Įkraunama...
Įkraunama...

Rusu mokyklos

QUOTE(Kliak @ 2010 04 09, 07:54)
Mokymosi kokybei - nekaip neatsiliepia gal, bet man psichologinė atmosfera irgi svarbu.



suprantu, kad kalbate kaip darbuotoja. Bet ar tai turetu pastebeti mokiniai? Ar tai turetu atsiliepti i tai, kaip vaikas jauciasi mokykloje? Cia , manau, daugiau reksmingi santykiai klaseje, nei tarp mokytoju. Jei mokytojai elgiasi etiskai ir korektiskai, net jei jie tarpusavyje nesutaria, vaikai to neturetu pajusti.
Atsakyti
Mano nuomonė kitokia. Po to dirbau Juventos gimnazijoje, tai ten visa bendruomenė kaip didelė šeima. Labai nuoširdūs santykiai tarp mokinių ir mokytojų. Tokių santykių nepastebėjau Santaros mokykloje, labai dalykiški santykiai vyravo, kaip lietuvių mokyklose dažnai būna. Iš vaikų reikalaujami tik rezultatai, nes to administracija reikalauja iš mokytojų. Mokytojas yra žmogus, jo psichologinė būklė atsiliepia vaikams. Bet čia tik mano subjektyvi nuomonė. Aš savo vaiką leidau į Ateities mokyklą, net iš rugsėjo 1 šventės galima buvo matyti, kad tai mokinių mokykla, jie laisvai joje jaučiasi, o Santaroje viskas kaip aš sakau " na pokaz".
Papildyta:
Prisiminiau, ką dar norėjau parašyti apie Santaros mokyklą. Administracijos tokia politika, kad tarp mokytojų ir mokinių skatinamas ne nuoširdus bendradarbiavimas, bet žiauri konkurencija. Būtent todėl jos bendruomenė nėra draugiška, ir būtent tuo skiriasi nuo kitų mokyklų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kliak: 09 balandžio 2010 - 12:27
QUOTE(Irute @ 2010 03 01, 11:46)
pasakysiu ka girdejau: 8 mokykla- geras mokymo lygis, vaikai is geru seimu.


Nesamone biggrin.gif . Vaikai ruko prie mokyklos duru, valgykloje bandykit pavalgyt lotuliukas.gif neapsinuodisit bus gerai. Lygint nera net ko su Svaja mirksiukas.gif . Man Naujamescio prie pat namu bet ten neleisiu vaikus. Yra aisku ir geru mokytoju ten bet.... vien pokazucha ir bendravimas su vaikais irgi. Pamokoj viena prie tevu kita schmoll.gif.Mokykla aplesta, niuri... tik direktores kabinete tvarka.
Papildyta:
QUOTE(Mavija @ 2009 11 24, 22:40)
Sveikutes  4u.gif
gal kuriu nors is jusu vaikai lankote "Svajos" ar "Berzeli" pradines mokyklas? labai noreciau isgirsti nuomones 4u.gif


Mano abi dukros lanko, siemet baigia. Mes labai patenkinti. Perejom is Naujamescio, ten vaikas mokytis norejo bet nesigavo. Mokytojos poziuris buvo-sedek ir tylek, o Svajos mokykloje ir maitina pujkiai ir musu mokytoja labai gera, klaseje pujki atmosfera, mokymo lygis geras.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skorpiosa: 09 balandžio 2010 - 14:47
QUOTE(skorpiosa @ 2010 04 09, 16:46)
Nesamone biggrin.gif . Vaikai ruko prie mokyklos duru, valgykloje bandykit pavalgyt lotuliukas.gif neapsinuodisit bus gerai. Lygint nera net ko su Svaja mirksiukas.gif . Man Naujamescio prie pat namu bet ten neleisiu vaikus. Yra aisku ir geru mokytoju ten bet.... vien pokazucha ir bendravimas su vaikais irgi. Pamokoj viena prie tevu kita schmoll.gif.Mokykla aplesta, niuri... tik direktores kabinete tvarka.

