Įkraunama...
Įkraunama...

Temperatūra

Mes turim ta pacia problema.Dukrai jau daugiau nei metai dienos matu temperatura buna 37,5 kartais net iki 37,8.Kas keisciausia kai ji miega,temperatura buna normali.Matuoju su ausies termometru.Darem kraujo,slapimo tyrimus,viskas buvo gerai,tai net nezinau ka galvot.Dabar jau nebematuoju taip daznai.Bet vistiek kazkokia aukstesnes temperaturos priezastis turi buti,nes nuo gimimo pas ja temperatura buvo normali.
Atsakyti
Aš pastebėjau dar keistesnį dalyką, kad temperatūra nukrinta ne tik miego metu bet jau prieš užmiegant, jei einant miegučio temperatūra būna 37.5 tai tarkim jei vaikas dar ilgai neužmiega vartosi dar kokia 30 min, tai jau tada temperatųra nukrenta nuo ramumo būsenos. Nepasakyčiau kad dienos metu jis būtų labai jau aktyvus ar šiltai aprengtas kas tarkim galėtų sukelt tokią temperatūrą.
Atsakyti
labukas 4u.gif
nenoriu gazdinti,taciau mano maziukas gime su nukritusia temperatura.buvo 35.nors iki siol manau,kad tai gydytojos kalte.pagimdziau greitosios pagalbos automobilyke,gruodzio menuo...o po 15 min mus jau veze is masinos y ligonine per lauka uzkloje tik paklode ir mane ir lukuty.tai va..kuo as ten baigiau?ai...tai del to kad tokia temperatura mus visa para laike lgonineje.lukutis buvo paguldytas y sildoma lovyte siltai aprengtas,apklotas...kai temperatura jau buvo 36 mus isleido.gydytojas pasake,kad mazylio normali temperatura nuo 36 iki 37.jei krinta zemiau butinai siltai laikyti vaika.
Atsakyti
Mamytes, pas dviejų mėnesių sūnelį temperatūra 37,2, yra slogyte siek tiek, kaip gydyti vaiką? nositę valom jūros vandeniu, o kaip temperatūra? ką daryti kad į ką nors rimtesnio neišsivystytų ? verysad.gif patarkit prašau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2008 10 10, 17:17)
Mamytes, pas dviejų mėnesių sūnelį temperatūra 37,2, yra slogyte siek tiek, kaip gydyti vaiką? nositę valom jūros vandeniu, o kaip temperatūra? ką daryti kad į ką nors rimtesnio neišsivystytų ?  verysad.gif patarkit prašau  4u.gif

Lu lu, tik nesugalvok mušti tokios temperatūros nono.gif: Ji greičiausiai nuo slogytės mirksiukas.gif Nesisielok taip, plaukit nosytę su jūros vandenuku, naudokitės nosiatraukiu ir stebėk temperatūrą bei patį mažiuką console.gif
Jei kažkas neaišku, geriau pasiskambink gydytojai, bet su vaistukais nuo temperatūros neskubėk.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bobulytė: 10 spalio 2008 - 20:18
QUOTE(Bobulytė @ 2008 10 10, 22:18)
Lu lu, tik nesugalvok mušti tokios temperatūros nono.gif: Ji greičiausiai nuo slogytės mirksiukas.gif  Nesisielok taip, plaukit nosytę su jūros vandenuku, naudokitės nosiatraukiu ir stebėk temperatūrą bei patį mažiuką console.gif
Jei kažkas neaišku, geriau pasiskambink gydytojai, bet su vaistukais nuo temperatūros neskubėk.


Bobulyte aciu 4u.gif temperaturos nemusiau tokios. sloga jam nepraeina dar, bet temperaturos jau nebera. tetis namo virusa atnese gun_bandana.gif pats savaite vaiksciojo su sloga, su skaudancia gerkle, bet temperaturos nebuvo, paskui pas leliu atsirado sloga, o daba man tas pats unsure.gif bijau dar labiau maziaus neapkrest unsure.gif
Atsakyti
as irgi turiu tokia beda mano vaikams tp yra temperatura,apvaziavom visa lietuva nieko nerado isskyrus persirgta cito megalo virusa,tai kas ir gali duoti ta temperatura.
kai man pasake apie toki virusa as pirma karta apie ji isgirdaumbet man jis didziausias kosmaras
Atsakyti
mano lelei,kai buvo du men. nuolat laikesi 37.ieskojom visokiu ligu, darem tyrimus, nieko neradom.po to net matuot nustojau-pavargau nervuotis.tiesa, kai buvo jai 5 men. radom, kad turim auks. stafilokoka.
Atsakyti
Sveikos,

Mano berniukui kazkur tai nuo 1,8 m. po persalimo laikesi temperatura apie 37. Persalimas sutapo su broliuko gimimu. Bandem atlikti ivairiausius tyrimus, bet nieko nerado - nei alergijos, nei bakterijos, nei virusu... Dar galvojau, kad gali buti psichologiskai, del brolio atsiradimo. Zodziu po keliu menesiu paiesku numojau i viska ranka ir padariau isvada, kad nieko jam nera, o ir gydytoja patare baigti ligu ieskoti sveikam vaikui.

