Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: E.L.F kosmetika
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Kosmetikos gamintojai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Etama
QUOTE(amber123 @ 2010 06 18, 12:47)
Prasom pasidalint, ka uzsisaket bigsmile.gif  4u.gif
*

Uzsisakiau 11 sepeteliu rinkini su dekliuku, va šitą assa.gif laukiu nesulaukiu bigsmile.gif ir kitoms siulau pasinaudot proga thumbup.gif
Meskala
QUOTE(Etama @ 2010 06 18, 17:48)
Uzsisakiau 11 sepeteliu rinkini su dekliuku, va šitą assa.gif laukiu nesulaukiu bigsmile.gif ir kitoms siulau pasinaudot proga thumbup.gif
*

labai geri "teptukai", aš jais labai patenkinta, irgi pirkau per -50proc. Studio line akciją smile.gif
švelnučiai,
kabina tiek kiek reikia,
lengvai išsiplauna,
nesišeria smile.gif
tiesa, concealer teptuko defektėlis vienoje pusėje buvo, dalis šerelių lyg "nukirpti", tai naudojuosi kita jo puse wink.gif
Etama
QUOTE(Meskala @ 2010 06 18, 18:02)
labai geri "teptukai", aš jais labai patenkinta, irgi pirkau per -50proc. Studio line akciją smile.gif
*

As net neciupinejus ju, zinau, kad bus labai geri bigsmile.gif daug perskaiciau atsiliepimu ir t.t., siuos issirinkau kaip tobuliausia var. kainos ir kokybes atvilgiu thumbup.gif
As labai greit sulaukiu -50%, galvojau rudeniop tik bus akcja doh.gif biggrin.gif uz pilna kaina nepirkciau, bet su 50% ciumpu nemirksedama thumbup.gif ir visoms siulau prisijungti per visas temas, galvos dar kas, kad platinu pati lotuliukas.gif o as tik gerais dalykais ir dziaugsmu pasidalint noriu thumbup.gif
As youtubej ziurejau video, tai panele lygino berods skirtingu metu nusipirktus tuos pacius sepetelius, tai rode, jog kazkiek dydis skyresi, tas fan brush (veduoklyte, kaip jis, nebeatsimenu lietuviskai doh.gif ) kiek retesniais plaukeliais vienoj vietoj. Bet cia jau nebereikia but snobais lietuviais biggrin.gif , visi nori tobulu dalyku uz mini kaina, bet siaip tai defekteliu kokiu tikrai gali buti, taip pagalvojus juk masines gamybos produktas kaip ir unsure.gif As kazkaip net nepergyvensiu, jei ir bus koks trukumelis, na kad ir kaip tu sakai irnesakyk.gif Kad ir su defektais, tobulas variantas cia biggrin.gif neteko skaityt ar girdet jokiu neigiamu atsiliepimu apie juos schmoll.gif
Cia dar mums aisku prisideda siuntimas i lt, tarpininkavimo mok. ir pan., o siaip pagalvojus-USA nusiperka toki rinkini uz 15$ doh.gif 40lt grubiai imant uz 11 sepeteliu. Afrika doh.gif bigsmile.gif
Meskala
QUOTE(Etama @ 2010 06 18, 18:13)
Kad ir su defektais, tobulas variantas cia biggrin.gif  neteko skaityt ar girdet jokiu neigiamu atsiliepimu apie juos schmoll.gif 
Afrika
*

aham, ELF marketingas (plačiai, daug, pigiai ir pakankama kokybė, o kai kurių dalykėlių - ir visiškai puiki) geras, ypač didelėje šalyje smile.gif
Juolab kad tai kiniški produktai - ir ką gi, geri produktai smile.gif dėl vieno ar kito defektėlio netgi negaliu sau leisti putotis smile.gif tegu tik tobulėja
Etama
QUOTE(Meskala @ 2010 06 18, 22:52)
aham, ELF marketingas (plačiai, daug, pigiai ir pakankama kokybė, o kai kurių dalykėlių - ir visiškai puiki) geras, ypač didelėje šalyje smile.gif
Juolab kad tai kiniški produktai - ir ką gi, geri produktai smile.gif dėl vieno ar kito defektėlio netgi negaliu sau leisti putotis smile.gif tegu tik tobulėja
*

