Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

QUOTE(Katka @ 2010 02 13, 15:21)
DolceVita, o tu dar nešioji įtvarą? Namuose, naktį ar pan? Ar tavo nosis jau kieta, t.y. nepaslanki? Ar dar juda šiek tiek, kai pajudini? Ar keičiasi?


nea, jokio itvaro, ji nesiojau tik savaite, o kai nueme, paleido be jo schmoll.gif Kad keistusi nosis as nematau unsure.gif pats galiukas dar kietokas, bet jau galiu paspausti - nebeskauda. Ai... kazkokios liudnos dienos...

Tikiu, kad didesnes nosies nepadare, bet kai stipriai nuslifavo nugarele, tai man pats galiukas siek tiek perdidelis pagal nugarele. Labai norejau tiesios nosies ne tik is priekio, bet ir is profilio sad.gif
Atsakyti
sveikutes:) biggrin.gif

esu naujoke.svajoju pasidaryt nosies plastine operacija 4u.gif .pamazu taupau pinigelius.pas mane yra kuprele,biski kreiva nosis,galas didelis ir soneliai taip pat platoki. verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
mokyklos laikais daznai girdedavau pasaipas del nosytes.su siuo defektu nenoreciau gyventi,taigi siekiu savo svajones.
butu saunu jeigu atsakytumet i mano klausimukus,buciau labai jums dekinga.

1) (klausimukas toms kurios esat patenkintos gydytojo rezultatu).koks tai gydytojas?kokia klinika?kiek mokejot?
2)kiek laiko po operacjos negalima dierti/mokytis?
3)maciau tarp pateiktu skelbimu kad visa nosies operacija apie 3000lt? ar kur mazesne(daug mazesne) kaina operacija kokybiska ir gera kaip tu kur labai brangiai ima?
Atsakyti
blush2.gif morkinne pasake dolce vita'ai,kad nosies galas negalejo pastambeti po operacijos,juk taip neimanoma.O mano vis del to man taip ivyko.Nenoriu taves liudindi Dolce vita,tu net neskaityk,juk tau tiek mazai laiko po op prabego.O mane pries op visi vadino smailianose,bet po op mano nosis liko kaip bulves visus 5 metus(MATOSI FOTO),nors pries tai tiesios norejau,bet man nepavyko..Nors,as,pasak kitu mediku kalbu,tikiu,kas buvo Papeckio kalte.Taigi,manau,jeigu turi abejoniu,turetum pasikalbeti su chirurgu..ziuresim,ka jis tau sakyks...
Atsakyti
Sveikos,
as jau namie bigsmile.gif
Vaizdelis kaip Dolce Vitos po operacijos: akys violetines nerealiai, tiksliau, ju isvis nelabai rasta, veidas kvadratinis unsure.gif Todel kol kas vaizdinio reportazo nebus schmoll.gif Laukiu kol vaikus is mociutes parves, net baisu pagalvot, kokia bus ju reakcija doh.gif
O siaip, viskas kaip ir isivaizdavau, liko baisiausia dalis - sulaukti rezultato kai nuims visas baisybes, tikiuos soko nebus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(negrazioji_deive_ @ 2010 02 14, 22:40)

1) (klausimukas toms kurios esat patenkintos gydytojo rezultatu).koks tai gydytojas?kokia klinika?kiek mokejot?
2)kiek laiko po operacjos negalima dierti/mokytis?
3)maciau tarp pateiktu skelbimu kad visa nosies operacija apie 3000lt? ar kur mazesne(daug mazesne) kaina operacija kokybiska ir gera kaip tu kur labai brangiai ima?


Rezultatas po operacijos - labai keistas dalykas. Jei tave išoperavo, greičiausiai bus geriau nei iki tol, bet ar būsi visiškai patenkinta (arba gausi tai, ką įsivaizdavai) dar neaišku. Gydytoją patarčiau rinktis pagal tai, kaip tu vertini jo jau atliktas operacijas.
Mano nuomone į darbus ir mokslus galima bandyti grįžti po dviejų svaičių. Bet čia taip pat individualu - gal kitoms anksčiau ar vėliau.
Paprastai nosies operacija yra brangi, ypač privačiose klinikose. Bet galima pabandyti operuotis ligoninėje, bandyti gauti planinę operaciją, kur didžiąją dalį apmoka ligonių kasos ir bus nepalyginamai pigiau. Žinoma, jei nosis nėra kreiva tai kažin ar pavyktų toks būdas, bet jei kreiva - galima pabandyti ilgą nebrangų kelią. Tarp kitko, mano vienas pažįstamas vaikinas kaip tik buvo praeitą savaitę operuotas kaune klinikose tokiu būdu. Susirado chirurgą, apsitarė, ėjo pas šeimos gydytoją siuntimo, darėsi tyrimus. Diagnozė buvo kreiva pertvara. Po to vėl ėjo pas chirurgą, tarėsi, kad tuo pačiu jam patvarkytų šiek tiek formą. Laukė kelis mėnesius eilėje ir štai jį ką tik operavo valstybinėje ligoninėje. Laukiu jo grįžtant su įspūdžiais, tikiuosi, po švenčių paleis smile.gif

