Įkraunama...
Įkraunama...

Rusu mokyklos

Zinokit, apejau visas rusu mokyklas ir apziurejau visus siu mokyklu puslapius.
Toks vaizdas susidrae, kad daugmaz visur vienodai.
Vaikai eina is skirtingu seimu, taigi klasej bus visokiu.
mokytojai irgi mazdaug visur tie patys, ta prasme vienodo lygio.
tai kad priejau isvados (bent jau savo vaiko atzvilgiu) kad rinksimes mokykla kuo arciau namu, bent patogu.
Atsakyti
QUOTE(Irute @ 2010 03 10, 09:23)
Vaikai eina is skirtingu seimu, taigi klasej bus visokiu.

idealu, jei pereis visa klase rolleyes.gif
Atsakyti
taip, butu idiealu, bet dazniausia is ten eina ne visa klase, nes tevai sprendzia kur toliau eiti, ir dazniausiai neina visa klase. nebent nors su draugu ar keleta draugu eiti.
ir tai linksmiau.
Atsakyti
Sveiki,
gal kas naujo yra del rusu mokyklu pertvarkos?
gal ka zinote?
Atsakyti
QUOTE(Irute @ 2010 03 15, 21:42)
Sveiki,
gal kas naujo yra del rusu mokyklu pertvarkos?
gal ka zinote?

naujamescio mokykloj pasake kad jokiu permainu kol kas nebus, girdejau kad Juventos gimnazija nori sujungti su Lukiskiu m-kla
Atsakyti
QUOTE(Diana22 @ 2010 03 17, 19:56)
naujamescio mokykloj pasake kad jokiu permainu kol kas nebus, girdejau kad Juventos gimnazija nori sujungti su Lukiskiu m-kla

nieko sau, argi tai imanoma, Juventus juk tikra gimnazija , ten visai kitoks mokymas, kaip jie tvarkysis su Lukiskiu moksleiviais, uzdarys nebent i atskira klase. g.gif
Atsakyti
Tikai idomu kaip atrodytu tas Lukiskiu ir Juventos sujungimas?
ir ar Lukiskes jungtu prie Juventos ar Juventos prie Lukiskiu?
idomu ar Lazdynu mokykla palieka kaip yra.
niekur jokios informacijos nerandu.o ipacia mokykla skambinti nesinori.
Atsakyti
QUOTE(nuliaX @ 2010 03 17, 22:26)
nieko sau, argi tai imanoma, Juventus juk tikra gimnazija , ten visai kitoks mokymas, kaip jie tvarkysis su Lukiskiu moksleiviais, uzdarys nebent i atskira klase. g.gif

na bent jau taip man pasake viena mamyte , kuriuos sunus eina i Juventos gimnazija, tiesa dar neaisku kaip ten bus ,nes visi tevai pries...
Atsakyti
QUOTE(Diana22 @ 2010 03 19, 18:25)
na bent jau taip man pasake viena mamyte , kuriuos sunus eina i Juventos gimnazija, tiesa dar neaisku kaip ten bus ,nes visi tevai pries...

as dar kaz kada planavau, kad gal pervesiu vaikia nuo 5 klases i Juventos gimnazija, bet paskutiniu metu suabejojau, ar mano vaikas atitiktu ju reikalavimus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nuliaX @ 2010 03 20, 07:57)
as dar kaz kada planavau, kad gal pervesiu vaikia nuo 5 klases i Juventos gimnazija, bet paskutiniu metu suabejojau, ar mano vaikas atitiktu ju reikalavimus verysad.gif




ar bus siemet Juventos gimnazijoje 5 klases? As svarstau tarp Naujamiescio ir Santaros mokyklu. Nieko negirdeti apie Zaros vidurine, gal kas zino ka nors paie ta mokykla? Dar yra Mizigurskajos privati mokykla. Labai noretusi apsileipimu.
Atsakyti
QUOTE(nikvik @ 2010 03 20, 11:00)
ar bus siemet Juventos gimnazijoje 5 klases?

kiek supratau, jie priima tik nuo 7 klases

juventos gimnazija
Atsakyti
QUOTE(Uliuliuska @ 2010 03 20, 15:05)
kiek supratau, jie priima tik nuo 7 klases

juventos gimnazija



tikrai taip. Esu girdejusi, kad sioje gimnazijoje aktuali narkomanijos problema. Nezinau, ar tiesa, ben keli zmones, viena is ju pedagoge, man tai pasake.
Atsakyti