Gavau emaila jau del siuntinuko, tikiuos per kokias 10d. gaut assa.gif
Musu nuomones sioj vietoj laaaabai sutampa drinks_cheers.gif thumbup.gif grisiu su atsiliepimais mirksiukas.gif dar karta raginu paneles jungtis, nes renkamas kitas uzsakymas, kadangi dar galioja akcija thumbup.gif
Vitulka

i 
Forume priimta rašyti žinutes, kurios yra įdomios ne keletą minučių (ypač atskiriems dalyviams), bet komentarus, kuriuos bus įdomu skaityti visiems lankytojams ir po kelių mėnesių/metų nuo jų parašymo.
Jūsų žinutės apie nuolaidas kiek laiko bus įdomios?

Tema Paskutinis pirkinys
Tema Nuolaidos kosmetikai

B.r.i.u.n.e.t.e
Gavau siandien kelias priemones, mano atsiliepimai (galbut po laiko keisis, nes kolkas tik po viena karta viska isbandziau biggrin.gif Spalvos neatitinka mano pirktas):

1. Maskuoklis+ sepetelis, patiko maziausiai. Maskuoja nelabai, o ir pats jis toks riebus, sunkiai pasiskirsto doh.gif Uztat sepetelis labai minkstas biggrin.gif
user posted image

2. Blakstienu tusas. Kazkaip apsizioplinau, ir nepastebejau, kad sepetelis silikoninis, o as tokiu baisiai nemegstu doh.gif Ilgina tikrai gerai, bet beveik netankina schmoll.gif
user posted image

3. Lupu piestukas+ sepetelis. Kiek turejau Studio ir Mineral piestuku (tiek akims, tiek lupoms), visi labai patinka, minksti, ilgai laikosi, bekvapiai, sitas toks pats fainas thumbup.gif
user posted image

4. Blizgis, riebokas, ant lupu laikosi gerai, pasiskirsto taipogi gerai. Vienintelis minusas, kad man ta permatoma dalis tikriausiai susinaudos greiciau uz spalvota.
user posted image

5. Sis blizgis kur kas maziau riebus ir pries tai aptarta. Saldo minimaliai, palyginus su kitais. Tepasi gerai, tik kazkaip greitai susigere jis man g.gif
user posted image
Etama
QUOTE(Etama @ 2010 06 18, 17:48)
*

Pagaliau atsiemiau savo lauktaji rinkinuka, esu labai patenkinta, sereliai labai svelnus, seseliu sepeteliai tokie standus atrodo, o ir siaip vizualiai labai graziai rinkinukas ziurisi, profesionaliai taip ax.gif Kaip pirmieji sepeteliai, tai labai maloniai nustebino, tikrai neapsirikau. Rekomenduoju visoms thumbup.gif
kriste95
Sveikos, rytoj - liepos 6d., nuo 19 iki 1h (nakties) mūsų laiku e.l.f. VISOMS prekėms taikoma 60% nuolaida! Jeigu ko reikia, kreipkitės į tarpininkes, tokia proga būna kartą metuose wink.gif biggrin.gif
myth
QUOTE(kriste95 @ 2010 07 06, 00:44)
Sveikos, rytoj - liepos 6d., nuo 19 iki 1h (nakties) mūsų laiku e.l.f. VISOMS prekėms taikoma 60% nuolaida! Jeigu ko reikia, kreipkitės į tarpininkes, tokia proga būna kartą metuose wink.gif biggrin.gif
*

čia nuolaidos amerikietiškajam elf? Ar visuose? Kuri iš SM tarpininkių užsakinėja iš ten?
Povila$
QUOTE(myth @ 2010 07 06, 14:07)
čia nuolaidos amerikietiškajam elf? Ar visuose? Kuri iš SM tarpininkių užsakinėja iš ten?
*

