Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Rusu mokyklos
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Nuo 7 metų ir vyresni > Mokyklos > Vilnius
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Uliuliuska
Sveikos. Norejau suzinoti, gal kas leidzia vaikus i rusu mokykla. Domina mokyklos ,kur sustiprinta anglu kalba. Mes lankom darzeli-mokykla,kitais metais eisim i 1 klase, bet jau antrus metus mokomes anglu. smile.gif
Mirėja
QUOTE(Uliuliuska @ 2005 12 19, 17:04)
Tema galit triti verysad.gif
*

Jei kalbi apie darželį- mokyklą "Vaivorykštė" tai po jo eina, daugiausiai, į Lukiškių vid. mokyklą. Ten labai geros anglų mokytojos.

Tu pradėjai temą, bet neparašei kas Tave domina, tai niekas ir nežino ką rašyt 4u.gif
miauska
galiu tik pasakyti kad L.Karsavino mokykla tikrai nezimi anglu kalbos stiprumu.
mano sunus dabar 1 klasej bet je dar kyrpo poperius, piesia ir mokosi skaicioti. nors jis pas mus irgi buvo angliskai gerai paruostas. ax.gif
Ikulia
Labukas.
Ka tik radau sia tema. Mano abu vaikai mokesi "Vaivoryksteje". Dukra dabar mokosi Naujamiescio mokykloje ir as tuo labai patenkinta. Ir anglu kalba ir matematika - gerai destomi dalykai, geri mokytojai. Sunus kitais metais irgi eis ten toliau mokytis. smile.gif
Mirėja
QUOTE(Ikulia @ 2005 12 23, 23:55)
Labukas.
Ka tik radau sia tema. Mano abu vaikai mokesi "Vaivoryksteje". Dukra dabar mokosi Naujamiescio mokykloje ir as tuo labai patenkinta. Ir anglu kalba ir matematika - gerai destomi dalykai, geri mokytojai. Sunus kitais metais irgi eis ten toliau mokytis. smile.gif
*

Naujamiečio tai buvusi aštunta? Jei taip, tai kiek zinau Lukiškės ir aštunta po metų-dvėjų susijungs.
Ikulia
QUOTE(mirėja @ 2005 12 23, 23:24)
Naujamiečio tai buvusi aštunta? Jei taip, tai kiek zinau Lukiškės ir aštunta po metų-dvėjų susijungs.
*

Taip, ta pati. Nezinau del sujungimo, bet Lukiskiu tikrai uzdarys...Kas bus toliau-gyvenimas parodys smile.gif
Uliuliuska
QUOTE(mirėja @ 2005 12 24, 00:24)
*

Mes dabar lankom "Vaivorykste", o kur eiti toliau g.gif tai net nezinau. Visai zalia sioj srytij. O Naujamiescio mok-la kur randasi? Tarp kitko SM klube neradau jokiu atsiliepimu nei apie rusu darzelius, nei apie mokyklas verysad.gif Gal zinot kokios info.
vaivaj
O aš siūlyčiau "Ateities" vidurinę. Ji Fabijoniškėse ax.gif
Ikulia
QUOTE(Uliuliuska @ 2005 12 24, 15:18)
Mes dabar lankom "Vaivorykste", o kur eiti toliau  g.gif tai net nezinau. Visai zalia sioj srytij. O Naujamiescio mok-la kur randasi? Tarp kitko SM klube neradau jokiu atsiliepimu nei apie rusu darzelius, nei apie mokyklas verysad.gif Gal zinot kokios info.
*

