Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

Radau viska ko reikia,dabar mielai kibsiu i darba thumbup.gif Dar karteli labai aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal kas noretu padeti issiaiskinti simboliu reiksme ir megzti kartu su manimi sia suknele? smile.gif

user posted image


Aciu
Atsakyti
Ar šitą suknelę? bigsmile.gif
user posted image
Čia rusaitės ją mezga bigsmile.gif gražiai atrodo iš moherio drinks_cheers.gif
Atsakyti
Taip, sita suknele biggrin.gif Butu labai gerai nuoroda i rusaiciu foruma, bet cia idejote nuotraukos nuoroda (ar man taip tik atidaro g.gif )
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 06 24, 11:40)
Taip, sita suknele  biggrin.gif  Butu labai gerai nuoroda i rusaiciu foruma, bet cia idejote nuotraukos nuoroda (ar man taip tik atidaro  g.gif )

Pataisiau, suknelė smile.gif
Atsakyti
nerimta aciu tau labai labai biggrin.gif
Atsakyti
et doh.gif kompas buvo pastrigęs doh.gif
Jau matau nerimta padėjo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cipa007 @ 2010 06 14, 18:57)
Šitas nertinis iš Rankdarbių kraitelės 2006 metų rugsėjo numerio. Kitas labai matytas, bet nežinau iš kur.... blush2.gif



QUOTE(nerimta @ 2010 06 15, 18:17)
Pirmą radau čia  smile.gif

Aciu! 4u.gif bandysiu kito ieskoti
Atsakyti
merginos niekur internete nerangu keliaraiscio nerimo schemu sad.gif gal kuri esat uzmaciusi ir man padetumret 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, 4u.gif

Vienoje temoje (neberandu kur) radau, kad viena auksarankė mergina mezgasi kilimą.
Dabar ir mane apsėdo mintis, kad tai labai gera mintis, juk galima nusimegzti iš naturalių medžiagų (medvilninių siūlų ar maišyta su vilna), minkštą, skalbiamą ir norimos spalvos kilimą! Ir turėtų būti nesudėtinga, tik laiko užimtų. Maždaug 2 m X 1,5 m dydžio.
Ką apie tai galvotumėte? Ar tai būtų gera mintis ir įgyvendinama?
Gal kam teko matyti kokių pavyzdėlių, kokius galima naudoti siūlus, raštą?
Kol kas kiek ieškojau nerandu jokios info.
Atsakyti
QUOTE(bitutė @ 2010 08 07, 12:13)
Sveikutės,  4u.gif

Vienoje temoje (neberandu kur) radau, kad viena auksarankė mergina mezgasi kilimą.
Dabar ir mane apsėdo mintis, kad tai labai gera mintis, juk galima nusimegzti iš naturalių medžiagų (medvilninių siūlų ar maišyta su vilna), minkštą, skalbiamą ir norimos spalvos kilimą! Ir turėtų būti nesudėtinga, tik laiko užimtų. Maždaug 2 m X 1,5 m dydžio.
Ką apie tai galvotumėte? Ar tai būtų gera mintis ir įgyvendinama?
Gal kam teko matyti kokių pavyzdėlių, kokius galima naudoti siūlus, raštą?
Kol kas kiek ieškojau nerandu jokios info.


jau radau visa tema:
Nerti kilimai
Atsakyti
norėčiau krikštasūniui numegzti megztuką, tik nelabai įsivaizduoju, kokie išmatavimai yra, nes jis "užsienietukas" biggrin.gif , o ir jo mamytes nelabai norėčiau klaust, nebebūtų siurprizo ax.gif . tai va, vaikiukas 2 metukų, bet tikras vyras, nes aukštokas ir gan stambus, bet ne storuliukas, tai manau reiktų išmatavimų kažkur 3-3,5 metų berniukui. gal kas galės padėti ax.gif ? iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo enigma3: 07 rugpjūčio 2010 - 18:38