Įkraunama...
Įkraunama...

Ką padovanoti žmogui, turinčiam viską

Manau, kad dauguma susiduria su sia problema. Kai dovanojame vaikui, yra lengviau nes nupirksime koki zaisla, knyga ar zaidima. O ka padovanoti vyrui, draugei? doh.gif Ka manote?

Ka geriausiai nupirkti? ax.gif

Atsakyti
Labas,

Aš savo vyrui Kalėdų proga planuoju padovanoti žurnalo "Statyk" prenumeratą. Jis turi viską, domisi bei dirba statybose, todėl bus naudinga ir įdomi dovana smile.gif Nors ir nelabai romantiška tongue.gif
Atsakyti
Aha kaip idomu ax.gif AS pati nezinua ka padovanoti vyrui...o arteja jo gimtadienis. Mes ..jis turime viska. O ka jam padovanori.Zadu surengti gimtadieni pakviesti musu artimiausius draugus. 4u.gif O ka padovanot, galvoju gal nauja telefona, bet jis nesniai isigijo per kaledas. doh.gif Tai ka man jam padovanot? blush2.gif
Atsakyti
visų pirma, dovana priklauso nuo to, koks jis žmogus, koks jo charakteris, kokie jo pomėgiai.
Jei mėgsta skaityt, galima dovanot knygą, jei turi tokį žalingą yprotį, kaip rūkymas, ir jį toleruoji, galima padovanot kokį nors įdomų žiebtuvėlį, kokio nors tabako, jei tai romantikas ir suprantantis humorą, padovanok kokias smagias tapkes, ar šaliką (jei tai tikrai žmogus turi viską, tai manau dar labiau pradžiugintum, jei numegztum/nunertum pati, ar bent kiek savo rankų darbo pridėtum), dalykiškam žmogui tiktų įdomi užrašinė.. na žodžiu galima prigalvot daugybę variantų.. taigi, pagalvok, kas galėtų pradžiugint tavo žmogų mirksiukas.gif
Atsakyti
Jei zmogus turi viska arba jam nieko nereikia,tai paprasciausiai nupirk dovanu maiseli,i ji idek gero vyno buteli,ikru dezute, saldainiu dezute(tarkime, marcipaniniu,ne siaip kokiu Laima;)) ir viskas!
Beje,Maximoje yra pirkti labai fainas suriu rinkinukas su graikiskais riesutais.Tie surio gabaliukai atrodo tartum saldainiai su riesutais.Pakuote labai neblogai atrodanti.Tokia dezute kainuoja 10lt ar siek tiek daugiau.Tai su vynu padovanoti visai neblogai.Vis ne tusciom biggrin.gif
Atsakyti
Kai viską turi, manau, dovanoti reikia ne daiktą, o geras emocijas 4u.gif Na, kad ir bilietus į kino filmą/koncertą/parodą smile.gif
Atsakyti
Na radau daiktą tiems vyrams kurie turi viską to tikrai neturės...Sidabrinis asmeninis ball scracher( kiaušinių kasytuvas) bajeris nerealus...
http://www.amazon.co...r/dp/B000640V0Y
Atsakyti
Paskutiniais metais susidomėjau asmeninėm dovanom: esu dovanojus kalendorius su mano dukrytės atvaizdu, beje sesuo darė dovaną draugui su jų nuotraukomis kalendoriuje, galim padaryti asmenines fotoatvirutes, dabar užsakiau saldainių įvyniotais popieriukais su dukros nuotrauka, esu darius puodelius su nuotraukom ir pan. Kiekvienais metais atrandu SM kažko naujo ir orginalaus ką galiu užsisakyti thumbup.gif
Atsakyti
Mano vyras "megsta" automobilius;)
Pernai kaip dovana uzprenumeravau metams rusiska"Za ruliom" zurnala,kvita idejau i atviruka ir voka.
Labai patenkintas buvo.Ten tikrai su geru rusisku jumoru apraso ivairiausius automobilius ir visokius zurnalistinius eksperimentus.
Kokia savaite ,kai gauna i pasto dezute si zurnala, atsitraukti negali, skaito , kikena ir man dar vis ka nors komentuoja.wink.gif
Siemet vel uzsakiau,taciau jau nebus staigmena- siaip buvau gera wink.gif
Atsakyti
Mano manymu per tokias šventas, kaip Kalėdos turėtų būti dovana-dėmesys.
Tai galėtų būti rankų darbo vienetinė dovana, skirta tik tam žmogui.
O čia mamyčių, kurios siūlo savo tokias dovanėles yra tikrai daug.........
čia jau rinktis galima pagal skonį, pomėgius, ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
O gal kas turetu patarimu ka padovanoti uosviam ir tevam? suku galva turbut nuo lapkricio pradzios, bet niekaip nesugalvoju nieko doro...

gal pasidalintumete savo ptirtimi ka esate dovanoje? buciau be galo dekinga... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Liudoskis @ 2007 11 12, 13:59)
Na radau daiktą tiems vyrams kurie turi viską to tikrai neturės...Sidabrinis asmeninis ball scracher( kiaušinių kasytuvas) bajeris nerealus...
http://www.amazon.co...r/dp/B000640V0Y


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif geras

QUOTE(Taki @ 2007 12 03, 14:41)
Mano vyras "megsta" automobilius;)
Pernai kaip dovana uzprenumeravau metams rusiska"Za ruliom" zurnala,kvita idejau i atviruka ir voka.

g.gif Gal ir man tiktu mirksiukas.gif Kokia kaina metams?

KYBIRKSTELE mes su vyru planuojam uosviams padovanoti kokiu nors vitaminu, kadangi jie patys sau nenusipirks, gaila pinigu mirksiukas.gif Gal tau tiks?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bite-rite: 11 gruodžio 2007 - 23:05