Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ką padovanoti žmogui, turinčiam viską
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Šventės > Dovanos ir gimtadieniai
Pages: 1, 2, 3, 4
artistė
QUOTE(kybirkstele @ 2007 12 09, 22:32)
O gal kas turetu patarimu ka padovanoti uosviam ir tevam? suku galva turbut nuo lapkricio pradzios, bet niekaip nesugalvoju nieko doro...

gal pasidalintumete savo ptirtimi ka esate dovanoje? buciau be galo dekinga... ax.gif
*

Tėvams, uošviams siūlau dovanot bilietus į renginius. Kalėdoms nupirkau visiems bilietus į ''Liepsnojantį Kalėdų ledą''. Buvo laimingi nerealiai, nes patys tai neleistų sau bilieto po 100 lt. Jie nesuvikia tokių kainų. Man irgi piniginė žiauriai suplonėjo, nes buvom 7-niese. Bet džiaugsmas, kurį mačiau tėvų veiduose atpirko viską. Kitą kartą galima kažkokį pigesnį renginį rasti- kad ir dramos ar muzikinis teatras, geras filmas, jei kaulai neišretėję- galima ant ledo pačiuožinėt biggrin.gif Tėvai dažniausiai jau viską turi, geros emocijos- puikiausia dovana
monaziu
Visu pirma, manau nera tokiu, kurie turi viska. Kuo daugiau turi, tuo labiau auga ir norai, todel galima siek tiek pasigilinti ir issiaiskinti ko dar siekia gyvenime tas zmogus ir padovanoti tai, kas nors siek tiek priartintu ji prie jo tikslo.

O siaip labai teisingai pastebeta - tokiems zmonems, kurie mano esa turintys viska, neverta stengtis itikti, vistiek neivertins visu pastangu, geriau tuomet paprasta simbolika ar suvartojamos dovanos.
merga
Mano gimtadienis tik,ka praejo.Gavau ivairiu dovanu.Ir brangiu,ir praktisku,ir graziu,bet man asmeniskai pati geriausia dovana yra kai susirenka mano seima.Ir kai yra agalimybe pabuti visiems drauge! 4u.gif
goduke
kai viska turi galima padovanoti BIBLIJA. nesvarbu ar jaunas ar senas kadanors prireiks mirksiukas.gif o siaip tai labai grazu tureti toki daikata ir pasiskaityneti karts nuo karto (aisku jei zmogus katalikas) tongue.gif mano daruge neseniai dovanojo su auksiniais galais puslapiu ispudingai atrodo bigsmile.gif
merga
QUOTE(goduke @ 2008 04 11, 11:57)
kai viska turi galima padovanoti BIBLIJA. nesvarbu ar jaunas ar senas kadanors prireiks mirksiukas.gif o siaip tai labai grazu tureti toki daikata ir pasiskaityneti karts nuo karto (aisku jei zmogus katalikas) tongue.gif mano daruge neseniai dovanojo su auksiniais galais puslapiu ispudingai atrodo bigsmile.gif
*

Biblija grazi ir gera butu dovana,beda ta ,kad daugelis dabartiniu zmoniu nevertina nieko iskyrus materializma.Ir kaip bebutu gaila jiems nieko iskyrus pinigus ir pasipuikavima pries kitus nereikia nieko schmoll.gif unsure.gif verysad.gif
goduke
QUOTE(milarika @ 2008 04 17, 08:08)
Jei turit daug nuotrauku, galima padaryti knyga apie visa zmogaus gyvenima. Tokias knygas galima uzsisakyti internetu, tereikia tik nusiusti nuotraukas.
*

o gal adresiuka kartais turite kur tas knygas daro 4u.gif
merga
QUOTE(goduke @ 2008 04 20, 10:45)
o gal adresiuka kartais turite kur tas knygas daro 4u.gif
*