Viotinola arba Sokratas, iš USA
Etama
QUOTE(Povila$ @ 2010 07 06, 14:23)
Viotinola arba Sokratas, iš USA
*

sokratas, tema: My Webpage
Povila$
Keliu temą į viršų cool.gif

Tai va. Gavau savo prekes. Kas labiausiai nustebino, tai Studio Shimmer paletės teptukas, labai minkštas ir švelnus, jeigu ir visi kiti tokie, tai reiks būtinai pirkti blush2.gif
amberr.
QUOTE(Povila$ @ 2010 07 11, 21:43)
Keliu temą į viršų cool.gif
*

O visos kitos prekes kaip? ka dar pirkai? bigsmile.gif
Povila$
QUOTE(amber123 @ 2010 07 11, 22:29)
O visos kitos prekes kaip? ka dar pirkai? bigsmile.gif
*

user posted image
Visai patiko gražiai pasidengia, padrėkina odą, bet mažai drėkina. Truputį padeda išlaikyti matiškumą.

user posted image
Nelabai storina ir ilgina. Tačiau gerai išsilaiko, netrupą, nebyra, netgi su specialiu valikliu sunkiai nusivalo lotuliukas.gif

user posted image
Patiko, truputį per skystas, bet jeigu tepti ant šešėlių tai pats tas.

user posted image
Putlintojas, beveik be poveikio. O primeris tai visai nieko, dar gerai neišbadžiau, tai ar geriau išsilaiko lūpų dažai su juo negaliu komentuoti. Na tik galiu pasakyti, kad padrėkina gerai, padaro lygesnes.

user posted image
Antakių želė gerai sustato į vietą plaukelius. O blakstienoms skirta dalis tai patepus jas pastorina ir pailgina truputį, nežymiai. Tušas tikrai gražiau dengiasi.

user posted image
Spalva tikrai ilgiau išlieka nei įprasto blizgio. Šis gaminys patiko, pirksiu dar kartą.

user posted image
Nepatiko. Nei laikosi tai gerai tepasi. Žodžiu "be ryšio" man. Kiti pieštukai patepus sunkiai su muilu nusiplauna, o čia vos perbraukus pirštu nieko nelieka doh.gif

user posted image
Na visai nieko shimmeris. Kažko ypatingo nepastebėjau. Tiesiog labai gerai tepasi, toks "silky" rolleyes.gif

user posted image
Blizgučiai ir tiek, bet patiko. Galima kuo puikiausiai kaip highlighter'į naudoti.

user posted image
Klijai su blizgučiais lotuliukas.gif Gal ir nieko atrodo virš juodo pravedimo, vakarui. Pabandysiu, pakomentuosiu tą vaizdą tongue.gif

amberr.
QUOTE(Povila$ @ 2010 07 11, 23:27)
user posted image
Blizgučiai ir tiek, bet patiko. Galima kuo puikiausiai kaip highlighter'į naudoti.
*

kodel blizguciai? tikrai ner pavieniu pvz.. g.gif mano sitas mylimukas bigsmile.gif naudoju po antakiu, kaip highligteri..nu labai man patinka wub.gif
Krisanta
Aš pirkau šiuos daiktus:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Šepetėliai neblogi. Didysis Studio super, bet kažkoks brokuotas, netiesus/kreivas.... Bet švelnumas -labai.....
Blizgesys lipnus ir kol kas spaudžiasi tik permatoma dalis.... Kiek bespaudžiu spalvos dar nėra....
Šešėlis išvis kažkoks nesusipratimas.... jei storai užtepi-gražu, bet po poros mirktelėjimų viskas subėga.... Jei išsklaidai labai, jokio vaizdo.....
Lūpdažis gražus, neryškus, bet laiko vos porą val..... Bekvapis....
4u.gif
Povila$
QUOTE(amber123 @ 2010 07 12, 10:13)
kodel blizguciai? tikrai ner pavieniu pvz..  g.gif  mano sitas mylimukas  bigsmile.gif naudoju po antakiu, kaip highligteri..nu labai man patinka wub.gif
*

