Įkraunama...
Įkraunama...

Sagių pasaulis

QUOTE(Dollzz @ 2010 04 01, 22:34)
uztrauktukine sage


Labai puiki sage thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2010 04 02, 11:31)
Yla, o kuri medziaga graziai dega?  g.gif  gal as tikrai ne tokia bandziau  doh.gif 

reikia eksperimentuoti mirksiukas.gif ir atrasi savo medziagyte bigsmile.gif

nauja sagyte smile.gif

user posted image

user posted image

o cia i palukus smile.gif

user posted image
Atsakyti
Sveiki, tai niekas man nepatars kai daryti sagę? verysad.gif Turiu daug veltinio ir dekuažo priemonių, o jau šį penktadienį sesers gimtadienis, noriu pagaminti kažkokį papuošalą, ir mamos va gimtadienis ant nosies smile.gif O aš nemoku dar nieko gaminti, nes tiek mamų klube ir dekupažo, papuošalų pasaulyje esu visai žalia, naujokė. verysad.gif

Turiu mažų karoliukų, kuriais būtų galima apsiuvinėti sagę, daug turiu, jeigu čia galima įkelti foto, galėsiu parodyti savo priemonęs. Gal jums kils kokių minčių 4u.gif blush2.gif ax.gif Man labai patinka dekupažas ir gaminti papuošalus, bet pačiai dar neišeina verysad.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Vika 12, paskaityk ankstesnes temas. Rasi daug patarimų, pamokymų, idėjų. Reikia tiesiog šiek tiek teorijos žinoti ir pradėti dirbti smile.gif Patirtis ateis su praktika.
Atsakyti
4u.gif


user posted image
Atsakyti
Ar čia toks neaiškus motyvas viduriuke ar aš jo neįžiūriu? smile.gif
Atsakyti
orchidėjos žiedo dalis blink.gif
Atsakyti
Mano naujoji... "Pernykštis lapas" wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vika 12 @ 2010 04 05, 12:30)
Sveiki, tai niekas man nepatars kai daryti sagę?  verysad.gif  Turiu daug veltinio ir  dekuažo priemonių, o jau šį penktadienį sesers gimtadienis, noriu pagaminti kažkokį papuošalą, ir mamos va gimtadienis ant nosies smile.gif  O aš nemoku dar nieko gaminti, nes tiek mamų klube ir dekupažo, papuošalų pasaulyje esu visai žalia, naujokė.  verysad.gif

Turiu mažų karoliukų, kuriais būtų galima apsiuvinėti sagę, daug turiu, jeigu čia galima įkelti foto, galėsiu parodyti savo priemonęs. Gal jums kils kokių minčių  4u.gif  blush2.gif  ax.gif  Man labai patinka dekupažas ir gaminti papuošalus, bet pačiai dar neišeina  verysad.gif  ax.gif  4u.gif


jo.......svarbiausia prisipirkt priemonių, nors dar nė nežino ką saryt doh.gif tiesiog į tokius klausimus niekad nebus atsakymų. Kas geriau gali žinot tavo mamos ar sesers skonį. bet šiaip pasakysiu - labai drąsu pradėt gamint iš kart kažkam dovanų. Nežinau kaip kitom, bet kokios 5-7 pirmosios sagės ėjo šiukšlių dėžėn. Turiu porą pasilikus...... tai pažiūriu ir juokas jama lotuliukas.gif nors visad būna išimčių. Gal iš kart sukursi kokį šedevrą. Šiaip tai pirmam sagių puslapyje yra kiek zinau nuorodos, pasižiūrėk. O jei visai neišmanai dekupažo tai pirmam jų puslapyje taip pat daug info. reikia bandyt. žiūrėt, skaityt. O kai bus kažkoks konkretesnis klausimas, tada ir išgirsi atsakymą konkretų ir aiškų 4u.gif
Atsakyti
Mano savaitgalio pasisėdėjimai. blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Vika 12 @ 2010 04 05, 12:30)
Sveiki, tai niekas man nepatars kai daryti sagę?  verysad.gif  Turiu daug veltinio ir  dekuažo priemonių, o jau šį penktadienį sesers gimtadienis, noriu pagaminti kažkokį papuošalą, ir mamos va gimtadienis ant nosies smile.gif  O aš nemoku dar nieko gaminti, nes tiek mamų klube ir dekupažo, papuošalų pasaulyje esu visai žalia, naujokė.  verysad.gif

Turiu mažų karoliukų, kuriais būtų galima apsiuvinėti sagę, daug turiu, jeigu čia galima įkelti foto, galėsiu parodyti savo priemonęs. Gal jums kils kokių minčių  4u.gif  blush2.gif  ax.gif  Man labai patinka dekupažas ir gaminti papuošalus, bet pačiai dar neišeina  verysad.gif  ax.gif  4u.gif



Apie dvikomp. laka gali pasižiūrėti čia.. :> Čia yra retro:

http://www.artmanija...-2-x-100ml.html

O čia antik (aš jį naudoju)

http://www.artmanija...2-x-100ml-.html


O čia apie vienkomp. ir šiaip naudinga info:

http://www.decoartele.lt/?id=4

Aš irgi nenumaniau kaip daryti sages, tik maždaug įsivaizdavau... Sėdėjau internete visą dieną, rinkausi informaciją, suvokinėjau nuo ko pradėti... Galiausiai nuspirkau ko reikia ir pradėjaudaryti... Kiek kartų ardžiau... Kiek sugadinau... Bet galų gale vieną padriau.. Tuoj bus antra baigta... Tik man vis neišeina paryškint skilinėjimų, vėl reiks sėdėt ir visą dieną bandyti.. ;>




Atsakyti
Keletas mano ilgojo savaitgalio darbų 4u.gif

Nr. 46
user posted image

Nr. 47
user posted image

Nr. 48
user posted image

P. S. Patiko Zivivi "Pernykštis lapas", dalitavit "Dancing" ir yyla dvi paskutiniosios sagės wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuodaKatytė: 06 balandžio 2010 - 09:21