Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Riešinės
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai > Mezgimas, nėrimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
murce
Pasirodysiu ir aš savo pavasarinį komplektuką:

user posted image
saulėlydis*
QUOTE(murce @ 2010 03 19, 13:00)
Pasirodysiu ir aš savo pavasarinį komplektuką:

*

Labai mielas wub.gif
torturo
Labutis, gal galetumete man paaiskint, kaip megsti riesines su karoliukais, kad man jie neislystu i kita puse-isvirksciaja? blush2.gif Gal jie per mazi pagal siulu stori?Aciu
Amanita
Gali būt, kad ten viskas gerai su tais karoliukais smile.gif
Jei mezgi tik gerosiomis akimis, karoliukų raštą dėlioji už mezginio ("išvirkščiojoj pusėj"), jei tik išvirkščiosiomis -- prieš mezginį ("gerojoj pusėj").
arabeska
QUOTE(torturo @ 2010 03 19, 20:14)
Labutis, gal galetumete man paaiskint, kaip megsti riesines su karoliukais, kad man jie neislystu i kita puse-isvirksciaja? blush2.gif Gal jie per mazi pagal siulu stori?Aciu
*

4u.gif

Gal tiesiog mezgi laisvai, reiktų tampriau mirksiukas.gif
torturo
QUOTE(Amanita @ 2010 03 19, 20:37)
Gali būt, kad ten viskas gerai su tais karoliukais smile.gif
Jei mezgi tik gerosiomis akimis, karoliukų raštą dėlioji už mezginio ("išvirkščiojoj pusėj"), jei tik išvirkščiosiomis -- prieš mezginį ("gerojoj pusėj").
*

QUOTE(arabeska @ 2010 03 19, 21:02)
4u.gif

Gal tiesiog mezgi laisvai, reiktų tampriau mirksiukas.gif
*

labai aciu 4u.gif pabandysiu pasinaudot jusu patarimais mirksiukas.gif
juodauoga
Pasaka, kokiu groziu primezgusios !!! thumbup.gif 4u.gif

Riešinės "Karališko šokolado skonis" + Sagė ( megzta pagal užsakymą )

user posted image

selen
Labutis, 4u.gif
gal turit kas vasarinių vašeliu nertų riešinių pavyzdžių arba žinote kur galėčiau rasti g.gif Būčiau labai dėkinga. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(juodauoga @ 2010 03 21, 14:54)

Nuostabus komplektus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
murce
QUOTE(juodauoga @ 2010 03 21, 14:54)

Labai įdomios thumbup.gif
juodauoga
Aciu nuosirdziausiai uz grazius zodelius 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
nanainis
juodauoga, tavosios riesines wub.gif ir pavadinimai kokie thumbup.gif
cia toms, kurios karoliukais riesines puost nori http://www.malcolmandmarcus.typepad.com/.a...0f58a259970c-pi
arabeska
user posted image
ircike
Kur gi visos prapuolėt? lotuliukas.gif , negi nė viena nebemezgat riešynių, (o gal jau jų sezonas baiges g.gif ). O gal kuri turit vasariškų riešynių schemučių? Visai idomu būtų išbandyt bigsmile.gif
Amade
rodausi as vasarini varianta pagal uzsakyma 4u.gif fotkinau sviezias, neskalbtas, tai biski vaizdas nelabai... blush2.gif

user posted image
ircike
Gražus darbelis, pavasariška spalvyte thumbup.gif , o as dar vis vilnones narplioju g.gif
juodauoga
Aciu uz pagyrimus 4u.gif
nuostabios vasariskos riesines !!!! thumbup.gif
ircike
O maniškės nors ir vilnonės vis tiek pasirodysiu ax.gif

user posted image
svoba
Sveikutes, siaip nesu tautiniu riesiniu megeja, bet si temele ikvepe pabandyt. numezgiau tokias, labai patiko nesiot dar ne visai atsilusiom dienom
http://public.fotki.com/svobos/mano-mezginukai/dsc02046.html
ircike
Kur dingo visos riešinių mezgėjėlės? g.gif
Negi nė viena nebemezgat? g.gif
O aš dar po truputėli narplioju. Dar kol nėra labai šilta visai smagu jas dėvėt, o ir padovanojus gali artimą žmogutį pradžiugint bigsmile.gif mirksiukas.gif
Štai šias mezgiau pardavimui ax.gif blush2.gif

user posted image
Getira
Ziemai mano brangiausiam katineliui numezgiau riesines, kad rankyciu nenusaltu. Spejo dar siais metais panesioti ir labai patiko. smile.gif
user posted image
b3b
QUOTE(laurin22 @ 2010 04 05, 12:19)

cia toms, kurios karoliukais riesines puost nori http://www.malcolmandmarcus.typepad.com/.a...0f58a259970c-pi
*

aciu uz sita nuorodele, reiks pameginti. Gal kas jau pabandet?
Amanita
QUOTE(b3b @ 2010 05 14, 14:45)
aciu uz sita nuorodele, reiks pameginti. Gal kas jau pabandet?
*

