Įkraunama...
Įkraunama...

Durys, spynos

Sveikos smile.gif ,
Žadame keisti buto duris.Gal kas buvot susidūrę su šia problema.Kokias patartumet dėtis duris.Ar verta mokėti tokius didelius pinigus už šarvuotas duris,ar tikrai apsaugo nuo šalčio ir garso?Ar geriau dėtis paprastas dvigubas duris g.gif ?Žodiu,parašykit,kokios Jūsų nuomonės.Lauksiu visų pasisakymų smile.gif .
Atsakyti
Tik sarvuotas. Nei garso, nei salcio, o be to, zymiai saugiau nei dvigubos. As kai buvau netekejusi ir neturejau savo buto, gyvenau nuomojamam. Viena grazia diena radau dvigubas duris atsuktuvu issukinetas, o ka pamaciau viduj, tai savaime aisku. Isnese viska, ka turejau vertingo ir nevertingo. Tad nors ir nera duru, pro kurias vagys nesugebetu ieiti, as tik uz sarvuotas. Mes uzsisakinejom firmoj "Totum" pries daugiau nei metus, mokejom 1500 Lt. Esam viskuo patenkinti ir i kitokias duris net nesidairyciau.
Atsakyti
Ačiū,Sesyte,už išsamų atsakymą.Turbūt linksime darytis tas šarvuotas duris.Nors ir labai jos brangios,bet nors jausimės saugiai ir šiltai.Tuo labiau,kad turim mažą kūdikėlį wub.gif .Esam nusižiūrėję iš firmos "Durua" - 1400Lt.Gal kas girdėjot ir žinot apie šią firmą?Ir dar.Kažin kiek spynų verta dėtis į tokias duris?Tas,kur nusižiūrėjome,siūlomos 2 spynos - viršutinė ir aptinė(rodos lyg itališkos).O gal pakanka tik vienos spynos:hm ?
Atsakyti
Aš tik už šarvuotas duris:
1. nepraleidžia šalčio,
2. garso,
3. kvapų.
Ankstesnio buto laukinės durys buvo medinės dvigubos-kai kaimynai išeidavo parūkyti, tai net kambary galėdavai jausti tabako kvapą, brrr. Nežinau kažkaip , gal dėl to, kad aš laukiausi, o vyras buvo metęs rūkyti, mums tas kvapas rūkalų budavo žiaurus. Be to, kažkaip jau taip buvo, kad laiptinėje, mūsų aukšte kaimynai vasarą išimdavo langą, ir atėjus rudeniui pamiršdavo jį įdėti, tai vėjas košdavo kiaurai. Na va, tai tiek. Dėl spynų: viena spyna yra kodinė, o kita šiaip paprasta, sakyčiau, kad reikia dviejų, nes būnanat namie tik ant vienos rakini, o jei kur išeini ar išvažiuoji, tada jau tą ,kur tik viena tokia yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šilka: 10 spalio 2004 - 21:56
Geriau pirkti TOTUM firmos . Kokybe tikrai gera thumbup.gif Mes irgi dabar uzsisakem is ten, o patare tevas (dirba toje srityje, sake ten geriausia) O kainos priklauso nuo spinu, nuo metalo storio (kiek mm) ir t.t. wink.gif
Atsakyti
O man geriausios -SUPERLOCK.Turiu jas, nesiskundžiu. rolleyes.gif
Atsakyti
Mes uzsakinejom TOTUM pries 1.5 metu. Jokiu nusiskundimu, labai patenkinti. Mokejom apie 1700 Lt (brangiausia spyna dejom)+ 120Lt uz vidine apdaila.
Atsakyti
Jiems 1700Lt brangoka. Mama sako ne daugiau nei 1000Lt smile.gif ar galima uz tiek isigyti g.gif
Atsakyti
QUOTE (SuperBaba @ 2004 10 11, 09:44)
Jiems 1700Lt brangoka. Mama sako ne daugiau nei 1000Lt smile.gif ar galima uz tiek isigyti g.gif

Su paprastom spynom drauge uzsake uz 1140 wink.gif
Atsakyti
Pas mus spynos kaip ir dvi, bet is vidaus dar yra ir taip vadinama trecia - "grandinele". Tai toks metalinis fiksatorius, kuri uzfiksuja duris ir kai praveri tik mazas plyselis prasidaro. Zodziu, nemoku paaiskinti, pamatyti reikia smile.gif Tai kaip man tokiai bailei, tai super gerai, kad yra tokios papildomos apsaugos priemones. Spynu skaicius, manau, priklauso nuo zmoniu. Manau dvieju visiskai pakanka. Tai va, meile, dekites geriau sarvuotas duris, nes bent jau jausites saugiau smile.gif
Atsakyti
Pas mus kolkas dvigubos medines, bet artimiausiu laiku zadam isidet sarvuotas. Pliusai- isvardinti jau laugh.gif
Atsakyti
Tik sarvuotos thumbup.gif Pliusai jau isvardinti, o be to tereikia tik vienas duris atrakineti biggrin.gif Prisimenu kiek vargdavau su vezimuku kai reikedavo is lauko gryst doh.gif Kol vienas atidarai, paskui pro kitas kol praeini, tada dar vezima reikia nugrusti kad galetum pirmasias duris uzdaryti mad.gif
Mes irgi dejom TOTUM thumbup.gif Jau du metukai kaip jos tarnauja rolleyes.gif
Spynas visur siulo deti dvi. Siaip rakinam tik viena, o jei ilgesniam laikui istrukstam tai rakinam pilna apsauga-dviguba smile.gif

Sesyte o mes tokios papildomos apsaugos kaip grandinele atsisakeme. Vien del vaiko huh.gif Ir zinai-labai dziaugiames-nes musiskis jau pasiekia ne tik duru rankena, bet graziai duris ir uzrakina doh.gif Man taip jau buvo nutike-visa laime su savimi raktus turejau huh.gif O nukeliavau pora zingsniuku laikrasciu pasiimti ohmy.gif Va tau ir apsauga laugh.gif Net nuo pacios saves
Atsakyti