Įkraunama...
Įkraunama...

Obstrukcinis bronchitas

QUOTE(rence25 @ 2008 10 11, 23:02)
Kad vaikas galetu sukvepuoti ta ventolina (cia tas pats salbutamolis) reikia tureti tarpine - na tokia kaip kaukute ax.gif  ji nemazai kainuoja blush2.gif  Galbut todel jums skyre sirupa gerti ax.gif

Uzejus kosulio priepuoliui reiketu visu pirma nepanikuoti (aisku buna sunkus momentas bet reik susivaldyti) ir efektyviausiai veikia butent ventolinas skiriamas per tarpine.



Ačiū,
jau manau gerėja, naktimis nekosti tik diena ir jau rėčiau. Iki trečiadienio dar gersim klacidą, tikiuosi kad jau pasveiks, o ketvirtadienį eisime pas gydytoją ir viskas bus aiškiau.
(guldant į ligonine įtarė bronchitą ir prasidedanti plaučių uždegimą(žiūrint į 'nuotrauką'), bet paskui pasakė lyg ir nėra plaučių uždegimo išraše parašė obstrukcinis bronchitas(sakė dusuliai buvo panašiai kaip asminiai), o išrašius poliklinikoj paklausė gyd. ir sakė jai labiau panašu į plaučių uždegimą g.gif taip man ir nelabai aišku dėl tų plaučių uždegimo g.gif )
Atsakyti
O galima kazin ventolina garintis su inhaliatorium? g.gif Gal butu efektyviau nei kad gert sirupa g.gif
Atsakyti
QUOTE(rence25 @ 2008 10 11, 23:02)
Kad vaikas galetu sukvepuoti ta ventolina (cia tas pats salbutamolis) reikia tureti tarpine - na tokia kaip kaukute ax.gif  ji nemazai kainuoja blush2.gif  Galbut todel jums skyre sirupa gerti ax.gif

Uzejus kosulio priepuoliui reiketu visu pirma nepanikuoti (aisku buna sunkus momentas bet reik susivaldyti) ir efektyviausiai veikia butent ventolinas skiriamas per tarpine.

Jurgutele- vis gi dazniausia obstrukcinio bronchito priezastis yra alergija, bet visos persalimo ligos, virusai paumina kosuli ir ligos pasikartojima. Pastebek ar vaikuciui nera alerginio berimo, ar neraudoni zandai- o gal pripazintas atopinis dermatitas- tai butu faktoriai tik irodantys alergija ax.gif

Na ,alerginį tyrimą esam pasidarę ,rodo minimalią alergiją[dulkėm ,2 rūšių pelėsiui ,gysločiui ,lateksui ,balandai ,triušiui ,katei ,žiurkėnui ,alksniui ] žemiau normos ,tai net patys daktarai nelabai žino ar galima jam pripažint alergiją ,ar ne .Vienas gydytojas sako ,kad iki 3 metų aplamai tie tyrimai nėra tikslūs. Darėmės tyrimą iš kraujo 2 metukų ir 7 mėn .
Žandukai neraudoni ,bėrimų nebūna ,na kartais nuo seilių aplink burnytę ,bet taip būna retai .
Papildyta:
QUOTE(bumbasi @ 2008 10 12, 13:05)
O galima kazin ventolina garintis su inhaliatorium? g.gif Gal butu efektyviau nei kad gert sirupa g.gif