QUOTE(citrute @ 2010 02 15, 12:00)
Sveikos,
as jau namie  bigsmile.gif
Vaizdelis kaip Dolce Vitos po operacijos:  akys violetines nerealiai, tiksliau, ju isvis nelabai rasta, veidas kvadratinis  unsure.gif  Todel kol kas vaizdinio reportazo nebus  schmoll.gif  Laukiu kol vaikus is mociutes parves, net baisu pagalvot, kokia bus ju reakcija  doh.gif
O siaip, viskas kaip ir isivaizdavau, liko baisiausia dalis - sulaukti rezultato kai nuims visas baisybes, tikiuos soko nebus cool.gif

Sveikutė sugrįžus 4u.gif labai linkiu kuo greičiau pagyti ir svarbiausia - puikaus rezultato. Pasipasakok daugiau, įmesk kokią nuotrauką mirksiukas.gif Ar grįžai su įtvaru? Kiek laiko liepė nešioti įtvarą? Žinok, kas liečia vaikus, svarbiausia, kad jie žinotų, jog tau viskas gerai, kad čia taip turi būti ir greitai praeis. Nes jei vaikui nepaaiškini, jiems tikrai būna baisu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-DolceVita- @ 2010 02 13, 23:17)
nea, jokio itvaro, ji nesiojau tik savaite, o kai nueme, paleido be jo  schmoll.gif  Kad keistusi nosis as nematau  unsure.gif  pats galiukas dar kietokas, bet jau galiu paspausti - nebeskauda. Ai... kazkokios liudnos dienos...

Tikiu, kad didesnes nosies nepadare, bet kai stipriai nuslifavo nugarele, tai man pats galiukas siek tiek perdidelis pagal nugarele. Labai norejau tiesios nosies ne tik is priekio, bet ir is profilio sad.gif


DolceVita, neliūdėk, žinok, daug kam po operacijos būna psichologiškai sunku (ne tau vienai) Tau praėjo labai mažai laiko ir dar nesimato galutinio rezultato, ypač dėl galiuko. Jei pati nosies linija yra tiesi - tai jau vien dėl to gali džiaugtis. O galas ilgiausiai formuojasi, vėliausiai dingsta patinimas. Gali būti, kad po pusmečio palyginus nuotraukas su dabartinėmis, labai nustebsi pamačiusi skirtumą. Kai kasdien n kartų apžiūrinėji save veidrodyje, tai ir nematai pokyčių. Tavo galiukas tikrai dar mažės. Kita vertus, kai jau padaro per mažą nosies galą tai tikrai būna ne kas. Mano viena pažįstama operavosi prieš kelis metus pas tavo gydytojo kolegą (T.A.) ir jai padarė per mažą, paskui dar pasitraukė ir ėmė nykti kremzlinis audinys. Vėliau operavosi antrą kartą, trečią kartą jai jau dėjo silikono implantą.


Merginos, papasakokit ką jūs darote su pleistrais ir koks būna poveikis. paskaičiau dabar ankstesnes temas ir radau kažkur apie tai, kad klijuojatės pleistrus. Nieko nesu apie tai girdėjus, būkit gerutės, papasakokit kam jie ir koks poveikis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katka @ 2010 02 15, 12:22)

Sveikutė sugrįžus  4u.gif labai linkiu kuo greičiau pagyti ir svarbiausia - puikaus rezultato. Pasipasakok daugiau, įmesk kokią nuotrauką  mirksiukas.gif  Ar grįžai su įtvaru? Kiek laiko liepė nešioti įtvarą? Žinok, kas liečia vaikus, svarbiausia, kad jie žinotų, jog tau viskas gerai, kad čia taip turi būti ir greitai praeis. Nes jei vaikui nepaaiškini, jiems tikrai būna baisu  4u.gif