Naujamiescio mokykla randasi Svitrigailos ir Sevcenkos gatviu sankryzoje. Netoli Mindaugo g. Maximos.
simke
Šiek tiek žinau apie rusų mokyklas. Anglų kalbos mokytojos neblogai paruošia vaikus darželiuose-mokyklose "Vaivorykštė", "Svaja". Tik ten reikia daug pinigų. Naujamiesčio mokykloje galima mokytis nuo 1 klasės. Paruošimas neblogas, bet priklauso pas kokia mokytoją pateks Jūsų klasė. Manau, kad saugiau pradinėse klasėse vaikams mokytis ne didėliuose mokyklose, o darželiuose-mokyklose, o rusų tokių įstaigų nemažai. Jei domintų - atsiliepkite ir parašysiu visu pavadinimus, nors galima rasti internete: www.svietimas.vilnius.lt Ieškoti švietimo įstaigas.
Uliuliuska
QUOTE(simke @ 2006 02 02, 19:54)
Šiek tiek žinau apie rusų mokyklas. Anglų kalbos mokytojos neblogai paruošia vaikus darželiuose-mokyklose "Vaivorykštė", "Svaja". Tik ten reikia daug pinigų. Naujamiesčio mokykloje galima mokytis nuo 1 klasės. Paruošimas neblogas, bet priklauso pas kokia mokytoją pateks Jūsų klasė. Manau, kad saugiau pradinėse klasėse vaikams mokytis ne didėliuose mokyklose, o darželiuose-mokyklose, o rusų tokių įstaigų nemažai. Jei domintų - atsiliepkite ir parašysiu visu pavadinimus, nors galima rasti internete: www.svietimas.vilnius.lt    Ieškoti švietimo įstaigas.
*

Viena is paminetu darzeliu - mokyklu mes ir lankom, tik kad 4 metai greit praeis ir norisi zinoti kur eiti toliau i 5 klase, kad tos zinios anglu kalbos nekur nedingtu ir nepasimirstu. Nes pazanga siuo metu labai didele thumbup.gif , nors ir kainuoja nemazai. doh.gif
vaižgantė
Girdėjau, kad geriausia mokykla Vilniuje yra "Santaros".
JelenaT
Kiek zhinau- Kalvariju mokykla bus 8 klasiu, o "Santaros" bus gimnazija po Kalvarijos. Mano dicke Kalvarishke, tai per susirinkima sake. O 1 klase shiais metais renka su liet. mokyklu programa, destoma bus pagrinde lietuviu kalba, tai mastau mazhaja i ta klase... Na, tevai mano labai priesh, bet, ash manau, kad gerai cia visai- lengviau bus paskui... O ka jus manote, mamos?
skorpiosa
Manau kad vaikas turi teise mokytis savo gimtaja kalba,ir negalima jo sitaip prievartauti. Maniske eis siais metais i Naujamescio nes mokykla labai arti namu o kitu rusu mokyklu salia ner
sedka
Mamos, reikia Jūsų patarimo, nes esu ne vilnietė.
Mano draugai atvažiuoja gyventi į Vilnių iš Sankt Peterburgo. Gyvens netoli Ledo rūmų (Utenos pramogų arenos) Ąžuolyno gatvėje. Vaikas 7 metų, reikia vesti į 1 klasę. Tėvai pasimetę, nes visiškai nežino Vilniaus rusakalbių mokyklų, buvo sūnų užrašę į vieną labiausiai prestižinių Sankt Peterburgo mokyklų, bet turi persikelti gyventi į Lietuvą... Kur patartumėt vesti vaiką?
Uliuliuska
Gal tiktu "Svaja" ar "Vaivorykste"? Cia rusu darzeliai-mokyklos, t.y. iki 5 klases.
Ikulia
QUOTE(skorpiosa @ 2006 05 06, 19:29)
Manau kad vaikas turi teise mokytis savo gimtaja kalba,ir negalima jo sitaip prievartauti. Maniske eis siais metais i Naujamescio nes mokykla labai arti namu o kitu rusu mokyklu salia ner
*

Visiskai su tavim sutinku. Maniske mokosi Naujamiescio mokykloje, perejo i 7 klase, ir as viskuo patenkinta. Siemet ir sunus eis ten i 5 klase.
Jalo
QUOTE(Uliuliuska @ 2005 11 24, 11:09)
Sveikos. Norejau suzinoti,  gal kas leidzia vaikus i rusu mokykla. Domina mokyklos ,kur sustiprinta anglu kalba. Mes lankom darzeli-mokykla,kitais metais eisim i 1 klase, bet jau antrus metus mokomes anglu. smile.gif
*

