Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbiai iš odos

QUOTE(trr @ 2011 08 26, 01:34)
dar papildysiu, kitos dvi priežastys dirbtuvėms užsiveisti, jei tuo užsiimsit įrankių/įnagių/įrangos skaičius tik augs  biggrin.gif nenumaldomai dauginsis, o beto, kai kažkada atsiras mažų vaikų, namų erdvės dar labiau susiaurės biggrin.gif (nes viską teks kaišiot į neprieinamas spintas ar kelt į palubes, nors mano vaikis vistiek žirkles įvaldė anksčiau nei šakutę  lotuliukas.gif )

biggrin.gif tikiuos iki leliuku susirasiu kokia dirbtuvele smile.gif norisi arti namu, o cia kainos nemazos smile.gif seniau kai pas tevus gyvenau, garaze dirbdavau, tai vis ne namie biggrin.gif
Atsakyti
nete radau visai įdomų darbą, kuris atliktas nors nemažai laiko atimančia, bet nesudėtinga ir nesunkiai prieinama technika, iš susuktų odos juostelių.

user posted image


o čia visas vaizdas:

http://ny-image1.ets...l.253236649.jpg

http://img1.etsystat...l.253236629.jpg

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 05 rugsėjo 2011 - 21:55
QUOTE(trr @ 2011 09 05, 22:54)
nete radau visai įdomų darbą, kuris atliktas nors nemažai laiko atimančia, bet nesudėtinga ir nesunkiai prieinama technika, iš susuktų odos juostelių.

tikrai labai gražu.
bet ir darbelio kruopštaus daugoka smile.gif
o visas paveikslas - ypatingas, nepakartojamas.
man toks namie labai patiktų.
Atsakyti
http://www.amatusala.lt/
cia surasite ir mano darbu
Atsakyti
Sveikos merginos ,kokiu turite minciu kaip tas odos akmuo daromas,as pamirkiau skiautes lipale ir klijavau ,o paskui tiriausiai slifuoti reikia,iki tiek dar nepriejau,dziuna .kaip jums atrodo?
Atsakyti
QUOTE(Lliucija6 @ 2011 09 09, 12:17)
Sveikos merginos ,kokiu turite minciu kaip tas odos akmuo daromas,as pamirkiau skiautes lipale ir klijavau ,o paskui tiriausiai slifuoti reikia,iki tiek dar nepriejau,dziuna .kaip jums atrodo?

ar nebus sunku šlifuoti tuos klijus smile.gif manau užtektų ne mirkyti o tiesiog patepti. g.gif pati neesu darius, bet prieš šlifuojant geriau norimą formą formuoti apipjaustant peiliu, o tik tada šlifuoti, mažiau bus darbo šlifuojant. beje, džiūsta tikiuosi suspaustas? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 09 rugsėjo 2011 - 12:08
Na as klijavau nemirkius ,tai kazkaip sunkiai kibo,kai isdziuvo galejai nesunkiai atklijuot,bet stai ko nepadariau tai neprispaudziau,gal del to,reiks isnaujo bandyt.acoi
Atsakyti
QUOTE(Lliucija6 @ 2011 09 09, 17:06)
kazkaip sunkiai kibo,kai isdziuvo galejai nesunkiai atklijuot,

tai arba todėl, kad nebuvo prispausta arba todėl, kad klijai seni (lipalas jei nors sykį gauna šalčio pasidaro neveiksmingas). o prispausti kuo stipriau tuo geriau (tam tinka bet kurie namie esantys sunkūs daiktai, paslėgi ir palieki). 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 09 rugsėjo 2011 - 16:46
QUOTE(trr @ 2011 09 09, 13:07)
manau užtektų ne mirkyti o tiesiog patepti.  beje, džiūsta tikiuosi suspaustas?  4u.gif


Sveikos !

Aš klijus tepu, o džiovinu suspaudus ax.gif
Atsakyti
Sveikos kilo klausimas, o su kuo šlifuojate odos" akmenėlius" 4u.gif
Atsakyti
user posted image Padariau tokia papke is odos
o čia viduje
user posted image
Atsakyti
QUOTE(trr @ 2011 02 14, 22:13)
rodausi ir aš, nes retai tokius daiktus darau  biggrin.gif dėklas žirklėms.  ax.gif
user posted image


Labai fainas dėkliukas bigsmile.gif
Atsakyti