Na.... bandyt nebandėm, ale pirmas įspūdis -- reiks arba gerokai didesnių karoliukų, arba gerokai plonesnės vilnos. Gi siūlas per karoliuką tokiu būdu jau dvigubas turi pralįst. Bent jau saviškių merinosų aš per biserį taip neprakiščiau g.gif O ne biseris man negražiai atrodo, bet čia jau skonio ir rašto reikalas.
ircike
Gal galit padėt? Nežinau kieno jos megztos, radau internete ax.gif
Autorė tikiuos nesupyks blush2.gif
Gal kas turit raštelį?

user posted image
Restar
QUOTE(ircike @ 2010 05 25, 14:42)
Gal galit padėt? Nežinau kieno jos megztos, radau internete  ax.gif
Autorė tikiuos nesupyks  blush2.gif
Gal kas turit raštelį?
user posted image
*

Labai panašu į nertas g.gif .
ircike
Hmmm....., kaži ką ne taip padariau g.gif , kodėl ištrynė verysad.gif ?
libaja
Sveikos,

užsikrėčiau ir aš šita zaraza. Va mano darbukas user posted image
ircike
QUOTE(libaja @ 2010 06 03, 12:38)
Sveikos,

užsikrėčiau ir aš šita zaraza. Va mano darbukas user posted image
*

Nu man tai, labai gražu thumbup.gif
arabeska
QUOTE(ircike @ 2010 06 07, 21:08)
Nu man tai, labai gražu  thumbup.gif
*

mirksiukas.gif ir man....puikios thumbup.gif

oi oi sergu ir aš šita riešinių liga tongue.gif
Lupita 77
Labai jau pavasariškos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Obeta
manosios vėsiems orams rolleyes.gif

user posted image
Rzivilele
Radė labai šaunios thumbup.gif
Obeta
QUOTE(Rzivilele @ 2010 06 12, 21:00)
Radė labai šaunios  thumbup.gif
*

ačiū
saulėlydis*
Apie šiltas riešines dar nesinori galvoti doh.gif , bet radau riešinėm tinkamų schemelių, tai dalinuosi.

ČIA
saulėlydis*
Juškienės knyga "Riešinės" parsisiuntimui
ruoniuke
laba. labai prasau padekite riesines su nyksciu mezgimo schemos. niekaip nerandu kaip nyksti padaryti . Didelis Aciu
enigma3
QUOTE(ruoniuke @ 2010 08 09, 21:03)
laba. labai  prasau  padekite  riesines  su  nyksciu  mezgimo  schemos. niekaip  nerandu  kaip  nyksti  padaryti . Didelis  Aciu
*

na jei gerai prisimenu is mokyklos laiku, tai kai pradedi nyksti megzti, tai toj vietoj nuleidi akis tiek kiek reikia ir mezgi toliau, o priejus tos vietos, kur nuleistos akys-vel uzdedama tiek, kiek buvo nuleista, gaunasi tokia skylute, o riesine mezgama toliau. paskui tos skylutes akys surenkamos ir mezgamas nykstys. na lyg ir taip ax.gif , pataisykit, jei kartais nuejau i lankas biggrin.gif
Saulyte DD
QUOTE(-Radė @ 2010 06 12, 16:26)
manosios vėsiems orams  rolleyes.gif

user posted image
*

o gal galima būtų schemutę, labai gržios wub.gif
Ristina
QUOTE(Saulyte DD @ 2010 09 03, 14:09)
o gal galima būtų schemutę, labai gržios  wub.gif
*

Galiu ir aš įdėt ax.gif
user posted imageuser posted image
ir angliškai rolleyes.gif
user posted image
pagalwyte26
gal zinote, kur gauti sitas schemas???????? Jei kas galit atsiuskit i pagalwe@gmail.com. Buciau labai dekinga!!!!!!!!!!
Papildyta:
QUOTE(Pavasarėlis @ 2010 02 19, 15:27)
Labai graziu riesiniu prirodet. Paziurekit kokias radau Liepos ikeltame zurnaliuke:
user posted image
yra ir schemutes: cia
man tai jos labai  thumbup.gif  tik kur gauti jauna stilinga mergaiciuke  g.gif
*

gal zinote, kur gauti sitas schemas???????? Jei kas galit atsiuskit i pagalwe@gmail.com. Buciau labai dekinga!!!!!!!!!!
dodone
Va mano pirmosios paprastutes riesinukes. Norejosi su karoliukais pasidaryt, ale kaip pradejo man jie visi pintis, vyniotis, tai sakau bus gerai ir be karoliuku. smile.gif
user posted image
saulėlydis*
Dodone, gražios ir be karoliukų thumbup.gif