Na jie labai smulkūs, bet vistiek lyginant su shimmer palete tai blizgučiai tongue.gif Bet sakau, man patiko irgi!
amberr.
QUOTE(Krisanta @ 2010 07 12, 11:05)
Blizgesys lipnus ir kol kas spaudžiasi tik permatoma dalis.... Kiek bespaudžiu spalvos dar nėra....
*

Jo, del to blizgesio tai esu girdejus, kad nesusipratimas, nes isbega tik permatoma dalis.. unsure.gif
Aciu dievui, kad as ka pirkau viskas tiko, nes labai ilgai rinkaus, daug video perziurejau ir imiau ju beveik populiariausias priemones, tai viskas tiko ir patiko smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Povila$ @ 2010 07 12, 11:50)
Na jie labai smulkūs, bet vistiek lyginant su shimmer palete tai blizgučiai tongue.gif Bet sakau, man patiko irgi!
*

Duosiu as tau blizguciai.. nestumk ant mano spotlight'ciuko bebe.gif biggrin.gif shimmer paletes neteko matyt, tai negaliu palygint.. smile.gif
Indrushacka
Gavau ir as savo siuntinuka, uzsisakiau tiesiai is ju psl, atnese i namus, per kelias dienas nuo issiuntimo, buvau uzsakius:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Dar gavau dovanu siuos:
user posted image
user posted image
user posted image
Kol kas viska bandziau tik ant rankos, tai pastebejau, kad blizgesiai labai kvepia, bet yra siaubingai lipnus, ryt bandysiu ant veiduko ax.gif
amberr.
QUOTE(Porcelianinė @ 2010 07 13, 19:14)
Gavau ir as savo siuntinuka, uzsisakiau tiesiai is ju psl, atnese i namus, per kelias dienas nuo issiuntimo, buvau uzsakius:
*

Wau.. tik sitas viskas aisku buvo ne Lietuvoj 4u.gif kas liecia blizgesius, tai turiu du, tai ka pastebejau, kad geriau pasidengia ir graziau atrodo pirma uztepus ant pirsto.. bent man biggrin.gif 4u.gif o kad lipnus man patinka.. ilgai laiko uz tai ir dar su spf 15 4u.gif o kaip golden ir cool bronzeriai? warm spalvyte turiu bigsmile.gif
B.r.i.u.n.e.t.e
QUOTE(Krisanta @ 2010 07 12, 11:05)

Šepetėliai neblogi. Didysis Studio super, bet kažkoks brokuotas, netiesus/kreivas.... Bet švelnumas -labai.....
Šešėlis išvis kažkoks nesusipratimas.... jei storai užtepi-gražu, bet po poros mirktelėjimų viskas subėga.... Jei išsklaidai labai, jokio vaizdo.....
Lūpdažis gražus, neryškus, bet laiko vos porą val..... Bekvapis....
4u.gif
*

Man visi Studio sepeteliai labai patinka, kreivi atrodo nepasitaike g.gif
Turiu toki blizgesi, spaudziu viduriuka ir bega kartu su permatomu. Lipnokas, bet man patinka.
O vat mineraliniai lupdaziai man patinka, bekvapiai ir tas man labai patinka, gerai minkstai dengiasi, nesausina lupu, tik gal noretusi, kad ilgiau laikytusi smile.gif
Krisanta
Ilgiau panaudojus šį user posted image
galiu pasakyti, kad visiškas Š...
Vien dėl to, kad baisiai šeriasi, net nuo veido reikia rankioti.....
Daugiau nieko nebebandysiu iš Elf..... Nieko gero..... doh.gif
Cherry_
QUOTE(Krisanta @ 2010 07 30, 18:09)