Papildyta:
Sveikos mielos mamos! Pati labai ilgai ieškojau mokyklos savo suneliui. Neseniai, radau tokią, į kurią leisiu savo vaiką ramia širdim. Skubu pasidalinti informaciją ir su jumis.
Aleksandro Puškino vidurinėje mokykloje (Pašilaičiai, Gabijos 8) nuo ateinančių mokslo metu veiks 1-oji dvasinio-dorovinio ugdymo klasė. Jos organizatoriai ir kuratoriai siekia sudaryti palankias sąlygas vaikams įgyti klasikinį išsilavinimą, padėti jiems suvokti savo identitetą, kultūros vertę, įtvirtinti šeimoje gautas moralės normas. Kartu su bendros programos dalykais, vaikai susipažins su stačiatikių kultūros pagrindais: dainuos, pieš, šoks, išmoks tradicinių amatų. Taip pat vaikai kartu su tėvais dalyvaus vasaros stovyklose. Daugiau informacijos teiraukitės telefonu +370610 48895, arba kreipkitės į mokyklos administraciją.
lukasta

pati dirbu rusiškoje mokykloje ir galiu pasakyti, kad pirmus 4 metus viskas priklauso nuo mokytojos, gali būti super mokykla, o mokytoja kaip armijos "praporščikė", neaišku už ką direktorės laikoma. neduok dieve vaikui pas tokią papulti unsure.gif
Ralicija
Rusų mokykla dar yra Antakalnyje, J. Lelevelio vid. mokykla, rusų – lenkų (ir netiesa kad mokyklą ruošiasi uždaryti), ten dirba tikrai labai geros mokytojos, mano dukra mokosi lenkų kalba, aš labai patenkinta, vaikui skiriama labai daug dėmesio, daug būrelių, vis klasė ar mokykla kažką tai organizuoja (pažįstamų vaikų mokyklose niekas tiek visko neorganizuoja), kiek žinau šią vasarą kapitaliai remontuojamas korpusas, kur mokosi pradinukai, gal ir visa mokykla sulauks pinigų remontui.
JelenaT
4u.gif Kaip vasaros atostogos? Mano dicke pirshta susilauzhe sad.gif O Nuspresta sheimos taryboje- vesim i paprasta klase, be liet. programos. Vaikas atsisake. Ir ash pati, pamasciusi, nebenoriu. O Kalvariju m-kloj kita vasara kapital. remonta pagaliau padarys. Ten super direktore, nemazhai teko su ja bendrauti. Aishku, pradzhioje, kai tik atvykom, po Klaipedos 2 mokyklos buvo baisu... Daug vaiku ish asocialiu sheimu, ne klaseje, bet mokykloje tai yra. Klaipedoje tikrai to nesijaute. Vaikas mano pirmom dienom shoke buvo- keiksmazhodzhiu tiek ishgirdo ish vaiku, kai kurie nesiprause vaikshto, tai kvapas toks- specifinis... Bet zhinote, nera to blogo, kas neisheitu i gera, ji suprato, kad zhmoniu buna visokiu, kad jie gyvena skirtingus gyvenimus. Ir padare labai nevaikishkas ishvadas. Dzhiugu, kad turiu protinga dukra:) Priesh tai ji buvo apsaugota nuo tokios patirties... Vienu zhodzhiu- shiais metais vedu i Kalvariju mokykla ir mazhaja, bus pirmokele. Ji jau buvo mokykloje, apsizhiurejo, labai laukia rudens smile.gif Kaip jus, ar visos jau ishsirinkote mokyklas savo atzhalelem? Sekmes jums ir jusu vaikams!
Jurina
QUOTE(Uliuliuska @ 2007 02 06, 15:54)
Keliu tema i virsu, senokai cia niekas  nerase.  Kaip sekasi rusu mokyklose su kalbom (ypac lietuviu?)
*

Lietuviu kalba destoma 2 kart per savaite visai klasei, nors turetu buti pogrupiai.
Bet destytoju stoka.
Raso raides , bet kam? - nelabai suprantu, nes jiems dabar reiktu zodyna papildyt, bet nesu pedagoge ir nenurodinesiu gi kaip reikia mokint vaikus.
Per pusmeti pasistumejo labai mazai, vnzo kol nekalbes tol jokiu izymiu suoliu ir nebus.
JaunaDvynukuMamyte
QUOTE(Jurina @ 2007 02 08, 15:47)
Lietuviu kalba destoma 2 kart per savaite visai klasei, nors turetu buti pogrupiai.
Bet destytoju stoka.
Raso raides , bet kam? - nelabai suprantu, nes jiems dabar reiktu zodyna papildyt, bet nesu pedagoge ir nenurodinesiu gi kaip reikia mokint vaikus.
Per pusmeti pasistumejo labai mazai, vnzo kol nekalbes tol jokiu izymiu suoliu ir nebus.
*

