Įkraunama...
Įkraunama...

Durys, spynos

eh , moterynas, man su tuo jumoro jausmu viskas tvarkoj, tik nervai nelaiko.jei TauRe neužgavom, tai ir tebūnie Žemėje taika. drinks_cheers.gif Nemyliu architektų, nemyliu darbų vykdytojų ir statybininkų nemyliu...Neveltui sako, kad remontas - trečias stresinių faktorių dešimtuko eilėje.eilėje
Atsakyti
Jau nusipirkom labai papigiam pušines vidines duris "ERMITAŽE" po 249 Lt. Jos yra universalios (D ir K ) tik nelakuotos.

O rankenas pirkom "MADOJ" "Pasidaryk pats" skyriuje po 19 lt. smile.gif
Atsakyti
Noriu visas perspėti dėl Asmodo (Švitrigailos g.) gaminamų durų.
Gal man sunkiai su jais sekėsi, bet žinokit, nu nesisprendžia man kol kas su jais niekas.
Atvažiavę pamatuot išlaužė senas staktas ir taip bile kaip paliko, net nepasistengė sutvarkyti ir visai jiems nerūpėjo, kad po jų išmatavimų lauko durys visai neužsidarė, o čia 7 val. ryto, kai po 5 min. jau reikia bėgt darban. blink.gif
Durų statymo dienai, numatytai sutartyje, jie nespėjo. Bet sutarty delspiningiai tik nuo trečios dienos tai suprantama kodėl ir neskubėjo.
Įstatė duris, bet pasakė, kad apdailą darys tik po kelių dienų, nes atseit ten pagal technologijas negalima (mano visiems pažįstamiems sudėjo tą pačią dieną, bet nenorėjau su jais ginčytis). Tos "pora dienų" tęsėsi porą savaičių, o al net mėn. (reikia pažiūrėt dokumentus) kol nepradėjau pati jų ieškoti.
Užsakinėdama duris pabrėžiau, kad man reikia slenksčio, kuris nuo vaikčiojimo nesusidėvėtų, tai sutarty įrašė - nerūdijančio plieno slenkstis ir dar pripliusavo 40 Lt.
Padarę apdailą slenkstį padarė iš to pačio laminato ar net nežinau kaip ta drožlių plokštė vadinasi, bet ta pati kur ir ant sienų apdailoj suėjo doh.gif ir dar tokio aukščio, kad koja vos ne į pusmetrį turi iškelt, kad jį peržengt. bet ar įsivaizduoajt kaip po savaitės atrodė tas slenkstis ? doh.gif
Nuėjau pas valdžią, tai viską užsirašė, pasakė, kad atvažiuos meistrai ir sutvarkys. po kelių dienų atvarė meistrai, pažiūrėjo, pasakė, kad derins su valdžia ir vėl ramybė 2 sav.
Nu palauksiu iki pirmadienio, paskambinsiu "valdžiai" ir matyt į vartotojų teise ginančią organizaciją atradienį doh.gif
A tiesa, dar į spynos skylutę "pamiršo" įdėt tokią gumelę, tai kokį menesį kaip akvariume ir gyvenom, pasilenkei, pažiūrėjai, kas bute vyksta doh.gif
kol pažįstami nepaskė, kad taip negali būti ir pati nepradėjau vėl jų ieškoti.
Taip, kad jei pas juos darysit - laikykit ant trumpo pavadžio ir viską kontroliuokit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2006 07 21, 09:13)
Noriu visas perspėti dėl  Asmodo (Švitrigailos g.) gaminamų durų.
Gal man sunkiai su jais sekėsi, bet žinokit, nu nesisprendžia man kol kas su jais niekas.
Atvažiavę pamatuot išlaužė senas staktas ir taip bile kaip paliko, net nepasistengė sutvarkyti ir visai jiems nerūpėjo, kad po jų išmatavimų lauko durys visai neužsidarė, o čia 7 val. ryto, kai po 5 min. jau reikia bėgt darban.  blink.gif
Durų statymo dienai, numatytai sutartyje, jie nespėjo. Bet sutarty delspiningiai tik nuo trečios dienos tai suprantama kodėl ir neskubėjo.
Įstatė duris, bet pasakė, kad apdailą darys tik po kelių dienų, nes atseit ten pagal technologijas negalima (mano visiems pažįstamiems sudėjo tą pačią dieną, bet nenorėjau su jais ginčytis). Tos "pora dienų" tęsėsi porą savaičių, o al net mėn. (reikia pažiūrėt dokumentus) kol nepradėjau pati jų ieškoti.
Užsakinėdama duris pabrėžiau, kad man reikia slenksčio, kuris nuo vaikčiojimo nesusidėvėtų, tai sutarty įrašė - nerūdijančio plieno slenkstis ir dar pripliusavo 40 Lt.
Padarę apdailą slenkstį padarė iš to pačio laminato ar net nežinau kaip ta drožlių plokštė vadinasi, bet ta pati kur ir ant sienų apdailoj suėjo  doh.gif ir dar tokio aukščio, kad koja vos ne į pusmetrį turi iškelt, kad jį peržengt. bet ar įsivaizduoajt kaip po savaitės atrodė tas slenkstis ?  doh.gif
Nuėjau pas valdžią, tai viską užsirašė, pasakė, kad atvažiuos meistrai ir sutvarkys. po kelių dienų atvarė meistrai, pažiūrėjo, pasakė, kad derins su valdžia ir vėl ramybė 2 sav.
Nu palauksiu iki pirmadienio, paskambinsiu "valdžiai" ir matyt į vartotojų teise ginančią organizaciją atradienį  doh.gif
A tiesa, dar į spynos skylutę "pamiršo" įdėt tokią gumelę, tai kokį menesį kaip akvariume ir gyvenom, pasilenkei, pažiūrėjai, kas bute vyksta  doh.gif
kol pažįstami nepaskė, kad taip negali būti ir pati nepradėjau vėl jų ieškoti.
Taip, kad jei pas juos darysit - laikykit ant trumpo pavadžio ir viską kontroliuokit  4u.gif