Valgom 3 metus ir ne viena karta neapsinodijom schmoll.gif , o rukančiu vaiku yra prie kiekvienos mokyklos duru, tiesa aš kažkaip nemačiau ten rukančiu vaiku, o šiaip esam labai patenkinti pradinės klasės mokytoją 4u.gif ,ir tuo kad tevai rupinosi kas viksta mokykloj, (turim su kuom palygint)
Atsakyti
QUOTE(Vėja2 @ 2010 04 09, 15:03)
Valgom 3 metus ir ne viena karta neapsinodijom  schmoll.gif  , o rukančiu vaiku yra prie kiekvienos mokyklos duru, tiesa aš kažkaip nemačiau ten rukančiu vaiku, o šiaip esam labai patenkinti pradinės klasės mokytoją  4u.gif  ,ir tuo kad tevai rupinosi kas viksta mokykloj, (turim su kuom palygint)


Kiekviena diena su skaudanciais pilvais, ir rukantys yra kasdien. Kuria prasme tevai rupinasi.
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2010 04 09, 16:12)
Kiekviena diena su skaudanciais pilvais, ir rukantys yra kasdien. Kuria prasme tevai rupinasi.

tai cia panasu kad sveikatos problemu turite, as skundu is vaiku negirdejau
Atsakyti
QUOTE(nuliaX @ 2010 04 09, 19:37)
tai cia panasu kad sveikatos problemu turite, as skundu is vaiku negirdejau


Ar kada nors klausete? Jeigu vaikai mokykloje nevalgo tai ir skundu neturi aisku smile.gif . Gerai as nesigincisiu tongue.gif .
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2010 04 09, 23:33)
Ar kada nors klausete? Jeigu vaikai mokykloje nevalgo tai ir skundu neturi aisku smile.gif . Gerai as nesigincisiu tongue.gif .

na, mano vaikas valgo jau antrus metus, o po pietu eina i treniruote tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(nuliaX @ 2010 04 10, 08:44)
na, mano vaikas valgo jau antrus metus, o po pietu eina i treniruote tongue.gif


lotuliukas.gif Labai teisingai po valgio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2010 04 12, 14:26)
lotuliukas.gif Labai teisingai po valgio thumbup.gif

ne, nu jas jau visai nusisnekate, reiskia vaikas turi eiti alkanas i treniruote, kur treniruojasi beveik 3 val,
blink.gif
jeigu jau tokia smulkmeniska, tai dar karta aiskinu kad tarp pietu ir sporto yra apiee 40 min pertrauka, gal taip aiskiau?????????????????????/
Atsakyti
QUOTE(Kliak @ 2010 04 09, 12:36)
Mano nuomonė kitokia. Po to dirbau Juventos gimnazijoje, tai ten visa bendruomenė kaip didelė šeima. Labai nuoširdūs santykiai tarp mokinių ir mokytojų. Tokių santykių nepastebėjau Santaros mokykloje, labai dalykiški santykiai vyravo, kaip lietuvių mokyklose dažnai būna. Iš vaikų reikalaujami tik rezultatai, nes to administracija reikalauja iš mokytojų. Mokytojas yra žmogus, jo psichologinė būklė atsiliepia vaikams. Bet čia tik mano subjektyvi nuomonė. Aš savo vaiką leidau į Ateities mokyklą, net iš rugsėjo 1 šventės galima buvo matyti, kad tai mokinių mokykla, jie laisvai joje jaučiasi, o Santaroje viskas kaip aš sakau " na pokaz".
Papildyta:
Prisiminiau, ką dar norėjau parašyti apie Santaros mokyklą. Administracijos tokia politika, kad tarp mokytojų ir mokinių skatinamas ne nuoširdus bendradarbiavimas, bet žiauri konkurencija. Būtent todėl jos bendruomenė nėra draugiška, ir būtent tuo skiriasi nuo kitų mokyklų.

aciu Jums uz nuomone!!!! Nuosirdus santuykiai tarp mokytoju ir mokiniu, seimos atmosfera mokykloje yra svarbu. Man asmeniskai tai butu rimtas argumentas mokyklos pasirinkimui, kaip ir mokymosi kokybe. Gaila, kad Juventos gimnazija nepriima i 5 klases.
Atsakyti
Valio, reorganizacija mokyklų kol kas sustabdyta iki kol Seimas liepos mėn. priims pataisas prie švietimo įstatymo.
Atsakyti