Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

As cia truputi ne i tema, bet gal zinote, kaip cia pasikeisti savo varda? Ta prasme ta, kuris yra visiems matomas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidulia.k @ 2010 03 03, 23:11)
ziurint ka tau reikes daryti, nes man tai reikia daryti viska, tiesiogine to zodzio prasme ir kaina tik 4500, cia man atrodo maximumas pas ji, taip, kad kainos tikrai labai jau prieinamos  smile.gif beje jis ir birzeli atostogaus, berods 2 sav kazkur.

Man reiks tvarkyti pertvarą, nuimti kuprelę, trumpinti galiuką, o gal ir dar kažką doh.gif aš irgi maniau, kad maximumas 4500, bet viena forumietė darėsi rimtesnę op pas jo kolegą, tai kainavo brangiau, o pas mane vaikystėje buvo nosies trauma, tai gal viduje rimtesnių problemų yra, tai norisi tiksliai žinoti viską smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-DolceVita- @ 2010 03 03, 22:50)
sveika,
gal kokia nuotrauka galit imesti

Zinoma kad galiu. tik tada man i az slaptazodi nauja brukstelkit.

QUOTE(Dzinetata @ 2010 03 03, 23:24)
1. ar iš karto po operacijos nekankino blogos mintys dėl rezultato,
2. ar chirurgas "sukonstravo" tokį nosiuką, kaip norėjai smile.gif
3. ir kas tas stebukladarys?

Taigi, atsakau biggrin.gif
1. Is karto po operacijos viskas buvo gerai, visai neliudejau ir nepergyvenau schmoll.gif O kai pamaciau save pirma karta veidrodyje po op., tai juokiausi, kokia buvau "grazi" lotuliukas.gif man buvo labai dideles melynes, vos per menesi dingo doh.gif
2. Nosis tokia kokios ir norejau. Aisku pries operacija nebuvau susikurusi savo nosies idealo, nes realiai suvokiau kad gali nebuti 100% taip kaip noriu smile.gif Mano nosis pasikeitus kardinaliai smile.gif ne taip kaip kaikuriom tik nosies galiukas patrumpintas ar pan.
3. O tas stebukladarys - V. Kaikaris smile.gif
Atsakyti

zemuoge, o ka dare tavo nosytei, gal galesi imesti nuotrauka ir iki operacijos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Proud_Mommy: 04 kovo 2010 - 11:23
As buvau pas Jankuna konsultacijoj tai jis mane atkalbinejo nuo operacijos sake,kad pakankamai normali ta nosis nes sake del tokiu minimaliu pokyciu sake gali didesniu problemu atsirasti nei dabartines tai sake kad nuosirdziai nepataria arba sake dar labai labai gerai apsvarstyti neskubeti, o viksraitis konsultacijos metu mazdaug tik darykis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Proud_Mommy @ 2010 03 04, 11:22)
zemuoge, o ka dare tavo nosytei, gal galesi imesti nuotrauka ir iki operacijos smile.gif

Jau imeciau nuotraukas smile.gif
Man nosytei dare viska - tvarke galiuka, pertvara, kuprele nueme. Operacija dare atvira.
Desert, labai sauniai jusu nosyte atrodo wub.gif
Ausrie, tavo taip pat super nosiukas. Labai graziai pakeicia veido bruozus, ta prasme susvelnina. smile.gif Galiukas dar leisis. ir kaip 12 dienu po operacijos tai labai gerai atrodai, palyginus kaip as atrodziau doh.gif
angelinka, superinis rezultatas wub.gif
Kita, veidukas tiesiog super bigsmile.gif
Archidejos, tai visai as be zodziu... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Proud_Mommy @ 2010 03 03, 22:51)
Arkana, kaip smagu girdet, kad tau taip lengvai viskas smile.gif
Gal kokia nuotraukyte turi, nors ir su gipsu smile.gif


na sian jau baisiau atrodau - patinimas ir melynes po akim nusileido, tai net matomas vaizdas siek tiek sumazejo biggrin.gif galesiu imesti nuotraukyte, tik vakare, dabar fotiko salia neturiu smile.gif

zemuoge, gera girdeti, kad kazkas taip patenkintas rezultatu, o is nuotrauku matyti, kad tikrai yra del ko, buti patenkintai smile.gif

