Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvuko pūtimas kūdikiams

Pradejau savo mergytei duoti sab simplex nuo pilvuko putimo,taciau nerandu info ar reikia duoti kiekviena karta maitinant? MP nevalgom,tik misinuka.
Atsakyti
QUOTE(sesyte @ 2010 10 01, 11:45)
Pradejau savo mergytei duoti sab simplex nuo pilvuko putimo,taciau nerandu info ar reikia duoti kiekviena karta maitinant? MP nevalgom,tik misinuka.




mes valgom MP duodavau pries kiekviena maitinima mirksiukas.gif
Papildyta:
o beibi kalm gal kuri naudoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(swelnute @ 2010 10 01, 09:17)
Nusipirkom ir mes babyfen. Norejau paklausti del ju vartojimo, anotacijoje parasyta 3xper diena, tai ir reikia duoti tuos tris kartus (ryte, per pietus, vakare), kaip prifilaktikai ar tiesiog negalima duoti daugiau 3xper diena? Jei sveriam virs 4kg., tai duoti 8 lasus?
Aciu.  4u.gif


daugiau kaip 3 x per dieną nesu davusi. Jei 4 kg tada taip ir išeina kad po 8 lašus. Dar ten viena mamytė minėjo, kad pavartojus išliko sunkumų dėl kakojimo. Man irgi vieną atvejį pasakojo, bet tik kalba ėjo apie espumizaną. Kažkada teko mokytis anatomiją, ir iš tų žinių kurias turiu, tai padariau išvadą, kad tokiu atveju arba šiems vaikams visai vaistukų nereikia arba jie veikia per stipriai, nes žarnyne susidarančios dujos būtinos normaliam tuštinimuisi.
Atsakyti
Mums labiausiai padejo Colic Calm. Lietuvoje nera,tenka atsisiusti.Labai geras homeopatins vaistukas,diegliukai praeina per 10-15min,maziau pucia pilvuka,lengviau atsirugsta.Mums nepadejo nei espumizanas,nei sab simplex,nei colinoxas.
Atsakyti
QUOTE(sesyte @ 2010 10 01, 12:45)
Pradejau savo mergytei duoti sab simplex nuo pilvuko putimo,taciau nerandu info ar reikia duoti kiekviena karta maitinant? MP nevalgom,tik misinuka.


Sab simplex'a duodu pries kiekviena maitinima, tik skirtingomis dozemis - nakti ir pirmoj dienos pusej, kai problemu maziau, duodu 8-10 lasiuku, o antroj dienos pusej ir vakare, kai prasideda "didysis veiksmas", duodu 15 lasiuku. Jie gi nesirezorbuoja i krauja, tiesiog suskaldo duju burbuliukus zarnyne ir su ismatomis pasisalina smile.gif

O kas per Colic Calm? Pirmakart girdziu, nors galvojau, kad esu isbandziusi viska... smile.gif
Atsakyti
mano maziuke turejo problemu su pilvuku verysad.gif bet dabar sitacija pagerejo, naudojam Sab simplex, maziuke tapo ramesne thumbup.gif naudojam pries kiekviena valgyma.
Atsakyti
[quote=sauliuxxx,2010 10 02, 12:18]
O kas per Colic Calm? Pirmakart girdziu, nors galvojau, kad esu isbandziusi viska... smile.gif

Uzsiprasiau ir as Colic Calm net 2 pakuotes, kad man atveztu is Amerikos, nes tikrai nemalonu, kai maziukas rieciais ir spiegia is skausmo, ziuresim, kaip veiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(magic magic @ 2010 10 01, 17:16)
Mums labiausiai padejo Colic Calm. Lietuvoje nera,tenka atsisiusti.Labai geras homeopatins vaistukas,diegliukai praeina per 10-15min,maziau pucia pilvuka,lengviau atsirugsta.Mums nepadejo nei espumizanas,nei sab simplex,nei colinoxas.


o kaip jums juodas kakis po jo? g.gif man tai kazkaip baisu ji duoti, vien del spalvos doh.gif vien kokia burnyte buna ji sudavus unsure.gif
Atsakyti
as duodavau abiems GRIPE Water. Jis angliskas bet yra pirkti ir Lenkijoj. Mums labai padejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(djusted @ 2010 10 05, 11:03)
as duodavau abiems GRIPE Water. Jis angliskas bet yra pirkti ir Lenkijoj. Mums labai padejo  smile.gif

O po kiek vaikiukui duodavot?
Atsakyti
gal kuri Mamyte nupiltu kazkiek Gripe water? labai reikia..... zinoma, susimokesim 4u.gif
arba gal kazka kitka parduotu jei turi daugiau....
Atsakyti
jau radau, dekui atsiliepusiems 4u.gif
Atsakyti