Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

Citrute,

tai labai sveikinu su palengvejimu, atsikracius "balno" 4u.gif thumbup.gif ir taip pa suteigiamomis emocijomis mirksiukas.gif labai dziugu del taves.

O del patinimu, kaip jau ir anksciau rasiau - kopustas man buvo vienintele efektyvi priemone thumbup.gif nemanau, kad verta leisti pinigus viskiems tepalams, nes kai skambinausi vyro tetai, kuri dirba farmacininke vaistineje pasikonsultuoti, ji pasake, kad jos daugiau maziau efektingos tik naudojant is karto, kai ivyksta sumusimas, o toliau - tai savaiminis procesas, viskas praeis. Taigi esu linkusi tiketi jos zodziais, nes pati neiskentusi nusipirkau kazkoki geli tinimams ir melynems mazinti, bet jo efektyvuma galiu prilyginti dideliam ir riebiam 0
taigi siusk ka nors pirkti kopusto biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Citrute, o tau įtvarą nešioti dabar reikia, ar visai be nieko būni?

Labai laukiu tavo nuotraukų 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Desert @ 2010 02 20, 01:29)
anglu k.
anglu k.

rusu k.
paskutinis mano the best labai informativus, daug objektiviu nuomoniu, patarimu, tik rusiskas, kas neskaito, galima nuotraukas paziureti iki operacijos ir po op.  visa procesa nuo... iki  4u.gif


Širdingai dėkoju 4u.gif labai įdomūs forumai, einu skaityti, mačiau yra ir nelinksmų istorijų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Desert @ 2010 02 20, 08:57)
Snerves nevienodos, tiksliau nezinau ar tai snerves, nes is apacios jos praktiskai simetriskos (pacos skylutes), bet tiesiai ziurint desine kazkaip atsikisus labiau, o is kaires puses patinimas didesnis (meldziuos kad tai butu TIK patinimas), todel nosis atrodo kreivoka  unsure.gif Dar ta vieta kur tarp snerviu (kolumela, atrodo) noreciau kad butu mazesne (maziau kabanti). Toliau... kas cia dar...  mastau.gif  ai, galiukas - noriu mazesnio, butent tas atstumas tarp pacio galiuko iki kur prasideda skylutes galetu but mazesnis (irgi labai tikiuosi kad ateity dar sumazes)  unsure.gif Ir siaip noreciau kad nosyte butu siauresne...

Del snerviu, nesu 100% tikra, bet manau susitvarkys, nes man is apacios ziurint, vienos atrode pjuvis gilesnis, kitos mazesnis, kitaip tariant, viena nevienodos, viena auksciau rodes apkilus, bet tinimui slugstant susivienodino, o siaip is foto kiek maciau, labai grazu, visai kitas zmogus tapai wub.gif . Reikia tiketis tie visi kabliukai isnyks, bent metus turim tureti kantrybes, nes pvz ir mano vis dar gyjimo procese, nes rytais buna patinimu ir panasiai.

Papildyta:
QUOTE(Lady Marmalade @ 2010 02 20, 10:50)
Sėkmės CITRUTE, tikiuosi, liksi patenkinta  4u.gif

DZINETATA, nosies kriauklės, kaip supratau, yra landos, tik nuo tam tikrų veiksnių išvešėjus jų audiniams, kvėpuoti tampa sunkiau...

Perskaičiau 8 temoje KITOS įkeltą straipsnį iš "Sveikas žmogus", tai bent iš jo toks įspūdis, kad pakartotinos korekcijos (antrinės rinoplastikos) galimybė yra labai didelė  g.gif Praktiškai darydamasi šią operaciją, tam tiesiog turi būti nusiteikusi...

Tai va del tos pakartonites rhinoplastikos, rizika yra, nebent pries op nosiukas nebuvo ypac sutetingas ir tesinorejo minimaliu pakitimu, kai as ejau viskam jau buvau nusiteikusi ir pasiruosusi, tik gaila, kad tos pakartotines operacijos daug sudetingesnes uz pirmines, bei gyjimo procesas dar ilgesnis...
Atsakyti
QUOTE(Katka @ 2010 02 20, 13:02)
Citrute, o tau įtvarą nešioti dabar reikia, ar visai be nieko būni?
Labai laukiu tavo nuotraukų  4u.gif

Dabar esu be nieko, sake nereikia g.gif nes baltu pulinuku ant nosies prisiveise, lai gyja, bet liepe saugot. Nzn kaip tai pavyks, meginsiu doh.gif Ten dar viskas taip paslanku, gali stumdyt ta nosi, blyn unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(citrute @ 2010 02 20, 14:36)
Dabar esu be nieko, sake nereikia  g.gif  nes baltu pulinuku ant nosies prisiveise, lai gyja, bet liepe saugot. Nzn kaip tai pavyks, meginsiu  doh.gif  Ten dar viskas taip paslanku, gali stumdyt ta nosi, blyn  unsure.gif


Tai kiek iš viso laiko ta tavo nosiukė buvo sutvirtinta? O dabar jau nebereikia net naktį nieko užsidėti?
Pasirodyk nors trumpam, paskui galėsi išsitrinti nuotraukas mirksiukas.gif labai labai norisi pažiūrėti mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katka @ 2010 02 20, 13:47)
Tai kiek iš viso laiko ta tavo nosiukė buvo sutvirtinta? O dabar jau nebereikia net naktį nieko užsidėti?
Pasirodyk nors trumpam, paskui galėsi išsitrinti nuotraukas  mirksiukas.gif  labai labai norisi pažiūrėti  mirksiukas.gif  4u.gif

