Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

QUOTE(Arkana @ 2010 03 05, 10:31)
Proud_Mommy pastabi  smile.gif - taip, antakiams konturinis padarytas ax.gif  dekui, bet nelabai as juo patenkinta, siek tiek kitaip norejau, tai laukiu, kol isbluks..

kaip siandien jautiesi?
beja, kiek tau kainavo op?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Proud_Mommy: 05 kovo 2010 - 11:10
na jei minimaliu pokyciu noreti tai cia gali ir lupas pasitvarkyti ir vokus galbut akiu pasitvarkyti poto dar kojas issitiesinti kreivas biggrin.gif dar gal kanors pasitvakyti,juk nenorekim atrodyti idealiai.as taip galvoju. blush2.gif as del tokiu dideliu pokyciu ir taip ilgai svarsciau ar to verta ar reikia man.
Atsakyti
QUOTE(kraisle @ 2010 03 05, 12:17)
na jei minimaliu pokyciu noreti tai cia gali ir lupas pasitvarkyti ir vokus galbut akiu pasitvarkyti poto dar kojas issitiesinti kreivas  biggrin.gif  dar gal kanors pasitvakyti,juk nenorekim atrodyti idealiai.as taip galvoju. blush2.gif as del tokiu dideliu pokyciu ir taip ilgai svarsciau ar to verta ar reikia man.

Ilgai svarstei, bet vistiek po OP likai patenkinta, tai to kiekvienai ir linkiu likti patenkintai ir manau nesvarbu tai minmalus ar dideli pokyciai.
Atsakyti
QUOTE(Proud_Mommy @ 2010 03 05, 12:10)
kaip siandien jautiesi?
beja, kiek tau kainavo op?


dekui, siandien visai gerai smile.gif vakar tik nuo to sutinimo jausmas buvo, kad plys arba oda, arba itvaras su visais pleistrais biggrin.gif dabar jau sumazejes patinimas, tik pradeda vienas dalykas neraminti - net per itvara, atrodo, kad nosies asis labiau pakrypus i viena puse blink.gif viliuosi, kad cia del sutinimo taip atrodo...

o op kainavo 7500lt
Atsakyti
QUOTE(Arkana @ 2010 03 05, 12:36)
dekui, siandien visai gerai smile.gif vakar tik nuo to sutinimo jausmas buvo, kad plys arba oda, arba itvaras su visais pleistrais biggrin.gif  dabar jau sumazejes patinimas, tik pradeda vienas dalykas neraminti - net per itvara, atrodo, kad nosies asis labiau pakrypus i viena puse blink.gif  viliuosi, kad cia del sutinimo taip atrodo...

o op kainavo 7500lt

Dabar kai pasakei del tos asies tai paziurejau nuotraukele tai vos vos matosi kad truputi labiau pakrypusi i viena puse, bet man tikrai atrodo kad cia tinimas daro savo, kai nuslugs tas didysis tinimas tada bus aiskiau. o pries OP nosis tavo buvo tiesi ar buvo siek tiek pakrypus asis?

Atsakyti
QUOTE(Megann @ 2010 03 05, 13:43)
Dabar kai pasakei del tos asies tai paziurejau nuotraukele tai vos vos matosi kad truputi labiau pakrypusi i viena puse, bet man tikrai atrodo kad cia tinimas daro savo,  kai nuslugs tas didysis tinimas tada bus aiskiau. o pries OP nosis tavo buvo tiesi ar buvo siek tiek pakrypus asis?


na vat dabar ir galvoju g.gif jei ir buvo asis pakrypus, tai ne itin matesi. Planavau uzklaust chirurgo del tos asies dar pries op, bet vis kazkaip pamirsdavau, o jis pats nieko nesake...
Atsakyti
QUOTE(Arkana @ 2010 03 05, 13:46)
na vat dabar ir galvoju g.gif  jei ir buvo asis pakrypus, tai ne itin matesi. Planavau uzklaust chirurgo del tos asies dar pries op, bet vis kazkaip pamirsdavau, o jis pats nieko nesake...

