Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

QUOTE(dzeisy @ 2010 02 27, 13:40)
beje, man ka tik iskilo toks klausimas, jei darant nosies korekcija neliecia pertvaros, tai melynes buna gal mazesnes? g.gif

nepritarciau kad jei neliecia pertvaros melyniu buna maziau,as maciau kai vienai panelei tvarke tik kriaukles ir galiuka o melynes buvo zymiai didesnes negu mano,o man tvarke viska...cia nuo organizmo priklauso ir gyd.

QUOTE(morkinne @ 2010 02 27, 14:26)
na as vitamina c geriau kad nukelti mm... bet apie ji skaitydama suzinojau kad jis skatina ir kraujo kresuma 4u.gif
tik va, nzn ar padejo nes po narkozes isvemiau 2 indelius kraujo verysad.gif  sake kad darant iperacija tai nesivengiama, tik kitu skandziai i krauja normaliai sureaguoja smile.gif

o del vemimo,tai man po op iskarto liepe neryti seiliu kol lasaline stovi,nes gali pykinti,tai gal del to bloga jums buvo.ir dar turejo suleisti vaistu nuo pykinimo,ar jums ju neleido? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kraisle @ 2010 02 27, 20:15)
o del vemimo,tai man po op iskarto liepe neryti seiliu kol lasaline stovi,nes gali pykinti,tai gal del to bloga jums buvo.ir dar turejo suleisti vaistu nuo pykinimo,ar jums ju neleido? unsure.gif

Man tai narkozes visad gerai praeina, nera nei karto dar buve bloga, o siaip ir miegu ilgai biggrin.gif gal vel gi nuo organizmo priklauso, kiekvienam skirtingai smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
koki gera sapna sapnavau, kad vaikstau po op su gipsu, bet be jokiu skausmu, kvepuoju per nosi ir be jokiu melyniu biggrin.gif kad realybeje sitaip lotuliukas.gif
Atsakyti
labukas, labai jau grazus sapnas,kad taip jau realiai butu thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi norėčiau operuotis kuo greičiau, bet vasarą neįsivaizduoju savęs be saulės akinių, kurių nebūtų galima nešioti smile.gif Tai galvoju birželio mėnesį važiuoti konsultuotis ir tartis dėl laiko rudenį. Šiaip aš noriu nosiuką pamažinti iš ilgio ir pločio kažkiek. Dar reikia tvarkyti pertvarą. Tik nesuprantu kaip dėl to kreivumo g.gif ar tai optiškai matoma? Nes bijau, kad ir man nepaaiškėtų, kad kreivas nosiukas, nors taip dabar taip neatrodo. Pertvara tai, tikrai, kreiva.
Merginos, o nežinot kur nete galima ir ar apskritai galima pamatyti chirurgų darbų? Ar tik jie patys parodo?
Atsakyti
QUOTE(Dzinetata @ 2010 03 01, 17:19)
Aš irgi norėčiau operuotis kuo greičiau, bet vasarą neįsivaizduoju savęs be saulės akinių, kurių nebūtų galima nešioti smile.gif



o kazin, kiek laiko po op negalima nesiot akiniu? g.gif

na va, o man siandien pagaliau paskutine diena su senaja nosim! sakau, reikes sianakt ismiegot gerai savo megstamiausia poza - ant pilvo, kazin kada vel taip galesiu numigt biggrin.gif
keista, bet visai nesijaudinu, ziuresim, kaip bus rytoj rolleyes.gif skubesiu papasakot jums savo ispudzius wink.gif

Atsakyti
va del tu akiniu...o mkodel ju negalima nesioti? kuo kenkia jie? nes daktaras sake jau galiu nesioti is esmes juos..nors praejo tik 1.5 men... sako kaulas jau sugijes, sunku isjudinti ir pazeisti ji... g.gif tai kaip cia yra dabar? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrie @ 2010 03 01, 17:52)
va del tu akiniu...o mkodel ju negalima nesioti? kuo kenkia jie? nes daktaras sake jau galiu nesioti is esmes juos..nors praejo tik 1.5 men... sako kaulas jau sugijes, sunku isjudinti ir pazeisti ji... g.gif tai kaip cia yra dabar? 4u.gif


Na, aš tai nežinau kodėl negalima akinių nešioti, bet galvoju, kad nebūtų spaudimo nosiukui. Pasitikiu merginomis, kurios ankčiau tai minėjo smile.gif Manau, kad aš, nepaisant išgijimo, dar ilgai saugaučiausi galimų komplikacijų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzinetata @ 2010 03 01, 18:19)
Merginos, o nežinot kur nete galima ir ar apskritai galima pamatyti chirurgų darbų? Ar tik jie patys parodo?


S.V. ČIA kažkiek yra...




Atsakyti
QUOTE(Lady Marmalade @ 2010 03 01, 18:46)
S.V. ČIA kažkiek yra...


Super smile.gif ačiū 4u.gif

O kaip dėl Jankūno darbų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzinetata: 01 kovo 2010 - 18:28
QUOTE(Lady Marmalade @ 2010 03 01, 17:46)
S.V. ČIA kažkiek yra...

Ziurineju foto, ir matau, kad ten kur nosyte buvo kreiva ji ir liko g.gif Idomu, ar kuriai nors mergaitei, kuriai tvarke ne tik nosies galiuka ar kuprele, o tiesino nosi, realiai padare ja idealiai lygia? ax.gif Gal galite brukstelti, kuriai pasiseke tas reikalas, nes kiek musu albumelyje yra foto, tai nei pas viena nera tiesinta nosies asis, o tik ivairiausi "defektai" g.gif
MB man sako nesikabineti, kad viskas normaliai, nes man pries op sake, jog istiesinti idealiai, praktiskai, neimanoma schmoll.gif Bet pries op, naiviai tikies, kad tas neimanoma bus imanoma ir dabar idomu ar kam pasiseke g.gif
P.S. 4 variantas nuorodoje, pries op buvo kreiva, po op irgi ne idealu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo citrute: 01 kovo 2010 - 18:51
Arkana, sekmes rytoj smile.gif
Atsakyti