Klaipedoje daro "Technologiju parke",bent pries metus tai tokia paslauga jie teike biggrin.gif
goduke
QUOTE(merga @ 2008 04 21, 10:25)
Klaipedoje daro "Technologiju parke",bent pries metus tai tokia paslauga jie teike biggrin.gif
*

del anytos tai cia geras drinks_cheers.gif o internetinio adreso turbut neturit blush2.gif na panarsysiu gal rasiu mirksiukas.gif aciu 4u.gif
deltadu
QUOTE(goduke @ 2008 04 21, 22:34)
o internetinio adreso turbut neturit blush2.gif na panarsysiu gal rasiu mirksiukas.gif aciu 4u.gif
*

Jeigu netycia rastum - imesk nuorodele. Ir man labai reikia 4u.gif
Mertišė
Žinau kas daro tokias knygas. www.brukne.lt Tai tikrai bus labai įspudinga dovana. thumbup.gif
Athena
QUOTE(goduke @ 2008 04 11, 11:57)
*

Mano draugė pašiurptų iš siaubo ir dar pagalvotų, kad išprotėjau, jeigu padovanočiau lotuliukas.gif
Daile
Dovanokit ispudi.
Per gimtadienius tiems, kurie turi viska, zmones dovanoja sou.
Geles i namus su gyva muzika.
Paskutiniu metu daug zmoniu, jei svencia didelej patalpoj, dovanoja cigones (15 min atliekama sou) netiketumas, egzotiska isvaizda, gyva muzika, burtai.
Dovanoja pilvo soki.
Personazu zaidima.
Romansus, atliekamus sodraus balso ir gitaros.
Kam ko reikia. Kas kam patinka. Zodziu, variaciju daug mirksiukas.gif
Po visko atlikejai pasako,kadyra dovana jubiliatui nuo to ir to.
Nuotaikingos foto,ispudis visiems,ko ne dovana viska turinciam zmogui?
'
goya
Tam kas turi viska ir NIEKO nereikia, padovanokit NIEKĄ thumbup.gif

http://www.smagiosdovanos.lt/index.php/preke/1140

user posted image
,lilit,
QUOTE(Mertišė @ 2008 05 09, 09:12)
Žinau kas daro tokias knygas. www.brukne.lt Tai tikrai bus labai įspudinga dovana. thumbup.gif
*

Gal yra kam teke darytis ten knyga? Ar ten pats pasidarai kaip turetu atrodyti ar jiem reik nusiust foto ir jie sudelioja? Ju psl nelabai supratau is esancios info ax.gif
davinci
Man ta idėja dovanoti Biblija labai patiko.
"viską turintys" dažniau būna išsilavinę žmonės. Tai manau daugelis suprastų .
Dovanų idėjų galima rasti čia
http://www.dovanos.lietuvoje.info/
katcia
QUOTE(,lilit,,2008 07 18, 13:05)
Gal yra kam teke darytis ten knyga? Ar ten pats pasidarai kaip turetu atrodyti ar jiem reik nusiust foto ir jie sudelioja? Ju psl nelabai supratau is esancios info  ax.gif
*

paklausk pas milarika ji dare savo dukrai 18 gimtadienio proga smile.gif
manau tai labai grazi dovana...
JOLITUKAS
Šiandien gavau dovanų šaudymą tire iš kovinių ginklų doh.gif lotuliukas.gif (vyras ekstremalo ieškojo ax.gif . Tiesa lėktuvų atsisakiau blink.gif )
lapexs
Maniskis is tu,kuriuos gali nustebinti tik saunia ideja,nes turi visko...Arteja gimtadienis,o minciu nulis! verysad.gif Issisemiau...Praeitais metais dovanojau "dovanu kambari"-puse metu pirkinejau tai si,tai ta,viska pakavau,o gimtadienio diena viska sunesiau i viena kambari.Kiekviena dezele puosiau balionais ir atvirute,nurodancia,kam ta dovana skirta.Vyras juokesi iki asaru,o balionu neleido ismesti gera pusmeti!Buvau uzsakiusi torta su mielu uzrasu[dezes nesimate per balionus biggrin.gif ],i senovine skrynele sudejusi ant popiereliu surasytus norus,ka galeciau jam padaryti malonaus,praktisku dalykeliu.
Didziausias privalumas ruosiantis is anksto-nesijaucia dideliu islaidu mirksiukas.gif
saiste4
http://www.smagiosdovanos.lt/index.php/preke/1140

