Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvuko pūtimas kūdikiams

Mes viska isbandeme, bet geriausiai padejo baby calm-viena mamyte pardavineja, isigyjau ir po keliu dienu kaip ranka nueme thumbup.gif
Atsakyti
mum labai padeda Espumizanas, pries maitynima duodu. ir ramuneliu arbatos nestiprios galima duot , tik be cukraus smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes! Sorry kad cia truputi ne i tema, bet
turiu klausimeli: vaziuoju i mamu vasaros stovykla, as ir mano mazylis, gal kas dar nori prisijungti? nes nuolaida duoda kai su drauge vaziuoji, o mano draugės nei viena negali sad.gif
daugiau info siame puslapyje facebooke Mamų Stovykla
arba man i az smile.gif lauksiu ziniu!
Atsakyti
QUOTE(Kotis @ 2010 08 04, 11:41)
Sveikos mamytes! Sorry kad cia truputi ne i tema, bet
turiu klausimeli: vaziuoju i mamu vasaros stovykla, as ir mano mazylis, gal kas dar nori prisijungti? nes nuolaida duoda kai su drauge vaziuoji, o mano draugės nei viena negali sad.gif 
daugiau info siame puslapyje facebooke Mamų Stovykla
arba man i az smile.gif  lauksiu ziniu!



nagi nagi idomu reikia paskaitineti



o as su tokiu klausimu na kaip sako ma mociute iesko pas anuka ligu tai vis uzklausia manes visokiu klausimu i kuriuos neturiu atsakymu, gal kuri buvote susidurusi.

v pasmano maziu aplink viena aki melyna, yra prie akytes kraujosruvu bet va dabat kazkaip melynuoja,na man atrtdo kad tai viena akyte melyna tai kita beg mociute sako kad tik ta viena g.gif , idomu kas tai galetu buti , o gal tai fotiko blykste paveike nes kartais netycia nufotkinu su ja doh.gif dura.

Atsakyti
Ar kas naudojote virbucol zvakutes?
Atsakyti
taip Viburkol zvakutes labai nuramina mano mazaji, kai jam pilveli pucia ir jis buna neramus negali uzmigti, gaves zvakute tuoj pat luzta keliom valandom thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Milka13 @ 2010 08 04, 07:26)
mum labai padeda Espumizanas, pries maitynima duodu. ir ramuneliu arbatos nestiprios galima duot , tik be cukraus  smile.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif irgi labai padejo
Atsakyti
QUOTE(vikiel @ 2010 08 07, 23:32)
taip Viburkol zvakutes labai nuramina mano mazaji, kai jam pilveli pucia ir jis buna neramus negali uzmigti, gaves zvakute tuoj pat luzta keliom valandom   thumbup.gif




taip sutinku maniskiui irgi labai padeda nors mums jau 8men. ,bet vis dar vargstam su pilvuku ir gefilusa laiks nuo laiko turim vartoti, nezinau kas butu jei situ vaistuku nevartotumem, o tyrimu ligoninej nedaro tik ehoskopa verysad.gif pasake kad isaugti turi ir del to kad jautrus yra del to ir spazmuoja pilvuka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maminas: 07 rugpjūčio 2010 - 22:30
Noreciau pasidalinti savo patirtimi del vaikucio pilvo putimo. Mums irgi niekas nepadejo, nei krapai, nei pankoliai, nei pilvuko sildymas ir dat daug ka bandem, taciau kai pabandziau pagert ramuneliu arbatos, po poros dienu jo pilvuko skausmai beveik praejo, nebebuvo beprotisku klyksmu. Geriau apie savaite kiekviena diena po du katrus(ryte ir vakare), o po savaites, kas kokias dvi tris dienas(ryte). Tikiuosi, kad ir jum pades smile.gif sekmes mamytes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2010 08 07, 18:13)
Ar kas naudojote virbucol zvakutes?

naudojome kai jau įsiverkdavo nesustodama... padėdavo nusiraminti. Gydytoja sakė, jog drąsiai galime naudoti, jos homeopatinės, nekenkia, ir kur kas geriau sukišti žvakutę nei rikdyti vaikutį... taip mes ir darėm thumbup.gif

O dėl arbatėlių - tikra tiesa, ypač kai dabar taip karšta.
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2010 08 07, 17:13)
Ar kas naudojote virbucol zvakutes?

cia turbut pagrindinis vaistas kudikeliui 4u.gif
kai mums pucia pilva,tai idedi-apsiramina,uzmiega,bet po val vel kartojasi doh.gif tik kad vaikutis pailsi 4u.gif

QUOTE(KinderSiurprizas @ 2010 08 08, 12:17)
Noreciau pasidalinti savo patirtimi del vaikucio pilvo putimo. Mums irgi niekas nepadejo, nei krapai, nei pankoliai, nei pilvuko sildymas ir dat daug ka bandem, taciau kai pabandziau pagert ramuneliu arbatos, po poros dienu jo pilvuko skausmai beveik praejo, nebebuvo beprotisku klyksmu. Geriau apie savaite kiekviena diena po du katrus(ryte ir vakare), o po savaites, kas kokias dvi tris dienas(ryte). Tikiuosi, kad ir jum pades smile.gif sekmes mamytes mirksiukas.gif

nuo sian ryto geriu ramuneles drinks_cheers.gif poveiki aprasysiu po savaites,jei toks bus smile.gif galbut cia tik sutapimas jums,o gal gi vis tik tikiuosi ramuneles padejo rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos mamytes 4u.gif

gal kuri esat naudojusi toki dalyka? Colic Calm Gripe Water

cia su krapais sitie lasiukai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dimile: 09 rugpjūčio 2010 - 19:41