Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų sveikata užsienyje

Pasidalinkit merginos savo patirtimi.Kokiais vaistais geriausia savo vaikiukus gydit,kai uzpuola ligos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(eglike 2 @ 2005 11 21, 15:11)
Nu panenkos, priplepat cia jus.  Jau ir Kaledine nuotaika  dvelkia, grazu. Klausykite panos as su reikaliuku, tokius maziukus triju menesiu kuom gydytumet nuo kosulio? Kazkaip antibiotiku nene nesinori nuoti, ka patartumet?

Mazhulia pas tave  lelius dar visai maziukas, jauciu dar jokiu vaistu nedavet? Nezinau, man nesinori, bet tas kosulys gasdina. na patarkit.



QUOTE(mazhulia @ 2005 11 21, 15:16)
nuo kosulio as lietuvisku nuo kosulio kudikiams turiu. Justukui gydytoja israse kai kosejo infants Pedia Care (long acting cought)...na kur vaistai INFANTS yra nuo kosulio ,amnau gali gi nupirkt ir duot g.gif


Tikiuosi nesupyksit mamytes,kad cia ikeliau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zora: 21 lapkričio 2005 - 23:34
QUOTE(Zora @ 2005 11 21, 23:33)
Tikiuosi nesupyksit mamytes,kad cia ikeliau mirksiukas.gif


Mamytes nesupiks, o dalinsis vistiek kavinukei mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fasolka @ 2005 11 21, 15:35)
Mamytes nesupiks, o dalinsis vistiek kavinukei mirksiukas.gif  biggrin.gif

tongue.gif Nu tikiuosi,kad ne. rolleyes.gif
Atsakyti
Nuo slogos ir kosejimo, mano 1.5men suneliui gydytoja buvo israsiusi infants Pedia Care...
Bet slogai ir kosuliui as naudojau is lietuvos atsiustus vaistus unsure.gif nuo slogos-"Vibrocil" , nuo kosulio- "Hedelix"...

taip pat maciau, akd lietuvoje merginos duoda vitamina D savo vaikuciams. Kai apie tai paklausiau savo vaiko gydytojas, ji man liepe vaikuciui duoti Enfamil- Tri-Vi-Sol vitaminus($9.99), su zuikuciais tokius smile.gif

Po skiepu, gydytoja rekomendavo isigyti infants Tylenol, jei pradetu vaikuciui temperatura kilti...
Atsakyti
QUOTE(mazhulia @ 2005 11 21, 15:37)

taip pat maciau, akd lietuvoje merginos duoda vitamina D savo vaikuciams. Kai apie tai paklausiau savo vaiko gydytojas, ji man liepe vaikuciui duoti  Enfamil- Tri-Vi-Sol vitaminus($9.99), su zuikuciais tokius smile.gif



O va as kai paklausiau gyditojos del vit. D tai ir neleido duot schmoll.gif Net tu kur visas kompleksas vitaminu ieina "Enfamil"..Nu tipo gali viena vitamina daugiau kita maziau isisavint ..vel negerai g.gif ..Tai kaskaip ir nedaviau.,bet va vitamina D tai daviau visa praita ziema,nes saules kaip ir vaikas negavo isvis tai vitamino tikrai manau truko...Net paskui pati daktare tai pripazino g.gif
Atsakyti
Teko skaityti kažkur, kad nuo tų vaikiškų vitaminų vaikams alergijos išsivysto. Negaliu garantuoti, ar ten apie visus rašė, ar tik apie tuos guminukus.
Apie vitaminą D pas mus, pietuose, net kalbos nėra - saulės pakanka. smile.gif
Maitinančios mamytės geriau tegu pačios sveikai, vitaminingai maitinasi, tuomet ir mažiui visko užteks.
Dėl kosuliuko... Mano Vaiva pirmą kartą apsirgo 6 mėn., taip kad jau nebe toks ir mažas kūdikis buvo. Bet mes išsivertėm be vaistų - laikausi nuomonės, kad temperatūros iki 38C (101F) numušinėti nereikia (va su kūdikėliu iki 3 mėn. gali būti kitaip, bet ir tuo atveju, manau, reikėtų žiūrėti, kaip mažius jaučiasi, bandyti drungna vonele numušti šiek tiek karščio), o karkalus ir snargliukus bandom "iškrapštyt" garais, arbatom.

