Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbiai iš odos

QUOTE(pinciuke @ 2010 03 23, 17:31)
aš vis galvoju - gal odos krašto nuploninimui galima panaudoti pedikiūro peiliukus su laikikliu...jis neleistų įpjauti per giliai......
nebandėte?

intarsijai - kas tai yra???? blush2.gif

nebandžiau ir nebandyčiau 4u.gif odos ploninimui tinka tik batsiuvio peilis, jis yra gana storas ir nelinksta, nes drožiant reikia labai prispausti šonu.. jei reikia tuoj galiu paieškoti vaizdų.

intarsija arba tiesiog mozaika (čia knygrišystės temoj galite plačiau pažiūrėti) kai ant kartono, aptraukto oda, išpjaunamas odos gabaliukas, o vietoj jo įstatomas kitas, kitokios spalvos gabaliukas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 23 kovo 2010 - 17:23
user posted image Pradėjau daryti tokias sagės.
Atsakyti
va, dedu odos drožimo vaizdų, nu čia žmogelis vienu braukimo judesiu per visą ilgi nuvaro biggrin.gif jis net nebrūžina juo pirmyn atgal, na tokia meistriškam judesiui mažų mažiausiai reikia geros odos ir gero peilio. šiaip bent jau aš mažesnėmis drožlėmis varau. biggrin.gif nu tiesa peilį galasti laikas (namų sąlygom pagaląstas trumpiau laikosi aštrumas)
o čia kitas, su kitokiu peiliu, jis irgi senas odininko įrankis, nors aš tokio neturiu.

o čia dar vienas, čia pradžioj naudoja ta peilį, o paskui tokį apračiuką, geras daiktas, spėju juo galima drožti ne tik kraštus, bet ir paploninti odą vidury gabalo..

ir čia dar vienas, ryškiai jau pirštą nusidrožęs biggrin.gif


Papildyta:
krita, gražios sagės, ypač dvi vidurinės baltos thumbup.gif neperkrautos ir dailios (gražiai paslėptas žalias kraštas). thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 23 kovo 2010 - 17:54
QUOTE(krita @ 2010 03 23, 18:31)
user posted image Pradėjau daryti tokias sagės.

VAU - BE ŽODŽIŲ.
naujovė - aš tokių nemačiau dar.
šaunuolė, tu labai tobulėji greitai
Papildyta:
QUOTE(trr @ 2010 03 23, 18:22)
nebandžiau ir nebandyčiau  4u.gif  odos ploninimui tinka tik batsiuvio peilis, jis yra gana storas ir nelinksta, nes drožiant reikia labai prispausti šonu.. jei reikia tuoj galiu paieškoti vaizdų.

intarsija arba tiesiog mozaika (čia knygrišystės temoj galite plačiau pažiūrėti) kai ant kartono, aptraukto oda, išpjaunamas odos gabaliukas, o vietoj jo įstatomas kitas, kitokios spalvos gabaliukas.

na, va, kiek nauja sužinojau. ir tokius peilius esu mačiusi, bet nežinojau, kam jie naudojami. doh.gif
matai - mano įrankiai labai primityvūs - aš tik po trumputį perkuosi, nes tai mano tik hobis, o ne pragyvenimas. ir laiko darbeliams daug neturiu. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pinciuke @ 2010 03 23, 19:46)
na, va, kiek nauja sužinojau. ir tokius peilius esu mačiusi, bet nežinojau, kam jie naudojami. doh.gif
matai - mano įrankiai labai primityvūs  - aš tik po trumputį perkuosi, nes tai mano tik hobis, o ne pragyvenimas. ir laiko darbeliams daug neturiu. blush2.gif

na vieno peilio užtenka, o jie nėra brangūs, tik gal sunkiau gaut ir gerą galąstoją rasti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 23 kovo 2010 - 20:27
QUOTE(trr @ 2010 03 23, 21:27)
na vieno peilio užtenka, o jie nėra brangūs, tik gal sunkiau gaut ir gerą galąstoją rasti  biggrin.gif