*

turiu si sepeteli, man jis visiskai nesiseria, ir puikiai atlieka savo funkcija .
smaggiuke
QUOTE(Cherry_ @ 2010 07 30, 17:20)
turiu si sepeteli, man jis visiskai nesiseria, ir puikiai atlieka savo funkcija .
*

galiu tik pritarti...per beveik metus neiškrito nei vienas plaukelis. Naudoju dažnai, o ir plaunu kas savaitę beveik...Gal koks "brokuotas" pasitaikė.
Krisanta
QUOTE(smaggiuke @ 2010 07 30, 23:11)
galiu tik pritarti...per beveik metus neiškrito nei vienas plaukelis. Naudoju dažnai, o ir plaunu kas savaitę beveik...Gal koks "brokuotas" pasitaikė.
*

Labai jau daug iš jų broko gavau... Studio šepetėlis brokuotas, šis brokuotas, blizgis nesispaudžia.... Labai jau daug broko man pakliuvo....
Arba čia taip sekasi... Daug kas, paskutiniu metu, pakliūva brokuota.....

doh.gif
kriste95
Mano atsiliepimai apie naujai gautas prekes:
Spalva Pink Kiss yra tamsesnė, negu nuotraukoje, bet vistiek labai graži smile.gif Skaniai kvepia, visai nelipnus [katik supratau, kad man labiau patinka lipnūs biggrin.gif ], spalvos beveik neduoda.
user posted image
Vazelinas laaaabai fainas - nors pakuotė maža, bet jo viduje tikraii daug, turiu Orange Creme, tai kvapas fantastiškas, gerai drėkina, žodžiu liuks smile.gif
user posted image
Skaidrus tušas - gėėris. Dabar turiu tokį iš essence, bet šitas geresnis wink.gif galas, skirtas blakstienoms labai liuks, šepetėlis geresnis negu mano turėto smile.gif O antakiams aš jo nenaudosiu smile.gif
user posted image
Nagų lako spalvos Bubble Gum Pink ir Champagne. Champagne labai graži spalva, beveik kaip nuotraukoje, bus viena mėgstamiausių wink.gif O Bubble Gum Pink - žyyyymiai ryškesnė, grynai kaip Hot Pink... Jeigu kas norite, parduodu smile.gif
user posted image user posted image
(Pirma ft Champagne, antra Bubble Gum Pink, nors antrojo realybėje spalva labiau tokia: user posted image )
Veidrodėlis fainas, mažiukas, nors galėtų būti pora cm didesnis.. Bet nieko, viskas ok wink.gif Lengvai atsidaro smile.gif
user posted image
Šepetėlio kitą puse - šukas - naudosiu blakstienoms atskirti smile.gif Geras, normalus daiktas wink.gif
user posted image
Kempinėlės pudrai irgi visai geros, gal dalį pudros sugeria į save, bet užtat padengia veidą daug gražiau, negu su pirštais smile.gif
user posted image

Žodžiu ir šį kartą, kaip ir praeitą, jokio broko negavau, tik faktas, kad ten spalvos dažnai neatitinka realybės. smile.gif
6Combo9
Siandien gavau siuntinuka:

Kreminiai shimmer'iai (galima naudoti skruostams, lupos arba akims, as naudosiu skruostams smile.gif )
user posted image
Pink Lemonade

user posted image
Citrus

user posted image
Persimmon

user posted image
Camilia

user posted image
Lilac Petal

user posted image
Toasted

user posted image
Golden Peach

Akiu seseliu sepetelis
user posted image

Keturiu spalvu akiu seseliai
user posted image
Pretty n' Pink

user posted image
Silver Lining
Papildyta:
user posted image
Matte Mauve

user posted image
Hazy Hazel

user posted image
Ethereal

user posted image
Punk Funk

user posted image
Nymph Dreams

user posted image
Glam

user posted image
Teal Dream

user posted image
Rocker

Skysti lupu dazai
user posted image
Baby Lips

Bronzine pudra
user posted image
Warm Tan
Papildyta:
user posted image
Luminance

Akiu seseliai
user posted image
Wisteria

user posted image
Moondust

user posted image
Ivory

user posted image
Sage

user posted image
Mocha

user posted image
Golden Glow

user posted image
Pink Ice

user posted image
Periwinkle

user posted image
Dusk
Papildyta:
Akiu seseliu palete isideti auksciau isvardintiems seseliams smile.gif
user posted image
2vnt.