va čia nereali dovana žmogui, kuris viską turi ;>

4u.gif
renaata
Man asmeniškai labai patiktu gauti dovanų - fotosėsiją visai šeimai. Tikrai turėtumėme ką prisiminti thumbup.gif
-Mylia-
Nemanau, kad apskritai yra žmonių, turinčių viską.Vistiek kažką padovanoti galima. Galbūt nebūtinai prabangų ar brangų daiktą.Svarbu, kad apskritai prisimeni žmogaus šventę.
Jūja
mes kai nesugalvojom ką padovanoti-dovanojom knygą.
http://www.almalittera.lt/lt.php/28;book;23184
ir buvo labai jubilijatas patenkintas. ir susitikus po kiek laiko vėl dėkojo ir sakė, kad labai gera ir įdomi dovana. Progai pasitaikius keliaus kur nors pagal knygos rekomendacijas.

o čia dar viena, panašaus pobūdžio
http://www.almalittera.lt/lt.php/28;book;30767
rajola
Praeitais metais tokiam žmogui buvau užsakius smuikininką. Kadangi ji pati labai muzikali, tai tokia dovana(kad ir vieno kūrinio), davedė ją iki laimės ašarų.
inrinke
Ruosiames vyro pusseseres 40-meciui, ilgai sukom galvas, ka padovanoti! doh.gif Ir nusprendem: nupirkom bilietus i teatra, medine skrynele , i ja sudejom ivairiausius daiktus ( 40). Padarem saraseli ir parasem Visiems gyvenimo atvejams. Aprasem, kam skirta kiekviena smulkmena. Pvz,: bilietai i teatra- puikiam kulturingam poilsiui; citrina- imuninei sistemai stiprinti; knyga- intelektui tobulinti; zvake- seimos jaukumui sukurti; duona- nuo bado apsiginti; kompasas- teisingam keliui surasti; vynas- sielos buklei pagerinti; zaisliukas- kai bus labai liudna; vanduo- troskuliui numalsinti; saldumynai- saldesniam gyvenimui ir t.t. lotuliukas.gif Tikiuosi, patiks ir pakels nuotaika mirksiukas.gif .
Aloka
QUOTE(inrinke @ 2008 10 25, 17:36)
Ruosiames vyro pusseseres 40-meciui, ilgai sukom galvas, ka padovanoti! doh.gif Ir nusprendem: nupirkom bilietus i teatra, medine skrynele , i ja sudejom ivairiausius daiktus ( 40). Padarem saraseli ir parasem Visiems gyvenimo atvejams. Aprasem, kam skirta kiekviena smulkmena. Pvz,: bilietai i teatra- puikiam kulturingam poilsiui; citrina- imuninei sistemai stiprinti; knyga- intelektui tobulinti; zvake- seimos jaukumui sukurti; duona- nuo bado apsiginti; kompasas- teisingam keliui surasti; vynas- sielos buklei pagerinti; zaisliukas- kai bus labai liudna; vanduo- troskuliui numalsinti; saldumynai- saldesniam gyvenimui ir t.t.  lotuliukas.gif Tikiuosi, patiks ir pakels nuotaika mirksiukas.gif .
*

thumbup.gif labai faina, bet Jus ir isradingi , sugalvoti 40 smulkmenu su aprasymu blink.gif
Bit_ute
QUOTE(inrinke @ 2008 10 25, 18:36)
Ruosiames vyro pusseseres 40-meciui, ilgai sukom galvas, ka padovanoti! doh.gif Ir nusprendem: nupirkom bilietus i teatra, medine skrynele , i ja sudejom ivairiausius daiktus ( 40). Padarem saraseli ir parasem Visiems gyvenimo atvejams. Aprasem, kam skirta kiekviena smulkmena. Pvz,: bilietai i teatra- puikiam kulturingam poilsiui; citrina- imuninei sistemai stiprinti; knyga- intelektui tobulinti; zvake- seimos jaukumui sukurti; duona- nuo bado apsiginti; kompasas- teisingam keliui surasti; vynas- sielos buklei pagerinti; zaisliukas- kai bus labai liudna; vanduo- troskuliui numalsinti; saldumynai- saldesniam gyvenimui ir t.t.  lotuliukas.gif Tikiuosi, patiks ir pakels nuotaika mirksiukas.gif .
*