Atsidariau ir aš riešinių sezoną
Dovana draugei - "rudens plaštakės"
user posted image
ROMA siūlai+Guterman karoliukai
Rzivilele
QUOTE(saulėlydis* @ 2010 09 06, 08:07)

user posted image
*

PASAKA... wub.gif wub.gif wub.gif
linda7
QUOTE(pagalwyte26 @ 2010 09 03, 23:51)
Papildyta:
*

Sveiki.
Iš ten pat kur radote ta nuotrauka su šitom riešinem, ten šalia ir aprašymas mačiau. Jos iš Vogue knitting žurnaliuko. Aš jas mezgiau, deja, nenufotografavau. Vienas mezgiau ilgas, kitas mezgiau tik iš vienos žvaigždės. Labai gražios išeina, tik jei iš storesniu siūlių mezgasi, gaunasi tokios platokos, nuo siauresnės rankos smunka truputi. Mezgasi su 5 virbalais, bet labai greitai, aš per dieną abi numezgiau.
Saulyte DD
QUOTE(Ristina @ 2010 09 03, 15:21)
Galiu ir aš įdėt  ax.gif
user posted imageuser posted image
ir angliškai  rolleyes.gif
user posted image
*

ačiu 4u.gif
senute469
QUOTE(saulėlydis* @ 2010 09 06, 08:07)

user posted image
*

Saulelydi,riesines-pasaka.Labai noreciau numegzt,gal butu galima gauti schemute?
saulėlydis*
QUOTE(senute469 @ 2010 09 10, 09:31)
Saulelydi,riesines-pasaka.Labai noreciau numegzt,gal butu galima gauti schemute?
*

AČIŪ AČIŪ ax.gif
Schemą piešiausi pati iš siuvinėjimo schemos ant languoto popieriaus. Norėjau, kad būtų vienintelės ir originalios.. Čia fantazijai ribų nėra thumbup.gif
savitre
mergaitės paaiškinkit prašau ar mezgant riešines jus darot stačiakampį ir galus susiuvat? ar darot viena gala platesni o kita siauresni ar lygų? ar darot ratu kaip kojines?

suprantu kad gali tai juokingai atrodyti bet aš neikada jų nesu mezgusi blush2.gif
tiklis
na priklauso nuo to,kokiu rastu mezgam biggrin.gif .jei mezgu riesines su karoliukais-mezgu staciakampi,o veliau susiuvu.(kiek akiu uzdesi-toks bus PLOTIS..o ilgi mezgi pagal rieso apimti)..nieko neplatinu ir nesiaurinu. tiesiog mezgu staciakampi.
jei mezgu kiaurarascio riesines-tai mezgu kaip kojines-5 virbalais.(o platinti ar siaurinti mezgant siuo budu priklauso nuo riesiniu modelio,ilgio)
zodziu-viskas priklauso nuo modelio,ir nuo to,kaip kam patogiau rolleyes.gif
(tikiuosi aiskiai ''pakeverzojau"" blush2.gif )
savitre
QUOTE(tiklis @ 2010 09 10, 15:13)
na priklauso nuo to,kokiu rastu mezgam biggrin.gif .jei mezgu riesines su karoliukais-mezgu staciakampi,o veliau susiuvu.(kiek akiu uzdesi-toks bus PLOTIS..o ilgi mezgi pagal rieso apimti)..nieko neplatinu ir nesiaurinu. tiesiog mezgu staciakampi.
jei mezgu kiaurarascio riesines-tai mezgu kaip kojines-5 virbalais.(o platinti ar siaurinti mezgant siuo budu priklauso nuo riesiniu modelio,ilgio)
zodziu-viskas priklauso nuo modelio,ir nuo to,kaip kam patogiau rolleyes.gif
(tikiuosi aiskiai ''pakeverzojau"" blush2.gif )
*

supratau tiek kad tai visiška kūryba ir kad ir kaip bedaryčiau vitiek gausis kas nors bigsmile.gif patibnka man kai nebūna jokiu griežtų taisyklių o daug vietos kūrybai ax.gif galvoju kuria diena išbandyti šį reikaliuką, bet kol kas su karoliukais tikrai nebandysiu nes neturiu nei karoliukų ir nemokėčiau su jais megzti (reikia kokios nors vaizdo medžiagos ta tema susirasti , bet čia jau ateities planai )
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.