Mazhulia
, nuo skiepų jei ir pakyla temperatūra, ji vis tiek neturėtų būti aukšta. T.y., ne tokia aukšta, kad ją numušinėti. Jei pakyla aukštesnė, tuomet jau ne skiepų pasekmė. Bent jau taip man mūsų buvęs pediatras išaiškino.

Nusipirkau homeopatinių vaistukų Vaivai peršalimui. Spekit ar aš juos duodu?.. doh.gif Juos reikia pradėti duoti su pirmais simptomais, o aš vis galvoju - o jeigu jai ir taip praeis?.. Na ir geriam arbatytes, valgom marmalą: medus, citrina, česnakas, garinames, ir kažkaip išsikapstom... Pfu pfu pfu...
Atsakyti
Mano panos kol kas rimtų ligų neturėjo, tpfutpfutpfu... Bet snargliukus ir kosulius gydom homeoptianias žirniukais ir lašiukais. Vitamino D duodu tik žiemą, ir tik iki 1 metų,nors Vokietijoje rekomenduoja duoti kas dieną, net vasarą iki 3 metų doh.gif Jei kas neesat tikri, ar reikia, siųlyčiau duoti žuvų taukų.... ax.gif Gerklės skausmus malšinam pankolio medumi.. duodu vaikui ką nors čiulpt, ir dažnai, nes geriausias vaistas - seilės ax.gif Esant temperatūrai aukštesniai nei 38 laipsniai, bandau pirma blauzdas vynioti shaltais kompresais, dažniausiai kūdikiams iki 1 metų labai greitai suveikia) thumbup.gif .. jei nepadeda - paracetamolio žvakutės vaikams...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglute: 22 lapkričio 2005 - 00:31
QUOTE(Eglute @ 2005 11 21, 16:30)
jei nepadeda - paracetamolio žvakutės vaikams...

Va va, man atrodo, kad ypač kūdikiams labiau tinka vaistai žvakučių pavidalu, nei visokie skystymukai ar tabletytės. Tik va JAV pediatrai kažkodėl jų neišrašinėja... unsure.gif
Atsakyti
Mes stengiamės apsieiti be vaistų ax.gif. Kol kas Pauliui nėra buvę nieko super rimto (ačiū Dievui). Patinka tai, kad mūsų šeimos daktarė nepuola kimšti ar primygtinai siūlyti jokių vaistų smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2005 11 22, 00:08)
Nusipirkau homeopatinių vaistukų Vaivai peršalimui. Spekit ar aš juos duodu?..  doh.gif Juos reikia pradėti duoti su pirmais simptomais, o aš vis galvoju - o jeigu jai ir taip praeis?.. Na ir geriam arbatytes, valgom marmalą: medus, citrina, česnakas, garinames, ir kažkaip išsikapstom... Pfu pfu pfu...

galiu paklausti kokius homeopatinius vaistukus nusipirkai???
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2005 11 21, 18:16)
Va va, man atrodo, kad ypač kūdikiams labiau tinka vaistai žvakučių pavidalu, nei visokie skystymukai ar tabletytės. Tik va JAV pediatrai kažkodėl jų neišrašinėja...  unsure.gif


Man šiaip irgi priimtiniau būtų žvakutės. Mūsų šeimos daktarė kažkaip man irgi sakiusi yra, kad geriau žvakutės nei geriami (sugirdomi) vaistai. Tai gal tada Kanadoj išrašytų g.gif. Bet mūsų daktarės išsilavinimas yra įgytas Pietų Afrikoje - gal "gryni" kanadiečiai daktarai kitaip patarinėja, nežinau g.gif.
Atsakyti