr. 60
Ieva Buškienė, 8-37-387560 , KMUK Ortodontijos klinika, J.Lukšos-Daumanto g. 6
Eglė Zasčiurinskienė, 8-37-387560 , KMUK Ortodontijos klinika, J.Lukšos-Daumanto g. 6
Viktorija Krušinskienė, 8-37-378379 , Ortodontijos klinika, Baltijos g. 42
Alė Gaidytė, 8-687-50735, KMUK Ortodontijos klinika, J.Lukšos-Daumanto g. 6
Ilona Tercijonaitė, 8-685-16674, "Senamiesčio stomatologijos klinika", J.Jablonskio g. 21 (tvirtai ir absoliučiai nerekomenduojam!!!)

Vilnius:
Mindaugas Šarva, 8-5-2715367 , "Domus dentes", Vytauto g. 46/1-2
Dalia Latkauskienė, 8-615-71197, "Vilniaus implantologijos centras", Kalvarijų g. 121-2
Atsakyti
QUOTE(Shin @ 2010 02 05, 14:09)
Sveiki užsukę į 18 - tą vis dar žiemine breketų temelę.

o jau temeliu grazumas... thumbup.gif
ir ta proga sarasa praretinot? ax.gif ax.gif
as dar savo kelio i holiwooda tai nebaigiau hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maza_maza: 05 vasario 2010 - 13:29
Ka tik skaiciau apie kazkokius vinukus:
http://www_ortodonta...tortasAprasimas

Dar turiu klausimuka - prisiskaiciau apie visokius briketus i valias. Dabar jei tik imanoma, noresiu damon [skaiciau, kad ne visiems atvejams tinka, ir bijau, kad butent ne tokiems kaip mano sad.gif ]. Vistiek idomu, kai nurodoma ju kaina kainynuose - apie 2-2.3k Lt, tai cia jau su viskuo vienam zandikauliui, ar prie sito pirmai pradziai dar n proceduru reikia priskaiciuoti?
Atsakyti
QUOTE(Liorka @ 2010 02 05, 12:51)
Ka tik skaiciau apie kazkokius vinukus:
http://www_ortodonta...tortasAprasimas

Dar turiu klausimuka - prisiskaiciau apie visokius briketus i valias. Dabar jei tik imanoma, noresiu damon [skaiciau, kad ne visiems atvejams tinka, ir bijau, kad butent ne tokiems kaip mano sad.gif ]. Vistiek idomu, kai nurodoma ju kaina kainynuose - apie 2-2.3k Lt, tai cia jau su viskuo vienam zandikauliui, ar prie sito pirmai pradziai dar n proceduru reikia priskaiciuoti?


cia breketu kainos. veliau su kiekvienu apsilankymu (siaip tai kas menesi ar pusantro) moki dar. man kainuos svyruodavo nuo 80 iki 250 biggrin.gif

Shin- aciu uz nauja temuke. viskas lb graziai isdestyta. 4u.gif
Atsakyti
Taip, bet man minejo, kad pvz nuemimas - dar 500lt papildomai. Ta plokstele PO - vel kazkiek dar? g.gif tai uzdedant nera pvz kokio uzdejimo mokescio, uz klijus papildomai ir etc? biggrin.gif
Dar taip idomiai, kai skaiciavo kiek is viso gausis - tai atkreipiau demesi, kad sako vizitas 50-200lt, bet galutine suma buvo tokia, lyg visi vizitai butu po 200lt smile.gif Ar cia taip apsidraudimui, ar tu po 50lt apsilankymu is tiesu nebuna?

Dar del tu damon breketu - paskaicaivau, kad jei nesioji dvejus metus, tai ju kaina atsiperka vien del retesniu apsilankymu. Ar is tiesu taip?
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2010 02 05, 11:54)
Aš užsirašiau nuo pat ryto, t.y. 8 val busiu pati pirma, eiles nereikes laukt (kaip kad visada buna). Po to tiesiai i darbą. Kelintai tu? Tai tu mažeikietė? Kokios problemos su dantukais? Aš pradžiai panešiojau breketus, po to teko traukt ketvertukus, po to sustūmimai skylučių, viršus dabar liux, o apie apačia jau neberašysiu visą savaitę (po vizito bent žinosiu, ką rašyti)


Mano vizitas po pietų - 12:30 val. Gyvenu ne mažeikiuose, tačiau ne taip jau ir toli šio miesto. Mano problema - atsikišę viršutinio žandikaulio priekiniai dantys... :]
Na, o kas tavo dantukams buvo? ax.gif

Atsakyti
Panos,tikrai neerzinkit,sena tema neuzbaigta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2010 02 05, 19:55)
Panos,tikrai neerzinkit,sena tema neuzbaigta doh.gif


Katik užbaigėm wink.gif
Atsakyti
ajaja,zinok ilgai man su tarpais zaide(tarpus turejau tik virsuj),tai gal apie 5-6 menesius,man juos iskart netrauke tiesiogiai,tai i viena puse,tai i kita trauke,kol galutinai uzsitrauke,bet tas periodas tikrai ilgas buvo smile.gif
kas norite seip paplepeti,mes turime savo bendramiciu temute,nes cia tik viskas apie breketus,ir reikia uzjausti shin,temos kurimas nera lengvas darbas:) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajaaa: 05 vasario 2010 - 19:30
na va ir nauja temute, labas vakaras smile.gif
sioj temoj jau ir as tapsiu breketuota smile.gif treciadieni einu jau blink.gif unsure.gif
o toks klausima,s mano 6 priekiniai bus safyriniaii -permatomi breketai, o kazin kaip su kava ir kitais dazanciais maisto produktais ir gerimais, jie nenusidazys? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana_B_K @ 2010 02 05, 22:04)
na va ir nauja temute, labas vakaras smile.gif
sioj temoj jau ir as tapsiu breketuota smile.gif treciadieni einu jau  blink.gif  unsure.gif
o toks klausima,s mano 6 priekiniai bus safyriniaii -permatomi breketai, o kazin kaip su kava ir kitais dazanciais maisto produktais ir gerimais, jie nenusidazys? unsure.gif

kiek is drauges girdejau,tai jos dazo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana_B_K @ 2010 02 05, 21:04)
na va ir nauja temute, labas vakaras smile.gif
sioj temoj jau ir as tapsiu breketuota smile.gif treciadieni einu jau  blink.gif  unsure.gif
o toks klausima,s mano 6 priekiniai bus safyriniaii -permatomi breketai, o kazin kaip su kava ir kitais dazanciais maisto produktais ir gerimais, jie nenusidazys? unsure.gif

Nusidazyti gali separacines gumytes. Jei jos bus permatamos. o jei tau vielutem sujungs breketus su lanku tada nieko baisaus wink.gif

Papildyta:
QUOTE(Liorka @ 2010 02 05, 13:51)
Ka tik skaiciau apie kazkokius vinukus:
http://www_ortodonta...tortasAprasimas



gera linka davei, ten ir buvo tie vinukai i zandikauli kaip cia kazkas klausinejo
Atsakyti