Įkraunama...
Įkraunama...

Rusu mokyklos

QUOTE(Uliuliuska @ 2009 01 18, 10:02)
Labukas visoms. Gera reklama padaret "Vaivorukstei", gal vaiku skaicius sumazes lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 

O jei rimtai - man patogu ir vaikui patinka. Nesam is tu turtinguju, bet didelio skirtumo nei as, nei mano dukra nejaciam. Del anglu - irgi respekt musu mokytojai, problemu neturim.

Tascha, gali susitart su mokytoja del papildomu anglu pamoku. Tiesa, as jus pazistu mirksiukas.gif

Uliuliuska, papildomai su savo mokytoja jisai nuo rugsejo uzsiimineja ir anglu nuo darzelio mokynosi su vis ta pacia mokytoja, bet jokiu rezultatu. O pas jus kokia anglu mokytoja?

O pazistat mane is kur, as siais metais taip retai tuoj mokykloi bunu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tascha @ 2009 01 18, 01:08)
O papildomai lankot pas kokia mokytoja?


Mes papildomai lankom anglu ne pas mokytoja.. o kaip kursai - www.kalba.lt
Tikiu, kad kai gyvena salia vaivorykstes- gal ir gerai, bet kai vaikus is viso vilniaus tempia ten, duoda kysius, kad tik priimtu (zinau kad net suolas nuperka, nes i klase tie vaikai netelpa doh.gif )
Siaip, as kai renkau vaikui mokykla renkau pagal mokytoja... musu mokytoja yra tiesiog super- visiems vaikams didziausias autoritetas, zinios yra geros. visada rupestinga - zodziu jokiu pretenziju. o jau mokyklai, manau beveik kiekvienai galima pretenzijas pareiksti.
Bet man svarbiausia- kad nebutu pagrindo uzvesti sm temos "ka daryt, kai mokytoja pastoviai apkalbineja ir rekia", arba treciokas nemoka skaityti...
Atsakyti
QUOTE(Jullaja @ 2009 01 17, 19:34)
Toli nuo Zirmunu- Karoliniskese Silelio (pradine)
Beje del anglu - super pas mus anglu- vaikas sneka svariai, skaito gana sudetingus tekstus ir aplamai- tikrai nesitikejau tokio lygio trecioj klasej (nors mes anglu dar ir papildomai lankom)


O paskui kur planuojat? Nes man atrodo stiprių rusų pradinių yra, o toliau pravalas visiškas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jullaja @ 2009 01 16, 12:22)
mano vaikas i ta mokykla neina ir ziniomis bei rezultatais nesiskundzia, o klaseje tik 10 zmoniu- ir mokytoja vos ne individualiai su kiekvienu dirba  ax.gif


Kažkaip sunku patikėti, kad taip mažai mokiniu klasėje - nenoriu ižeisti, tiesiog tikrai taip gerai, kad net nesitiki. O kitos klasės ir mažos?
šiaip manau mažos klasės - didelis privalumas... O kaip mokytojos vardas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viketa: 21 sausio 2009 - 19:51

Papildyta:
Veskit į Karsavino mokyklą. smile.gif
[/quote]


Kad Karsavino mokykloj klases po 20-30 zmoniu, tokiu dideliu klasiu seniai jau nebemaciau. Mano vaikas lanko paprasta darzeli ir ju pagal sarasha 16, lanko maziau ir 2 aukletojos, o cia klases virsh 20 zmoniu ir tik viena mokytoja, kas gi cia gero. Kad ir kokia gera bebutu, vistiek nespetu su visais susitvarkyti.

O ka gero galite pasakyti apie Naujamiescio (buvusi 8) mokykla? Siais metais sunui i mokykla, shis klausymas yra labai aktualus smile.gif
Atsakyti
Mano vaikas lanko paprasta darzeli ir ju pagal sarasha 16, lanko maziau ir 2 aukletojos, o cia klases virsh 20 zmoniu ir tik viena mokytoja, kas gi cia gero. Kad ir kokia gera bebutu, vistiek nespetu su visais susitvarkyti.

O ka gero galite pasakyti apie Naujamiescio (buvusi 8) mokykla? Siais metais sunui i mokykla, shis klausymas yra labai aktualus smile.gif
[/quote]
Mano vaiko grupeje yra 21 vaikas. Retai kada buna 15 ar maziau. O su 20 ir daugiau mokiniu nera sunku susitvarkyti, jei klaseje nera mokiniu besimokanciu pagal individualias programas.

