Įkraunama...
Įkraunama...

Pelėsis - 2

QUOTE(raganieška @ 2012 03 27, 13:32)
Sos, ką daryti su pelyjančia vonios kampu, jis jungiasi su mūsų virtuve ir kaimynų kambariu. Putpalsčiu kampo virš vonios tikrai neišklijuosim  verysad.gif


Super gera ir efektyvi priemonė vonioje pelėsiui naikinti kur jis gyvena siūlėse - EX-CASI 0,5L. - kaina 85,00Lt., o jei pelyje kambaryje - sienoms BIOCIDO specialus tirpalas -apie 105,00Lt. (pelesis.lt) - išbandyti variantai.
Atsakyti
QUOTE(Jole244 @ 2012 04 18, 13:32)
Super gera ir efektyvi priemonė vonioje pelėsiui naikinti kur jis gyvena siūlėse  - EX-CASI 0,5L. - kaina 85,00Lt., o jei pelyje kambaryje  - sienoms BIOCIDO specialus tirpalas -apie 105,00Lt. (pelesis.lt) - išbandyti variantai.

Super gera ir efektyvi priemonė, netuštinanti piniginės, TESCO gelinis tualetų valiklis (tokiame žaliame butelyje 1 litras) thumbup.gif Kainavo 3,5 lito ir ne tik pelėsį naikina kaip PUFAS bet ir tualetą valo kaip iš TV reklamos: vakare įpili, iš ryto vandeni nuleidi - atia mikrobai su visomis kalkių nuosėdomis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 04 23, 17:05)
Super gera ir efektyvi priemonė, netuštinanti piniginės, TESCO gelinis tualetų valiklis (tokiame žaliame butelyje 1 litras)  thumbup.gif  Kainavo 3,5 lito ir ne tik pelėsį naikina kaip PUFAS bet ir tualetą valo kaip iš TV reklamos: vakare įpili, iš ryto vandeni nuleidi - atia mikrobai su visomis kalkių nuosėdomis  lotuliukas.gif

Tai gal ši jūsų pasiūlyta priemonė tinka ir plaukų plovimui?? -netuštinant piniginės, gal nepastebėjote tolimesnės reklamos per TV???? , o gal dar tinka vietoj muilo ????
Atsakyti
QUOTE(Jole244 @ 2012 04 24, 08:43)
Tai gal ši jūsų pasiūlyta priemonė tinka ir plaukų plovimui?? -netuštinant piniginės, gal nepastebėjote tolimesnės reklamos per TV???? , o gal dar tinka vietoj muilo ????

O kodėl ironizuojat? Reik pabandyti, pinigai nedideli, net itin maži sakyčiau.
Atsakyti
QUOTE(Jole244 @ 2012 04 24, 09:43)
Tai gal ši jūsų pasiūlyta priemonė tinka ir plaukų plovimui?? -netuštinant piniginės, gal nepastebėjote tolimesnės reklamos per TV???? , o gal dar tinka vietoj muilo ????

Kai kam tiktų ir pusryčiams lotuliukas.gif
O jei rimtai, tai turiu domestos, bref, pufas atitinkamas priemones. Palyginau jas su mano aukščiau minėta pigiąja iš TESCO ir turiu asmenines išvadas thumbup.gif kuriomis pasidalinau. Iš kitos pusės, suprantu prekiaujančius "stebuklais" už 85 litus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 24 balandžio 2012 - 08:24
QUOTE(speedy @ 2012 04 24, 08:20)
Kai kam tiktų ir pusryčiams  lotuliukas.gif
O jei rimtai, tai turiu domestos, bref, pufas atitinkamas priemones. Palyginau jas su mano aukščiau minėta pigiąja iš TESCO ir turiu asmenines išvadas  thumbup.gif  kuriomis pasidalinau. Iš kitos pusės, suprantu prekiaujančius "stebuklais" už 85 litus  doh.gif


Aš jau nepasitikiu reklamomis kurios rodomos per TV( jau išaugau iš to amžiaus). Taip pat nepasitikiu šokančiais seimo nariais, -o jums jie turbūt labai patinka - vėl už juos balsuosite, nes tai juk reklamuoja per TV?- tai kaip gera prekė kurią galima naudoti visur ir seime ir namie ....