Putlinamasis lupu blizgis
user posted image
Baby Doll

Maskuoklis
user posted image
Ivory

Skystas akiu konturas
user posted image
Black

user posted image
Copper

Tinted Moisturizer'is SPF15
user posted image
Ivory

Kreminiai akiu seseliai
user posted image
Mocha Swirl

user posted image
Sugar Cookie

user posted image
Eggplant

Vandeniui atsparus akiu parkeris
user posted image
Black
Papildyta:
Lupu blizgis
user posted image
Fairy

Akiu seseliu palete
user posted image

Kieno atsiliepimai domina, klauskit mirksiukas.gif
kriste95
Oho, šešėlių tai nemažai thumbup.gif Kaip patiko Tinted Moisturizer SPF 15?
6Combo9
QUOTE(kriste95 @ 2010 07 31, 18:49)
Oho, šešėlių tai nemažai  thumbup.gif Kaip patiko Tinted Moisturizer SPF 15?
*

Dar Tinted Moisturizer nebandziau, kai pabandysiu parasysiu mirksiukas.gif
Cherry_
QUOTE(kriste95 @ 2010 07 31, 17:49)
Oho, šešėlių tai nemažai  thumbup.gif Kaip patiko Tinted Moisturizer SPF 15?
*

Tinted Moisturizer'is SPF15 as turiu, deja siaubingas daiktas, nei uztepsi normalej, nei ka ir kvapas keistas. Cia vienintelis nenusisekes ELF pirkinys sad.gif Pas mane spalva Honey
6Combo9
QUOTE(Cherry_ @ 2010 07 31, 20:45)
Tinted Moisturizer'is SPF15 as turiu, deja siaubingas daiktas, nei uztepsi normalej, nei ka ir kvapas keistas. Cia vienintelis nenusisekes ELF pirkinys sad.gif Pas  mane spalva Honey
*

Vakar del idomumo specialiai uzsitepiau, bet be nieko tiesiog ant gryno veido, tai labai patiko, lengvai uzsitepa, pasiskirsto, atgaivina oda, o kvapas tai ten ir raso, kad kvepes apelsinais, nors man irgi nepatinka tas kvapas, kazkaip keistai smile.gif Gal koks pasenes pasitaike jums? g.gif
Cherry_
QUOTE(6Combo9 @ 2010 08 01, 11:54)
Vakar del idomumo specialiai uzsitepiau, bet be nieko tiesiog ant gryno veido, tai labai patiko, lengvai uzsitepa, pasiskirsto, atgaivina oda, o kvapas tai ten ir raso, kad kvepes apelsinais, nors man irgi nepatinka tas kvapas, kazkaip keistai smile.gif Gal koks pasenes pasitaike jums? g.gif
*

Gali buti , o kokia spalvyte bandete ?
Kaip tie mono seseliai, jie matiniai ar blizgus, is vis gal apoie seselius galite parasyti, labai domina wub.gif
smaggiuke
Mane tai ta enciklopedija domina. Kaip šešėlių kokybė? Pigmentuoti? Kaip laikosi? Kaip tepasi? Miltuoti? Gal galit palyginti pvz su ELF profesionalios linijos vienspalviais šešėliais? 4u.gif
6Combo9
QUOTE(Cherry_ @ 2010 08 01, 13:54)
Gali buti , o kokia spalvyte  bandete ?
Kaip tie mono seseliai, jie matiniai ar blizgus, is vis gal apoie seselius galite parasyti, labai domina  wub.gif
*

