Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

[quote=mildute6,2010 10 02, 08:07]
manau, kad čia centre prieš raštą akys sumezgamos o jau prie mezginio kraštų uždedamos...

gal ir taip, meginsiu pabandyt, o kaip kakliuka reiktu daryt gal irgi suprantat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krvaida: 02 spalio 2010 - 22:40
QUOTE(stewie @ 2010 03 12, 11:43)


Tokią nuorodėlę atvertus galima ir miegoti nebenueiti doh.gif , didelis dėkui 4u.gif
Atsakyti
Ieskau draugiu bendraminciu, norinciu kartu su manimi nerti si grozi biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 10 04, 20:21)
Ieskau draugiu bendraminciu, norinciu kartu su manimi nerti si grozi  biggrin.gif
user posted image

Ši suknutė mano artimiausiuose planuose, aišku jei niekas kojos mano planam nepakiš blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif ,

patarkite prašau kaip megzti spalvotą paveikslėlį (pvz. ant liemenės, megztinio). Gal turite nuorodėlių, vaizdinių medžiagų? Labiausiai neaišku kaip megzti išvirkščioje pusėje- tik pagrindiniu siūlu ar taip pat spalvotais? rolleyes.gif
Atsakyti
ax.gif Sveikutes, gal galetumet patarti kiek akiu reiktu liemenei s/m dydziui vis neatitaikau ,kiek numezgu tiek per didele nusimezgu cry.gif mastau.gif
Atsakyti
Sveikos, dukryte uzsiprase, kad ismegzciau liutuka ant megztuko. Niekur nerandu schemutes. Gal turite?
Atsakyti
Sveikos mergaitės smile.gif

Gal kartais galite paaiškinti, ką reiškia mano schemoje apvesti ženklai? blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dlambliukas @ 2010 10 05, 18:16)
Gal kartais galite paaiškinti, ką reiškia mano schemoje apvesti ženklai? blush2.gif

Kad įžiūrėt neįmanoma. Įdėk didesnę nuotrauką ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 10 05, 20:31)
Kad įžiūrėt neįmanoma. Įdėk didesnę nuotrauką ax.gif

Bandau didesnę schemutę įdėti 4u.gif Paspaudus pasididinti turėtų kažkiek g.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dlambliukas: 05 spalio 2010 - 21:13
QUOTE(eling @ 2010 10 05, 13:42)
Sveikutės  4u.gif ,

patarkite prašau kaip megzti spalvotą paveikslėlį (pvz. ant liemenės, megztinio). Gal turite nuorodėlių, vaizdinių medžiagų? Labiausiai neaišku kaip megzti išvirkščioje pusėje- tik pagrindiniu siūlu ar taip pat spalvotais?  rolleyes.gif



help.gif Labai skubiai reikia patarimo - be jo negaliu judėti pirmyn mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2010 10 06, 11:06)
help.gif  Labai skubiai reikia patarimo - be jo negaliu judėti pirmyn  mastau.gif

Blogojoje puseje turetu megztis tokiomis pat spalvomis kaip ir gerojoje mirksiukas.gif
Atsakyti