As pati mokiausi "Santaros" mokykloje.
Anglu mokiausi nuo 2 klases. Manau kad jei prasyti i sustiprinta grupe, tikrai vaikas ismoks ta kalba. Direktore yra labai griezta ir mokykloje yra tvarka! Is mano paraleles - 6 klases po 30 zmoniu neistojo niekur gal 30... kurie isvyko ar nenorejo ar neistojo.. Manau tikrai bus gimnazija, ir yra atsizvelgiamai tevu ir vaiku norus. Siaip visos klases yra draugishkos.
Liudmila Graciova
As labai patenkinta Naujamiescio mokykla. Mano 2 dukros eina ir abieju mokytajos labai geros. Tik lietuviu kalbos mokytojos daznai keiciasi, manu tai negerai ipac tiems kam sunku su kalba, nes tik pripranta prie vienos ateina nauja irvel viskas is naujo. Ir dar man nepatinka , kad pradineje mokykloje nevertina balais vaiku darba.
O dar manau jei vaikas geras ir jam patinka mokitis, tai visur bus gerai 4u.gif
Alissa
Mielos mamytes,
jokiu budu neleiskit savo atzalu i L.Karsavino [SIZE=14]vid. mokykla. Labai prastas mokytoju pasiruosimas (ne visu, zinoma), labai dideles problemos su morale, kysininkavimas . Vienu zodziu, baisu protest.gif
HIGHWAY
Mano vyresnis sunus lanke "SVAJOS" darželį-mokyklą, likau labai patenkinta ir priežiūra ir mokymu. Lanke nuo 3 mt iki 5 klasės. thumbup.gif
Mavija
Sveikos, mamos smile.gif
norejau daugiau suzinoti apie pradines mokyklas Svaja ir Vaivorykste. kur jos randasi? ar sunku i jas patekti? ar reikia is anksto uzrasyti vaika i jas (pries kiek? pries metus, dvejus?) kaip supratau, jusu nuomone apie sias mokyklas gera.... dar buvo tokia nuomone , kad brangu, ar jos yra nevalstybines? kas butent ten kainuoja?
musu mazius dar mazas, bet as jau apie mokykla daznai pagalvoju, reikia is anksto issirinkti...
Aciu 4u.gif
Marina
QUOTE(Jurina @ 2007 02 08, 14:47)
Bet destytoju stoka.
*

Sveiki smile.gif skaitau ir galiu pasakyti, kad nesamone doh.gif del lietuviu kalbos mokymo. Visur yra grupes (12 - 14 moksleiviu) ir lietuviu kalba destoma nuo 5 klases 3 kart per savaite smile.gif
http://www.sofija.skynet.lt/Lit/tvarkar.doc - cia tvarkarastis vienos rusiskos mokyklos. Galit paziureti kiek kokiu kalbos pamoku yra smile.gif Programa bendra, skirtumas gali buti tik vyr. klasese, priklausomai nuo profilio - humanitarinis ar realinis smile.gif
Jurina
QUOTE(Marina @ 2007 04 13, 16:33)
Sveiki smile.gif skaitau ir galiu pasakyti, kad nesamone doh.gif del lietuviu kalbos mokymo. Visur yra grupes (12 - 14 moksleiviu) ir lietuviu kalba destoma nuo 5 klases 3 kart per savaite smile.gif
http://www.sofija.skynet.lt/Lit/tvarkar.doc - cia tvarkarastis vienos rusiskos mokyklos. Galit paziureti kiek kokiu kalbos pamoku yra smile.gif  Programa bendra, skirtumas gali buti tik vyr. klasese, priklausomai nuo profilio - humanitarinis ar realinis smile.gif
*