Labai sauni dovana, tikrai jubiliate bus nustebinta ir suzaveta. thumbup.gif
kovinukė
QUOTE(inrinke @ 2008 10 25, 09:36)
Ruosiames vyro pusseseres 40-meciui, ilgai sukom galvas, ka padovanoti! doh.gif Ir nusprendem: nupirkom bilietus i teatra, medine skrynele , i ja sudejom ivairiausius daiktus ( 40).

labai idomi mintis, ir sugalvok tu man 40 daiktu g.gif

musu draugui 30 m. arteja, tema jureiviai, piratai, laivai...gal kas kokiu minciu pametes??? blush2.gif
rutajon
QUOTE(Šokoladka @ 2005 11 25, 11:00)
Mes vieną kartą sugalvojom tokią dovanytę, nupirkom taurę (kokias dovanoja čempionams) ir išgraviravom žodžius. Mergičkai buvo 20 metų, tai užrašėm "Sveikiname įžengus į 3-čią dešimtmetį". third.gif  Labai patiko 4u.gif
vira pasiūlymas irgi  thumbup.gif
*

nerealus pasiulymas!!!! thumbup.gif
pvz: visu laiku super cempionui vyrui,teciui,draugui.....na kazkas panasaus!!! thumbup.gif
BUTINAI DARYSIU
Aasimah
gal cia ka rasi www.coolstuff.lt , yra net dovana turinciam viska lotuliukas.gif tik ji tuscia. as va ir puoduku is ten pirkusi ir seip ideju nemazai
aureja25
pykit nepyke, bet tauremis, bokalais, puodukais jau nieko nenustebinsite, kad ir ka ant ju beisgraviruosite.
Geriau dovanokite ispudzio dovanas, kad zmogus prisimintu geras emocijas ilgam. Pvz, skrydis oro balionu, zygis per pelkes, pasivazinejimas su ralio cempionu, safari- lapiu medziokle ir t.t.
uolma
QUOTE(aureja25 @ 2009 01 19, 00:48)
pykit nepyke, bet tauremis, bokalais, puodukais jau nieko nenustebinsite, kad ir ka ant ju beisgraviruosite.
Geriau dovanokite ispudzio dovanas, kad zmogus prisimintu geras emocijas ilgam. Pvz, skrydis oro balionu, zygis per pelkes, pasivazinejimas su ralio cempionu, safari- lapiu medziokle ir t.t.
*

drinks_cheers.gif Pritariu visu 100 proc. jau geriau įspūdžiai, ir prisiminimai neapdulkės. Aš ir mėgstu tokias dovanas dovanoti, jei vienam kišenė neleidžia tai galima kelioms šeimoms susimesti. Pav. ne taip seniai dovanojom apžvalginį skrydį virš Trakų, skrido iš karto net 3 šeimos nariai, ir visi liko labai patenkinti thumbup.gif Mano MB taip pat gavo skrydį oro balionu, skridome 3. Dovanojo 4 šeimos. Mes likome labai patenkinti, dar ir tuos draugus kartu pasikvietėme kurie dovanojo, kartu važiuoti palydėti, ir jiems buvo smagu sudalyvauti tose krikšynose ir taip lydėti. Pats jei ir įgalėsi tai nusiprkti, bet neprisiruoši, laiko vis tam nerandi. O čia jau turi rankose kuponą ir niekur nedingsi, rasi tam lako savo malonumui. Žinoma pirmiausia reikia išsiaiškinti ar nebijoma aukščio. O ne, tai galima rasti daug pramogų ir ant žemės.
mama Diana
as irgi uz tai, kad dovanoti ispudzius. kaledoms gavau dovanu pramoga "Pusdienis su šunų kinkiniu" prie Vilniaus. Turbut niekad nepamirsiu, kiek graziu emociju, adrenalino lotuliukas.gif Neatstos jokie stikliukai ar taures, kad ir kokios grazios jos butu...
apgamyte
Manau, kad piestas to zmogaus portretas -puiki dovana. smile.gif Staigmena garantuota, kai pats jubiliatas niekur nepozuoja, o gauna dovanu savo portreta...Puikiai piesia pazystama mergina is foto. rasykit, jei ka domina man biggrin.gif
RytoTyluma
Čia tam, kas turi humoro jausmą thumbup.gif dovana lotuliukas.gif
Schiaurinė
QUOTE(saulevandeny @ 2009 02 05, 17:19)
Čia tam, kas turi humoro jausmą  thumbup.gif  dovana  lotuliukas.gif
*

