Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbiai iš odos

QUOTE(ataraxia @ 2010 08 06, 20:59)
Kažkuriame forume skaičiau, kad Panevėžyje yra parduotuvė batsiuviams ir kad ten yra nemažai gerų įrankių darbui su oda. Jei Jūsų brolis gyvena ten, paprašykit jo pasiklausinėti tarp savų. Man pakeliui, tad galėtume ką sumislyti.

Dėl ylos. Tiktų tokia?
user posted image

Rugsėjį planuoju pavažiuoti Olandijon ir tikiuosi pasieksiu www.boomsma.nl  (yla http://www.boomsma.n...-for-awl-blades )
Galėčiau prigriebti...

brolis gyvena ne panevezy....
del ylos - manau tiktu, jei iki to laiko nebusiu radusi cia smile.gif
pasikalbesime pries vaziuojant, ok?
Atsakyti
QUOTE(Vaimi @ 2010 08 06, 15:34)
na tai lauksiu atsiliepimu smile.gif

nelaukite biggrin.gif , įrankis labai individualus reikalas, čia kaip nusakyti ar skanus ir kaip skanus tortas. ir dar priklausomai nuo to su kokiom odom dirbi ir ką dažniausiai darai, įrankių aktualumas gali skirtis. smile.gif jei ketinate rimtai ir ilgai tuo užsiimti, negailėkite pinigų įrankiams. tikrai pasitaiko, kad užsisakai, prisiperki kažko, o paskui nenaudoji, netinka, bet tai natūralu. nes tame tarpe atrandi ir labai gerų ir naudojamų dalykų, be kurių poto tiesiog negali išsiversti. ir vistiek tie nenaudojami įrankiai guli pas mane ir kartais vienas kitas sulaukia savo eilės būti panaudotu. biggrin.gif

QUOTE(Vaimi @ 2010 08 06, 17:50)
o įdomu pažiūrėti bus 4u.gif bandau vel ikelti nuoroda http://apps.webcreat...ProductID=17641 smile.gif

va šitą ir aš buvau nusižiūrėjus. manau jis turėtų būt neblogas.
ieškokite pažįstamų amerikoj ir prašykit paslaugos biggrin.gif . arba SM'e yra specialios temos internetinėms parduotuvėms skirtos, ten galite rasti vietinių tarpininkų, kurie padėtų parsisiūti tuos daiktus (aišku už papildomą mokestį).

QUOTE(pinciuke @ 2010 08 06, 18:43)
nezinau ar atsidarys.mano irankis panasus i sita. cia dedasi istrizai perpjauta britvute. patogu laikyti uz renkeneles.
Cia

user posted image



bet gi kažin ar su juo įmanoma nuploninti visą odos plotą, ne tik kraštus.. g.gif

QUOTE(pinciuke @ 2010 08 06, 19:59)
o jei kas pirktu tokiu ar panasiu dalykeliu  - labai noreciau kartu isigyti:
user posted image



va va tokį turiu, ir jis kaip tik yra iš tų įrankių, kurie taip ir nebuvo panaudoti biggrin.gif doh.gif labai man ten daug narpliojimo, o tempas tas pats kaip su paprasta yla ir adata dirbant. na bet aš ir siūnu labai retai, tai ne kokia patarėja.. žinau tik kad storoj odoj gražiausia (rankinė, ne mašininė) siūlė būna tik siūnant dviem adatom iš karto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 08 rugpjūčio 2010 - 14:20
Gal kas žinote Vilniuje kokias parduotuves, kur būtų galima įsigyti furnitūros (užtrauktukų spynelių, užsegimų įvairių, magnetukų ir t.t.),o gal kokiu internetiniu parduotuvių žinote? 4u.gif
Atsakyti
regis jau ne kartą čia minėta, bet paskutinį kartą pakartosiu - dvi pagrindinės furnituros vietos (bent jau į kurias aš vaikštau biggrin.gif rolleyes.gif ) yra naugarduko, kita vilniaus gatvėj. vilniaus gatvėj siuvimo reikmenų parduotuvė, o naugarduko gatvėj, ant kalno galanterinės furnitūros parduotuvė. namo numerio deja nepasakysiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 09 rugpjūčio 2010 - 12:25
QUOTE(trr @ 2010 08 09, 14:20)
regis jau ne kartą čia minėta, bet paskutinį kartą pakartosiu - dvi pagrindinės furnituros vietos (bent jau į kurias aš vaikštau  biggrin.gif  rolleyes.gif  ) yra naugarduko, kita vilniaus gatvėj. vilniaus gatvėj siuvimo reikmenų parduotuvė, o naugarduko gatvėj, ant kalno galanterinės furnitūros parduotuvė. namo numerio deja nepasakysiu.

ačiū labai 4u.gif o ten pardavineja mazmenine prekyba ar didmenine? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaimi @ 2010 08 09, 14:04)
ačiū labai 4u.gif o ten pardavineja mazmenine prekyba ar didmenine? g.gif  blush2.gif

vilniaus gatvėj mažmenine, o naugarduko gatvėj smulkūs daiktai (kniedės, akutės) didmenine (bet labai apsimoka), o visa kita (magnetukai, sagtys, kilpos, karabinai, etc) irgi mažmenine, normaliai vienetais.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(trr @ 2010 08 09, 15:13)
vilniaus gatvėj mažmenine, o naugarduko gatvėj smulkūs daiktai (kniedės, akutės) didmenine (bet labai apsimoka), o visa kita (magnetukai, sagtys, kilpos, karabinai, etc) irgi mažmenine, normaliai vienetais.
4u.gif

na ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
laba auksarankes, 4u.gif
nezinau i tema ar ne, gal ka domina:
turiu maisa batines nat. odos atraizu, tokiu ilgu, juodos , gelsvos, ryzos spalvos, biski sv pilkos. bus kokie 2 kg, atiduociau uz 20 lt. jei domina i az
anksciau karpiau tokius pakabukams sniurelius, galima pinigines daryt ir pan, pagal fantazija.
http://picasaweb.goo...453590200845714
Atsakyti
rodausi su nauju darbu ax.gif 4u.gif . padėklas/servetėlė kavos staliukui 45*45cm "metu laikai"

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(trr @ 2010 08 12, 17:03)
rodausi su nauju darbu  ax.gif  4u.gif . padėklas/servetėlė kavos staliukui 45*45cm  "metu laikai"

user posted image

user posted image

labai gražu wub.gif jeigu nepaslaptis su kokiais dažais piešiate? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaimi @ 2010 08 12, 16:57)
labai gražu wub.gif  jeigu nepaslaptis su kokiais dažais piešiate? blush2.gif

4u.gif anilinu, balta ir auksinė spalvos - akrilu.
Atsakyti
įdomu ar dar kokiu dažų yra ant odos piešti g.gif tie aniliniai tai tepasi juos fiksuoti reikia g.gif
Atsakyti