Nesamonė, ką aš rašau? ar nesamonė kad taip mažai pamokų? (bet mes tik pirmokai biggrin.gif ) ar nesamonė kad dėstoma visai klasei? ar kad raides rašo? konkrečiau prašom ax.gif biggrin.gif
Marina
QUOTE(Jurina @ 2007 04 18, 13:44)
Nesamonė, ką aš rašau? ar nesamonė kad taip mažai pamokų? (bet mes tik pirmokai biggrin.gif )  ar nesamonė kad dėstoma visai klasei?  ar kad raides rašo? konkrečiau prašom  ax.gif  biggrin.gif
*

Atsiprasau blush2.gif rasiau ne apie pirmokus, nes nuo 5 klases pamoku zymiai daugiau ir destoma gupese, o ne visai klasei 4u.gif Ir tikrai as kaip pastebejau (dirbu rusu mokykloj), kad vaikams nera problemos su lietuviu kalba, nors tai ir rusu mokykla butu. Toliau, nuo 6-7 klases ir kai kurie dalykai destomi lietuviu kalba, be to visi vadoveliai lietuviski. Tai likti "be kalbos" gana mazai sansu smile.gif
Libra
Ka galite pasakyti apie Lazdynu vidurine mokykla (rusu-lenku)? Gal kieno nors vaikai ten mokosi?
Jurina
QUOTE(Marina @ 2007 04 20, 16:35)
Atsiprasau blush2.gif rasiau ne apie pirmokus, nes nuo 5 klases pamoku zymiai daugiau ir destoma gupese, o ne visai klasei 4u.gif  Ir tikrai as kaip pastebejau (dirbu rusu mokykloj), kad vaikams nera problemos su lietuviu kalba, nors tai ir rusu mokykla butu. Toliau, nuo 6-7 klases ir kai kurie dalykai destomi lietuviu kalba, be to visi vadoveliai lietuviski. Tai likti "be kalbos" gana mazai sansu smile.gif
*

Jei ne paslaptis ką dėstot?
Žinau kad mum irgi priklauso lietuvių kalbos dėstymas pogrupėse, bet nėra dėstytojų doh.gif tikėkimes kad atsiras biggrin.gif
Marina
QUOTE(Jurina @ 2007 04 23, 15:57)
Jei ne paslaptis ką dėstot?
Žinau kad mum irgi priklauso lietuvių kalbos  dėstymas pogrupėse, bet nėra dėstytojų  doh.gif  tikėkimes kad atsiras  biggrin.gif
*

Ne paslaptis smile.gif Esu rusu kalbos mokytoja ir dirbu vienoj is geriausiu rusu mokyklos - Kacialovo gimnazijoj 4u.gif
viketa
QUOTE(Libra @ 2007 04 23, 09:21)
Ka galite pasakyti apie Lazdynu vidurine mokykla (rusu-lenku)? Gal kieno nors vaikai ten mokosi?
*

Mano vyresnis sunus ten mokosi jau 7 metus. Mokyklos keisti nezadu, o kiek kalbejau su viena mamyte, tai is Kacialovo gimnazijos nori pervesti i Lazdynu vidurine.Ir dukra lankys ta pacia mokykla. Domejausi daugeliu mokyklu, kiek zinau pas visus “savi tarakonai”. Neseniai mokykloje irenge vaizdo kameras, aukletoja labai idomiai dirba su vaikais. I mokykla eina noriai. Ir zinios geros. Kenguru visai neblogi rezultatai.... Tave kas domina – pradinukai ar didesni....
Tiesa, daug renginiu ir pradineje mokykloje buvo, ir dabar nemazai....

mano bernas rusu klaseje....
viketa
dar neparasiau - nera privalomos uniformos ir mokyklos remontui tevai prasomi tik pervesti 2% pajamu mokescio. nu, kartais klases fondui renka - dovanelems vaikuciams, kokiom klijuotem (darbeliu pamokoms) pirkti. Bet cia kai buvo 1-2 kl. ir viskas! o matau, kad mokykloje yra vaizdiniu graziu priemoniu, tai aukletoja sake, kad skiria lesu daug kam.
Libra
QUOTE(viketa @ 2007 05 01, 13:43)
Tave kas domina – pradinukai ar didesni....
  Tiesa, daug renginiu ir pradineje mokykloje buvo, ir dabar nemazai....
mano bernas rusu klaseje....
*

