Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

Sveikos... Šiek tiek atšalo, tad kas su manim tokio megstuko užsimanė, siūlau megst kartu..

user posted image
Atsakyti
SOS prasau profesionaliu pagalbos ax.gif nemazai schemu issifravau, bet strigau, atrodytu, visai nesudetingam raste. nuotraukyte turiu neaiskia, bet gal kas mezget ir paaiskintumet, kaip ten vidury su tais uzmetimais nukelimais (U pazymeta). niekaip nesuprantu, kaip ten du uzmetimai kiekvienoj eilej toj pacioj vietoj g.gif

user posted image...
Atsakyti
SOS PADEKITE NEBERANDU NIEKUR SIOS RASTUKO sad.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(praeive @ 2010 08 30, 17:13)
SOS prasau profesionaliu pagalbos ax.gif nemazai schemu issifravau, bet strigau, atrodytu, visai nesudetingam raste. nuotraukyte turiu neaiskia, bet gal kas mezget ir paaiskintumet, kaip ten vidury su tais uzmetimais nukelimais (U pazymeta). niekaip nesuprantu, kaip ten du uzmetimai kiekvienoj eilej toj pacioj vietoj g.gif

user posted image...

Kazkoki panasu rasta esu kazkada mezgus, uzmetimai gaunas toj pacioj vietoj, o uzmetimas is ankstesnios eiles susimezga i sonus. Man buvo gan painu, nes reikia labai sekt akiu skaiciu ir nepraziopsot uzmetimu. pabandyk ismegzt meginuka is keliu motyvu, ziurek kas gausis. Jei mazius leis idomumo delei ryt pabandysiu pati . Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(hakura @ 2010 09 06, 21:17)
Kazkoki panasu rasta esu kazkada mezgus, uzmetimai gaunas toj pacioj vietoj, o uzmetimas is ankstesnios eiles susimezga i sonus. Man buvo gan painu, nes reikia labai sekt akiu skaiciu ir nepraziopsot uzmetimu. pabandyk ismegzt meginuka is keliu motyvu, ziurek kas gausis. Jei mazius leis idomumo delei ryt pabandysiu pati . Sekmes  4u.gif


labai aciu, bet jau "susikuriau" paprastesni.
Atsakyti
QUOTE(NeiVile @ 2010 09 06, 21:12)
SOS PADEKITE NEBERANDU NIEKUR SIOS RASTUKO sad.gif
user posted image

http://radikal.ru/F/...50bd65.jpg.html
Atsakyti
QUOTE(DitaJu @ 2010 09 06, 22:28)

aciu labai smile.gif
Atsakyti
Sveikos darbsciosios mergeles 4u.gif
as pas jus pirma kart... noriu pagalbos paprasyt blush2.gif

gal kuri susiduret ar kur matet paaiskinima, kaip isnerti sios serveteles paskutine eile... ten kur i trikampeli sujungti stulpeliai su umetimu rolleyes.gif nu, niekaip neiseina unsure.gif

user posted image
Atsakyti
merginos, noreciau savo fotoaparatui dekliuka nusinert, ar numegst... Gal sakau kokiu ideju turite ? kaip ta vidu kietesni padaryt ir kokios medziageles, o poto kazkaip tai apnert/apmegst
Atsakyti
gal galite kuri padeti su sio salikelio rasteliu? 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Labas, mezgejos-darbstuoles smile.gif Jau vienoje temoje rasiau, bet cia gal greiciau rasiu. Ieskau sio bolero schemutes
http://picasaweb.goo...363873863602914
buciau laaaaaaabai dekinga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(algioshka @ 2010 09 10, 20:47)
Labas, mezgejos-darbstuoles smile.gif Jau vienoje temoje rasiau, bet cia gal greiciau rasiu. Ieskau sio bolero schemutes
http://picasaweb.goo...363873863602914
buciau laaaaaaabai dekinga  ax.gif

taigi jūsų nurodytoje nuorodoje yra viskas ir raštas ir išmatavimai mirksiukas.gif
Atsakyti