Įkraunama...
Įkraunama...

Durys, spynos

Firmoj "Ateities langas". Mano drauge ten ir duris ir langus eme. Aplakste puse kauno, o eme ten, nors ten ir ne pigiausia, bet kokybe gera. Zinoma, gali susirasti pigiau bet po keliu metu gali nusivilti, o cia duoda gal 20 metu garantija. Be to po nauju metu ten kazkokias naujos technologijos durys bus pradetos pardavinet. Pas mus nuosavas namas ir reikia lauko duru, tai paprastos netinka, nes kraiposi, tai sake va tos kur bus po nauju metu tiks i lauka. Tik visdar nenuvaziuojam paziuret.
Atsakyti
O kaip ten del tu vadinamuju OHO, Sarvas-3, Sarvas-4 modeliu duru? unsure.gif Apie tokias skaiciau, bet taip ir nesupratau, kas geriau. I ka reiktu atkreipti demesi renkantis? Beje, kiek spynu reiketu? Kokiu 3 kaip minimum? unsure.gif mat kaina dar ir nuo spynu priklauso.
Atsakyti
Pas mus tik dvi spynos, bet kadangi durys sarvuotos, tai jos uzsirakina ne tik toj vietoj, kur ikistas raktas.
Reiketu atkreipti demesi i tai, kur bus durys, ar jos iseis i lauka ar tik i laiptine, tai labai smarkiai itakoja kaina.
Atsakyti
Aaaisku, o kokia suma mazdaug reiketu pasiruosti? Ar kokias nuolaidas galima bandyti issimusti? Butu gerai jei kas dar is patirties ka patartu, buciau laaabai dekinga, nes sitoj srity kol kas esu dar zaliai zalia blush2.gif
Atsakyti
Gali nueiti i bangos foruma "mano bustas". ten susirastum apie sharvo duris informacijos irgi. Be to vyrishkos labiau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritka-Banditka @ 2005 01 20, 14:36)
O kaip ten del tu vadinamuju OHO, Sarvas-3, Sarvas-4 modeliu duru?  unsure.gif Apie tokias skaiciau, bet taip ir nesupratau, kas geriau. I ka reiktu atkreipti demesi renkantis? Beje, kiek spynu reiketu? Kokiu 3 kaip minimum? unsure.gif mat kaina dar ir nuo spynu priklauso.


Pigiausiu-geriausiu daiktu apskritai nebuna buna arba geri arba pigus siulyciau pirmiausia jieskoti geru o po to deretis del kainos,tuo labiau kad esant tokiai dideliai konkurencijai rinkoje, kaina dazniausiai skiriasi tik 10-30proc tai nera daug uz ramybe.Del spynu pasirinkimo o ir del duru saugumo geriausia konsultacija gali suteikti firmos kuriuos daro raktus ir uzsiimineja avariniu duru atydarymu siulau uzsukt pas juos blink.gif
Atsakyti
As t.p. Ramuciu meistrelius galiu pagirti! Pas mus name visos durys ju gamintos, tik jos medines, na nemoku paaiskinti (vyro ner namie, tiksliai pasakytu kaip jos ten tiksliai vadinas). O kainos pas juos tikrai ne zemos, bet uztat kokybe thumbup.gif , o apie grozi tai visai nesneku. Aisku jei norit pigesniu ar pigiausiu, tai i juos geriau nesikreipt! Jie su stiklu t.p. daro.


Na uz lauko duris 650lt.???? Tai kas ten per durys?? Dar neissikraipe (jei medines)? Mano sesuo laukines duris pirko, tai jau irgi pakankamai apvazinejo ir ieskojo, tai uz 1200lt. rado, bet ir tai cia pigu. Na kainose biskiuka gaudausi rolleyes.gif
Atsakyti
O man tai tokie neblogai atrodo , ir čia visai nieko.Aišku turi taikyt prie interjero(įsivaizduoju - interjero stilius koks baroko,klasikinis ir tokios durys ph34r.gif schmoll.gif )
Atsakyti
va cia tai ir man aktuali tema, ax.gif kas ten per meistrai tuose Ramuciuose, ir kokios tos ju kainos? rolleyes.gif Domina ne medines, bet faneruotos durys (jos siaip jau pigesnes turetu buti) ir siaip butu gerai kuo daugiau informacijos apie tai blush2.gif
Atsakyti
Aciu, aciu uz patarimus, jau uzsisakem... Senukuose rolleyes.gif Sake penktadieni jau montuos, nesirinkom pigiausiu, manau pagal kainos ir kokybes santyki, turetu buti ok biggrin.gif
Atsakyti
As irgi neseniai meciausi tarp visu duru: medines grynai (filingines to vadinamos ir pan.), tai bijojau, kad gali issikreipti su laiku, todel pasirinkau faneruotas naturaliu medienos lukstu smile.gif Mes pasirinkome raudonmedi, visai lygias duris, nors pries tai tai tooookiaaas modern buvom nusiziureje....na, bet sutareme pataupyti. Tai sumoj turetu kainuoti apie 2tukst. dvi durys, dabar tikslios kainos nezinau, dar nepranese musu vykdytojas tongue.gif Siaip, jei imant tas filingines pusies pvz ir faneruotas, tai faneruotos beje yra brangesnes... Na, dar vienas variantas - laminuotos, na, bet ten jau medzio imitacija beee.gif Tai tiek mano ziniu, ka spejau mazdaug suzinoti apie duris blush2.gif
Atsakyti
Pries 2 metus darem 5 pusines duris (galima daugelio atspalviu kaip ir beicuota) Jonavoje. Vienu duru kaina jau su viskuo kazkur 500-600 lt. Kokybe tikrai likom patenkinti. Mindaugas 865290507.
Atsakyti