Tiesa, jo apetitas buvo suprastejes, tai mes gerem Berres (atrodo taip vadinasi) lasiukus - reikalingi mikroelementai organizmui. Temperatura pakitusi laikesi apie puse metu, dabar irgi linkusi buti aukstesne, daznai buna 36,8, po ligos 36,9. Siaip niekuo nesiskundzia, apetitas puikus, energija liejasi per krastus smile.gif
Toks zmogus
Atsakyti
QUOTE(bankininke @ 2008 10 18, 22:47)
mano lelei,kai buvo du men. nuolat laikesi 37.ieskojom visokiu ligu, darem tyrimus, nieko neradom.po to net matuot nustojau-pavargau nervuotis.tiesa, kai buvo jai 5 men. radom, kad turim auks. stafilokoka.

o kokius tyrimus daret kad radot ta stafilokoka
Atsakyti
Žiūriu, kad čia dauguma su problema- kad laikosi nuolat nedidelė temperatūra 4u.gif

Mūsų bėda tokia, kad jeigu kas, labai staigiai kyla didelė temperatūra...pvz per 30 min pakyla per 2 padalas, pvz buvo nuo 38 pakilo iki 40 ir nuo 37 iki 39 verysad.gif dar blogiau- retas kuris muša tą temperatūrą mums, ibufenas muša tik 3 val (nors reikia gerti kas 6 val), paracetamolio žvakės išvis nebeik nemuša, paskutinįkart (šįvakar) sudėjau 2x 250 doh.gif žinau, kad jau nelabai gerai, didelė apkrova inkstams, bet jau bijau doh.gif nes praėjusiais metais per 15 min buvo pakilusi nuo 38 iki 40, ko pasekoje pradėjo dusti, mėlynuoti, nedidel fibriliniai traukuliukai g.gif

Klausimas- ar kam dar būna taip? šiaip sveika, protinga, nuostabi mergytė, bet kaip sako medikai, tokia organizmo ypatybė. Mano giminėj broliui mano išvis jokie vaistai nemuša temperatūros verysad.gif ir kyla greitai...kai buvo mažas, prieš 20 m tai mama darydavo aspirino + analgino mišinį (arba triondavo tabletes arba maišydavo tirpalus ir leisdavo į raumenį) doh.gif gal kas šiuolaikinių receptų esate išbandę, žinot kažką, nes kartais baisu...baisu ir užmigti, baisu ir užsimiršti, kad netyčia nepraleistumėm to temperatūros kilimo verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(aukaja @ 2008 03 08, 19:41)
Vaikiukas užmigo, pabudo ir po kelių akimirkų pamačiau, kad jis tarsi lėlė - nejuda, akys sustingusios, žvilgsnis fiksuotas, seilytės bėga, nereaguoja nei į šauksmą i nieką...taip išsigandau, tiesiog puoliau į isteriją su šauksmais ir klyksmais, nes tikrai galvojau kad jau jo netenku...
teko ir mums patirti, nelinkėčiau niekam verysad.gif mūsų mažei susirakino žandikaulis, kišom ranką į burną, kad kvėpuotų, tai sukando visą, bet per pirštų tarpelius pateko oro blush2.gif thumbup.gif tačiau pavedė 112, kurie net du kartus numetė ragelį, kol iš to streso prisiskambinau jiems, nebepagalvojau skambinti greitukei, nes nebeprisiminiau, kokiu nr skambinti iš tele 2, nes daugeliui tinklų yra skirtingi nr doh.gif
QUOTE(Tuana @ 2008 03 14, 02:00)
Nors daktarai sako gali  ir pasikartoti,todel dave vaistu Diazepam(raminamieji,slopinamieji) ir greit i ligonine,nors meldziuos dieva,akd tai nespasikartotu  4u.gif

taip, gavom ir mes nemažai diazepamo 4u.gif šiaip, man sakė seselės, naudinga jo turėti namie, dėl visa pikto...visiems, net ir tiems, kurie sako, kad niekada to nenutiks....ale receptinis, jei neklystu, nenori daktarai išrašyti ir viskas, reik per pažįstamus prašyt 4u.gif
Atsakyti
Na manau ne aspirina su analginu maise o paracetamoli, nes aspirino vaikui iki 12 metu reiztai negalima- aspirinas tokio amziaus vaikui gali ir mirti prisaukt.

mano treju metu vaikui gydytoja patare auktos temperaturos atveju imti puse paracetamolio tabletes ir ketvirti analgino, sutrint ir suduot vienkartinai.

O musu temperatura ir toliau laikosi 37.1-37.5 Kraujo tyrimai (kokiu tik ju nedare) neparode nieko, apart to kad eritrocitai smulkesni ir blyskesni, o daugiau nieko. Echoskopija rode padidejusia bluzni, bet hematologas nerado nuo ko ji padidejus taigi po poros men kartosim echoskopija.
Atsakyti