Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

QUOTE(Eledita @ 2011 01 07, 23:06)
Siūlau pažiūrėti čia:
http://olvasko.gallery.ru/
Čia palto autorės puslapis...


Super thumbup.gif Visos detales puikiausiais parodytos. Nerealus ivairiu galiuku naikinimo budas tas FreeForm'as
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 08 sausio 2011 - 11:27
user posted image

pasigirsiu smile.gif pirmas mano reglanas, raštą susigalvojau pati, na kaip pynes dėlioti .. ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasakyte @ 2011 01 08, 12:00)
user posted image

pasigirsiu smile.gif pirmas mano reglanas, raštą susigalvojau pati, na kaip pynes dėlioti .. ax.gif  blush2.gif

Suknute grazi 4u.gif mano akimis gal modeliui didoka siektiek blush2.gif na bent jau as megstu labiau aptemtas smile.gif.
Labai praverstu sitas rastelis man ax.gif gal chemute turit? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasakyte @ 2011 01 08, 13:00)
pasigirsiu smile.gif pirmas mano reglanas, raštą susigalvojau pati, na kaip pynes dėlioti .. ax.gif  blush2.gif

Suknute labai grazi, tik as buciau rankoves siauresnes darius virsuj ir trumpesnes siek tiek - nu nesiziuri jos man ax.gif
Atsakyti
Suknelė graži,bet rankovės gadina visą vaizdą,nes akivaizdžiai per didelės(per plačios).Nepatingėkit permegzt,va tada bus liuks.
Atsakyti
QUOTE(ANETELE @ 2011 01 08, 13:04)
Suknute grazi  4u.gif mano akimis gal modeliui didoka siektiek  blush2.gif  na bent jau as megstu labiau aptemtas smile.gif.
Labai praverstu sitas rastelis man  ax.gif gal chemute turit?  rolleyes.gif


o man netinka aptemptos - galifė užpakaliukas matyti, o man jis negražus.. na turiu tokį, tia maskuoju visiap ...

QUOTE(aaagnex @ 2011 01 08, 13:20)
Suknute labai grazi, tik as buciau rankoves siauresnes darius virsuj ir trumpesnes siek tiek - nu nesiziuri jos man  ax.gif


dariau siauras, tik lygindama per daug paspaudžiau ... bet tingiu permegzti blush2.gif
raštelis pats paprasčiausias - pynės viena greta kitos - trys su trimis į kairę ir į dešinę kas 9 eilės (dešimtojoje sukti), tarpe 7, 6 arba 5 akys - čia taip formavau liemenį ir krūtinei daugiau kad būtų (tai uždėdavau, tai nuimdavau akių per visą aplink)


Atsakyti
noriu prie suknutes nusimegzt dirziuka, suknele megzta lygiuoju rastu, tad noriu, kad ir dirziukas nesiskirtu. buvau jau nusimezgus, bet isardziau. galvojau, kadangi siulai 100% vilna, tai isgarinanus neturetu riestis tas lygusis rastas.taciau teko nusivilt-lygintuvas nepadejo tokiam dirziukui schmoll.gif . pabandziau megzt kitaip: krastine akis, viena akis ripsu, 4 geros(blogos), vel ripsine ir krastine.taciau vel atrodo, kad dirziukas riesis g.gif . daugiau nieko nebesugalvoju blush2.gif , gal teks suknute palikt be dirziuko verysad.gif
Atsakyti
o sakykit - juodas diržas labiau tiktų nes batai juodi ar kaip? o jeigu as būčiau su tokiais pat bordo bateliais-kurpaitėmis? ar irgi juodas diržas?
Atsakyti
QUOTE(enigma3 @ 2011 01 08, 17:59)
noriu prie suknutes nusimegzt dirziuka, suknele megzta lygiuoju rastu, tad noriu, kad ir dirziukas nesiskirtu. buvau jau nusimezgus, bet isardziau. galvojau, kadangi siulai 100% vilna, tai isgarinanus neturetu riestis tas lygusis rastas.taciau teko nusivilt-lygintuvas nepadejo tokiam dirziukui  schmoll.gif . pabandziau megzt kitaip: krastine akis, viena akis ripsu, 4 geros(blogos), vel ripsine ir krastine.taciau vel atrodo, kad dirziukas riesis  g.gif . daugiau nieko nebesugalvoju blush2.gif , gal teks suknute palikt be dirziuko  verysad.gif

Temoje ,,Kepurytė - šalmas" pirmam puslapį paaiškinta kaip megzt juostas kad nesiraitytų.
Atsakyti
[quote=Pasakyte,2011 01 08, 13:35]
dariau siauras, tik lygindama per daug paspaudžiau ... bet tingiu permegzti blush-anim-cl.gif2




kaip keista,aš tai tokių mezginių niekada nelyginu, tik išplaunu, ir ištampau, kaip reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2011 01 09, 08:26)
kaip keista,aš tai tokių mezginių niekada nelyginu, tik išplaunu, ir ištampau, kaip reikia g.gif

aš irgi niekada, bet va suknelė išėjo per siauromis ir per trumpomis rankovėmis. tampyti neužteko.
Atsakyti
QUOTE(leitutė @ 2011 01 09, 01:46)
Temoje ,,Kepurytė - šalmas" pirmam puslapį paaiškinta kaip megzt juostas kad nesiraitytų.


aciu 4u.gif , paieskosiu patarimu ten smile.gif
Atsakyti