Tai man sake chirurgas kad irgi yra vos pakrypus pertvara ko as pati niekad nepastebedavau seniau, paskui gerai labai isiziurejus pastebejau kad vos vos yra ir dar sake kad pavyzdziui islyginus ta mano nosies gala gali labiau isrysketi ta pakrypusi pertvara, tai ir sakau kad po tu konsultaciju man daug abejoniu atsirado. Ir dar kitu dalyku suzinojau,kad nieko nebesuprantu pvz: S.V sake kad vos vos ta nugarele sumazinti reiktu,labai labai svelniai taip sake, o as jam sakau tai paslifuoti tik uztektu sakau man su plaktuku nereiktu kalti, tai sako cia su tuo paslifamu mazdaug yra taip kad pritraukti tik klientu, o istikruju paslifavus ta kuprele vel atsiranda netgi buna dar didesne o sake kai nuskeli paskui ten kazkaip sustumia ir tada jau niekad nebepasikeis, o vat kiti chirurgai ta paslifavima placiai naudoja nugareles korekcijai ir nieko panasaus apie tai, kad atauga neuzsimena.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Megann: 05 kovo 2010 - 13:34
QUOTE(Megann @ 2010 03 05, 14:18)
Tai man sake chirurgas kad irgi yra vos pakrypus pertvara ko as pati niekad nepastebedavau seniau, paskui gerai labai isiziurejus pastebejau kad vos vos yra ir dar sake kad pavyzdziui islyginus ta mano nosies gala gali labiau isrysketi ta pakrypusi pertvara, tai ir sakau kad po tu konsultaciju man daug abejoniu atsirado. Ir dar kitu dalyku suzinojau,kad nieko nebesuprantu pvz: S.V sake kad vos vos ta nugarele sumazinti reiktu,labai labai svelniai taip sake, o as jam sakau tai paslifuoti tik uztektu sakau man su plaktuku nereiktu kalti, tai sako cia su tuo paslifamu mazdaug yra taip kad pritrauktu tik, o istikruju paslifavus ta kuprele vel atsiranda netgi buna dar didesne o sake kai nuskeli paskui ten kazkaip sustumia ir tada jau niekad nebepasikeis, o vat kiti chirurgai ta paslifavima placiai naudoja nugareles korekcijai ir nieko panasaus apie tai, kad atauga neuzsimena.


jetus, rimtai dabar issigandau del to pakrypimo.. o jeigu nuemus man ta kuprele ir pamazinus gala dabar jis tikrai labiau isryskes verysad.gif greiciau ateitu tas antradienis - tegu chirurgas mane ramina unsure.gif
o del nugareles, D.R. minejo, kad nuskels ir is sonu sustums. Ne karta teiravaus - ar yra tikimybe, kad po kiek laiko vel gali isrysketi kuprele - sake, tikrai ne. O kokiu budu kitoms kuprele salino?
Atsakyti
QUOTE(Arkana @ 2010 03 05, 14:25)
jetus, rimtai dabar issigandau del to pakrypimo.. o jeigu nuemus man ta kuprele ir pamazinus gala dabar jis tikrai labiau isryskes verysad.gif  greiciau ateitu tas antradienis - tegu chirurgas mane ramina unsure.gif
o del nugareles, D.R. minejo, kad nuskels ir is sonu sustums. Ne karta teiravaus - ar yra tikimybe, kad po kiek laiko vel gali isrysketi kuprele - sake, tikrai ne. O kokiu budu kitoms kuprele salino?

Va va taip ir sake man S.V kad tipo butinai reikia nuskelti ir tos sonus ten kazkaip sustum tada bus visam laikui o jei tik paslifuoji tai sake vel atauga blink.gif
Papildyta:
Nesigasdink be reikalo taigi daktaras butu is kart ispejas jeigu butu tokia tikimybe mirksiukas.gif
Papildyta:
DolceVita dar prisiminiau, kad sake pakoregavus tik galiuka tai sake, kad su didziausia fulfa gali vaiksicioti net 8men ir daugiau, tai ko noret, kai tau tiek daug dare todel nepergyvenk del savo to galiuko pamatysi jis tikrai dar sumazes ir nemazai svarbiausia kantrybe, nors aisku man lengva kalbeti kai as dar nepasidarius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Megann @ 2010 03 05, 13:41)
DolceVita dar prisiminiau, kad sake pakoregavus tik galiuka tai sake, kad su didziausia fulfa gali vaiksicioti net 8men ir daugiau, tai ko noret, kai tau tiek daug dare todel nepergyvenk del savo to galiuko pamatysi jis tikrai dar sumazes ir nemazai svarbiausia kantrybe, nors aisku man lengva kalbeti kai as dar nepasidarius  ax.gif


taigi taigi, suprast tai lyg ir suprantu, bet kur tos kantrybes nusipirkti koki kibira lotuliukas.gif

ir aplamai, tas gijimas po op TOOOKs individualus dalykas, kad niekas negali zinoti kaip bus, speju, kad net ir pats daktaras doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -DolceVita-: 05 kovo 2010 - 17:04
QUOTE(Arkana @ 2010 03 05, 14:25)
jetus, rimtai dabar issigandau del to pakrypimo.. o jeigu nuemus man ta kuprele ir pamazinus gala dabar jis tikrai labiau isryskes verysad.gif  greiciau ateitu tas antradienis - tegu chirurgas mane ramina unsure.gif
o del nugareles, D.R. minejo, kad nuskels ir is sonu sustums. Ne karta teiravaus - ar yra tikimybe, kad po kiek laiko vel gali isrysketi kuprele - sake, tikrai ne. O kokiu budu kitoms kuprele salino?



man irgi skele ir nueme kaulo. o tada sustume. vaizdiskai aiskino labai biggrin.gif namas yra us stogu, kuprele-stogas, ji nuskelus sustumi sonus, nes juk negali likti atvira thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
as tai neklausinejau tokiu smulkmenu, nes buciau tikriausiai kojas uzvertusi nuo vaizdiniu dar kabinete lotuliukas.gif labai jau lakia vaizduote turiu (ypac, kur nereikia smile.gif ) o daktaras pats iki tokiu dalyku taip pat nepriejo...
Atsakyti