Įkraunama...
Įkraunama...

Durys, spynos

Sveiki,patarkite apie šarvuotas duris,kokia firmą pasirinkti ir modelį???? help.gif
Atsakyti
QUOTE(Sauliuss @ 2006 02 20, 17:51)
Sveiki,patarkite apie šarvuotas duris,kokia firmą pasirinkti ir modelį???? help.gif



Man irgi labai aktualu,Kaune kokia patikima firma butu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rosenda: 20 vasario 2006 - 18:49
nugis temą iš naujo perskaitykit bigsmile.gif
Atsakyti
Perskaiciau beveik visa tema ir radau tik apie vieną firma, man aktualu šarvuotos buto durys,o čia visoje temoje diskutuojama apie nusavo namo duris verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 02 20, 19:18)
nugis temą iš naujo perskaitykit  bigsmile.gif


Nugis perskaiciau beee.gif ir nieko nerdau.
Atsakyti
QUOTE(rosenda @ 2006 02 21, 19:09)
Nugis perskaiciau beee.gif ir nieko nerdau.



g.gif Kogero mums nelabai kas gali patarti, teks abiems pasidalinti savo patirtim apie duris kaip seksis ir kokios patirties gausim. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sauliuss @ 2006 02 20, 17:51)
Sveiki,patarkite apie šarvuotas duris,kokia firmą pasirinkti ir modelį???? help.gif

Mes pirkom "Alto" duris su multiloko spyna, patenkinti labai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

mes irgi norim isidet naujas lauko duris, drauge man rekomendavo "langu centra" ir ju gaminamas duris su evva spynom.. gal kas susiduret su sia firma, norisi daugiau atsiliepimu bigsmile.gif
Atsakyti
teks pasikliauti savo drauge biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos statybininkės, su artėjančiu statybų sezono atidarymu 4u.gif

Turim tokia problemėlę
Pastatėm dėžutę, užsisakėm langus, o apie duris nieko neišmanome, gal kas žinot, ir šiaip įdomu būtų sužinoti apie lauko duris, kas geriau, kur pigiai ir pan.

Ačiū
Atsakyti
4u.gif prisijungiu prie kreipimosi blush2.gif
blush2.gif blush2.gif .. mes užsakėm langus užvakar, tai atėjo jau durų eilė.
Sako, jei tiek daug langų (keli nuo grindų iki lubų) - tai labai daug investuot į lauko duris nebūtina - signalizaciją rimtesnę dėt - g.gif ??
Atsakyti
QUOTE(Otaip @ 2006 03 16, 13:33)
4u.gif  prisijungiu prie kreipimosi  blush2.gif
blush2.gif  blush2.gif  .. mes užsakėm langus užvakar, tai atėjo jau durų eilė.
Sako, jei tiek daug langų (keli nuo grindų iki lubų) - tai labai daug investuot į lauko duris nebūtina - signalizaciją rimtesnę dėt -  g.gif ??

Man irgi taip atrodo g.gif Gan kvaila butu dėti šarvuotas duris, kai aplink puse sienos stiklinės doh.gif Pas mus planuose lengvos, medzio-stiklo lauko durys.
Atsakyti