Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvuko pūtimas kūdikiams

QUOTE(butybe @ 2010 04 14, 22:52)
Na, gal cia reikia islaukti, bet va siandien labai grieztai valgiau tik ryzius, mesa ir bulves. Viska be jokiu paskainimu, tiesiog virta su siek tiek druskos. Ir lyg ir geriau mazucio pilvukui. Nezinau tikrai taip veikia ar tiesiog sutapimas. Tik va bijau kad vel pienuko nesumazetu g.gif


gali drasiai vlgyti dar ir virtas morkas, kitas visokias kruopas, kitas virtas darzoves (isskyrus kopustines, svogunus), balta duona, kiausinius, sviesta, keptus obuolius...

Idealu butu vengti astraus, suraus, kepto maisto, rukyto, marinuoto maisto, jei netinka, pieno produktu, ankstiniu darzoviu, kopustiniu darzoviu, saldumynu, t.p. ir saldziu vaisiu, o ir siaip geriau nevalgyti nevirtu darzoviu ir svieziu vaisiu. Visa kita galima smile.gif

Aj dar negerti kavos, gazuotu gerimu, gerti pankoliu, anyziu, kmynu, melisu arbatas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luttuke: 14 balandžio 2010 - 22:47
Oi, mergaites, cia kaip kam... Mano maziui ne tik pucia pilva, bet dar ir alergizuoja jis. Tai cia vardintas produktu sarasas tikrai per ilgas lotuliukas.gif Bere veiduka labai ilgai... ismeciau visus maisto produktus iki kiaulienos, bulviu ir kalakutienos, koses avizines. ir vistiek bere. kol nenuemiau dar ir arbatu. taip kad pankoliu, laktacines arbatos ne visiem tinka. IR NET DABAR, kai liko aplamai vos keli maisto produktai, vis tiek ta pilveli pucia. tiek kad berimai nykti pradejo. Bandom gelbetis gripe water, infacol siek tiek, duodam bakterijas LIVEO baby. Bet tikriausiai visai panasus i ramu vaika jis bus tik kai sueis (tikekimes) 3 menesiai...
Atsakyti
QUOTE(butybe @ 2010 04 13, 19:34)
Norejau paklausti tu mamyciu, kurioms padejo tam tikru produktu atsisakymas. Suneliui 5 savaites. As taip pat stengiuosi daug ko nevalgyti, bet lieka tikrai tik koses ir mesyte. Nebegaliu i juos ziureti ir pienuko pas mane mazeja kai taip maitinuosi. Tada vel bandau kazkokius produktus ir gaunasi uzburtas ratas.
Tenka primaitinti misineliais. Bandem Nan 1 - visa atpildavo, Hipp - bere, Aptamil HA - beria ir viduriuoja.
Nebezinau ar nuo mp, ar nuo misinio visa tai vyksta. doh.gif
Gal galit isvardint ne tai ko negalima, bet ka galima valgyti. O tas koses siaip be nieko valgot, ar kazka su jom gaminat. Na pvz. dienos meniu parasykit. padekit, is anksto dekoju.

Pienuko mazeja ne todel,kad koses valgai.Nerimas,nuovargis jei nepamiegi diena.Pabandyk miegoti kartu su vaikeliu pamatysi kaip pilnesnes krutines bus.O del pilvo putimo tai gali nors ir ant vandens gyva buti vistiekm pus,taip jau turi buti.Bet triju men.pabaigoj pageres.Mums ketvirtas men.prasidejo ko mes tik neisbandeme pradedant Espumizanu(visiskas s..)ir Infacol(trumpam padejo po 2 sav,vel tas pats buvo)geriausias tai colinok.Pabandem ir pritiko jau nebenaudojam.Bet velgi kiekvienas vaikas atsirenka kas jam tinka.Kas del misinuku tai ir cia mes jau su patirtimi.Pradejome nuo NAN-1 jau ligonineje kol dar mazai pienuko buvo,kai grizome namo irgi ne upes tekejo reikejo primaitinti naudojome ta pati,bet verkdavo po 3 val.vakarais.Tada pakeiteme i Baby Semp 1-lyg pagerejo taip ir pasilikom iki dabar.Bet velgi kiekvienas vaikas savaip priima.Uz viska geriausia tureti kantrybes,tikrai praeis tik reikia islaukti.Sekmes.
Atsakyti
QUOTE(Luttuke @ 2010 04 14, 23:45)
gali drasiai vlgyti dar ir virtas morkas, kitas visokias kruopas, kitas virtas darzoves (isskyrus kopustines, svogunus), balta duona, kiausinius, sviesta, keptus obuolius...

Idealu butu vengti astraus, suraus, kepto maisto, rukyto, marinuoto maisto, jei netinka, pieno produktu, ankstiniu darzoviu, kopustiniu darzoviu, saldumynu, t.p. ir saldziu vaisiu, o ir siaip geriau nevalgyti nevirtu darzoviu ir svieziu vaisiu. Visa kita galima smile.gif

Aj dar negerti kavos, gazuotu gerimu, gerti pankoliu, anyziu, kmynu, melisu arbatas.


Kodel g.gif as kava balinta geriu ir nematau nieko bloga jeigu per diena isgeri viena puodeli kavos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuze @ 2010 04 15, 11:50)
Oi, mergaites, cia kaip kam... Mano maziui ne tik pucia pilva, bet dar ir alergizuoja jis. Tai cia vardintas produktu sarasas tikrai per ilgas lotuliukas.gif  Bere veiduka labai ilgai... ismeciau visus maisto produktus iki kiaulienos, bulviu ir kalakutienos, koses avizines. ir vistiek bere. kol nenuemiau dar ir arbatu. taip kad pankoliu, laktacines arbatos ne visiem tinka. IR NET DABAR, kai liko aplamai vos keli maisto produktai, vis tiek ta pilveli pucia. tiek kad berimai nykti pradejo. Bandom gelbetis gripe water, infacol siek tiek, duodam bakterijas LIVEO baby. Bet tikriausiai visai panasus i ramu vaika jis bus tik kai sueis (tikekimes) 3 menesiai...

Mano mažyliui irgi išbėrė veiduką..graudu žiūrėt verysad.gif maniau kad nuo maisto jau mąsčiau kaip dar "prikirpti" dietą, bet šiandien aplankė gydytoja iš poliklinikos ir pasakė kad nieko baisaus, čia mano hormonai tvarkosi - vaikiukas jų gauna su pienu ir tas bėrimas laikinas g.gif
QUOTE(tigra_111 @ 2010 04 15, 11:59)
Kodel  g.gif as kava balinta geriu ir  nematau nieko bloga jeigu per diena isgeri viena puodeli kavos  ax.gif

Keista, gydytoja kaip tik pataria ryte išgert nestiprios kavos ar arbatos , kad tonusas būtų ir vaikas skirtų , kur diena, kur naktis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hopeidea @ 2010 04 15, 15:02)
Mano mažyliui irgi išbėrė veiduką..graudu žiūrėt verysad.gif maniau kad nuo maisto jau mąsčiau kaip dar "prikirpti" dietą, bet šiandien aplankė gydytoja iš poliklinikos ir pasakė kad nieko baisaus, čia mano hormonai tvarkosi - vaikiukas jų gauna su pienu ir  tas bėrimas  laikinas  g.gif

Keista, gydytoja kaip tik pataria ryte išgert nestiprios kavos ar arbatos , kad tonusas būtų ir vaikas skirtų , kur diena, kur naktis g.gif


Matai, jei beria ne del alergijos, tuomet galima ir kavos siek tiek ir viso kito, isskyrus nebent citrusinius vaisius ir raugintus kopustus.
O maniskio ir veidukas isbertas ir viduriukai netvarkoj, gydytoja sake kad alergija.
Tai va kelias dienas grieztai ant kosiu ir virtos mesos sedziu ir atrodo gereja.
O kavos ar arbatos tai labai norisi ypac kai dar nedamiegi... bet bijau bet ka naujo itraukti, kad vel neprasidetu.
Atsakyti
Sveikos,
mums dar tik 5 diena siandien, bet mazyle valgydama kartais sucypia ir pradeda muistytis, kartais papidauja.. toks jausmas, kad lyg pilveli skaudetu. Ar gali jau mums tokiu laiku prasideti pilvelio skausmai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Luttuke @ 2010 04 14, 23:45)
gali drasiai vlgyti dar ir virtas morkas, kitas visokias kruopas, kitas virtas darzoves (isskyrus kopustines, svogunus), balta duona, kiausinius, sviesta, keptus obuolius...

Idealu butu vengti astraus, suraus, kepto maisto, rukyto, marinuoto maisto, jei netinka, pieno produktu, ankstiniu darzoviu, kopustiniu darzoviu, saldumynu, t.p. ir saldziu vaisiu, o ir siaip geriau nevalgyti nevirtu darzoviu ir svieziu vaisiu. Visa kita galima smile.gif

Aj dar negerti kavos, gazuotu gerimu, gerti pankoliu, anyziu, kmynu, melisu arbatas.


Cia turbut kiekvienai skirtingai. Man asmeniskai virtos morkos pusdavo pilva, ir zinoma po to ir vaikui atsiliepdavo. Kruopos irgi nebuvo gera iseitis, nes nuo kruopu man uzkietedavo viduriai, tada ir vaikiukui problemos. Darzoves virtas reikedavo labai derinti, jeigu nepataikydavau, vel pusdavo pilva. Kiausiniai tik is karto isvirti ir suvalgyti, jeigu pastovedavo vel pilvo putimas. As valgydavau ir dabar daug valgau zaliu darzoviu, jos tinka, pilvo nei man nei vaikui nepucia.
Ir dar pastebejau, kad pilva pusdavo nuo sumaisytu produktu, todel manyciau reikia valgyti juos atskirai, tada nieko.
Dabar valgau jau beveik viska, nesu ragavusi dar tik kopustu raugintu smile.gif, bet dabar ir ne sezonas.
o saldumynus valgiau ir nemazai, kai vaikui suejo 1.5 men., itakos vaikui ypatingos nebuvo.
Papildyta:
QUOTE(Meškėnė @ 2010 04 16, 08:39)
Sveikos,
mums dar tik 5 diena siandien, bet mazyle valgydama kartais sucypia ir pradeda muistytis, kartais papidauja.. toks jausmas, kad lyg pilveli skaudetu. Ar gali jau mums tokiu laiku prasideti pilvelio skausmai?  g.gif


Vaikuciams pilva gali skaudeti nup pirmu dienu. Labai svarbu ziureti pradzioj maista, ir kad valgydamas mazylis kuo maziau oro prisirytu, t.y. stengtis paduoti taisyklingai kruti, po valgio vaika panesioti staciai, kad atsirugtu. Jeigu valgant muistosi, as nustodavau maitinti ir vaikiuka palaikydavau stacia, kad atsirugtu, nes matyt budavo pateke oro.
Atsakyti
QUOTE(M.Rasele @ 2010 04 16, 07:53)
Papildyta:
Vaikuciams pilva gali skaudeti nup pirmu dienu. Labai svarbu ziureti pradzioj maista, ir kad valgydamas mazylis kuo maziau oro prisirytu, t.y. stengtis paduoti taisyklingai kruti, po valgio vaika panesioti staciai, kad atsirugtu. Jeigu valgant muistosi, as nustodavau maitinti ir vaikiuka palaikydavau stacia, kad atsirugtu, nes matyt budavo pateke oro.


aga as irgi palaikau staciai ir tada vel tesiu valgyma, nes pastebejau, kad geriau buna. Plius dar po truputi atpylineja...
Atsakyti
Kudikiai atpila kas jiems netinka kazkas arba per daug privalgo.
Valgydami mamos piena jie zino kiek jiems reikia smile.gif tik veliau tevai kisdami maista per prievarta sugadina vaikus.
Atsakyti
QUOTE(M.Rasele @ 2010 04 16, 08:53)

o saldumynus valgiau ir nemazai, kai vaikui suejo 1.5 men., itakos vaikui ypatingos  nebuvo.
.


Man irgi be sito raciono neiseina gyventi doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tigra_111 @ 2010 04 16, 09:31)
Man irgi be sito raciono neiseina gyventi  doh.gif  lotuliukas.gif


O as dziaugiuosi, kad man baigesi saldumynu trauka. Tiesiog prasidejo menesines, ir pasibaige ilgas ilgas pms smile.gif
Jeigu jis butu ilgiau uztrukes, turbut buciau labai isstorejus smile.gif, o dabar svoris pradejo kristi.

Atsakyti