mes tai ir namie ,ir ligoninėj garinamės Ventolin per paprastą inhaliatorių ,o per tarpinę ligoninėj supurškia kitą vaistą. Namuose turim tokių Ventolin nebulių po 2, 5ml tai tą nebulę pagal situaciją reikia padalinti 2 arba 3 kartam ,skiedžian maždaug su 2 ml natrio chlorido. ,sirupo Ventolin negalima alergiškiekm vaikams ,nes yra apelsinų ekstrakto ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 12 spalio 2008 - 17:53
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 10 11, 21:04)
Na ,mums irgi pripažino obstrukcinį bronchitą ,kuris išlindo dėl neišbėgančio snargliuko . Maniškis nekosėjo naktį ,jam neskyrė antibiotikų ,nes kraujo tyrimai geri ,nėra bakterijos ,kurią reiktų užmušinėt antibais ,bet aš čia kaip paskaitau ,tai visiem skiria antibus ,kažin kodėl? Mums ,kai klausosi gydytojas ,dar vis vos jaučiasi dusuliukas ,nors nebuvo dusulio priepuolių ,tiesiog sekmadienio naktį ,man pridėjus galvą prie vaikučio nugarytės ,jautėsi kukavimas  doh.gif Kad ir naktį išmiegojo gerai ,vežiau rytą į ligoninę. Ten suleido prednizolono ,pasigarinim Ventolinu.
Įdomu ką sako jūsų gydytojai? Maniškis tai iš karto pradėjo gąsdint dėl astmos blink.gif Aš jam sakau ,kad 3 kartus susirgus ,jau galima bijot[ tiksliau jau pripažįstama astma ] ,o mes susirgom pirmą kartą.
kažin ar gali būti dusuliukas nuo to ,kad nosis užsikimšus? Nes mano sūneliui yra 2 laipsnio adenoidai ,todėl neišsipučia snargliukai ,gal juos išoperavus nebūtų sąlygų daugiau atsirasti obstrukciniam bronchitui?
Mūsų gydytojas sako ,kad dusina dėl vienintelės priežasteis ,kai yra alergija įkvepiamiems alergenams ,taip išeitų ,kad esam alergiški,pradėjo sūnelis  lankyt darželį ,susidūrė su daugybe įvairaus plauko virusų ,todėl ir susirgo ,neatlaikė imuninė sistema .Kas tuirt kokių patyrimų ,rašykit ,viskas labai įdomu.

Maniskiui ir viskas nuo slogos prasideda-nei tempos nei kitokiu pozymiu nera.
O po dienos-dvieju atsiranda dusuliukas.
Tai mums kaip aiskino LOR nuo slogos viskas ir prasideda.Dabar mano suneliui 2 su puse metu, tai LOR apziurejo ir pasake, kad turi adenoidus, kurie ir apsunkina kvepavima.Atseit operacija pagerintu, nesirgtu taip-bet dar per mazas operuoti.
Tai vat turim alergini rinita ir bronchine astma.
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 10 12, 18:52)
mes tai ir namie ,ir ligoninėj garinamės Ventolin per paprastą inhaliatorių ,o per tarpinę ligoninėj supurškia kitą vaistą.

kiek essu gydytojos klaususi ka galima garint per inhaliatoriu niekad normalaus atsakymo nesulaukdavau.aciukas uz atsakyma,eisim pirkt,manau bus geriau nei brontex lasiukai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2008 10 12, 23:30)
kiek essu gydytojos klaususi ka galima garint per inhaliatoriu niekad normalaus atsakymo nesulaukdavau.aciukas uz atsakyma,eisim pirkt,manau bus geriau nei brontex lasiukai ax.gif

Sėkmės ,ir iš tikro jums gydytoja turėtų išrašyt kompensuojamo Ventolin ,bent jau mums tai išrašo nemokamai ,kol kas tik sirupo buvo išrašę ,bet manau paprašius išrašytų ir skirto inhaliacijoms.
Atsakyti
labukas, turim ir mes bedele sia

o singuliarus geriat? 4u.gif
mums nekompensuoja dar kolkas, ale gert siulo, tai paumejus geriam 4u.gif
net nezinau padeda ar ne...bet pakostim jau 4 savaite doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 10 16, 15:19)
labukas, turim ir mes bedele sia

o singuliarus geriat?  4u.gif
mums nekompensuoja dar kolkas, ale gert siulo, tai paumejus geriam  4u.gif
net nezinau padeda ar ne...bet pakostim jau 4 savaite  doh.gif