Pas mane Ivory spalva. Kurie cia mono seseliai? g.gif biggrin.gif Parasysiu apie kuriuos jau isbandziau:
Dvigubi kreminiai akiu seseliai: nelabai pigmentuoti, lengvai tepasi, laikosi tikrai pakankamai ilgai kaip kreminiai akiu seseliai.
Tos enciklopedijos akiu seseliai laaabai patiko thumbup.gif labai pigmentuoti, ilgai laikosi, puikiai tepasi, ant veido nebyra thumbup.gif

QUOTE(smaggiuke @ 2010 08 01, 14:50)
Mane tai ta enciklopedija domina. Kaip šešėlių kokybė? Pigmentuoti? Kaip laikosi? Kaip tepasi? Miltuoti? Gal galit palyginti pvz su ELF profesionalios linijos vienspalviais šešėliais?  4u.gif
*

Apie enciklopedija parasiau auksciau mirksiukas.gif Cia su tais kur isideti i palete palyginti? ax.gif
smaggiuke
Dar domina atsiliepimai apie maskavimo priemonę 4u.gif
flixe
Sakykite merginos, per ką Jūs sakotės šią kosmetiką? Ir kokios kainos jums gaunasi? Kiek tarpininkė ima? smile.gif
6Combo9
QUOTE(smaggiuke @ 2010 08 01, 18:36)
Dar domina atsiliepimai apie maskavimo priemonę  4u.gif
*

Maskuoja vidutiniskai, bet as bandziau tiesiai ant odos, o siaip visada maskuokli dedu ant makiazo pagrindo, tai manau dar geriau maskuos smile.gif tik tas kvapas truputi nervina, kvepia apelsinais biggrin.gif megstu ta kvapa, bet tarkim kai kvepia koks lupu blizgis tai thumbup.gif bet kai maskuoklis tai nelabai doh.gif

QUOTE(flixe @ 2010 08 01, 18:44)
Sakykite merginos, per ką Jūs sakotės šią kosmetiką? Ir kokios kainos jums gaunasi? Kiek tarpininkė ima?  smile.gif
*

As uzsisakau per Viotinola, ten temoje viskas smulkiai aprasyta pagal kokia formule apsiskaiciuoti, parasyta, ima 20%. wink.gif
Etama
QUOTE(6Combo9 @ 2010 07 31, 16:49)
Siandien gavau siuntinuka:
Kieno atsiliepimai domina, klauskit mirksiukas.gif
*

Oi aukstielnikas... nu ir apsishopinimas thumbup.gif
flixe
QUOTE(6Combo9 @ 2010 08 01, 20:45)
As uzsisakau per Viotinola, ten temoje viskas smulkiai aprasyta pagal kokia formule apsiskaiciuoti, parasyta, ima 20%. wink.gif
*

O kur čia tą Viotinola rasti? blush2.gif blush2.gif blush2.gif
6Combo9
QUOTE(flixe @ 2010 08 01, 23:12)
O kur čia tą Viotinola rasti?  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
*

Stai cia wink.gif
Umberta
sakykite, o kaip nagu lakai? kaip lakuojasi? uzsidengia normaliai? laikosi? ar greit nutrupa? ar jie blizgus, ar spindintys? aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Umberta
QUOTE(6Combo9 @ 2010 08 01, 23:20)
Stai cia wink.gif
*

kad Viotonola ima net 20% blink.gif yra kur tik 10% ima ax.gif
Ridzis
cia
Cherry_
: 6Combo9 o kaip tas bronzantas warm tan, as turiu ta Luminance, tai kaip shimeris jis puikus 4u.gif
6Combo9
QUOTE(SraigeSokaBreika @ 2010 08 02, 19:10)
kad Viotonola ima net 20% blink.gif yra kur tik 10% ima ax.gif
Ridzis
cia
*

Bet ji kaip supratau i kitus miestus nesiuncia? g.gif

QUOTE(Cherry_ @ 2010 08 02, 19:59)
: 6Combo9 o kaip tas bronzantas warm tan, as turiu ta Luminance, tai kaip shimeris jis puikus  4u.gif
*

