Įkraunama...
Įkraunama...

Ką padovanoti žmogui, turinčiam viską

QUOTE(saulevandeny @ 2009 02 05, 17:19)
Čia tam, kas turi humoro jausmą  thumbup.gif  dovana  lotuliukas.gif

o cia tai geras thumbup.gif super tas niekas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurytux: 06 vasario 2009 - 01:43
QUOTE(saulevandeny @ 2009 02 05, 15:19)
Čia tam, kas turi humoro jausmą  thumbup.gif  dovana  lotuliukas.gif


Tikrai nesuprasciau, nors manau, kad jumoro jausma turiu smile.gif Dar kad bent ne tiek kainuotu, o dabar g.gif
Atsakyti
QUOTE(Talalita27 @ 2009 02 08, 03:58)
Tikrai nesuprasciau, nors manau, kad jumoro jausma turiu smile.gif Dar kad bent ne tiek kainuotu, o dabar  g.gif

kazkuriam saite maciau 39lt doh.gif
Atsakyti
Na jau tik ne taures doh.gif kur jas po to sandėliuoti? jau tada geriau muilo doh.gif
Kas mėgsta krapštytis, gali padaryti dovaną savo rankomis, bus daug smagiau tokią dovaną gauti, nei pirktą serijinės gamybos mirksiukas.gif Pvz. nedidelėm progom (ne jubiliejams) aš dovanoju savo siūtus krepšiukus, tašytes. Kol kas visi patenkinti buvo thumbup.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(saulevandeny @ 2009 02 05, 17:19)
Čia tam, kas turi humoro jausmą  thumbup.gif  dovana  lotuliukas.gif

O cia tai tikrai super thumbup.gif Padovanociau uosvienei, kuriai niekad nieko nereikia, o kai atnesi geliu - sako: geriau mandarinu kilograma butumet atsinese lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
galima padovanoti savo ranku darbo nupiesta paveiksliuka arba pvz numegzti salika;]
Atsakyti
Pritariu, kad zmogui, turinciam viska, reikia dovanoti ranku darbo, asmenine dovana su uzrasu ar nuotrauka rolleyes.gif
Atsakyti
Gal kas galetu pasakyti kiek tokia knyga is nuotrauku kainuoja? g.gif
Atsakyti
Man patinka tokios dovanos, kaip bilietas i teatra, baleta, koncerta..aisku reikai pakankamai geria pazinoti zmogu, kad zinotum, kas patinka ax.gif
Atsakyti
Gal vaikui turinciam visko cia rastumete dovaneliu www.dovanosvaikams.lt
Atsakyti
Auksines arbatos tiek g kiek jam metu pvz.
40 - 40g auksines arbatos
50- 50g auksines arbatos

zinau kad skionio namai Gurman's isduoda specialius sertifikatus, del arbatos autentiškumo pati pirkau 4u.gif
dovanojau USA gyvenanciam dedei, tai mano dovana buvo isskirtine cool.gif
Atsakyti
gavau l originalia dovana , pinigu medi su priklijuotais ant saku pinigais metaliniais:))))))))))))))
Atsakyti