Kelios mano drauges veda vaikus i 8-ta mokykla, patenkintos. Negirdejau nei vieno blogo zodzio apie sia mokykla.
Atsakyti


Kelios mano drauges veda vaikus i 8-ta mokykla, patenkintos. Negirdejau nei vieno blogo zodzio apie sia mokykla.
[/quote]

aciu uz geras rekomendacijas:) man shi mokykla irgi patiko,vakar buvome uzvaziave apsiziureti. be to ten yra paruoshiamieji kursai pradinukams. Tik va neaisku del prailgintu grupiu, sake, gal bus, gal nebus. Vaikas gi namuose vienas nesedes po mokyklos.

o del mokyniu skaiciausi, tai pvz as patilankiau mokykla, musu buvo 14 zmoniu:) o tai buvo jau pamirshau priesh kiek metu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(viketa @ 2009 01 21, 20:50)
Kažkaip sunku patikėti, kad taip mažai mokiniu klasėje - nenoriu ižeisti, tiesiog tikrai taip gerai, kad net nesitiki. O kitos klasės ir mažos?
šiaip manau mažos klasės - didelis privalumas... O kaip mokytojos vardas?


Netikekit smile.gif Musu mokykloje is vis po viena 1.2.3 bei 4 klase.
Musu klaseje yra pagal sarasa 12 vaiku, is ju 2-* mokosi su spec pedagogais ir bendru pamoku nelanko. Musu mokytioja , mano nuomone, tiesiog nuostabi- Marcenko Svetlana Vasiljevna

man maza klase- svarbiausias argumentas buvo pasirenkant mokykla, nes musu rajone yra ir kita rusu pradine, bet ten vaiku buvo labai daug.

I penkta greiciausiai eisim i Puskino- pasilaiciuose. nes, sorry, bet Karsavino mokykla paliko man ne itin gera ispudi... gaila kad kacialovo gimnazija enktoku nepriima... bet nuo astuntos klases tikrai bandysim
Atsakyti
Kas nors is Karsavino atsilepkit, ka? Nes i 5 klase ten planuojam
Atsakyti
QUOTE(Uliuliuska @ 2009 02 02, 20:59)
Kas nors is Karsavino atsilepkit, ka? Nes i 5 klase ten planuojam

Upasi Boze popast Vam v skolu Ateities!Pedagogi tam javno neadekvatnie,znanija haoticnie.Slisala,ucitelnica po muzike podralas na uroke s ucenicei,pravda,vrode s etogo goda ona uze ne rabotaet,no tam i bez nee hvataet pedagogov so strannostjami,slisala,daze klassi rasformirovivajut,potomu,cto uhodjat uceniki,a seicas voobse slucai u nih interesnii,ucenica s 8 klassa beremennaja,kuda interesno smotrjat soc.pedagog i administracija,nado ze reagirovat.Hotja oni i liubjatpovtorjat,cto ih skola vhodit v sotniu lucsih po Litve skol,no mne kazetsja,cto v Litve ih vsego sotnja.Navernoe na samom dele lucse otdat rebenka v litovskuju skolu,hot jazik normalno znat budet.Moja podruga s etoi skoloi tak namucalas,tam pedagogamsoversenno net dela do detei,ih otvet odin-nam za eto dengi ne platjat.Ne mogu skazat pro nacalnuju skolu-ne znaju,no v starsih klassah-polnii bardak!
Atsakyti
QUOTE(rada 001 @ 2009 02 19, 08:06)
a seicas voobse slucai u nih interesnii,ucenica s 8 klassa beremennaja,kuda interesno smotrjat soc.pedagog i administracija,nado ze reagirovat.

Nesupratau, prie ko cia soc.pedagogai ir administracija. g.gif Ir kaip jie turi reagot? Isvaryt vaika is mokyklos , kad kitos neuznestetu? lotuliukas.gif
Atsakyti
estestvenno isvaryt,i ne vpuskat ni pod kakim predlogom,i voobse,prostite,esli eto dlja Vas v porjadke vesei-beremennie deti,to cto hotet ot detei,i dla cego nuzni soc.pedagogi-dlja krasoti?razvrat v skole nao iskorenjat,ctob drugim nepovadno bilo,hot v nase vremja prinjato bez konca rugat sovetskie vremena-vto vremja takogo ne bilo,soc.pedagogi dolzni navesjat neblagopolucnie sem,i,interesovatsja dosugom detei,uspevaemost,ju i posesaemost,ju,borotsja za detei i vitaskivat ih iz trjasini,a s odobrenija vzroslih-oni u nas nacnut rozat uze v 10
Atsakyti