o cia tai geras thumbup.gif super tas niekas lotuliukas.gif
Talalita27
QUOTE(saulevandeny @ 2009 02 05, 15:19)
*

Tikrai nesuprasciau, nors manau, kad jumoro jausma turiu smile.gif Dar kad bent ne tiek kainuotu, o dabar g.gif
*Zavinga1*
QUOTE(Talalita27 @ 2009 02 08, 03:58)
Tikrai nesuprasciau, nors manau, kad jumoro jausma turiu smile.gif Dar kad bent ne tiek kainuotu, o dabar  g.gif
*

kazkuriam saite maciau 39lt doh.gif
Sisi
Na jau tik ne taures doh.gif kur jas po to sandėliuoti? jau tada geriau muilo doh.gif
Kas mėgsta krapštytis, gali padaryti dovaną savo rankomis, bus daug smagiau tokią dovaną gauti, nei pirktą serijinės gamybos mirksiukas.gif Pvz. nedidelėm progom (ne jubiliejams) aš dovanoju savo siūtus krepšiukus, tašytes. Kol kas visi patenkinti buvo thumbup.gif
user posted image
user posted image
Benukas
QUOTE(saulevandeny @ 2009 02 05, 17:19)
*

O cia tai tikrai super thumbup.gif Padovanociau uosvienei, kuriai niekad nieko nereikia, o kai atnesi geliu - sako: geriau mandarinu kilograma butumet atsinese lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Meilemm
galima padovanoti savo ranku darbo nupiesta paveiksliuka arba pvz numegzti salika;]
estetė
Pritariu, kad zmogui, turinciam viska, reikia dovanoti ranku darbo, asmenine dovana su uzrasu ar nuotrauka rolleyes.gif
Mintaryte
Gal kas galetu pasakyti kiek tokia knyga is nuotrauku kainuoja? g.gif
sigizmundas
Man patinka tokios dovanos, kaip bilietas i teatra, baleta, koncerta..aisku reikai pakankamai geria pazinoti zmogu, kad zinotum, kas patinka ax.gif
mazas angeliukas
Gal vaikui turinciam visko cia rastumete dovaneliu www.dovanosvaikams.lt
Meskute_as
Auksines arbatos tiek g kiek jam metu pvz.
40 - 40g auksines arbatos
50- 50g auksines arbatos

zinau kad skionio namai Gurman's isduoda specialius sertifikatus, del arbatos autentiškumo pati pirkau 4u.gif
dovanojau USA gyvenanciam dedei, tai mano dovana buvo isskirtine cool.gif
lietuvaite9
gavau l originalia dovana , pinigu medi su priklijuotais ant saku pinigais metaliniais:))))))))))))))
klara.
Labai gera dovana zmogui, turinciam viska - sukurtas asmeninis tinklalapis biggrin.gif
Skaila15
Sveikos merginos, esu naujoke supermamoje, taciau daznai pasiskaitinedavau ir anksciau. Dabar ir man prireike jusu pagalbos. Po triju savaiciu vyro sesers gimtadienis, o as visiskai, absoliuciai nzn ka dovanoti, cekiai jau pabode, i masazus ar panasius dalykus ji nenori, o be to ji nestuke.gif , prasau padekit, beje mes gyvenam Londone, lb aciu ax.gif
daw.4423
Ir man reikia pagalbos ax.gif Ką galima padovanoti vyrui 60-mečio proga g.gif
Skaila15
60 metuku proga, jei tai artimas zmogus, na pvz senelis, galetum padovanoti gimines medi mirksiukas.gif mes senelei dovanojom, kai buvo 70, tai ji lb patenkinta buvo smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.