Įkraunama...
Įkraunama...

Durys, spynos

QUOTE(kasiopeja @ 2005 05 04, 09:52)
Nesigičysiu, nes seniai jau su langais bedirbau. Norėjau tik pasakyti, kad "selektyvinis" reiškia "sulaikantis šilumą", o ne suteikiantis spalvą ar matinį efektą  smile.gif


Šiaip selektyvinis bendrąja prasme reiškia stiklas (medžiaga), kurios pralaidumas elektromagnetinėms bangoms priklauso nuo bangų kritimo krypties. Todėl visi stiklo paketai, kurie pralaidumas šviesai ir šilumai priklauso nuo orientacijos (pusės) yra selektyviniai. O jei langų specilistai prigalvojo bendruosius pavadinimus įvairiems selektyviniams, tik tiems kurie yra selektyvūs IR nesugalvojo, tai jau ne vartotojų kaltė.
Bet tai tikriausiai visai nesvarbu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aifa: 04 gegužės 2005 - 11:17
QUOTE(mamagitana @ 2005 05 03, 22:40)
jeigu šalia vitrininiai langai, tai kodėl negalėtų būti stiklinių durų, kad ir ne matinio stiklo? aš tą variantą irgi svarstau, bet sprendimo dar nėra. Viena aišku- draudimas/signalizacija/apsauginės žaliuzės ar plėvė. Bent jau man tai aišku rolleyes.gif , o šiaip-aš už nuomonių įvairovę.

Mamagitana, o vis tik tavo kaip profesionalės nuomone, kas yra geriau: apsauginė plėvelė ar apsauginės žaliuzės? Na bendrai, kieno palankesnis kainos/apsaugos santykis? ax.gif
Mūsų name bus daugiau kaip 6 m stiklo siena (na vitrininiai langai). Tai tiesiog vis dar galvojame, kokią apsaugą tiems langams iš išorės pasirinkti g.gif
Atsakyti
artit, man , aišku, malonu būt laikomai profesionale, deja,tokia nesu. Apie techninę pusę juolab nieko pasaakyt negaliu, bet jei reikalas liestų mano apsisprendimą, rinkčiausi žaliuzes, ko gero, na, nebent architektūros atžvilgiu konkrečiam namui tai netiktų. Kodėl rinkčiausi? Matyt, dėl kelių priežasčių- man jų vaizdas patinka, dažnai labai vykusiai papildi namo išorę. Saugo nuo vėjo, atlieka papildomą šilumos izoliacijos funkciją. Man svarbu tai, kad turint išorines žaliuzes, galima gyvent be užuolaidų- dieną tai jos man niekada nebuvo reikalingos, o naktį man jaukiau, kai tamsa į mane nespokso. biggrin.gif Apsauga, beje, ir nuo pernelyg kaitrios saulės vasarą. Nuo piktavalių, kurie gali išdaužt langą. na, o nuo vagių- paskutinėj vietoj, bet jei bus prijungta signalizacija, tai žaliuzės padės laimėti laiko. Dažnai tai labai svarbu.
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2005 05 08, 21:04)
artit, man , aišku, malonu būt laikomai profesionale, deja,tokia nesu.

Na, sorry, jei kažkaip ne taip pavadinau. blush2.gif tongue.gif Bet kiek skaičiau tavo pasisakymus, tai jau labai jie tokie išsamūs ir ganėtinai pagrįsti. Tiesiog lenkiu galvą 4u.gif
O apie apsauginę plėvelę (tą , kuri sumažina lango dūžį) gal turi kokią nors nuomonę taip pat? ax.gif
Atsakyti
ja nesidomėjau , bet iš "bendro išsilavinimo" manau, kad geriau, nei nieko. Įdomu, ką deklaruoja gamintojai- kokią smūgio jėgą atlaiko ta plėvė? Nes pagrindinis jos tikslas, kiek suprantu, yra apsaugoti langus nuo vandališkų kėslų, t.y. daužymo. Tačiau jei mestas akmuo vis tiek stiklo paketą sugadina, tai verta apsvarstyt, ar verta? Aišku, šiek tiek laiko laimima, jei yra signalizalicija -kol tą plėvę lups/pjaus, gal sargai suspės... Va, pagrindinis kriterijus man būtų-kokio dydžio ir iš kokio atstumo mestas akmuo dar nepadarys jokios žalos. tada galvočiau toliau.
Atsakyti
QUOTE(artlt @ 2005 05 08, 19:52)
Mamagitana, o vis tik tavo kaip profesionalės nuomone, kas yra geriau: apsauginė plėvelė ar apsauginės žaliuzės? Na bendrai, kieno palankesnis kainos/apsaugos santykis? ax.gif 
Mūsų name bus daugiau kaip 6 m stiklo siena (na vitrininiai langai). Tai tiesiog vis dar galvojame, kokią apsaugą tiems langams iš išorės pasirinkti g.gif