Mane operavo praeita penktadieni, tai iki siandien buvau su itvaru ax.gif Ir daugiau nieko sake nereikia, nors klausiau g.gif
O del foto... nera ka rodyt kol kas wink.gif sutines kvadratinis veidas, violetiniai vis dar vokai, geltoni su violetinumo priemaisom paakiai, gelsvi zandai, istinus nosis. Kai tik bus nors kazka parodyt, imesiu butinai mirksiukas.gif
Beje, eme nerealiai skaudet akis, negaliu visai vartyt unsure.gif Idomu cia susije su itvaro nuemimu? Gal kazkas uzspausta buvo ? g.gif
P.S. DolceVita, MB varys kopusto po pietu nupirkti, nes ir jam smalsu, kaip cia viskas atrodys po tinimo atoslugio tongue.gif Dabar ramuneliu prisidariau, ir dar zaliu bulviu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo citrute: 20 vasario 2010 - 14:11
As tai pagalvojau, jei planuoju vasara darytis op..tai kazkaip nelabai geras laikas..nes negalesiu i lauka iseiti, vaikai mano isprotes doh.gif lotuliukas.gif Nu bet nenoriu nukelti rudeniui..jei galeciau nors dabar daryciausi
Atsakyti
QUOTE(Proud_Mommy @ 2010 02 20, 15:09)
As tai pagalvojau, jei planuoju vasara darytis op..tai kazkaip nelabai geras laikas..nes negalesiu i lauka iseiti, vaikai mano isprotes  doh.gif  lotuliukas.gif Nu bet nenoriu nukelti rudeniui..jei galeciau nors dabar daryciausi

Taigi kai nuims itvara po savaites galesi i lauka iseit.
Man kaip tik atrodo, kad vasara geriausiai darytis, nes ziema per galva reikia silta suknele, megztini detis - taip baisu nosi uzgaut. O vasara visi rubai lengvi. tai labai supaprastina ir pagreitina apsirengimo procedura biggrin.gif As pati vasara dariausi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Archideja: 20 vasario 2010 - 22:02
Ruduo ir pavasaris geriausias metas, nes siaip po op, reikia saltesnio oro, bent taip patartina smile.gif
Atsakyti
Idejau savo foto pries op. ir dabar - po 7 men. (be 4 dienu)
Atsakyti
QUOTE(Kita @ 2010 02 21, 00:38)
Ruduo ir pavasaris geriausias metas, nes siaip po op, reikia saltesnio oro, bent taip patartina smile.gif


O vasarą dar ir saulės spinduliai kenkia? Man irgi reikia planuoti, noriu kuo greičiau, bet pavasarį jokių galimybių neturiu dėl darbų ir mokslų, o vasarą dėl saulės dvejoju. Na ir šiaip, sunku būtų slėptis tokiu laiku namuose - pastoviai kažkas užsuka į svečius...

Ir dar pastebėjau, kad mano viena šnervė yra storėlesnė už kitą, tai garantija, kad simetrijos po operacijos nėra ko tikėtis.

Citrute, primink kas tave operavo? Skaičiau viską nuo pradžių iki galo, bet ne viskas užsiliko galvelėje.
Atsakyti
QUOTE(Kita @ 2010 02 18, 21:37)
Vaziuosiu velyva pavasari, ziuresiu ka pasakys, nezinau man rodos galiukas dar vis patines, gelis pakankamai gerai gailesi, gal koki 10% sumazejo... neaisku kaip cia bus. Kaip tavo nosiukas?
Ikeliau kelias naujas foto

Desert, super, labai grazu  thumbup.gif  wub.gif
Angelinka, nuostabi nosyte  wub.gif  labai dziaugiuosi uz tave  4u.gif  bigsmile.gif



ohoho kas cia per grazuole sugrizo? 4u.gif juodaplauke vos atpazinau doh.gif liux tavo nosiukas,vis geryn,nepalyginsi kaip prima buvo,kaip jau tau sakiau,panasi i mano pradini varianta..Man tavo pasikeitimasd turbut pats ryskiausias is visu,su tavim ponas Viksraitis tikrai tobulai padirbejo thumbup.gif baigesi man atrodo musu kancios.Suprantu,kad po operacijos norisi isbandyti ka nors naujo,ar sukuosena,ar plauku spalva.As pavyzdziui dabar dietos laikausi:P

Vienas dalykas,kuris man kelia nemalonoma..Merginos,gal ir jums kam taip yra..As net gedijausi gydytojui pasakyti,dar palaikys paranoike..Is vienos snerves,tarsi jos viduje,as jauciu toki specifini kvapa...kai kvepuoju...jis ne visada buna,bet beveik kasdiena..As nesuprantu,kas cia man darosi,tikrai nera mano isigalvojimas..O gal man paliete kokius ten uosles organus?:)Juokas juokais,bet nezinau ka daryti..O siaip del visokiu kreivumu..tai ir mano biski kreivoka,ir snerves tikrai nevienodos..Bet tikrai nesiparinu,nes daug geriau nei pries tai..Tik vat del to kvapelio is snerves..
Atsakyti