Mane domina pradinukai. Buvom sestadieni susipazinti su mokytoja (atrodo, vardu Zana, is to strioko pamirsau biggrin.gif ). Labai maloniai pabendravom ir vaikam patiko. Gal jinai buvo ir tavo vaiko mokytoja? Gal ka gali pasakyti apie ja?
Didelis privalumas, kad nuo siu metu zada ivesti papildoma prailgintos grupes mokytojos etata.
viketa
Libra, sestadieni? ...

ne, mano sunus mokesi ne pas ja. Jo mokytoja jau nebedirba mokykloje. o paklausiau kaiminkos, koks vardos mokytojos, kurios lauke siuos metus (6,5 neleido, nes norejo butent pas ja), tai sake Zaneta..... Tai gal ta pati, nes ji dabar tures 1 klase. Nu, gyre ja.... bet tik viena ta nuomone ir zinau.....
Libra
QUOTE(viketa @ 2007 05 03, 13:52)
Libra, sestadieni?  ...

ne, mano sunus mokesi ne pas ja. Jo mokytoja jau nebedirba mokykloje. o paklausiau kaiminkos, koks vardos mokytojos, kurios lauke siuos metus (6,5 neleido, nes norejo butent pas ja), tai sake Zaneta..... Tai gal ta pati, nes ji dabar tures 1 klase.  Nu, gyre ja.... bet tik viena ta nuomone ir zinau.....
*

Taip, butent sestadieni. Sestadieniais vyksta paruosiamieji uzsiemimai busimies pirmokams (si sestadieni uzsiemimu nebus, jeigu ka, bus kita sestadieni 10 val.).
Jeigu Zaneta, ta tada ta pati mokytoja. Kiek girdejau, tai labai graziai su vaikais bendrauja. Turi muzikini issilavinima, moka skambinti pianinu, dainuoja. Prakalbejom su ja apie valanda, labai maloniai paaiskino visa sistema mokykloje.
Jullaja
O gal kieno vaikai Kacialovo Gimnazijoj mokosi?
Mokytojos atsiliepima maciau... smile.gif nenuostabu... tiesiog mes karoliniskese gyvenam... nors iki 5 klases dar toloka... bet vis tiek...

blush2.gif
HIGHWAY
QUOTE(Jullaja @ 2007 05 14, 21:54)
O gal kieno vaikai Kacialovo Gimnazijoj mokosi?
Mokytojos atsiliepima maciau... smile.gif nenuostabu... tiesiog mes karoliniskese gyvenam... nors iki 5 klases dar toloka... bet vis tiek...

blush2.gif
*

Mano sunus baigia 6 klase šioje mokykloje. Neko blogo negaliu pasakiti apie mokyklą. Aišku yra savo pliusu ir minusu kaip ir visuose mokyklose. Viskas priklausis nuo klases vadovo, ir mokytoju kurie destis.
Lesia
QUOTE(HIGHWAY @ 2007 05 16, 19:37)
Mano sunus baigia 6 klase šioje mokykloje. Neko blogo negaliu pasakiti apie mokyklą. Aišku yra savo pliusu ir minusu kaip ir visuose mokyklose. Viskas priklausis nuo klases vadovo, ir mokytoju kurie destis.
*

Mano sunus irgi siemet baige 6 kl. lotuliukas.gif Disciplina sioje mokykloje 5+,popamokine veikla 5+,lietuviu iki 4 kl.-blogai-visus metus" 2 gaideliai" dainuodavo,o nuo 5kl.- 5+++(mano vaikas lanko stipresne grupe,nes is karto buvo suskirstyta i 2 dalys), pritariu,kad viskas priklauso nuo mokytojos.Nors pazinojau keleta abiturijenciu,kurios turejo beveik visu pagrindiniu dalyku repetitorius,nors ir mokesi 8-9-10. Idomu butu isklausyti ir kitu mamyciu komentarus apie Kacialovo gimnazija,jei tokiu yra. g.gif
HIGHWAY
QUOTE(Lesia @ 2007 07 01, 23:57)
Mano sunus irgi siemet baige 6 kl. lotuliukas.gif Disciplina sioje mokykloje 5+,popamokine veikla 5+,lietuviu iki 4 kl.-blogai-visus metus" 2 gaideliai" dainuodavo,o nuo 5kl.- 5+++(mano vaikas lanko stipresne grupe,nes is karto buvo suskirstyta i 2 dalys), pritariu,kad viskas priklauso nuo mokytojos.Nors pazinojau keleta abiturijenciu,kurios turejo beveik visu pagrindiniu dalyku  repetitorius,nors ir mokesi 8-9-10. Idomu butu isklausyti ir kitu mamyciu komentarus apie Kacialovo gimnazija,jei tokiu yra. g.gif
*