Nu jo cia nelabai pasiseke jums. doh.gif

Mes sarvuotas uzsisakem ALTE,tai esam patenkinti labai durimis ir aptarnavimu taip pat. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rosenda @ 2006 07 21, 10:39)
Nu jo cia nelabai pasiseke jums. doh.gif

Mes sarvuotas uzsisakem ALTE,tai esam patenkinti labai durimis ir aptarnavimu taip pat. thumbup.gif



Nu va, aš eilinį kartą įsitikinau, kad vis gi reikia VISKĄ rinktis pagal rekomendacijas, o aš tai pasirinkau tą firmą, nes buvo pakeliui iš kavinės kurioj pietauju iki darbo doh.gif
Atsakyti
Ieskome vidiniu buto duru, gal kas gali rekomenduoti kur nebrangiai daro ir dar patys istato.
Atsakyti
O man iskilo toks klausimas blush2.gif mes pries metus isidejom sarvo duris su gerom spynom,o dabar kraustomes i nauja buta ir gaila palikt blush2.gif ar galima jas permontuot g.gif jei neatitiks matmenys gal galima stakta pakoreguot g.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2006 07 21, 12:44)
Nu va, aš eilinį kartą įsitikinau, kad vis gi reikia VISKĄ rinktis pagal rekomendacijas, o aš tai pasirinkau tą firmą, nes buvo pakeliui iš kavinės kurioj pietauju iki darbo  doh.gif
Taigi va. Geriau rinkitis, manau, patikimą firmą, o ne šiaip kažkokią nežinomą arba pasikliauti rekomendacijomis.
Mes užsisakėm duris Hrone. Iš jų ir langus ėmėm prieš 4 metus.
Tai penktadienį jau turėtų atvažiuot įmontuot. Aišku, turėjo anksčiau tą padaryt, bet nusitęsė kelias savaites.
Parašysiu, kaip sekėsi man su jais wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2006 07 27, 08:46)
Taigi va. Geriau rinkitis, manau, patikimą firmą, o ne šiaip kažkokią nežinomą arba pasikliauti rekomendacijomis.
Mes užsisakėm duris Hrone. Iš jų ir langus ėmėm prieš 4 metus.
Tai penktadienį jau turėtų atvažiuot įmontuot. Aišku, turėjo anksčiau tą padaryt, bet nusitęsė kelias savaites.
Parašysiu, kaip sekėsi man su jais wink.gif



Nu tikėkimės, kad viskas bus thumbup.gif
Nu bet jei net Hronas kelias savaites vėluoja, tai kuo jau tada ir pasitikėt ?
Beje už tas kelias savaites tai jie turi kompesuoti, pažiūrėk sutarty kiek procentų galėsi jiems nedamokėt mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas daretes faneruotas duris kokioje nors nedideleje firmeleje ir esate patenkinti? prasau, parekomenduokite. I dideles firmas nesinori kreiptis, nes kai su jais pabendrauji, tai toks vaizdas, kad tik kainas labai sauniai susiskaiciave, o i kokybe, tai nelabai ir kreipia demesi. be to uz kiekviena sudniekiuka atskirai priskaiciuoja ir pan. Vienzo, tik apie save galvoja. bet gal cia tik man taip pasitaike.
Veiksmas vyksta Kaune, Kauno raj. Is anksto dekoju uz info.
Atsakyti
O aš likau nepatenkinta Plazos šarvuotomis durimis, tiksliau jų meistrais. Pirmą kartą dėjo duris, nesisekė padaryti tvarkingos apdailos. Atvažiavo antrą kartą užbaigti savo darbo 22 val., kai ruošiausi jau miegot blink.gif Kai pradėjo gręžti, kalti aggressive.gif nu šakės, galvoju, kaimynai iškeps ir mane ir juos lotuliukas.gif
Žodžiu nusivyliau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2006 07 27, 09:59)
Nu bet jei net Hronas kelias savaites vėluoja, tai kuo jau tada ir pasitikėt ?
Beje už tas kelias savaites tai jie turi kompesuoti, pažiūrėk sutarty kiek procentų galėsi jiems nedamokėt  mirksiukas.gif
Tai tos kelios savaitės nusitesė ir dėl mūsų kaltės blush2.gif Užsisakėm duris ir išvažiavom į užsienį mėnesiui. Reikalus su durim tvarkyt palikau mamą. O ji ne iš mūsų miesto, gyvena už 50 km. Tai ji ten su jais tardavosi: nustatytą datą ji negalėdavo atvažiuot, kai ji galėdavo- jie negalėdavo doh.gif Tai kai grįžom, už poros dienų jiems paskambinau ir susitarėm už dviejų dienų mirksiukas.gif
Tai nežinau, ar čia man dabar reikėtų prašyt tų procentų. Turbūt, kad ne smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Supergirl: 28 liepos 2006 - 07:18