Įkraunama...
Įkraunama...

Temperatūra

Vakar buvo ir mum tokia problema verysad.gif ryte kaip užkilo mažyliui (9 men) temperatūra 39,6 taip iki vakaro niekuo nenumušiau doh.gif dejau eferalgano zvakute po 4 val ibufeno sirupą, po 4 val vel zvakute - nieko ne dalelė nenukrito blink.gif vaikas tik akis varto ne galvos nebepakelia, nu siaubas kažkoks blink.gif tai 11 val vakaro skambinau savo gydytojai , tai ji iškart klausia kokios žvakutės? sakau, iki metų kur skirtos 80 mg juk vaikui 9 men o ir sveriam ne per daugiausiai g.gif , sako, todel ir neveikia per silpnos doh.gif liepė duot ibufeno ir iškart zvakute, išrengus nušluostyt skiestu spiritu ar degtine ir palikt pliką keliom minutem... nu ir pradėjo krist tempa thumbup.gif ir vaikas kaip užmigo tai visą naktį nejudėdamas parpė, aš tik paranojiškai šokinėju tikrint ar nekarštas doh.gif ir kol kas va nekilo, nu tikiuosi nakčiai neužkils g.gif
Atsakyti
Gal kas žinote, jei vaikučiui nuo gimimo laikosi temperatūra 36,2 laipsnio, ar taip normalu? Vaikutis valgo ir juda ir aplamai viskas OK, tik ta temperatūra labai keista, kad nuolat žema...Gal kas susidūrėte su tuo?
Atsakyti
Sveikos mamytės, nėra nieko baisiau kai serga mūsų pipiriukai verysad.gif

Aš temperatūrą mušu Ibufeno syrupiuku ir Paracetamolio žvakutėmis, žvakutes dedu tik mažiui, nes didisai nesiduoda schmoll.gif Šiuo metu serga mažiukas, temperatūra nėra aukšta, bet nedingsta jau trečia para, taigi pradėjom gerti antibijotikus, nors aš stengiuosi juos naudoti kraštutiniu atveju. Mūsų didisai sirgo gerklyte jam 4 metai, antibijotikų nedaviau tik mušiau tem. ir pasveiko per 2 paras thumbup.gif o mažylis nesitaiso verysad.gif

Tiesa, kai kurios mamytės rašė jog duoda analgino vaikučiams, mums ligoninėj sakė su analginu nejuokauti ir vaikučiams iki 11 metų jo vartoti apskritai nepatartina schmoll.gif

Būkit visi visi pipiriukai sveiki 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, mano sūneliui 3,5 mėn, jau savaite laiko temperatūra tai pakyla iki 37,3 tai normali. daktarė sakė kad gerklytes uzdegimas. vaikas labai irzlus. ar ta normalu kad tiek laiko ir tokia nepastovi? g.gif verysad.gif
Atsakyti
Mūsų 3.5 mėn sūneliui jau savaitė pakilus temperatūra, bet labai nepastovi, tai 36.6 tai 37.3 g.gif Daktarė sakė kad gerklytė paraudus. verysad.gif vaikas nekosėja, tik truputi slogytė yra verysad.gif gal reiktu kokiu papildomų tyrimų? patarkit doh.gif
Atsakyti
QUOTE(martelle @ 2008 05 06, 10:35)
Mūsų 3.5 mėn sūneliui jau savaitė pakilus temperatūra, bet labai nepastovi, tai 36.6 tai 37.3 g.gif Daktarė sakė kad gerklytė paraudus. verysad.gif vaikas nekosėja, tik truputi slogytė yra verysad.gif gal reiktu kokiu papildomų tyrimų? patarkit doh.gif


Maniskei ir tas pats buvo, tai jau menuo kaip gydomes verysad.gif cry.gif Nuo slogos prasidejo ir keliu daleliu temperaturos tai prasirgom laringitu , ausu bugnelis paraudes buvo ir dabar baigiam kosuli issigydyti unsure.gif O temperatura vis sokineja: ryte 36.6 per pietus 37.2 vakare 36.9 verysad.gif Skambinau net kelioms gydytojoms, klausiau kaip taip gali buti schmoll.gif bet sake, kad nieko vaikams taip buna. Laukiam gal susinormalizuos unsure.gif doh.gif
Atsakyti
Mes iš pradžių naudojom Efferalgan'o žvakutės (temperetūra 38,5 - 39) - nieko nepadėjo doh.gif Nukrisdavo tik kelios dalelytės ir tik trumpam. Tada Ibufeno sirupas tik sumažino unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaka: 13 gegužės 2008 - 12:40
O mus uzpuole angina ir temperatura 40 ir 40,5,kai pamaciau ,vos nenukritau,bet numusti nekaip sekasi.Ir tepiau su degtine ir sirupo nuo t daviau,biski nukrito ir vel 40.Nakti zadinsiu antibiotikus suduot,tai desiu zvakute,skambinau i greitaja,sake ko daugiau skysciu,kitaip neveiks vaistai.o analgina uzdraude,turi tik tableciu nuo temperaturos.
Atsakyti
Ateinam ir mes pasiguosti į šitą skyrelį verysad.gif Mano vaikinui trečia para laikosi aukšta temperatūra. Pakyla iki 39,1, duodi paracetamolio, nukrenta iki 38, po kiek laiko vėl 39 cry.gif Jokių ligos simptomų nėra, tikšeip mieguistas, nenori valgyti ir žaisti. Mąstau gal dėl dantukų, nes lyg dar du kalasi. Bet kai dygo kiti 6, taip nebuvo g.gif
Atsakyti
Labuka mamytės 4u.gif

Jungiamės ir mes į negaluojančiųjų gretas verysad.gif šiandien bus 4 para,kai temperatura pakyla iki 38,5 verysad.gif numušti eina kažkiek bet neilgam unsure.gif
Antiobiotikų dar negeriam,verčiamės vis dar su eferalganu pakaitom su ibuprofenu unsure.gif aišku dar ramunėlių/aviečių arbatos unsure.gif
Gydytoja vakar apžiūrėjus paraudusią gerklytę tik pastebėjo,nieko kito apart temp, mušimą neskyrė.
Dukriukas visą tą laiką guvi,žaidžia,pusėtinai valgo(nes ir taip ne iš valgiųjų),bet man jau per nervus groja ta temperatūra,vis maniau kad gal tai tridienė(jau du kart esam prasirgusios doh.gif ),bet kuo toliau,tuo mažiau tuom tikiu unsure.gif

Jei niekas nesikeis,vėl kviesiu gyd į namus verysad.gif
Atsakyti
Aš jauna mama irgi nežinojau kad žvakutes pagal svorį duodamos, apytiksliai svorį daugint iš 1,6. Pvz.: mes sveriam 8 kg, tai reik žvakute paracetamolio (ar eferalgano tas pats) 125 arba 150 mg kišt. O aš po 80 mg kišau tai aišku niekas ir nekrito. doh.gif

Sakykit mamos ar gali būt temperatūra aukšta nuo dantų dygimo, turiu omeny 38-39. Mums tris dienas taip laikėsi kol prasikalė dantys, nei sloga, nei gerkle, nei kosulys nekamavo? blink.gif
Atsakyti
as ir pasiguosiu manoji jau eina 4 diena kaip karsciuoja pakyla virs 39 numusam, vel pakyla...ir taip pat jokiu kitu simptomu tik paraudus gerklyte, taciau neipatingai...tikiuosi gal tridiene bet jokie berimai neatsiranda verysad.gif labai nesinori tu antibiotiku...
Atsakyti