o kur jų galima įsigyti ir kiek panašiai kainuoja
draugė sakė, kad e-bay
kaina apie 200Lt, kur geri...
galąstoją turiu biggrin.gif
............
fiskars biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pinciuke: 23 kovo 2010 - 20:57
QUOTE(pinciuke @ 2010 03 23, 21:57)
o kur jų galima įsigyti ir kiek panašiai kainuoja
draugė sakė, kad e-bay
kaina apie 200Lt, kur geri...
galąstoją turiu biggrin.gif
............
fiskars biggrin.gif

turiu omeny galastoją (žmogų), o ne galastuvą (įnagį) lotuliukas.gif 4u.gif fiskar galastuvas geras, bet jis netinka tokiem peiliam nes šie galadami tik iš vienos pusės. gauti galima ir senukuose (kartais pasitaiko), turguose, įrankių parduotuvėse, nežinau neprireikė dar, bet tikrai tiek nekainuoja, jei kokį rusišką rasit tai gal keliolika litų. o be šito peilio niekaip odininkui neišsiversti. schmoll.gif o internete mačiau gerų peilių yra ir iki šimto litų, svarstau ar neįsigijus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 23 kovo 2010 - 21:08
QUOTE(trr @ 2010 03 23, 22:05)
turiu omeny galastoją (žmogų), o ne galastuvą (įnagį)  lotuliukas.gif  4u.gif  fiskar galastuvas geras, bet jis netinka tokiem peiliam nes šie galadami tik iš vienos pusės. gauti galima ir senukuose (kartais pasitaiko), turguose, įrankių parduotuvėse, nežinau neprireikė dar, bet tikrai tiek nekainuoja, jei kokį rusišką rasit tai gal keliolika litų. o be šito peilio niekaip odininkui neišsiversti.  schmoll.gif o internete mačiau gerų peilių yra ir iki šimto litų, svarstau ar neįsigijus.

tai supratau, kad kalbi apie žmogų. apie fiskars - pajuokavau. ax.gif
o jei rimtai - tai mano broliukas viską moka ir turi tam sąlygas, tikrai pagaląstų smile.gif
gal turi nuorodų, iš kur galima nusipirkti internete? g.gif
nes labai apie tai galvoju. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pinciuke @ 2010 03 24, 08:46)
tai supratau, kad kalbi apie žmogų. apie fiskars - pajuokavau. ax.gif
o jei rimtai - tai mano broliukas viską moka ir turi tam sąlygas, tikrai pagaląstų smile.gif
gal turi nuorodų, iš kur galima nusipirkti internete? g.gif
nes labai apie tai galvoju. rolleyes.gif

na aš tai iš va čia nusižiūrėjau vieną tiesų metalinį peilį, be rankenos (dabar ten ir kainos nėra, matyt nėra šiuo metu), galvoju storesnė rankena gali ir trukdyti, kai šonu glaudi ir droži. g.gif bet sakau, manau pavaikščiojus po parduotuves galima rasti ir pigiau.. g.gif beje, jei brolis galanda, tai gal ir padaryti gali, man tėvas tokį peilį iš seno pjūklo padarė.. biggrin.gif 4u.gif
dar galite pagooglinti bookbinding arba leather paring knives (arba knife), ten rasite daugiau bet gal brangesnių..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 24 kovo 2010 - 11:18
Sveiki ir as kazkiek uzsiimu oda daugiausia papuosalus darau,aciu trr,kad duoda cia naudingu patarimu. thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(trr @ 2010 03 24, 11:48)
na aš tai iš va čia nusižiūrėjau vieną tiesų metalinį peilį, be rankenos (dabar ten ir kainos nėra, matyt nėra šiuo metu), galvoju storesnė rankena gali ir trukdyti, kai šonu glaudi ir droži.  g.gif  bet sakau, manau pavaikščiojus po parduotuves galima rasti ir pigiau..  g.gif  beje, jei brolis galanda, tai gal ir padaryti gali, man tėvas tokį peilį iš seno pjūklo padarė..  biggrin.gif  4u.gif
dar galite pagooglinti bookbinding arba leather paring knives (arba knife), ten rasite daugiau bet gal brangesnių..

dėkui už patarimus, man jie labai praverčia 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes sugedo mano pinigine, tai as mastau po velyku reiktu gal pasisiuti. gal kas siunat patarimu paklausti butu ko ax.gif
Atsakyti