Persioprašau iš anksto, kad įkišiu savo trigrašį, bet mes irgi svarstom ką dėti ) baremas ar apsaugines plėves. Tai pagal tai, ką papasakojo pažįstamas dirbantis Hrone, nusprendėm, kad pinigų už plėves mokėti neverta. nes stipresnio smūgio jos neatlaiko. Kitą vertus baremas irgi gana greitai galima pakelti. Bet tikriausia jas dėsim jungdami prie jų signalizaciją. Kol barema pakels, kol stiklą išdauš, bus suveikęs signalas apsaugos firmoj. Taigi, tik išlošim šiek tiek laiko...
Bet šiaip tikriausia geriausia apsauga yra draudimas ir šautuvas cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(artlt @ 2005 05 08, 19:52)
Mamagitana, o vis tik tavo kaip profesionalės nuomone, kas yra geriau: apsauginė plėvelė ar apsauginės žaliuzės? Na bendrai, kieno palankesnis kainos/apsaugos santykis? ax.gif 
Mūsų name bus daugiau kaip 6 m stiklo siena (na vitrininiai langai). Tai tiesiog vis dar galvojame, kokią apsaugą tiems langams iš išorės pasirinkti g.gif


Apie plėveles rašyta šio forumo temoje "Plastikiniai langai"36psl.
Apie apsaugines žaliuzes šio forumo 2psl yra tema "Garažo vartai,lauko durys,apsauginės žaliuzės"
Atsakyti
QUOTE(avia @ 2005 05 09, 10:19)
Apie plėveles rašyta šio forumo temoje "Plastikiniai langai"36psl.
Apie apsaugines žaliuzes šio forumo 2psl yra tema "Garažo vartai,lauko durys,apsauginės žaliuzės"

Labai dėkinga už nuorodas:hi:Būtinai eisiu pažiūrėti:akiniai

Ir kitoms pasisakiusioms ačiū 4u.gif
Atsakyti
Kaune kur uzsisakyti,kas jau uzsisake apie +/-
prasau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meduza @ 2005 06 11, 08:50)
Kaune kur uzsisakyti,kas jau uzsisake apie +/-
prasau 4u.gif




mes užsisakinėjom vidaus duris vienoj firmoj, padaro tikrai nepriekaištingai ir gana pigiai.
paieškosiu jų vizitkės, jei reik parašysiu adresą ir tel .

vienerios durys kainavo 280+100lt įstatymas (filinginės)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo $kristina$: 11 birželio 2005 - 17:30
Norėtumėmėi "valdiškas-senas" duris pakeisti gražesnėm su minimaliom išlaidom. Esu ne vieną kartą girdėjusi, kad galima tas pačias duris perdaryti- meistrai, išsiveža senas duris, jas gražiai padengia medžio laminatu, staktas, net ir metalines namuose aptraukia.. ax.gif Žodžiu padaro gražiai ir pigiai smile.gif
Gal kas esate tai darę Kauno mieste 4u.gif Labai reikėtu rekomendacijų su tel.Nr. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maza:): 13 birželio 2005 - 10:17
Gal kas galit rekomenduoti nebrangius duru gamintojus Vilniuj, buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti