Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pilvuko pūtimas kūdikiams
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Nuo 0 iki 1 metų
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Kristela333
QUOTE(butybe @ 2010 04 16, 21:11)
Aciu Ruchuke uz patarimus, bet as nesu is tu mamu, kur tuoj puola misinukais maitint. Su pieneliu nuo pat gimimo buvo problemu, tikrai daug pastangu idejau kad jo tureciau ir dziaugiuosi kad is vis mazylis jo bent kazkiek gauna. Siaip dabar tikrai daugiau jo pas mane, bet ir vaikiuko poreikiai dideja, nesuspeju pavyt  smile.gif o svorio vaikiukas mazai priaugo, ir gydytoja liepe primaitint, na, ka padarysi... pieno tikrai skirtingi kiekiai pas moteris buna.
o del maisto, tai buciau linkusi sutikt su jumis, bet kai vaiko visas veidukas istisai nubertas, tai ir  praeina noras valgyt tai nuo ko gali bert.
*

Pasidalinkit patirtim, ka darot, kad butu pienelio daugiau? 4u.gif Nes as taip pat kovoju nuo pirmu dienu, kad tureciau pienuko...ir kol kas dar maitinu, bet taip pat gydytoja liepe primaitinti, nes antra menesi labai mazai priaugom verysad.gif geriu labai labai daug skysciu, visas arbatas su pienu, HIPP specialias arbatas, bet nieko, nelabai pas mane jo daugeja, gaminasi, bet krutine vistiek tokia nepilna, minksta buna... doh.gif

tai primaitinu jei matau, kad tikrai nera pienelio HIPP PRE, bet labai pucia pilvuka nuo jo, ir man atrodo, kad viduriukai uzkietejo...gal pabandyti HIPP HA 1 g.gif
ingusiia
QUOTE(Kristela333 @ 2010 04 17, 00:02)
Pasidalinkit patirtim, ka darot, kad butu pienelio daugiau?  4u.gif  Nes as taip pat kovoju nuo pirmu dienu, kad tureciau pienuko...ir kol kas dar maitinu, bet taip pat gydytoja liepe primaitinti, nes antra menesi labai mazai priaugom  verysad.gif  geriu labai labai daug skysciu, visas arbatas su pienu, HIPP specialias arbatas, bet nieko, nelabai pas mane jo daugeja, gaminasi, bet krutine vistiek tokia nepilna, minksta buna... doh.gif

tai primaitinu jei matau, kad tikrai nera pienelio HIPP PRE, bet labai pucia pilvuka nuo jo, ir man atrodo, kad viduriukai uzkietejo...gal pabandyti HIPP HA 1  g.gif
*

reik stengtis duot kuo dazniau zyst, galima dar su pientraukiu tarp maitinimu pasidarbuoti, tada smegenys gauna signala ir gaminasi daugiau mirksiukas.gif dar galima pabandyt tokius homeopatinius zirniukus, juos Kaune KMU vaistine gamina, kainuoja apie 10lt. vadinasi "kompleksas Laktacija" musu bendraamziu temoje daug kas bande, sake padeda smile.gif
nuo misinuku visiem pakieteja, nesvarbu koks, nebent spec. viduriukus skystinantis. o del putimo tai jei nuo MP nepucia, gal ir misinukas kaltas

serox
man padeda labai gerai,kai maziu ant pilvo glaudziu,arba diena leidziu pamiegot ant pilvo,kad glaustusi mano ir jo...ir pilva maziau pucia,gerai issibezda thumbup.gif
pariene
Mus pilvukas irgi vargino bandem Espumisan L, Sab Simplex, bet jie nepadejo... mums labai tiko baby fen...
ruchuke
QUOTE(butybe @ 2010 04 16, 22:11)
Aciu Ruchuke uz patarimus, bet as nesu is tu mamu, kur tuoj puola misinukais maitint. Su pieneliu nuo pat gimimo buvo problemu, tikrai daug pastangu idejau kad jo tureciau ir dziaugiuosi kad is vis mazylis jo bent kazkiek gauna. Siaip dabar tikrai daugiau jo pas mane, bet ir vaikiuko poreikiai dideja, nesuspeju pavyt  smile.gif o svorio vaikiukas mazai priaugo, ir gydytoja liepe primaitint, na, ka padarysi... pieno tikrai skirtingi kiekiai pas moteris buna.
o del maisto, tai buciau linkusi sutikt su jumis, bet kai vaiko visas veidukas istisai nubertas, tai ir  praeina noras valgyt tai nuo ko gali bert.
*

Na jeigu gydytoja liepe primaitinti, tai as nedrisiu priestarauti.tiesiog zinau kaip man buvo, uz tai taip ir pakomentavau.
o del berimo, tai mano mazoji kaip minejau irgi buvo labai isberta, ir jau tikrai maniau, kad nepraeis, bet atejo laikas ir praejo, gal daugiau nei menesi laiko taip buvo.
linkiu neprarasti vilties, o jeigu vaikutis alergiskas, manyciau pirmas zingsnis yra issitirti. ir tada bus ramu. sekmes. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Kristela333 @ 2010 04 17, 00:02)
Pasidalinkit patirtim, ka darot, kad butu pienelio daugiau?  4u.gif  Nes as taip pat kovoju nuo pirmu dienu, kad tureciau pienuko...ir kol kas dar maitinu, bet taip pat gydytoja liepe primaitinti, nes antra menesi labai mazai priaugom  verysad.gif  geriu labai labai daug skysciu, visas arbatas su pienu, HIPP specialias arbatas, bet nieko, nelabai pas mane jo daugeja, gaminasi, bet krutine vistiek tokia nepilna, minksta buna... doh.gif

tai primaitinu jei matau, kad tikrai nera pienelio HIPP PRE, bet labai pucia pilvuka nuo jo, ir man atrodo, kad viduriukai uzkietejo...gal pabandyti HIPP HA 1  g.gif
*

o sakykite, kiek tas mazai? galbut tik jums taip atrodo, kad mazai? mes treciaji men priaugome 400 g. taciau gydytoja nesake primaitinti.
mano krutine taip pat minkstoka, atrodo nelabai kas yra, taciau vaikutis ismiega ilgai, yra ramus ir laimingas budravimo metu, tai manau, kad jam pakanka pienuko.
cia mano nuomone.
butybe
QUOTE(ingusiia @ 2010 04 17, 02:11)
reik stengtis duot kuo dazniau zyst, galima dar su pientraukiu tarp maitinimu pasidarbuoti, tada smegenys gauna signala ir gaminasi daugiau mirksiukas.gif dar galima pabandyt tokius homeopatinius zirniukus, juos Kaune KMU vaistine gamina, kainuoja apie 10lt. vadinasi "kompleksas Laktacija" musu bendraamziu temoje daug kas bande, sake padeda smile.gif
nuo misinuku visiem pakieteja, nesvarbu koks, nebent spec. viduriukus skystinantis. o del putimo tai jei nuo MP nepucia, gal ir misinukas kaltas
*

O kas tomis tabletemis prekiauja, gal ir Vilniuje kur nors galeciau gauti, ar parsisiusti kazkaip. Ar gal internete yra kokios info. Idomu aisku sudetis, kad vel nealergizuotu.
O del pienuko, tai vaikutis pradziaoj negaledavo apzioti, duodavau su antspeniais, paskui po truputi nuo ju atpratinau, pradejo zisti. Tada nutraukdavau jei tik lieka neiszisto. Tada dar pastebejau, kad nemazai pas mane jo isteka zindymo metu is kitos kruties. Naudojau pieno surinkejus is Avent. Juos kai nesioji, jie dar ir masazuoja speneli, manau ir tai skatina gamyba. Nakti taip pat keldavausi nusitraukinet. Vaikui ir daznai papa duodu. Pradzioj 40 ml neistraukdavau, begalinis dziaugsmas buvo kai po ilgu vargu 120 ml pritraukiau. Tik kad va, turi nemazai laiko praeiti kol pas mane tiek prisigamina verysad.gif O arbatos irgi manau kazkiek padeda. Uzsiplykau termosa pankoliu, kmynu, krapu ir gurksnoju visa diena. Dar labai arbata su pienu padedavo, bet va tada ir pradejo berti...
O per pirma menesi priaugom 300 g nuo gimimo svorio. Mazai, bet vaikutis tikrai neatrodo nedavalges, bet dabar jau primaitinu kaip reikiant, turbut visgi negerai jei ir toliau neaugtu.
Siandien nupirkau Isomil 1 sojos pagrindu. Suvalge noriai, ziuresiu kaip veiks. Jei praeis berimas, reiskia tikrai nuo pieno produktu.
Emanuel
QUOTE(serox @ 2010 04 17, 10:04)
man padeda labai gerai,kai maziu ant pilvo glaudziu,arba diena leidziu pamiegot ant pilvo,kad glaustusi mano ir jo...ir pilva maziau pucia,gerai issibezda thumbup.gif
*

mano maze tik man ant pilvo atsigula iskart knarkia thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Kristela333

o sakykite, kiek tas mazai? galbut tik jums taip atrodo, kad mazai? mes treciaji men priaugome 400 g. taciau gydytoja nesake primaitinti.
mano krutine taip pat minkstoka, atrodo nelabai kas yra, taciau vaikutis ismiega ilgai, yra ramus ir laimingas budravimo metu, tai manau, kad jam pakanka pienuko.
cia mano nuomone.
*

[/quote]

Per antra menesiuka priaugo mazyle tik 200 gr. Tada gydytoja liepe nusitraukti ir paziureti kiek turiu pienuko, tai 40 ml vos nutraukiau...bet buna dienu, cia labai retas dalykas, kada krutine tikrai pilna, ir pati, matau, kad turiu pienuko...tada jokiu misinuku net neduodu. O siaip esu skaicius, kad kai vaikiukas zinda viena krutine, kita reikia masazuoti arba traukti su pientraukiu, taip imitijuont zindyma...
butybe

Per antra menesiuka priaugo mazyle tik 200 gr. Tada gydytoja liepe nusitraukti ir paziureti kiek turiu pienuko, tai 40 ml vos nutraukiau...bet buna dienu, cia labai retas dalykas, kada krutine tikrai pilna, ir pati, matau, kad turiu pienuko...tada jokiu misinuku net neduodu. O siaip esu skaicius, kad kai vaikiukas zinda viena krutine, kita reikia masazuoti arba traukti su pientraukiu, taip imitijuont zindyma...
*

[/quote]

Matau Kristela pas mus panasi situacija siuo atzvilgiu. Truputi nukrypstu nuo temos, bet kai ieskojau info del pienuko, paskui del misinuku, buvo labai skaudu, kai visur rasoma ...motinos pienas geriausia vaikui... ir pan. ...tik neduokit misinelio, pripras... ir t.t. galima pagalvot specialiai nemaitinu. Siaip tai dar labai svarbus psichologinis veiksnys. Pvz. man taip buna, kad vaikas surekia ir krutis is kart dilgciot pradeda. Sekmes, jei ka naujo del pienuko suzinosit, pasidalinkit, galit i az rasyt.
spurgiux21
Va dar ka neseniai pastebejau. Ne tik sriubytes, kurias as valgau, palengvino musu gyvenima.Pradejau gerti pankolio arbata ir mazylei maziau pucia pilvuka ir pienuko pagausejo. O dabar jau is vis mum pilvuko nebepucia;)
Del to kokias sriubas valgau-lengviau isvardint kokiu nevalgau. Valgau visokas, man gydytoja net kopustu sriuba patare, tik aisku su nedideliu kiekiu kopustu. neverdu tik zirniu ir pupeliu sriubos.
Kristela333

Matau Kristela pas mus panasi situacija siuo atzvilgiu. Truputi nukrypstu nuo temos, bet kai ieskojau info del pienuko, paskui del misinuku, buvo labai skaudu, kai visur rasoma ...motinos pienas geriausia vaikui... ir pan. ...tik neduokit misinelio, pripras... ir t.t. galima pagalvot specialiai nemaitinu. Siaip tai dar labai svarbus psichologinis veiksnys. Pvz. man taip buna, kad vaikas surekia ir krutis is kart dilgciot pradeda. Sekmes, jei ka naujo del pienuko suzinosit, pasidalinkit, galit i az rasyt.
*

[/quote]

O jus irgi primmaitinat misineliu? Kokiu? As irgi nenoriu duoti tu misinuku, na bet vaikelio badu nemarinsi, kad tik gautu mamytes pieneli...mums jau 3 menesiai su trupuciu, bet kol kas dar maitinu savo pieneliu, kad ir kiek ten jo turiu...bet dar turiu jo, ir viska darau, kad nedingtu...o pries nakti duodu misinelio, kad geriau miegotu...dabar nupirkom HIPP HA, na paziuresim, gal bus truputi geriau ir mazylei tiks jis...

Reikes pabandyti ir sriubyciu daugiau valgyt, nes as ju tikrai neperdaugiausiai valgau blush2.gif
Visad.su.tavimi
O mum taip niekas ir nepadėjo... verysad.gif 1.5 mėnesio nuo 22 valandos iki 1 nakties mažiukas verkdavo o aš kartu su juo doh.gif 3 valandas prasupdavau ant rankų, bet pradėjus maitinti mišinuku viskas baigėsi 4u.gif
DovilėJan
Sveikos, merginos,
Noriu pasidalinti savo patirtimi apie pilvo pūtimus, pilvo dieglius ir kitokius dalykėlius. Aš su savo abiem kenčiu dėl šito dalyko. Kas mums padėjo, tai Liveo Baby - gydytoja sakė čia naujos gerosios bakterijos ir skirtos visai mažiukams nuo 0, ir saugesni, ir efektyvesni. Ir sudėtis jų pritaikyta, kad geriau atitiktų naujagimių žarnyno sudėtį, ir patys kiekiai mažesni. Taigi, mums jie padėjo ir net labai. Tuo labiau, kad alternatyva visokiems espumizanams ar žvakutėms.
Sėkmės smile.gif
sunflow
QUOTE(DovilėJan @ 2010 04 27, 13:01)
Sveikos, merginos,
Noriu pasidalinti savo patirtimi apie pilvo pūtimus, pilvo dieglius ir kitokius dalykėlius. Aš su savo abiem kenčiu dėl šito dalyko. Kas mums padėjo, tai Liveo Baby - gydytoja sakė čia naujos gerosios bakterijos ir skirtos visai mažiukams nuo 0, ir saugesni, ir efektyvesni. Ir sudėtis jų pritaikyta, kad geriau atitiktų naujagimių žarnyno sudėtį, ir patys kiekiai mažesni. Taigi, mums jie padėjo ir net labai. Tuo labiau, kad alternatyva visokiems espumizanams ar žvakutėms.
Sėkmės smile.gif
*

Aš irgi vargstu su pilvuko diegliais. Ir taip bejėgiškai jautiesi, kai negali padėti savo kūdikėlius verysad.gif Reikės ir mums pabandyt tas gerąsias bakterijas. Blogiau nuo jų tikrai nebus 4u.gif
Ačiū už patarimą, nes apie tokias nieko negirdėjau blush2.gif
ufa11
Mums tai labai padejo nuo pilvelio putimo ir diegliuku COLINOX. thumbup.gif thumbup.gif
Meškėnė
QUOTE(ufa11 @ 2010 04 27, 14:28)
Mums tai labai padejo nuo pilvelio putimo ir diegliuku COLINOX.  thumbup.gif  thumbup.gif
*

kiek kartu duodavot ir kaip sugirdydavot, nes jie tokie tirstoki g.gif
butybe
QUOTE(Meškėnė @ 2010 04 27, 17:29)
kiek kartu duodavot ir kaip sugirdydavot, nes jie tokie tirstoki g.gif
*

Vat ir man problema sugirdyt. Anksciau duodavau Simplex, tai suvalgydavo is saukstelio, nes jis gana skanus. O Colinox toks astrokas, nevalgo. Ilasinau i misinuka, tai misinuko neima. Gal didesniam kieki reiktu tirpint, bet daugiau misinelio maniskis nesuvalgo, nes pagrinde savo pienu maitinu. Misinuka tik is bedos, kai jau baisiai nedavalgo duodu. O kaip sugirdo tos kurios vien savo pienu maitina? Bukit geros, pasidalinkit patirtim.
X-iuke
QUOTE(butybe @ 2010 04 28, 09:04)
Vat ir man problema sugirdyt. Anksciau duodavau Simplex, tai suvalgydavo is saukstelio, nes jis gana skanus. O Colinox toks astrokas, nevalgo. Ilasinau i misinuka, tai misinuko neima. Gal didesniam kieki reiktu tirpint, bet daugiau misinelio maniskis nesuvalgo, nes pagrinde savo pienu maitinu. Misinuka tik is bedos, kai jau baisiai nedavalgo duodu. O kaip sugirdo tos kurios vien savo pienu maitina? Bukit geros, pasidalinkit patirtim.
*

manishkis vien MP valgo, dauodavau Colinox truputi nusitraukusi pienelio i puodeli ir sumaishiusi su colinox shaukshteliu sugirdydavau, nenoriai bet nurydavo ax.gif
tachiau nelabai mum jie padejo unsure.gif
Luttuke
QUOTE(butybe @ 2010 04 28, 09:04)
*

As asindavau tiesiai i burnyte. Aisku gal nebudavo tiksliai 10 lasiuku, bet visi kiti budai buvo labai jau sudetingi.
Sugirdymo klausimu labai fainas vaistukas infacol, nes jis turi pipete, kuri yra kaip tik 1 norma smile.gif
Idealu girdyti. Galima netgi rekianciam vaikui duoti smile.gif
gruz
sveikos, na mus pilvo diegliukai taip pat kamavo iki 2men. tai duodavau colinox.as pirmiausiai palasinau i sauksteli kad zinociau mazdaug koks kiekis tas 10 lasu, o po to tiesiai i burnyte, nes kitaip didelis vaistu nuostolis gaunasi.pasiraukydavo ir nurydavo.
Luna888
Isbandem turbut viska,niekas nepadejo,o baigesi 2.5men. biggrin.gif
IgLi
Mes irgi turejome sia problema, duodavau Bifolax ir Gefilus geruju bakteriju gal iki metuku laiko. Astrus skausmai baigesi sulaukus kazkur 6 men., kol pradejo valgyti ir kita maista, dabar jau pamirsti sie vargai, bet pamenu, kad buvome visi nuvarge ir isseke. doh.gif
Viaula
Mums siek tiek palengvindavo griezta mano dieta ir daznas guldymas ant pilvuko, o vaistai jokie nepadedavo schmoll.gif Beje guldymas ant pilvuko tai labai pasiteisino, stiprejo pilvo raumenys ir maziui tiesiog buvo lengviau issiperst.. ax.gif
DovilėJan
Pabandykit tokias gerąsias bakterijas, Liveo baby, ten tik bifido bakterijos naujagimiams. Gydytoja paskyrė, mums tikrai padėjo. Tuo labiau, kad skirtos ne simptominiam gydymui, o sutvarko viduriukus.
Lindema
sveikos mamytes, tikrai galiu is patirties pasakyt, kad pilveli gali pusti ilgai ilgai iki 3 menesiu tai cia tik teorisskai, o realiai daugeliui leliuku pucia iki NET 3 metu! Taip yra todel, kad kudikiam iki 3 metu formuojasi kepenys, nuo ju veiklos priklauso ir pilvuko putimas. Mano sunelui 9 menesiai ir dar pucia pilva, tiesa tik naktimis, nes ramioje busenoje leciau funkcionuoja kepenys. Diena juda vaikinas be proto, tai pilvelis liuks, naktimis iki priepuoliu buna, sunkiai issipirsnoja, bet radom viena iseiti pilveliui palengvinti. Vakare valgom misinuka, nakti maitinu pati, taigi kol valgem milumili, aptamili, similaka nakteles bemieges budavo, dabar gydytojos patarti nusipirkom misinuka su probijotikais SEMPER BIFIDUS ir kaip ranka nueme visus priepuolius, dar buna kad papucia bet tai jau geletes palyginus su tuo ka kentejom. Tikrai verta isbandyt sita misinuka, mum jis super padejo. O ivairus lasiukai tik mitas, nes jei dabar duodavau Espumizano ar Simplekso ar net Kolinox dar labiau vaikui suaktyvindavo visa pilvelio raizyma, diegliavima,
rasuole197
Pasidalinsiu ir aš su jumis savo patirtim, o gal padės kam nors smile.gif Mes ir dabar dar kenčiam nuo pilvo diegliuku ir pilvuko pūtimo, bet mums visai neblogai kančias sumažina vyšnių kauliukų pagalvėlė. Pašildai pagalvėlę mikrobanginėj vieną minutę ir dedi vaikui ant pilvuko, po kokių 5 min. pilvukas sušyla ir pilvuko spazmai atsipalaiduoja, vaikas lengviau išsipurpsi!!! Pasiguldau vaiką pilvuku ant rankų ir panešioju. Mums tai padeda. Pagalvėlės privalumas tas, kad daug ilgiau išlaiko šilumą negu pašildytas vystyklas, kurį reikia dažnai šildyti jei nori pašildyt vaiko pilvuką. Espumizasnas ir Simpleks mums visai nepadėjo, tai mes perkam infacol, tik gaila kad jo Lietuvoje neparduoda. Mums šitų vaistukų iš Anglijos parveža, bet ir Lenkijoj juos pardavinėja. Kiek šitie vaistukai padeda, negaliu pasakyt, nes mes pastovėj juos geriam ir palyginus kokie skausmai buvo kai gėrėm Espumizaną ar Simpleks yra didelis skirtumas! smile.gif Diegliukai tikrai mažesni ir tikrai greičiau praeina thumbup.gif O kad vaiko viduriukai neužkietėtų ir greičiau pilvuko raumenys tvirtėtų, nepatingėkit padaryt pilvo masažiuką vaikui, bent kartą per dieną mirksiukas.gif švelniai pamasažuokit pagal raikrodžio rodyklę, truputį paspaudinėkit pilvuką, pavartykit vaiką nuo šonelio ant šonelio paėmę už kojyčių smile.gif mūsų mažiui labai patinka kai šitaip jį vartyt pradedam, šypsotis patenkintas pradeda thumbup.gif
Henrietta
Mano duktytei irgi nuo pat gimino,baisiai pucia pilvuka,tai naudojam sab simplex,siek tiek padeda.....
dziauxmelis
O mums efektyviausi buvo homeopatiniai Colic Calm, siuntemes is Amerikos. Turiu dvi dukrytes, tai su pirmaja issivertem su Sab Simplex ir masaziukais.
O su antraja, tai nezinojom, ko griebtis. Mazute taip verkdavo ir raitydavosi, ir taip ilgai, kad negaledavom ziureti. Ismeginom viska, ir Espumisan, ir Sab Simplex, ir Colinox, ir gerasias bakterijas Gefilus, Bifolac, jokio efekto. Tada drauge, kuri kankinosi irgi su dukryte, pasiule pameginti Colic Calm. Ir is tiesu jie buvo efektyvus. Priepuolio metu sugirdydavom, jei pirma doze nepadedavo, po 30 min. duodavom antra. Ir tuomet mazyle nurimdavo, issipersdavo ir uzmigdavo. Siek tiek nepatogu, kad jie su angliuku, todel reikedavo saugoti rubus, nes nelabai issiskalbia. Taip pat zinoma jie gerokai brangesni, nei visi lietuviski vaistai. Bet mums buvo vieninteliai efektyvus. Pilvukas kankino gan ilgai, gal kokius 7 men., tik po kokiu 4 men. skausmai pasidare retesni. Pas mus liko 2 nauji buteliukai sito gerio, jei ka domina, rasykit i AZ.
Kristela333
Mamytes, o kokios firmos Gripe water perkate is Anglijos (arba turite)? g.gif Man kaip tik parveze draugai Woodward's gripe water, bet kazkaip sunerimau, nes internete kazkaip raso, kad seniau ji su alkoholiu gamindavo, dabar atseit nera...kazkaip neramu... verysad.gif
Kristela333
Na va, pasiziurejau ant dezutes WOODWARD'S GRIPE WATER sudeti ir akys ant kaktos issoko, kad i sudeti ieina E215, E217 ir E219 doh.gif Bet juk cia kudikiu vaistukai ir net trys E...5 ml krapu seklu aliejaus yra 2.3 mg, o kazkokio SODIUM HYDROGEN CARBONATE 52.5 mg. g.gif

Nezinau net ka galvoti ir kaip duoti savo kudikiui vaistukus, kai tokia ju sudetis ir dar tu E yra doh.gif Ka jus apie tai manot mamytes?
*rami*
QUOTE(Kristela333 @ 2010 05 09, 02:02)
...
*

manau kad be jokio pagrindo cia keliate vejus, UK ne kokia kinija ar paragvajus, o kad vaistukas laikytusi, nerugtu, tai ir deda priedus, kuriuos deda i visus kitus vaistus.. pabandykite issivirti krapu arbatele, pasaldinkite iki sirupo konsistencijos, palaikykite para laiko... manau labiau pakenksite kudikeliui, nei ten naudojami cheminiai priedai.
Kristela333
O kas cia kelia tuos vejus, nesupratau...as tik paklausiau nuomones ir ar tai noramlu, kad pas leliuka vaistuose tu E prideta...gal cia taip turi buti, as nezinau, gal daugumai vaistu dedami tokie cheminiai elementai, del to ir klausiu, ar tai normalu...Zinok, zinau, kad UK tai ne kokia Kinija ar dar kazkas, tik dar karta sakau, nustebau pamacius tuos ingridientus g.gif

Tarkim JAV parduodamuose gripe water tokiu papildomu ingredientu nera...

Gal cia nieko baisaus, del to ir klausiu... 4u.gif
werte
QUOTE(DovilėJan @ 2010 05 04, 12:29)
Pabandykit tokias gerąsias bakterijas, Liveo baby, ten tik bifido bakterijos naujagimiams. Gydytoja paskyrė, mums tikrai padėjo. Tuo labiau, kad skirtos ne simptominiam gydymui, o sutvarko viduriukus.
*

mes tai bifolac bakterijas gerasias geriam. Irgi gerai smile.gif Dar turim espumizano laziuku jei ka, bet atrodo jau ju nebereikia smile.gif
dušara
QUOTE(Kurmaitiene @ 2010 05 01, 10:07)
Mums siek tiek palengvindavo griezta mano dieta ir daznas guldymas ant pilvuko, o vaistai jokie nepadedavo  schmoll.gif Beje guldymas ant pilvuko tai labai pasiteisino, stiprejo pilvo raumenys ir maziui tiesiog buvo lengviau issiperst.. ax.gif
*

drinks_cheers.gif va va as irgi "filtravau" savo maista o ir gulejimas ant pilvuko tikrai laaabai padedavo. dar tetis ant rankos pilvuku zemyn tokius svytuokliskus judesius darydavo tai irgi suveikdavo puikiai thumbup.gif va sitaip ir praejo ganetinai lengvai sakyciau pilvuko problemeles tongue.gif
siek tiek kantrybem mamukai ir nepastebesit kaip isbris is tos stadijos maziai mirksiukas.gif musu dabar kitas-dantu augimo etapas laukia doh.gif smile.gif
butybe
QUOTE(Lindema @ 2010 05 04, 11:44)
sveikos mamytes, tikrai galiu is patirties pasakyt, kad pilveli gali pusti ilgai ilgai iki 3 menesiu tai cia tik teorisskai, o realiai daugeliui leliuku pucia iki NET 3 metu! Taip yra todel, kad kudikiam iki 3 metu formuojasi kepenys, nuo ju veiklos priklauso ir pilvuko putimas. Mano sunelui 9 menesiai ir dar pucia pilva, tiesa tik naktimis, nes ramioje busenoje leciau funkcionuoja kepenys. Diena juda vaikinas be proto, tai pilvelis liuks, naktimis iki priepuoliu buna, sunkiai issipirsnoja, bet radom viena iseiti pilveliui palengvinti. Vakare valgom misinuka, nakti maitinu pati, taigi kol valgem milumili, aptamili, similaka nakteles bemieges budavo, dabar gydytojos patarti nusipirkom misinuka su probijotikais SEMPER BIFIDUS ir kaip ranka nueme visus priepuolius, dar buna kad papucia bet tai jau geletes palyginus su tuo  ka kentejom. Tikrai verta isbandyt sita misinuka, mum jis super padejo. O ivairus lasiukai tik mitas, nes jei dabar duodavau Espumizano ar Simplekso ar net Kolinox dar labiau vaikui suaktyvindavo visa pilvelio raizyma, diegliavima,
*

Na, Kaip sunku misinuka atitaikyti... verysad.gif Jau gal kokius 5 pakeitem, o vaikiukui dar tik du men. Kai kurie pradzioj atrodo geri, o po kokios savaites pasireiskia doh.gif Ir bakterijas geras duodu, ir colinox, pries tai buvo simplex. dabar geriam Isomil1 tai siaubingai viduriai uzkietejo. Ne bet ka galim, nes dar ir alergija neaisku nuo ko. Bijau kokius nors pieno pagrindu duoti. Laimingos mamos, kurios MP gali maitinti. As dziaugiuosi, kad nors nakciai uztenka, bet diena, ka bedaryciau, beveik visai nesigamina. Atrodo viska isbandziau ir dazna zindyma ir nutraukinejima, skyscius, arbatas, bealkoholini alu. Dar bandysiu diena miegot, kas man visiskai ne prie sirdies, bet gal sakau poilsio reik daugiau, bet kad nesijauciu issekus g.gif
Tai va, kol MP valgo nakti, tai nors issipuksi, dabar vel alkanas, oi kaip nenoriu to misinio duot!
BilkaVirus
Brangios mamytės smile.gif ,
Kviečiu kreiptis į mane esant Jūsų vaikučių pilvukų skausmui, kadangi pačiai teko su tuo susidurti ir jokie vaistukai (cheminiai) nepadėjo. Žinau kaip sunku stebėti vaikelio skausmus.
Drąsiai galiu teigti, kad Jums padės GRIPE WATER ir GRIPE MIXTURE vaistukai, kadangi jų pagrindinė sudedamoji dalis krapų sėklų aliejus (homeopatiniai). Mūsų proseneliai kada nebuvo tokia gausybė cheminių vaistukų esant mažylių skausmams gamindavo krapų sėklų nuovyrą, efektyvumas patikrintas. Nei vienas cheminis vaistas nepakeis natūralių gamtos produktų.
Jei vaistukai idealiai tiks Jūsų kūdykeliui tuoj pat padės numalšinti
skausmus, tačiau dažniausiai poveikis pasimato po dviejų, trijų dienų.
Esant vaikučio pilvuko skausmui, drąsiai galite skambinti vidury nakties kiek
galėsiu padėsiu.
Vaistukai iš Anglijos.
Gamintojas:
"Gripe mixture" - "The Boots Company".
"Gripe water" - " Woodward's".

Viktorija
+37064010310

Papildyta:
QUOTE(butybe @ 2010 05 09, 12:39)
Na, Kaip sunku misinuka atitaikyti...  verysad.gif Jau gal kokius 5 pakeitem, o vaikiukui dar tik du men. Kai kurie pradzioj atrodo geri, o po kokios savaites pasireiskia doh.gif Ir bakterijas geras duodu, ir colinox, pries tai buvo simplex. dabar geriam Isomil1 tai siaubingai viduriai uzkietejo. Ne bet ka galim, nes dar ir alergija neaisku nuo ko. Bijau kokius nors pieno pagrindu duoti. Laimingos mamos, kurios MP gali maitinti. As dziaugiuosi, kad nors nakciai uztenka, bet diena, ka bedaryciau, beveik visai nesigamina. Atrodo viska isbandziau ir dazna zindyma ir nutraukinejima, skyscius, arbatas, bealkoholini alu. Dar bandysiu diena miegot, kas man visiskai ne prie sirdies, bet gal sakau poilsio reik daugiau, bet kad nesijauciu issekus g.gif
Tai va, kol MP valgo nakti, tai nors issipuksi, dabar vel alkanas, oi kaip nenoriu to misinio duot!
*

Mano mama po gimdymo su ta pacia problema buvo, tai jai daktare patare graikinius riesutus valgyti. Efektas tikrai buvo - po vakarines pirmos riesutu dozes nakti pienas pats pradejo begti! thumbup.gif
butybe
QUOTE(BilkaVirus @ 2010 05 09, 16:41)
Papildyta:
Mano mama po gimdymo su ta pacia problema buvo, tai jai daktare patare graikinius riesutus valgyti. Efektas tikrai buvo - po vakarines pirmos riesutu dozes nakti pienas pats pradejo begti!  thumbup.gif
*

Aciu uz patarimus, bet maniskis alergiskas, tai jokiu riesutu, pieno produktu, kakavos negaliu sad.gif Turbut nieko cia ir nebesugalvosi... nebent pats pienukas sugalvotu upeliais teketi lotuliukas.gif
O krapu seklu as turiu, kai kas duoda kudykiams kmynu, pankoliu, gal ir krapu arbateles. Tai dar naturaliau nei vaistukai. Tik as kazkaip nesiryztu. Patirties neturiu, baisu, kad isvis sistema isderinsiu beeksperimentuodama.
Luttuke
Mano vaikas tai niekaip negere to gripe water. O sugirdyti jo reikia daug, net 5 ml per karta. doh.gif Viskas baigdavosi ziaugciojimu ir zviegimu. Matyt tie krapai nepatinka labai, nes maziukas visiskai negere ju arbateles.

Idomu net pasidare kaip sito vaistuko skonis kitiems vaikuciams?
JN
QUOTE(BilkaVirus @ 2010 05 09, 16:41)

Drąsiai galiu teigti, kad Jums padės GRIPE WATER ir GRIPE MIXTURE vaistukai, Papildyta:
*

Nebūkite tokia tikra, mums tie vaistai nepadejo, nors laukiau jų kaip paskutinės vilties ir išganymo...Sugirdyt šaukštelį vaistuko irgi tampdavo kone iššūkiu, nes tiek skysčio supilt rėkiančiam kūdikiui - sudėtinga.... pirmą kartą vaikas užpringo, daugiau tokio šoko nebenorėčiau patirti...O jau vien butelis koks nepatogus, kaklelis plačiausias, vėlgi belaikant besipardantį vaiką į šaukštelį supilt vaistus - yra kas veikt smile.gif Pabandėm Infacol, stebuklo irgi nėra, tačiau dozavimas thumbup.gif
*rami*
A as labai patenkinta uzsienietiskais vaistukais tiek gripe water, tiek infacol thumbup.gif ... dar mums veiksmingi buvo colinox lasiukai, bet mano leliukas labai atpilinejo, ziaugciojo, todel ju atsisakiau...
Man gydytoja sake, kad tuos vaistukus reikia naudoti ne tada, kai pradeda vaikas rekti, bet profilaktiskai ir tada jie buna veiksmingi...O mes naudojom taip: pries maitinima ryte, per piet ir vakare pries naktini miega duodavau infacol, o 3-5 kartus per diena, kada prisimindavau, duodavau gripe water. Tiesa, tikrai labai nepatogu tuos gripe water ipilti, bet as issprendziau problema ir juos traukiau su pipete is pradziu paprasta, o kai atsilaisvino infacol buteliukas, i ji perpsipiliau ta sirupiuka. As ir pati sauksteli, kita to sirupiuko isgeriu ax.gif
Del skonio, tai mano lelyte juos graziai, gan pasiskanaudama prarydavo. As mazais paspaudimais llasinau jai tiesiog i burnyte. Dabar persalom ir vartojam aflubina...a cia tai kosmaras, o ne vaistas... kai sauksteliu sugirdau, tai atrodo leliukui akys issoks, akimirkai net kvepavima uzlaiko, visa rieciasi atgal, muistosi, galiausia atgauna kvapa ir pradeda rekti... va cia tai kosmaras, o ne vaistai doh.gif
Taigi, pirma men, kai verkdavau kartu su leliuku, nors naudojom espumizan, paskui sab simplex, galvojau nebeistversiu, prasides depresija ir kai atradau situos vaistukus, atejo ramybe i musu namus... leliukas ramiai sau miega, mamyte taip nepervargsta. Arteja trecias menuo,vaistukai jau i pabaiga, galvoju daugiau nebereiks mums ju biggrin.gif
Taigi mamytes, ieskokite jusu leliukui tinkamu vaistuku ir viskas bus gerai mirksiukas.gif
*rami*
QUOTE(butybe @ 2010 05 09, 20:44)
Aciu uz patarimus, bet  maniskis alergiskas, tai jokiu riesutu, pieno produktu, kakavos negaliu sad.gif Turbut nieko cia ir nebesugalvosi... nebent pats pienukas sugalvotu upeliais teketi lotuliukas.gif
O krapu seklu as turiu, kai kas duoda kudykiams kmynu, pankoliu, gal ir krapu arbateles. Tai dar naturaliau nei vaistukai. Tik as kazkaip nesiryztu. Patirties neturiu, baisu, kad isvis sistema isderinsiu beeksperimentuodama.
*

Tu butinai pamiegok, miega leliukas, miegok ir tu kartu. Pienuko gamyba - psichologinis reikalas ir slypi mamytes pasamonej. Gerk pati kmynu, krapu arbateles. As per diena isgeriu 3 litrus arbateliu, taip pat perku hipp zindyvems arba leliukams skirta ramaus miego, zoleliu arbatas. Dar viena kart pirkau laktozes arbata vaistinej (ten tokia pat sudetis, kaip ir leliuku arbata). Svarbiausia poilsis ir nusiteikimas maitinti. Laikyk dazniau kudiki prie kruties, duok ja zysti, nesvarbu, kad nera pienuko, tu ramiai laikykis ir galvok tik gerus dalykus... Bandyk viska ir be streso. Sekmes 4u.gif
butybe
QUOTE(*rami* @ 2010 05 10, 11:44)
Tu butinai pamiegok, miega leliukas, miegok ir tu kartu. Pienuko gamyba  - psichologinis reikalas ir slypi mamytes pasamonej. Gerk pati kmynu, krapu arbateles. As per diena isgeriu 3 litrus arbateliu, taip pat perku hipp zindyvems arba leliukams skirta ramaus miego, zoleliu arbatas. Dar viena kart pirkau laktozes arbata vaistinej (ten tokia pat sudetis, kaip ir leliuku arbata). Svarbiausia poilsis ir nusiteikimas maitinti. Laikyk dazniau kudiki prie kruties, duok ja zysti, nesvarbu, kad nera pienuko, tu ramiai laikykis ir galvok tik gerus dalykus... Bandyk viska ir be streso. Sekmes  4u.gif
*

Aciu uz patarimus. Manau tikrai daugiausia ramybe ir poilsis padetu. Visa kita jau isbandyta. Nuo pat gimimo vaikelio buvau pastoviai panikoj kaip cia viska suspet padaryt. Dabar lyg ir apsipratom su vaikeliu, tokios skubos nbera, bet tos itampos niekaip nepavyksta atsikratyt. Tik mazulis uzsnusta ir lekiu ka nors daryt kaip i uzpakali igelta.
O pienukas pas mane kazkaip idomiai pradeda gamintis vakare, pamaitinu maziu vakarienes, paskui dar karta nakti duodu ir paryciui. O toliau visa diena nors ir kaisioju jam daznai, vistiek vos po kelis lasus prilasa.
Ievosius
O mes stengemes verstis be vaistuku.Tik labai jau sunkiomis dienomis ju duodavome.Bet mus gelbejo nesiojimas tigriuko poza ir migdymas knubscia sau ant krutines.
serox
o mes beveik ju neturim,ant galo susigyvenom su jauis smile.gif ,dabar jis taip maskatuojas,kad kartais kai duoda saiba blush2.gif
Luttuke
O mums padeda virskinimo fermentai. Dar papucia pilveli, bet klykimu tokiu baisiu kaip anksciau nebebuna... ax.gif Nors dar duodu Infacol, bet jau maziau reikia, taigi tikrai perdaug prisisakem. Jei kam reikia, rasykit az.
Pusaite
QUOTE(Luttuke @ 2010 05 26, 11:24)
O mums padeda virskinimo fermentai. Dar papucia pilveli, bet klykimu tokiu baisiu kaip anksciau nebebuna... ax.gif Nors dar duodu Infacol, bet jau maziau reikia, taigi tikrai perdaug prisisakem. Jei kam reikia, rasykit az.
*

aciu uz vaistukus 4u.gif bandom,ziuresim kaip eisis ax.gif
nedaug loko iki 3men.,gal praeis ir taip bigsmile.gif
Luttuke
QUOTE(Pusaite @ 2010 05 26, 17:39)
aciu uz vaistukus 4u.gif bandom,ziuresim kaip eisis ax.gif
nedaug loko iki 3men.,gal praeis ir taip bigsmile.gif
*

Na, kad bent kiek geriau butu 4u.gif Siaip jokie lasiukai stebuklu nedaro, bet padeda vaikuciui ir teveliams istverti ta pilvuko putimo laikotarpi.
Pusaite
nupirko mama virskinimo fermentu bifolac,bet nezinau kaip duoti?sako vaikui,bet gal cia man gerti?patarkit mamos 4u.gif
Blessed
Mes isbandem ir espumizana ir sab simplex ir colinox,tai padejo siek tiek tik colinox,o visi kiti vaistukai,tai schmoll.gif
Dar mums padeda masaziukai ir guldymas man ant krutines 4u.gif
1-oji mama
QUOTE(Pusaite @ 2010 05 27, 19:09)
nupirko mama virskinimo fermentu bifolac,bet nezinau kaip duoti?sako vaikui,bet gal cia man gerti?patarkit mamos 4u.gif
*

Na kiek zinau Bifolac - gerosios bakterijos(virskinimo fermentai visai kitas dalykas rolleyes.gif ) g.gif bent jau tokias mes gerem kuri laika smile.gif Tikriausiai ir jus ta pati turit g.gif O gerem -po puse miltuko du kartus per diena,t.y. po pakeli dienai.I saukstuka vandenuko+puse paketelio miltuku ir duodavom mazyliui.Labai gardziai suvalgydavo smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.