Na ir aš norečiau kitu nuomone sužinot apie šia gimnazija 4u.gif
Lesia kokjo kalasej tavo sūnus? g.gif
<Intraverte>
Patariu, neleisti savo vaikų į "Senamiesčio" vidurine, jau vien rajonas pasako daug ką, ir mokiniai susirenka atitinkami...
Žinios - silpnos, vienintelis privalumas - mokytojai gan šilti, draugiški ir geranoriški...
MamaI
Na va,ir mes siemet keiciam mokyklas,dukra ejo i Santaros vydurine,dabar lankis Ateites vyd.mokykla.Baisoka keist bet kitos iseities neturim. g.gif Gal kieno nors vaikai eina i Ateities mokykla,gal galit pasidalinti informacija ?
Mamusik
QUOTE(MamaI @ 2007 08 12, 10:45)
Na va,ir mes siemet keiciam mokyklas,dukra ejo i Santaros vydurine,dabar lankis Ateites vyd.mokykla.Baisoka keist bet kitos iseities neturim. g.gif Gal kieno nors vaikai eina i Ateities mokykla,gal galit pasidalinti informacija ?
*

O kodel Jus isejot is SANTAROs vidurines? ATEITIES vidurine mokykla yra gera, geri pedagogai, specialistai (aisku kalbu ne apie visus mokytojus, yra ir isimciu). Didelis pliusas yra tas, kad mokytojai retai keiciasi, del to ir mokymosi kokybe gera. Kai mano "karapuzas" ugtels tai eis i sia mokyla pas mokytoja Rima (pradiniu klasiu mokytoja).
Sfincss
Mano gražuolė eis į Aleksandro Puškino mokykla (Gabijos g.).
Man, ir dukrai, labai patiko aplynka, mokytojos ir šeip gera nuojauta:)

Tikiuosiu viskas bus gerai.
MamaI
QUOTE(Mamusik @ 2007 08 22, 23:07)
O kodel Jus isejot is SANTAROs vidurines? ATEITIES vidurine mokykla yra gera, geri pedagogai, specialistai (aisku kalbu ne apie visus mokytojus, yra ir isimciu). Didelis pliusas yra tas, kad mokytojai retai keiciasi, del to ir mokymosi kokybe gera. Kai mano "karapuzas" ugtels tai eis i sia mokyla pas mokytoja Rima (pradiniu klasiu mokytoja).
*

Pakeitem mokykla todel,kad pasikeite musu gyvenamoji vieta.Pirma karta buvom siandien mokykloj,tai abi su dukra likom patenkintos,labai siltai prieme klasei ja thumbup.gif ,ir mokytoja ir mokyniai thumbup.gif ,ir aplinka patiko,aisku mokykla reikalauja remonto,ir nemazo.Kaip bus toliau ziuresim g.gif Norejom eiti ir mes i A.Puskino mokykla,girdejom kad ir nebloga,bet mums nepatogu vazinet schmoll.gif ,manau vaikam tai sukelia nemazai problemu.
Uliuliuska
Pakeliu tema i virsu.
zanetka
4u.gif Labutis, as jau ieskau mokyklos , kaip galvojot ar laiku pradejau? manau kad rusiskoje mokykloje visada bus vietu o gal klystu ?
pukpuk
Sveiki, gal kas galit patarti gera rusu mokykla Vilniuje?

P.S. Siaip planavome i V.Kacialovo eiti, bet ten nuo sekanciu metu i penktas klases jau nerinks mokiniu, tik nuo 9 kl bus. T.y. mokykla pavirs tikraja gimnazija.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.