Aš tikiu profesionalais ir prekėmis kurios yra skirtos naudoti tam tikru atveju t.y. PAGAL PASKIRTĮ, o ne visur kur papuola( kaip jūs rašote ir nuo kalkių ir nuo pelėsio)
Tad kiekvienam savo. Mano ir mano šeimos sveikata svarbiau ir aš naudoju ir naudosiu tik pagal paskirtį skirtą produkciją, o eksperimentuosiu ......
Lietuvis gi kaip visada geriau kelis kartus pirks pigiai kol galutis variantas išeis kaip visada LABAI BRANGIAI
Atsakyti
QUOTE(Jole244 @ 2012 04 24, 10:55)
Aš jau nepasitikiu reklamomis kurios rodomos per TV( jau išaugau iš to amžiaus). Taip pat nepasitikiu šokančiais seimo nariais, -o jums jie turbūt labai patinka - vėl už juos balsuosite, nes tai juk reklamuoja per TV?- tai kaip gera prekė kurią galima naudoti visur ir seime ir namie ....

Aš tikiu profesionalais ir prekėmis kurios yra skirtos naudoti tam tikru atveju t.y. PAGAL PASKIRTĮ, o ne visur kur papuola( kaip jūs rašote ir nuo kalkių ir nuo pelėsio)
Tad kiekvienam savo. Mano ir mano šeimos sveikata svarbiau ir aš naudoju ir naudosiu tik pagal paskirtį skirtą produkciją, o eksperimentuosiu ......
Lietuvis gi kaip visada geriau kelis kartus pirks pigiai kol galutis variantas išeis kaip visada LABAI BRANGIAI

blink.gif g.gif lotuliukas.gif
Ar neperskaitėte: bandžiau PATS. O kad būtų aiškiau efektas - tai veikia taip, kaip per TV rodo. Tik skirtumas tas, kad įpili vakare o vandenį nuleidi iš ryto. Ir viskas! O kad pelėsį taip pat gerai valo - tiesiog papildomas "bonusas" produktui.
Juk ne už 85 litus, tik 3,5 lt. - negaila ir pelėsiui lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki, visiškai nvisos temos neskaičiau, bet prabėgau.. Pas mus pelijo vonios siena, besiribojanti su laiptine ir virtuvės siena bei kambarių kurios ribojas su lauku,Vasarą apšildėm laiptinę ir vonio dingo[?] pelėsis, tai yra atvira akim jsi nematomas, bet pagal jūsų komentarus ir pasakojimus suprantu, kad jis liko? Vonioj nebedžiaunam drabužių. Nebe taip drėgna.. O virtuvę galvojam šiemet apšildyti, iš vidaus, nes gyvenam bute, gal padėtų? ar sakot neverta?priemonių nelabai bande tik berods kalkes ar kažką pan. nebežinau ką daryt, gaila sveikatos.Norim pasidaryt normalų remontą o vis pelėsis lenda. Žiemą stipriai vėdint galimybės neturim, nes šalta būtų labai namie.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Maištautoja @ 2012 04 25, 17:29)
Žiemą stipriai vėdint galimybės neturim, nes šalta būtų labai namie..  schmoll.gif


Bet reikia , tiesiog būtina vėdint.
Atsakyti
pas mus senas namas, vonioje pelėsis jau seniai gyvena (peršala viena siena, besiribojanti su lauku, ant jos pastoviai kaupiasi kondensatas, taip pat jis kaupiasi ir ant šalto vandens vamzdžių. Vėdinimo normalaus nėra). Šiais metais kelios sienos peršalo, tad turim pelėsį dar keliose vietose doh.gif

aišku, čia reikia esminių sprendimų (apšiltint namą, įrengt vonioje ir visame name vėdinimą), bet tokie dalykai labai nepigiai kainuoja ir tam reikia laiko. Tam kartui nupurškiau ceresit purškikliu nuo pelėsių. Keliems mėnesiams jis išnyko, bet dabar po truputį vėl ėmė lįsti. Baltas sienas dar sakiau nupurkšiu cilit bang, pagal kvapą ten daug chloro, gal nubalins juodumus.

Norėjau paklausti, kaip sprendžiate pelėsių problemą ant šalto vandens vamzdžių? Teko skaityti, kad juos izoliuoja šiltinimo medžiagomis. Tik klausimas, ar taip izoliavus vamzdžius pelėsis paprasčiausiai nesikaups tarp izoliacijos ir šalto vamzdžio?
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 04 25, 16:16)
Bet reikia , tiesiog būtina vėdint.


,
Žinau, bet ką daryt jei šeimoje vaikų yra..Taigi namai įšala ir tikrai šalta žiemą.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Maištautoja @ 2012 04 26, 09:48)
,
Žinau, bet ką daryt jei šeimoje vaikų yra..Taigi namai įšala ir tikrai šalta žiemą.. g.gif

Na taip, iš tikro - vaikams gi tiesiog būtina kvėpuoti pelėsiais ir chemija, kuria bandote pelėsius naikinti. O šviežias oras vaikams nesveika! doh.gif
Atsakyti