DolceVita, kaip nesmagu, kad taip jautiesi.. nenukabink nosies, juk pati zinai, koks ilgas tas gyjimas verysad.gif bet gal tikrai verta nueiti pas chirurga, pasiaiskintum kaip cia kas, abejones ir nerima issakytum - gal jis kazkiek nuramintu tave del nosytes..
Atsakyti
QUOTE(Megann @ 2010 03 04, 12:36)
As buvau pas Jankuna konsultacijoj tai jis mane atkalbinejo nuo operacijos sake,kad pakankamai normali ta nosis nes sake del tokiu minimaliu pokyciu sake gali didesniu problemu atsirasti nei dabartines tai sake kad nuosirdziai nepataria arba sake dar labai labai gerai apsvarstyti neskubeti, o viksraitis konsultacijos metu mazdaug tik darykis  biggrin.gif

Tai gal ir nesidaryk, jei pokyčiai tikrai minimalūs? ax.gif O ką nori daryt su nosike?
Atsakyti
Sveikos mergaites,as vis kartais uzsuku pasiskaityti apie nosytes smile.gif Mano nosyte buvo luzusi,kai man buvo 10 metu,nuo to laiko ji pas mane yra daugiau pasvirusi i viena puse ir kazkokia kaip kuprele pasidariusi,daugiausiai pagyru esu girdejusi apie Papecki,manau pas ji ir susiremontuoti savo sniobeli,noreciau susirasti bendraminciu,kurios yra jau pas ji pasidariusios,arba dar ruosiasi darytis,kiek kainavo ir t.t. smile.gif
Atsakyti
Arkana, lauksim vaizdines medziagos biggrin.gif

zemuoge, graziai nosyte padaryta wub.gif dar klausimas, ar ji stipriai pasikeite per ta laika nuo op.. na ar yra didelis pokytes kai tarkim menuo po op ir dabar?

QUOTE(linuxox @ 2010 03 04, 13:39)
daugiausiai pagyru esu girdejusi apie Papecki,manau pas ji ir susiremontuoti savo sniobeli,noreciau susirasti bendraminciu,kurios yra jau pas ji pasidariusios,arba dar ruosiasi darytis,kiek kainavo ir t.t. smile.gif

Pas mus bendraminciu nerasi, nes turbut ne viena jau nenoretu pas ji darytis..bent jau as tikrai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arkana @ 2010 03 04, 13:08)
zemuoge, gera girdeti, kad kazkas taip patenkintas rezultatu, o is nuotrauku matyti, kad tikrai yra del ko, buti patenkintai

Aciu 4u.gif

QUOTE(Proud_Mommy @ 2010 03 04, 14:26)
zemuoge, graziai nosyte padaryta  wub.gif dar klausimas, ar ji stipriai pasikeite per ta laika nuo op.. na ar yra didelis pokytes kai tarkim menuo po op ir dabar?

Aciu 4u.gif
Idejau i pasta dar viena nuotrauka. ten mazdaug po menesio (ar po pus antro..) kaip atrodziau smile.gif
Per si laika nosis susitrauke is sonu ir galiukas nusileido.
Atsakyti
QUOTE(Arkana @ 2010 03 03, 22:25)
Arkana vis dar jauciasi gerai  biggrin.gif  tiesa, siek tiek sunkiau kvepuot, nes kresuliukai nosy susidare. Gydytojas israse Olynth purskala tam reikalui, bet ne kazin ka jis padeda  g.gif mergaites, ka pasiulytumete, kad tie kresuliai sudrektu ar pan? Gal aliejuka pabandyt? ar juros vandeni?

As tai tepiau vitminu A ir man padejo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(linuxox @ 2010 03 04, 15:39)
Sveikos mergaites,as vis kartais uzsuku pasiskaityti apie nosytes smile.gif Mano nosyte buvo luzusi,kai man buvo 10 metu,nuo to laiko ji pas mane yra daugiau pasvirusi i viena puse ir kazkokia kaip kuprele pasidariusi,daugiausiai pagyru esu girdejusi apie Papecki,manau pas ji ir susiremontuoti savo sniobeli,noreciau susirasti bendraminciu,kurios yra jau pas ji pasidariusios,arba dar ruosiasi darytis,kiek kainavo ir t.t. smile.gif

Koncultacija - 60 lt, o operacija 4500 lt, dar po op vaistuku israsys kazkur iki 200 lt. Bet draugiskai patariu jam savo nosiuko nepatiketi, nes kaip ir dauguma sio forumo mergaiciu, kurios pas ji daresi nosiuko op, gali likti lb nusivylusi rezultatu. Juk yra ir geresniu chirurgu wink.gif Kodel butent pas ji nori darytis?? smile.gif))
Atsakyti