Geriam Singulair ,davė gydytojas 20 lapelių ,o kai buvau pas pulmonologę pamiršau paklaust dėl to Singulair ax.gif Įdomu kodėl jums nekompensuoja? Eikit pas pulmonologą ,turbūt jūsų daktarė negali jo išrašyt?
Kadangi mums buvo obstrukcinis bronchitas dėl adenoidų[bent jau taip mano net 3 gydytojai ] ,tai mums tikiuosi ateity nereiks gerti Singulair ,bet jei kam nors kartojasi obstrukciniai ,siūlau gerti visus reikalingus vaistus ,nes tada turėsit didelę tikimybę ateity absoliučiai išgyti ,o jei ne,galima prisidaryt daug bėdos ,'įsivaryti 'astmą blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 10 16, 15:45)
Geriam Singulair ,davė gydytojas 20 lapelių ,o kai buvau pas pulmonologę pamiršau paklaust dėl to Singulair  ax.gif Įdomu kodėl jums nekompensuoja? Eikit pas pulmonologą ,turbūt jūsų daktarė negali jo išrašyt?

Buvom pas pulmonologa, viskas gerai, buvom pas alergologa, nealergiski (tiek, kiek padare paprastu badymu nuo daug dalyku).
Siaip nepripazinta astma, tai ir tikriausiai nekompensuoja.
Nors gert tai rekomenduoja.
visi musu sirgimai smarkus, na isaugsim tikiuos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 10 17, 10:19)
Buvom pas pulmonologa, viskas gerai, buvom pas alergologa, nealergiski (tiek, kiek padare paprastu badymu nuo daug dalyku).
Siaip nepripazinta astma, tai ir tikriausiai nekompensuoja.
Nors gert tai rekomenduoja.
visi musu sirgimai smarkus, na isaugsim tikiuos  4u.gif

O kiek kartų sirgote obstrukciniu bronchitu? Aš tai galvoju ,kad jei jums reikia ,tai turėtų kompensuoti ,net jei ir astma nepripažinta ,juk kito gydymo nėra .Žinoma ,čia turit klaust gydytojos,nes jos juk ne visada pasiūlo ax.gif
Ir kodėl nesidarėte alerginio kraujo tyrimo ,jis juk tikslesnis už tuos badymus? Sako ,kad iki 3 metų aplamai visi alerginiai tyrimai nėra tikslūs,todėl rekomenduoja pakartoti kokių 4 metukų.
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2008 10 17, 09:19)
Buvom pas pulmonologa, viskas gerai, buvom pas alergologa, nealergiski (tiek, kiek padare paprastu badymu nuo daug dalyku).
Siaip nepripazinta astma, tai ir tikriausiai nekompensuoja.
Nors gert tai rekomenduoja.
visi musu sirgimai smarkus, na isaugsim tikiuos  4u.gif

Tikriausiai, kad jei jums nepripazinta astma-tai ir nekompensuoja.
Mano suneliui pripazinta, tai kompensuoja.
Labai brangus tie vaistai doh.gif -28 tabletes virs 100 lt kainuoja-gerai jei kompensuoja.
Bet ko nepadarysi vardan vaikucio sveikatos...
Atsakyti
Turėjau ir aš problemų su savo mažuoju dėl obstrukcinio bronchito. Prasidėjo nuo 4 mėn. Priepuolių nebūdavo, bet kvėpuodavo žiauriai. Pasveiksta, pabūna 2 sav. ir vėl viskas iš naujo. Kiek ligoninėse pragulėjom, kiek vaistų prigėrėm, masažuodavo dažnai ir niekas nepadėjo. Jau buvo nurašytas kaip asmininkas. Taip iki 1 metų. Po to mūsų vaikų gydytoja patarė važiuoti į Vilnių, pas vieną gydytoją, pavardės neprisimenu. Mes su ja susiskambinom, ji mus priėmė, pasiguldė į ligoninę, išanalizavoi ligos eigą, vaistus skirtus, padarė krūvą tyrimų.
Tuomet paskyrė koordinkso ir per savaitę praėjo visi dusuliai. Pasirodo vaiko skrandis spazmuodavo, o skrandžio turinys patekdavo į plaučius ir tai juos erzindavo. Taigi pagėrėm kurį laiką vaistukus, sutvarkė skrandžio spazmus ir baigėsi mūsų ne tik obstrukciniai, bet apskritai daugiau bronchirais nebesergame.
Atsakyti