Įkraunama...
Įkraunama...

Sagių pasaulis

QUOTE(Giagute @ 2010 03 09, 14:28)
Šiek tiek skrajojančių dalykų...  ax.gif

user posted image
user posted image
user posted image



Nuostabus dalykeliai!!!! good.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2010 03 05, 21:09)
Mijos mama, pirmosios sagės biseriukas labai nelygus rėžia akį smile.gif O paskutinėj kodėl toks rožinis merginos veidas? Čia taip turėjo būti ar spausdintuvo išdaiga? unsure.gif

na del biserio nesigincysiu,nes neesu profe....
o veidas taip gavos kai fotkinau,niekaip nejo gerai nufotkinti,ji nera tokia ryski...ir paveiksleliu as nespauzdinu-orginalai 4u.gif smile.gif

QUOTE(Avijacija @ 2010 03 05, 21:25)
Mijos mama ant ko dekupažą darai? ant modelino? palygink tada su švitriniu kraštelius,tada ir biseris suguls geriau  4u.gif

dekui uz patarima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(verute4 @ 2010 03 06, 18:11)
user posted image
Mano paskutinis darbelis, darytas su meile, isnesiotas ,kaip sakoma.


Labai sauniai isnesiotas!!!
Atsakyti
Giagute - pirmoji ir trečioji labai patiko wub.gif

o čia mano naujoji po senoko nesirodymo... ax.gif nors kamėjos pačiai nelabai prie širdies, bet norėjosi išbandyti blush2.gif

Nr. 31
user posted image
Atsakyti
QUOTE(JuodaKatytė @ 2010 03 10, 12:06)
o čia mano naujoji po senoko nesirodymo... ax.gif nors kamėjos pačiai nelabai prie širdies, bet norėjosi išbandyti  blush2.gif


Nagis visai neblogas margutis gavosi 4u.gif
Atsakyti
Tikrai, kažkodėl labai marga gavosi, nors tik juoda-balta spalvas naudojau blush2.gif
Atsakyti
JuodaKatytė, reikėjo įmaišyti kitokių spalvų, nes dabar pažiūrėjus nelabai išsiryškina kamėja unsure.gif Pasislepia tiesiog.
Atsakyti
ot man idomu - is tikro, sages ll populiaru, vien mano pazistamos kursiokes i gedimino 9 puntais nesa ir mugese parduoda, taciau as nepastebiu, kad labai jau moterys tomis sagemis puostusi... nusiperka ir i dezute deda?
Atsakyti
merginos jūsų visų segės nuostabios. smile.gif

aš tokį "bum bum" klausimą turiu, o gal kuri galinat seges - gėles??
Atsakyti
ką turi omenį - sages gėles? patikslink, ar iš medžiagos, ar iš karoliukų?
Atsakyti
QUOTE(T'Nova @ 2010 03 11, 12:13)
ot man idomu - is tikro, sages ll populiaru, vien mano pazistamos kursiokes i gedimino 9 puntais nesa ir mugese parduoda, taciau as nepastebiu, kad labai jau moterys tomis sagemis puostusi... nusiperka ir i dezute deda?


biggrin.gif Nešioja ir dar kaip. Kas antra moteris po paltu įsisegusi sagytę marškinukuosna mirksiukas.gif
Atsakyti
eliuke, kažką panašaus į tokias user posted image
Atsakyti