Is pradziu pasirode labai tamsus, bet realiai tikrai nera toks tamsus, naudosiu skruostams, nes visam veidui butu per blizgus, nors jis su tokiu bronziniu svytejimu, pavieniu blizguciu neizvelgiu. smile.gif aha tas Luminance tikrai puikus kaip shimmeris thumbup.gif
Cherry_
QUOTE(6Combo9 @ 2010 08 02, 19:05)

Is pradziu pasirode labai tamsus, bet realiai tikrai nera toks tamsus, naudosiu skruostams, nes visam veidui butu per blizgus, nors jis su tokiu bronziniu svytejimu, pavieniu blizguciu neizvelgiu. smile.gif aha tas Luminance tikrai puikus kaip shimmeris thumbup.gif
*

jauciu reik man naujos bangos pirkiniu is ELF, o ir uzsisakyti dabar bus paprasciau smile.gif
O seseliai tie kur po 4 visiskai matiniai ?
Nes kazkaip paziurejaus savo seselius, tai pamaciau , kad visi matiniai, atsikraciau visais blizgiais, o norisi kazko vakarui g.gif
Ir Bronzantas jau link pabaigos sad.gif
Umberta
QUOTE(6Combo9 @ 2010 08 02, 20:05)
Bet ji kaip supratau i kitus miestus nesiuncia? g.gif
*

siuncia tikrai, pati ne pirma karta is jos perku, o dabar tik is jos viska perku 4u.gif kadangi vienintele tarpininke, kuri is jav ima 10% uz tarpininkavima, o dar ir siuntimo kaina i lietuva pigesne nei kitu
6Combo9
QUOTE(Cherry_ @ 2010 08 02, 20:11)
jauciu reik man naujos bangos pirkiniu is ELF, o ir uzsisakyti dabar bus paprasciau smile.gif
O seseliai tie kur po 4 visiskai matiniai ?
Nes kazkaip paziurejaus savo seselius, tai pamaciau , kad visi matiniai, atsikraciau visais blizgiais, o norisi kazko vakarui  g.gif
Ir Bronzantas jau link pabaigos sad.gif
*

Yra visokiu ir matiniu, ir ne smile.gif . Butent is tu kuriuos as pirkau visos matines spalvos buvo tik Matte Mauve ir sviesiai ir tamsiai rozines is Glam. Toliau visos spalvos blizgios.
Beja siandien isbandziau likusius seselius, tai keturiu spalvu seseliai puikiai pigmentuoti, lengvai tepasi, sklaidosi, nenubyra, ilgai issilaiko. Tie seseliai kur i palete isideti lygiai tokie patys kaip ir keturiu spalvu seseliai tik siek tiek maziau pigmentuoti. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(SraigeSokaBreika @ 2010 08 02, 20:13)
siuncia tikrai, pati ne pirma karta is jos perku, o dabar tik is jos viska perku 4u.gif kadangi vienintele tarpininke, kuri is jav ima 10% uz tarpininkavima, o dar ir siuntimo kaina i lietuva pigesne nei kitu
*

Reikes pabandyt kada is jos pirkt smile.gif
Cherry_
QUOTE(6Combo9 @ 2010 08 02, 19:19)

Papildyta:

Reikes pabandyt kada is jos pirkt  smile.gif
*

Idomu dar tusus butu pabandyti:
Mineral Infused Mascara
user posted image
Lengthening And Volumising Mascara
user posted image
Tik va idomu, kaip yra su tais Elf tusais g.gif
6Combo9
QUOTE(Cherry_ @ 2010 08 02, 20:28)
Idomu dar tusus butu pabandyti:
Mineral Infused Mascara
user posted image
Lengthening And Volumising Mascara
user posted image
Tik va idomu, kaip yra su tais Elf tusais g.gif
*

Manes tai kazkaip visiskai nedomina ju tusai ax.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.