Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvuko pūtimas kūdikiams



kiek man sake, tiek ir duodavau, bet dabar nuo 1 lasiuko kiaura para prarekia verysad.gif
[/quote]
Vietoj tavęs neduočiau kolkas visai, nes kai išderinsi vaikui organizmą tai bus blogai. Padaryk pertraukėlę ir pasikonsultuok dar su kokią gyditoje ar tai pačiai pasakyk kas vyksta. Gal vaikiukas netoleruoja šio vitamino.
Atsakyti
[quote=Laurytė29,2010 09 12, 09:44]
kiek man sake, tiek ir duodavau, bet dabar nuo 1 lasiuko kiaura para prarekia verysad.gif
[/quote]
Vietoj tavęs neduočiau kolkas visai, nes kai išderinsi vaikui organizmą tai bus blogai. Padaryk pertraukėlę ir pasikonsultuok dar su kokią gyditoje ar tai pačiai pasakyk kas vyksta. Gal vaikiukas netoleruoja šio vitamino.
[/quote]
dabar neduodu, tai visai kitas vaikas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurytė29 @ 2010 09 11, 22:01)
Nu perskaičiau jūsų žinutes apie vitaminą d ir išsižiojau, aš irgi pirmą kartą girdžiu, kad jie yra aliejinei ir vandeniniai. Tai jei aš vandeninio vitamino d duodu per parą tik 1-2 lašus, tai gaunasi, kad beveik neduodu??? Kiek jūs duodat vandeninio tirpalo???


Mums gydytoja pasake gerti vandeninio po 2 lasus. Pasake stebesime ar reikes daugiau duoti. bet manyciau vasara daugiau tikrai duoti nereikia ir taip mamos idegusios ir vaikai sauleje buna kazkiek.
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2010 09 12, 15:03)
Mums gydytoja pasake gerti vandeninio po 2 lasus. Pasake stebesime ar reikes daugiau duoti. bet manyciau vasara daugiau tikrai duoti nereikia ir taip mamos idegusios ir vaikai sauleje buna kazkiek.

manajai tik veiduka karts nuo karto tenka ant saulutes palaikyt, bet aisku, ilgai nelaikau, nes jai nepatinka, o visos kitos kuno dalys su drabuziukais. na, dar rankutes kartais truputi ant saulutes pabuna cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2010 09 12, 15:03)
Mums gydytoja pasake gerti vandeninio po 2 lasus. Pasake stebesime ar reikes daugiau duoti. bet manyciau vasara daugiau tikrai duoti nereikia ir taip mamos idegusios ir vaikai sauleje buna kazkiek.

Mums irgi išrašė vandeninio, bet kai kitąkart atėjus pas gydytoją paklausiau kodėl ne aliejinio išrašė, tai pasakė, kad jo nėra pirkti šiuo metu unsure.gif Bet pati patvirtino, kad geriau aliejinis (nes taip vit. D geriausiai pasisavina). O aš Gintarinėj vaistinėj radau ir dabar naudojam tik aliejinį vit.D drinks_cheers.gif
O pasisakant į temą, ar gali būti, kad kai mažiui daviau Sab Simplex jis dažniau kakino, o dabar duodu Espumizaną ir rečiau? g.gif Ar tai visiškai nesusiję? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimukeA @ 2010 09 12, 19:56)
Mums irgi išrašė vandeninio, bet kai kitąkart atėjus pas gydytoją paklausiau kodėl ne aliejinio išrašė, tai pasakė, kad jo nėra pirkti šiuo metu  unsure.gif Bet pati patvirtino, kad geriau aliejinis (nes taip vit. D geriausiai pasisavina). O aš Gintarinėj vaistinėj radau ir dabar naudojam tik aliejinį vit.D  drinks_cheers.gif
O pasisakant į temą, ar gali būti, kad kai mažiui daviau Sab Simplex jis dažniau kakino, o dabar duodu Espumizaną ir rečiau?  g.gif Ar tai visiškai nesusiję?  blush2.gif

manau, kazkiek itakot gali kakuciu daznuma vaisteliai.
Atsakyti
QUOTE(L'aurora @ 2010 09 12, 21:54)
manau, kazkiek itakot gali kakuciu daznuma vaisteliai.

4u.gif Tai gal reiks vėl Sab Simplex, nors profilaktiškai panaudoti g.gif
Atsakyti
Gal kas gali parduoti ar uzsakyti Bonnisan Himalaya, parasykit i a.z. mums nebe daug reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenka @ 2010 09 12, 23:38)
Gal kas gali parduoti ar uzsakyti Bonnisan Himalaya, parasykit i a.z. mums nebe daug reikia  mirksiukas.gif


O cia kokie lasiukai? Nesu girdejus apie juos.Ar geri?
Atsakyti
QUOTE(Sola @ 2010 09 13, 14:37)
O cia kokie lasiukai? Nesu girdejus apie juos.Ar geri?

Aha, ir mane domina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimukeA @ 2010 09 12, 21:59)
4u.gif  Tai gal reiks vėl Sab Simplex, nors profilaktiškai panaudoti  g.gif

tik manau, nereiketu maisyt lasiuku - viena karta duot vienokiu, kitakart kitokiu. manau, geriausia apsistoti ties vienais, kurie geriausiai padeda
Atsakyti
Ar bandėte kuri vaikučiui duoti gerųjų bakterijų? Nes man tik pradeda mažiukei pilvuką raižyti ir aš po puse kapsulytės kartą dienoj pagirdau. Nu nežinau jau antrą kartą super padėjo. O espumizanas ne. Simplex irgi nusipirkau, bet poveikio geresnio nepastebėjau. Nežinau gal taip sutapo. Čia man gyditoja rekomendavo.
Atsakyti