Dar esu bejege, silpna nerealiai, tai net prie kompo nekazin kas sedet ax.gif Foto imesiu, kai busiu nors kiek panasesne i zmogu, nes dabar tai monstras blush2.gif Treciadieni vaziuosiu pasirodyt gydytojai del pertvaros, nes ten pakankamai sudetinga buvo, uz ta pati ir pas plastikus. Tada ziures, pagal plana sestadieni traukti siulus ir imti itvara rolleyes.gif
Vaikai pakankamai normaliai sureagavo: didziajai pasakiau, kad del alergijos ir slogos reikejo pasiremontuot, o maziui uzteko pasakyt, kad skauda ir negalima liesti smile.gif bet nzn kaip reikes nusaugot viska... nes tai apkabinti uzsimano, tai pabuciuoti... wub.gif doh.gif
Atsakyti
citrute, sveika sugryzusi 4u.gif
papasakok kaip jauteisi po operacijos? ar skaudejo? ar sunku kvepuoti per burna?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Proud_Mommy: 15 vasario 2010 - 18:25
QUOTE(citrute @ 2010 02 15, 12:00)
Sveikos,
as jau namie  bigsmile.gif
Vaizdelis kaip Dolce Vitos po operacijos:  akys violetines nerealiai, tiksliau, ju isvis nelabai rasta, veidas kvadratinis  unsure.gif  Todel kol kas vaizdinio reportazo nebus  schmoll.gif  Laukiu kol vaikus is mociutes parves, net baisu pagalvot, kokia bus ju reakcija  doh.gif
O siaip, viskas kaip ir isivaizdavau, liko baisiausia dalis - sulaukti rezultato kai nuims visas baisybes, tikiuos soko nebus cool.gif

maloniai sveikinu prisijungus prie po operacinio laikotarpio 4u.gif beje papasakok kaip savijauta buvo iskarto po op?
ma tai viena diena atrodo grazi ta nosyte kita jau nebepatinka unsure.gif kaip ir dauguma noriu kad dar susiauretu galiukas.na uz poros sav.apsilankysiu pas gyd.reikes paklausti mazdaug tas didysis tinimas kada jau praeina kada jau ta nosyte maziausei besikeis,juk po kokio pusmecio manau ji mazai kuom besikeis,ar as klystu unsure.gif beje gal kuri galite pasipasakoti kada jau pradejote pusti nosyte?
Atsakyti
O kodel leidzia geli?Cia jei blogai gaunasi ar kaip?ar juo is riestos padaro tiesia nosyte?ar tas gelis ilgalaikis? smile.gif
Atsakyti
Siaip, isivaizdavau, kad operacija paprastesne, bet is vakaro kai eme anesteziologe pasakot kaip daroma narkoze, kaip sustabdomas kvepavimas, pravedami vamzdeliai, pajungiamas dirbtinis kvepavimas ir t.t. tai jau nebezinojau ar man viso to reikia doh.gif
Bet po operacijos viskas buvo pakankamai gerai: prieziura personalo superine, nepykino, tik tas kvepavimas ojojoj... pirma naktis be miego visai buvo schmoll.gif Man po nosim nebuvo parise merliuko, tai nakti tik snaudulys uzeina, jau nosis varva... taip visa nakti doh.gif Antra diena man buvo sunkiausia ir galva skaudejo ir tie tamponai nosyje ir siaip gal visas "otchodniakas", nzn kaip namo butu reikeje vaziuot, o trecia diena akyse prasviesejo kai juos iseme, kai naujai gimus buvau thumbup.gif Tik juos trauke ryte nevalgiusiai tai nuslabnejau blush2.gif Bet greit ten mane kompresais ir amoniakais pastate ant koju tongue.gif
Ir siandien gryzau namo: ant nosies metalinis itvaras, liepe plauti su juros vandeniu ir tepti tuo aliejuku. Nelabai kas ten issiplauna man, nemoku kazkaip g.gif Pusti atseit negalima del akiu, kad ten kazkas nepasidarytu, jau net nzn kas, bet tikrai ne del pertvaros.
Kas liecia melynes ir visus fanarus, tai MB iamzino visa chronologija su mobiliu: kai parveza is operacines be melyniu, kaip ima tamseti ir iki vakaro patamseja iki puses akiu vynuogiu melynumo, kita diena atsikeliu jau su visiskai melynom akim, trecia diena istinsta veidas ir nusileidzia tinimas i zandus, o siandien viskas jau slugsta ir atsiranda geltona spalva tongue.gif
Atsakyti
Citrute, juk blogiausia jau praeityje, ar ne mirksiukas.gif dar kelios dienelės ir viskas ne tik praeis, bet ir pasimirš. Svarbu, kad rezultatas būtų geras 4u.gif Nekantriai laukiu fotoreportažo mirksiukas.gif
Atsakyti